Setari Cookie-uri

Saloane de masaj erotic-iti inseli partenerul?da sau nu?

Da,da da,si lui Cleo......

Postat pe 23 Iulie 2008 20:36
vezi mai CLEO,AREVARATII PRIETENI VIN NECHEMATI, deci da fuguta la sotul tau si mai exerseaza ceva masaje si pozitii, ca sincera sa fiu nu cred ca se indura cineva sa-l lase pe GEO pe mainile tale, nu de alta dare posibil sa-l ranesti.......

Postat pe 24 Iulie 2008 09:30
si mai lasti-ma drak cu credinta asta purtata in suflet, dar de fapt afisata pe toate forum-urile, ca daca ai avea credinta ai face matani pe covorasul tau nu si nu ai discuta atat pe tema asta. Adevarata credinta nu se discuta, se pastreaza,sau tu ai impresia ca daca eu sunt crestina nu am credinta si nu ma rog la D-zeu,dar asta nu inseamna ca vin pe un forum si incep sa-i inebunesc pe toti cu baliverne si aberatii. Si inca ceva... eu in viziunea mea de crestin-ortodoxa nu imi discut viata sxeuala pe forum cu toti cei care vor sa asculte aberatiile mele

Postat pe 24 Iulie 2008 09:48
si daca vrei sa te certi cu mary, ai mare grija ca intru si eu in disctie si s-ar putea sa-ti stergi din......... gresala contu

Postat pe 24 Iulie 2008 10:17
mihai...nu cred ca o sa mai vina sa discute pe tema asta...iar daca vrea este bine venita aici..si chiar mai mult bine venita daca vrea sa se certe cu mine...si multam..ca nu degeaba am spus eu ADEVARATII PRIETENI VIN NECHEMATI........


CLEO..ce zici de un masaj erotic????????



ptiuuuuu..dar cum o fii masjul erotic cand sunt doua femei????

Postat pe 24 Iulie 2008 12:23
mary te ador, vreau sa te iau acasa la mine

Postat pe 24 Iulie 2008 12:26
asa maryamm,draguta ca de obicei... iar tu miha16 ,mai ai de asteptat pana sa o iei acasa la tine.., pentru ca ..,deocamdata maryamm va veni in cortul Sultanului...

Postat pe 24 Iulie 2008 12:42
cedez prioritate SULTANE

Postat pe 24 Iulie 2008 12:44
multam miha !! si-atunci sa vezi masaju' dracu... se lasa cu strigaturi si ignete de bucurie si extaz..

Postat pe 24 Iulie 2008 12:49
nu am vazut,nu am auzit

Postat pe 24 Iulie 2008 12:53
ai sa vezi si ai sa auzi...

Postat pe 24 Iulie 2008 14:43
abia astept

Postat pe 25 Iulie 2008 09:53
eeeeeeeeee se potoli cleo, mai mary trebuie sa bem

Postat pe 25 Iulie 2008 11:46
poate i-a facut cineva vreun masaj mai....deocheat!

Postat pe 25 Iulie 2008 11:49
darar ALAH

Postat pe 25 Iulie 2008 11:50
cred k m-ar deranja k o alta fata dezbracata pe deasupra sa imi mangaie iubitul si mai ales in zonele intime,deoarece sunt f geloasa si m-as supara dc s-ar duce si la un masaj normal de relaxare.cred k nici el nu ar fi incantat sa ma vada pe mine dezbracata langa un mascul bine facut si care ma face sa ma topesc de placere.masajul erotic ai putea sa il oferi chiar tu si sa nu mai fie nevoit sa se duca in alta parte.iar pers care frecventeaza aceste locuri mi se par perfect ok pt k fiecare este liber sa faca ce vrea si nimeni nu are dreptul sa ii judece cum s-a intamplat aici.poate este mai bine dc se merge in cuplu,cine stie...
acy_mik
Postat pe 25 Iulie 2008 15:55
iar cleo exagereaza k reprosurile si jignirile ei.dc e asa bisericoasa ce cauta pe forum vb despre sex?sau de ochii lumii se da fata cuminte si nestiutoate,dar in realitate cine stie,poate e mai versata decat toti...
acy_mik
Postat pe 25 Iulie 2008 15:58
nu sunt de acord cu asta..barbatii care se duc la saloanelea astea de masaj isi insala iubitele...si nu cred ca e normal.sunt chiar furioasa pe cei care practica

Postat pe 25 Iulie 2008 22:21
miha......allah in traducere inseamna dumnezeu...si cand ai zis:"darar ALAH" ca mi-ar fi facut un masaj deocheat(astagfar allah alazem)......ai aruncat numele lui dumnezeu in noroi,facand astfel de insinuatii....nu conteaza cum ii zici....dumnezeu,allah,god,boh,elohim....avem acelasi dumnezeu...si tu cu ascopul de a fi haioasa si smechera....ai pangarit numele domnului....o sa incepi sa-mi zici ca n-am dreptul sa te judec....nu te judec....ci iti spun ca ceea ce ai facut e foarte urat.....gandeste-te putin....atat...

