Setari Cookie-uri

Saloane de masaj erotic-iti inseli partenerul?da sau nu?

alone
Postat pe 21 Iulie 2008 14:29
Ancule, indiferent de subiect, cred ca desteapta situ-lui, nu ar trebui sa comenteze gusturile altora. Nici eu nu sunt de acord cu masajele erotice, facute in saloane, dar asta nu inseamna ca cele care le practica nu au voie la o parere, din cauza lui Cleo. In fond si la urma urmei, toti suntem facuti prin sex, indiferend daca este sau nu cu perdea.Cei care au tupeu pun in practica tot ce viseaza sa experimenteze, ceilalti, nu au tupeu, dar viseaza. Cleo spune ca ea exerseaza cu sotul ei kama sutra, dar prin religie, ei nu au voie sa vb despte intimitati,deci .... lasa-ma Cleo, ca inca nu sa nascut omul care sa ma judece pe mine pt parerile si oriniile mele.

Postat pe 22 Iulie 2008 09:00
aoleuuu era o amarata de carte de vizita, PARANOIAAAA!!!!
focsa05
Postat pe 22 Iulie 2008 10:58
pai asa incepe. azi o carte de vizita , maine un sms-u, poimaine un mesaj pe messenger.....!

Postat pe 22 Iulie 2008 12:10
si dupa....divortu. Bine ca te trezisi ma Geo ca mare plictisala pe aci

Postat pe 22 Iulie 2008 12:12
e na!..fostul meu se ducea la genu asta de saloane..si se relaxa..daca un barbat (
sau o femie)..vrea sa insele o face si cu iubitul(a) de mana.
sincer nu am nimic importiva,eu personal nu m-as duce ,dar daca iubitul meu vrea sa se duca e ok..
parerea mea e k tre sa existe ceva libertate intr-o relatie,daca el tot ce face isi face cu cap,de asa natura incat eu sa nu aflu si sa nu ma raneasca..daca stie care e locul meu si care e locul distractiilor lui..nu ma afecteaza..nu cred k s-a nascut barbatul care sa nu insele..
criss_a
Postat pe 22 Iulie 2008 12:17
cleo..,tocmai am deschis un salon de masaj erotic si vazui ca ..,in wekeend am avut succese... vz poze ,la profilul meu.. ai un bilet gratuit.. Ai dreptate ,criss..

Postat pe 22 Iulie 2008 12:18
asa ma gandeam si io,da vezi tu ma criss ca la cleo numai ea trebuie sa aiba libertate, parteneru e tinut in lant(pa experimente kama sutra)

Postat pe 22 Iulie 2008 12:20
sa ne traiesti SULTANE

Postat pe 22 Iulie 2008 12:21
etta si ema iordanescu,au plecat satisfacute si cu bani in chilotei... Sa traiesti si tu miha16, bine ,mult si cu cine vrei tu..

Postat pe 22 Iulie 2008 12:33
of...miha,scuteste-ma!!!ce stii tu religia mea???tocmai in islam,barbatul e indemnat sa-si satisfaca sotia,e considerat pacat daca el ajunge la orgasm si ea nu...religia mea permite orice in intimitatea dormitorului....cu unele mici exceptii(sexul anal si sexul cand femeia are menstruatie)atat...in rest felatia,cunilingusul,pozitii inedite,fantezii,chiar si inghitirea lichidului seminal ,daca femeia vrea e permis,ba chiar si masturbarea e permisa,numai cu conditia sa nu devina un obicei sau obsesie..........sexul nu e ceva rusinos...sexul e dat de dumnezeu pu ca femeia sa se bucure de barbat si invers...ca daca era numai pu functia reproductiva,nu mai facea dumnezeu orgasmul.... ba iti voi spune mai mult chiar,in koran este scris despre sex,despre datoriile sotilor unul fata de altul,nu e nimic rusinos,pe cand in biblie acest subiect e ocolit......tot ce am visat,toate fanteziile le-am realizat cu sotul meu....si sunt mai dezinhibata in dormitor decat ti-ai imaginat tu........eu pur si simplu am comentat pe marginea subiectului,daca iti inseli sau nu partenerul mergand la un salon de masaj erotic...opinia mea e clara...esti libera sa fii sau nu de acord cu ea......fiecare traieste cum poate...unii mai bine,altii mai rau

Postat pe 22 Iulie 2008 14:41
stiu ca la barbati sedinta se termina cu sex oral.

Postat pe 22 Iulie 2008 16:27
da' de unde stii?

Postat pe 22 Iulie 2008 16:47

Postat pe 22 Iulie 2008 17:02
Nu e adevarat ca masajul erotic la barbati se termina cu sex oral, e o aberatie. Inseamna ca ar trebui sa fie la fel si in cazul femeilor Masajul erotic se poate termina (la cerere) cu orgasm si ejaculare, in cazul barbatilor, dar asta nu implica nici un fel de contact sexual. Totul se obtine prin masarea punctelor erogene principale

Postat pe 22 Iulie 2008 19:08
Si daca va intrebati de unde stiu, e simplu. Putina documentare si veti stii si voi!

Postat pe 22 Iulie 2008 19:09
stie NAMASTE.. eii,uite ca nu o sa te intrebam..

Postat pe 22 Iulie 2008 19:39
of....... mai CLEO si eu care ma gandeam ca esti o inhibata, dar sa-ti traiasca stiinta : ai spus ca in dormitor e permis orice, dar pe forum? Oare sotul tau stie ca tu iti discuti viata sexuala pe forum si mai mult decat atat,esti si foarte persistenta in unele cazuri? Si nu ma intelege gresit, dar eu nu de asta m-am luat de tine, ci de faptul ca: toti cei care vin cu idei noi, indiferent de subiect, tu gasesti motiv de jignire si luare in ras, Cu atat mai mult ca macar intr-un punct suntem si noi de acord, adica fiecare traieste cum poate..........unii mai bine, altii mai rau

Postat pe 23 Iulie 2008 09:42
mai,sultane ,pai tu la "cabinetul "tau faci de toate....pentru toti.......si adevaru' ca mi-ai aplicat un masaj de cupluuuuuu......very-very.......ca ai vazut rezutate dup-aia !!!!......go for it !!!.......

Postat pe 23 Iulie 2008 14:17
De la: cleopatra86, la data 2008-07-22 14:41:50of...miha,scuteste-ma!!!ce stii tu religia mea???tocmai in islam,barbatul e indemnat sa-si satisfaca sotia,e considerat pacat daca el ajunge la orgasm si ea nu...religia mea permite orice in intimitatea dormitorului....cu unele mici exceptii(sexul anal si sexul cand femeia are menstruatie)atat...in rest felatia,cunilingusul,pozitii inedite,fantezii,chiar si inghitirea lichidului seminal ,daca femeia vrea e permis,ba chiar si masturbarea e permisa,numai cu conditia sa nu devina un obicei sau obsesie..........sexul nu e ceva rusinos...sexul e dat de dumnezeu pu ca femeia sa se bucure de barbat si invers...ca daca era numai pu functia reproductiva,nu mai facea dumnezeu orgasmul.... ba iti voi spune mai mult chiar,in koran este scris despre sex,despre datoriile sotilor unul fata de altul,nu e nimic rusinos,pe cand in biblie acest subiect e ocolit......tot ce am visat,toate fanteziile le-am realizat cu sotul meu....si sunt mai dezinhibata in dormitor decat ti-ai imaginat tu........eu pur si simplu am comentat pe marginea subiectului,daca iti inseli sau nu partenerul mergand la un salon de masaj erotic...opinia mea e clara...esti libera sa fii sau nu de acord cu ea......fiecare traieste cum poate...unii mai bine,altii mai rau



Draga Cleo..am citit mai multe postari ale tale, nu cu intentie ci cu directie.... iar urmatorul aspect..cel cand tu spui ca este pacat atunci cand barbatul ajunge la orgasm si femeia nu...oare unde ai citit? scuze ca-ti spun dar tu scrii aici numai aberatii..iar sincer nu cred ca esti 100% musulmanca..si stii de ce? cum a zis si mihai daca erai cu religia ta nu postai aici si nu te implicai foarte mult in subiectele de sex, masaj erotic bla..bla..bla...

see you soon........................................

Postat pe 23 Iulie 2008 14:47
mary mary, io zic s-o lasi pe cleo si sa-ti misti trupusoru' sub palmele mele!
parerea mea ca o frectie n-a omorat pa nimeni. mai ales daca-i facuta de niste maini dibace.
promit ca nu fac decat masaj!

Postat pe 23 Iulie 2008 15:19
De la: geo32, la data 2008-07-23 15:19:23mary mary, io zic s-o lasi pe cleo si sa-ti misti trupusoru' sub palmele mele!
parerea mea ca o frectie n-a omorat pa nimeni. mai ales daca-i facuta de niste maini dibace.
promit ca nu fac decat masaj!



na uite acum ce sa mai zic??? spune tu geo...auzi sa-mi misc trupul...ahhhh....sub palmutele tale....masaj cu....cu...cu ce vrei tu....pai acum cum sa ma simt eu????...aaaaaa???? normal un mic..adica nu mic ceva mai mult asa...sa stau eu sub ...sub...palmutele tale....si tu sa ma masezi usor...ufffff...mai geo.......

Postat pe 23 Iulie 2008 17:41
maryamm,eu nu scriu aberatii....documenteaza-te si apoi vorbeste,pu ca omul care vorbeste fara a sti ce zice,da dovada de prostie....intra pe site-ul WWW.ISLAMAWARENESS.NET si in ordine alfabetica cauta sex....si vei primi toate raspunsurile legate de sex,ce e permis si ce nu in islam,ce zice koranul despre sex,care sunt obligatiile sotilor in intimitate...s-apoi deschide gurita draga mea.... ....nu veni tu sa-mi spui ca nu sunt musulmana....pu ca n-ai nici un drept...iar faptul ca am comentat acest subiect,denota,dupa cum bine ai observat ...ca am religia in suflet...il iubesc pe dumnezeu...si ma enervez cand vad in jur atatia oameni indepartati de religie,oricare ar fi aceasta....,care se gandesc la poftele trupesti,mai mult decat la dumnezeu....care isi permit lucruri urate,murdare,rusinoase....si mai au si curaj sa sustina ca nu e pacat....dumnezeu e mare,fiecare va plati pu pacatele sale....fiecare traieste cum vrea.......