Postat pe 26 Iulie 2008 14:28
mai cleo..,te "urmaresc" de ceva timp !! esti o fata citita,desteapta. Dar am o intrebare pentru tine,tu chiar te consideri "trimis special" al Domnului pe pamant...??? Fiecare crede in Dumnezeu,mai mult sau mai putin,mai devreme sau mai tarziu se va ruga lui !! Nu ai dreptul sa judeci pe nimeni,iar daca cineva pangareste numele lui,ceea ce nu e cazul mai sus,e problema persoanei respective..,mai devreme sau mai tarziu va plati. De ce ar trebui cleo,sa-l traga de manecuta.. Eu consider ca viata ne-a fost data pe pamantul asta ,tocmai ca un dar ..,sa ne bucuram de ea asa cum este,de tot ce ne ofera ea..Fiecare e liber sa creada si sa se bucure de religia ce si-a ales-o,dar tu uiti ca te-ai nascut aici si ca trebuie sa ne bucuram de tot ce ne ofera viata asta..Unii se bucura de biserica,altii de viata de huzur,unii de preacurvie si droguri,eu de prieteni si familie..Chiar crezi ca cei de pe forum,iti vor asculta spusele si vor proceda ca atare ,dupa vointa si intelepciunea ta..??? Am simtit nevoia sa postez asta si nu am facut-o cu rautate..SA TRAIESTI MULT ,BINE SI CU CINE VREI TU !! cleopatra86..

Postat pe 26 Iulie 2008 15:05
Stati sa va zic eu cum sta treaba cu Cleo .Ea ii MARIA MAGDALENA daca ma intelegeti .

Postat pe 27 Iulie 2008 14:44
uite draga marinela......documenteaza-te cine a fost maria magdalena...si apoi fa comparatii.....

Postat pe 27 Iulie 2008 17:26
Cleopatra am oroare de omul care isi reneaga propria cultura .Si inca pentru un barbat .Stii ceva ? Nu putem fi cu adevarat cineva si nu ne putem implini decat in propria cultura si pri intermediul acesteia .Ma indoiesc ca esti "doctor" in crestinism asa cum esti in islam .Cand pacatuim nu conteaza ca suntem barbati sau femei .Tot aia e ( furtul e tot-una pentru un barbat sau o femeie si curvia e tot-una asa ca nu-mi lauda o religie care accepta asa ceva )

Postat pe 27 Iulie 2008 17:39
Stii din ce categorie isi aleg sotii arabii: cele lipsite de verticalitate si care ii accepta mai usor (provin din familii sarace care nu se pot impune si pune punct relatiei sau fata respectiva oricum era pe calea cea rea asa ca ...) .Ei is constienti ca in fata unei femei culte , care stie ce vrea si care sta pe propriile picioare din punct de vedere material nu au nici o sansa .Nu ca nu le-ar fugi ochii dupa de-astea dar ele nu se lasa usor (principiul lor-cat mai repede cu atat mai bine )si ei vad asta .Nici nu le pot aburi cum vor si sechestra sau convinge ca trebuie sa le imparta cu alta .Isi capata cate o fata naiva si-si bat joc de ea de-i merg fulgii .Ii treaba ta dar sa stii c-o sa-ti para rau

Postat pe 27 Iulie 2008 17:48
dragostea si iubirea ,nu tin cont de culoare, continent, sau religie..

Postat pe 27 Iulie 2008 17:55
Stef sa stii ca romanii is una dintre cele mai tolerate natii insa nu toata lumea e asa .Si mai sunt niste clisee : toata lumea a auzit de nemti , englezi , francezi si de caracteristicile acestora .Daca provii dintr-o tara de care n-a auzit isi inchipuie ca esti ca o coala alba de hartie pe care el poate scrie ce vrea , ca tu nu ai nici o caracteristica .De exemplu unii is interesati de tine da cand aud de romania se stramba a superioritate (inconstient insa eu ii vad e un reflex al lor ).Ii las ca si-asa is eu selectiva nu-mi bat capul cu ideile lor fixe .Eu vreau sa ascult in casa mea manele , sa mananc ce vreau si sa-mi vorbeasca copiii romaneste nu sa ma imbrobodesc sau mai stiu eu ce .Una e sa respecti cultura sotului alta s-o imbratisezi ca o fanatica si sa traiesti conform ei .