Postat pe 23 Iulie 2008 18:42
Draga cleopatra, nu vreau sa ma cert cu tine..dar ce spui tu cu dovada asta de prostie te defineste pe tine...oare cum vezi tu oamenii indepartati de religie? si intimitatile tinele pentru tine...iar eu nu deschid gurita ci doar manuta ..deoarece scriu si nu ma pot adresa tie direct prin vorbe...si aici nu face nimeni diferente de religie..si cum spui tu ca noi gandim mai mult la poftele trupesti decat la D-zeu..ca unii i-si permit lucruri murdare..bla..bla..bla...sa nu mai zic ca am foarte multi prieteni si cunostinte de religie musulmana si nu venii tu aici sa-mi spui verzi si uscate.....iar daca vrei sa continui sa discuti cu mine intra pe alt topic..unde putem discuta.....


adios..bambinas.....

Postat pe 23 Iulie 2008 19:08
nici nu m-am gandit sa ma cert cu cineva...ti-am raspuns clar la acuzatia ta.. "Draga Cleo..am citit mai multe postari ale tale, nu cu intentie ci cu directie.... iar urmatorul aspect..cel cand tu spui ca este pacat atunci cand barbatul ajunge la orgasm si femeia nu...oare unde ai citit? scuze ca-ti spun dar tu scrii aici numai aberatii..iar sincer nu cred ca esti 100% musulmanca..si stii de ce? cum a zis si mihai daca erai cu religia ta nu postai aici si nu te implicai foarte mult in subiectele de sex, masaj erotic bla..bla..bla... "ti-am spus sa intri pe site-ul...WWW.ISLAMWAEWNWSS.NET..si vei gasi unde am citit ca barbatul e obligat in islam sa-si satisfaca sotia,iar cel ce face sex doar pu propria placere,fara sa se gandeasca la sotie savarseste un pacat........o persoana care merge intr-un salon de masaj erotic,se dezbraca,si sta cateva ore in compania unei persoane de sex opus,dezbracata la fel...masandu-se,atingandu-se,excitandu-se......consideri ca e o persoana religioasa????asta e departarea de religie....despre care ti-am scris....atat....traieste-ti viata cum vrei.....nu te judec si nu ma intereseaza.......


Postat pe 23 Iulie 2008 19:47
De la: stef80, la data 2008-07-22 12:18:01cleo..,tocmai am deschis un salon de masaj erotic si vazui ca ..,in wekeend am avut succese... vz poze ,la profilul meu.. ai un bilet gratuit.. Ai dreptate ,criss..

Postat pe 23 Iulie 2008 20:20
De la: stef80, la data 2008-07-22 12:33:52 etta si ema iordanescu,au plecat satisfacute si cu bani in chilotei... Sa traiesti si tu miha16, bine ,mult si cu cine vrei tu..

Postat pe 23 Iulie 2008 20:20
De la: etta70, la data 2008-07-23 14:17:28 mai,sultane ,pai tu la "cabinetul "tau faci de toate....pentru toti.......si adevaru' ca mi-ai aplicat un masaj de cupluuuuuu......very-very.......ca ai vazut rezutate dup-aia !!!!......go for it !!!.......

Postat pe 23 Iulie 2008 20:20
De la: maryamm, la data 2008-07-23 17:41:10
De la: geo32, la data 2008-07-23 15:19:23mary mary, io zic s-o lasi pe cleo si sa-ti misti trupusoru' sub palmele mele!
parerea mea ca o frectie n-a omorat pa nimeni. mai ales daca-i facuta de niste maini dibace.
promit ca nu fac decat masaj!



na uite acum ce sa mai zic??? spune tu geo...auzi sa-mi misc trupul...ahhhh....sub palmutele tale....masaj cu....cu...cu ce vrei tu....pai acum cum sa ma simt eu????...aaaaaa???? normal un mic..adica nu mic ceva mai mult asa...sa stau eu sub ...sub...palmutele tale....si tu sa ma masezi usor...ufffff...mai geo.......

Postat pe 23 Iulie 2008 20:21
cleo e de convins.. maryamm ,geo..,continuati masajul va rog. dupa care..,te rog geo sa-i aplici unul si lui cleo !!sigur ii va placea

Postat pe 23 Iulie 2008 20:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produse Avon campania 7 1 De la: cristina2210 23 Aprilie 2010 22:17
Sex 6 De la: kudika_31272 9 Martie 2013 20:54
After shopping 1 De la: trance_stely_dance 9 Februarie 2009 09:00
femeia 9 De la: danyella_c 6 Decembrie 2009 21:39
Dumnezeule ce am patit???va implor ajutati`ma 218 De la: Gabrielle_mereu 6 Septembrie 2009 19:21