Postat pe 27 Iulie 2008 18:14
Auzi Stef daca barbatul ala si-a pierdut capul dupa o fata de ce incearca s-o schimbe si s-o in doctrineze ? Si pe Cleo as vrea s-o intreb partenerului ei cum i-a marcat viata casatoria cu o romanca fiindca vad ca fata noastra s-a schimbat din cap pana in picioare .Asa-s ale noastre cred ca cu cat is mai supuse unui barbat venit de la in praznic cu atat asta le va aprecia mai mult si il PLICTISESC cu lipsa de personalitate acesta lasandu-le pentru o vampa

Postat pe 27 Iulie 2008 18:31
eu stiu si femei care vor sa-si domine barbatul cu orice pret si cred ca si tu ai fi una ,care face parte din tagma lor.Aici depinde de personalitatea fiecaruia din cuplu. Am trait o perioada in vest si am cunoscut multe persoane de acolo ,casatorite cu romance !! Vreau sa-ti spun ca am cunoscut un neamt , fost pilot pe avioane de vanatoare(razboi),care dupa ce i-a luat romancei ce avea doua fete,ce nu erau si ale lui,un apartament si un Harley,a gasit-o in acel apartament cu altul in pat..Eiii..,acest om crezi sau nu ,imi plangea pe umar in fiecare seara si tot o iubea.Atunci cand iubesti cu sufletul,nu mai tii cont de religie,sau de alti factori externi.Atunci devii orb si lasi totul deoparte ,pentru dragostea ce ai castigat-o.Eu unul cred ca femeia trebuie sa mearga dupa barbat,desigur atunci cand exista dragoste adevarata de ambele parti...

Postat pe 27 Iulie 2008 18:54
nu sunt nici lipsita de verticalitate,nici saraca,nici proasta....dragut-o...parintii mei sunt oameni invatati,un medic si un avocat,niciodata nu am dus lipsa de ceva,am terminat facultatea de farmacie...sunt o femeie frumoasa..si pe de-asupra si foarte fericita..nu ai dat peste cine trebuia.......si nu mi-am renegat cultura,ci doar mi-am imbogatit-o.....cultura,romaneasca este aici mereu la ea acasa.....imi place poezia blagiana la nebunie,ascult cu mare placere maria tanase,sarmalutele si mamaliguta e prezenta 1 data pe saptamana pe masa din casa noastra........nu incurca cultura cu religia.....iar religia mi-am schimbat-o nu pu un barbat,si am mai zis-o....am facut-o inainte sa-mi cunosc sotul....am facut-o pu mine,pu ca sufletul meu a cerut-o...pu ca asa cred ca e corect....nu pot sa cred,sa ma rog,la ceva care nu ma face mai buna,ci invers ,care imi ridica semne de intrebare si ma face sa ma indoiesc....asta e alegerea mea,si slava lui dumnezeu ca mi-a dat putere sa schimb ceva in viata mea......iar cat despre sotul meu....iubeste mult poporul roman,nu e un innapoiat....iubeste si respecta muzica,dansul popular roman,mai ales ii plac doinele...ii place ciorba de burta si ii respecta si iubeste pe parintii mei ca pe proprii parinti.......asa ca avem o familie mixta in care cele 2 culturi chiar daca sunt asa de diferite traiesc in intelegere si iubire,si copii mei vor vorbi romana,nu vad nici o problema......nimic nu e mai important decat iubirea si respectul...iar de acestea am parte la maxim de la scumpul meu barbat....asa ca....ai mai vrea tu ca sa regret.... care femeie ar regreta ca a trait in iubire,intelegere,respect si multa bucurie,ce mai,viata de regina...

Postat pe 27 Iulie 2008 19:14
Stef daca musulmanii astia ar fi cum cred fetele precum Cleo femeile lor ar fi cele mai fericite de pe pamant .Crede-ma ca la ei diploma nu conteaza .Te gandesti ca oamenii cu studii ar trebui sa se comporte altfel dar ei sunt misogini prin definitie si credinta .Uite si eu stiu un caz : o suedeza casatorita de foarte multa vreme cu un doctor arab .L-a ajutat foarte mult , era si ea asistenta medicala si familia ei avea o situatie buna .Acum cand omul are 70 de ani inca o mai inseala (cu o amanta stabila si cu multe altele)ba mai mult vrea s-o lase balta (vinde tot si vrea s-o stearga ) .Am auzit ca a terorizat-o toata viata (a batut-o , a zis ca are dreptul la 4 neveste -mi-a zis chiar fiu-sau), a convins-o ca e nebuna si ca e genetic , el ia pensie de ingrijitor si ea n-are bani nici de o cola caci totul e in mainile lui. Barbatul musulman e un capitol total aparte de restul barbatilor .Ti-ai facut o impresie gresita .Chiar n-am de gand sa domin pe nimeni (cu forta nu se poate nimic )dar stiu sa fac diferenta dintre sot (o intelegere pe hartie)si viata care e un dar unic de la d-zeu .Ne nastem , traim si murim singuri printre alte milioane de oameni.....Un om cu adevarat liber respecta libertatea altuia. Stie ca nimeni nu poate fi constrans el insusi nelasandu-se constrans .

Postat pe 27 Iulie 2008 19:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cabinete ginecologice in IASI 5 De la: kudika084017 15 Noiembrie 2009 22:08
Vi s-a rupt ata 164 De la: 21 Iunie 2014 22:13
Anticonceptionale 6 De la: Madallina16 30 Decembrie 2014 08:07
Senzualitatea la o femeie 14 De la: catch_a_fire 29 Martie 2009 15:55
CUM A FOST LA WORKSHOP-UL KUDIKA? 227 De la: franziska_eu 24 Ianuarie 2012 04:41