Setari Cookie-uri

Saloane de masaj erotic-iti inseli partenerul?da sau nu?

D-zeul nostru? documenteazate tu fato si ai sa ajungi la concluzia ca ce cred eu e corect

Postat pe 28 Iulie 2008 17:57
RASPUNZI AIUREA...CE TI-AM INCHIS GURITA.. CINE ZICEA-I CA PREACURVESTE PE SITE?????SLAVA LUI DUMNEZEU CA M-AM DOCUMENTAT DESTUL....CA SA POT STI CE E CORECT SI CE NU....DACA ASA ESTI DE SIGURA CA CE CREZI E CORECT,ATUNCI IMI ASUM RESPONSABILITATEA SI TE INTREB, :UN CRESTIN ADEVARAT CREDE IN DUMNEZEU?CREDE IN BIBLIE SI TOT CE SCRIE IN EA?CREDE IN ZIUA INVIERII SI JUDECATA DREAPTA A LUI DUMNEZEU?APOI VAD CA TU NU PREA CREZI CA DUMNEZEU NE VA JUDECA,CA SA TE LASI IN PACAT CU O PERSOANA CARE NU TI-E SOT E CURVIE........CI LE SUSTII...CA DOAR VIATA E UNA SI TREBUIE TRAITA LA MAXIM... .....NU CRED CA TREBUIE SA FII FOARTE DESTEAPTA CA SA-TI DAI SEAMA CA BIBLIA,RELIGIA TA,DUMNEZEU INTERZICE ORICE FEL DE DESFRANARE...IAR MERSUL IN SALOANE DE MASAJ EROTIC,E O DESFRANARE...CA TOT DESPRE ASTA ERA VORBA.......ZI MAI BINE CA NU TE INTERESEAZA DUMNEZEU(ASTAGFER LAAH)SI CA VREI SA TRAIESTI FARA LIMITE,SA TE BUCURI DE PLACERILE TRUPESTI.......DAR NU VENI SA-MI SPUI CA CE GANDESC EU NU E CORECT.........

Postat pe 28 Iulie 2008 18:07
mai cleopatra..aici spune clar " saloane de masaj erotic iti inseli partenerul? da sau nu" peste tot tu intervi cu D-zeu sau Allah cum este in religia ta. exista topic special de religie si nu mai ne impuia capul cu de toate ca nu ne dai tu lectii de religie. daca vrei sa te exprimi prin alt raspuns bine dar nu-l baga pe D-zeu peste tot. tu te crezi cea mai desteapta in religie si pe ceilalti ai crezi prosti sau cum???

Postat pe 28 Iulie 2008 18:16
ROBERINHA....eu mi-am expus parerea....si punct...am zic ca nu e bine,si ca consider ca e tradare.....restul comentariilor sunt adresate unor interlocuitori care ataca....daca nu sunt de acord cu paerea mea,e ok,daca nu sunt de acord cu parerea lor e ok...dar cand cineva imi zice ca nu e pacat si ca dumnezeu nu judeca astfel de comportament,atunci simt nevoia sa intervin.......sa ma las pagubasa ar insemna sa fiu de acord cu insultele si acuzatiile ce mi se aduc...de vreme ce nu sunt de acord...ripostez,,,e simplu....vezi tu...practica ca daca te-au lovit pe un obraz,intoarce-il si pe celalalt,nu merge pu toti crestinii....

Postat pe 28 Iulie 2008 18:23
ESTI DUSA RAU DE TOT, MAI LASA-MA DRAK CU RELIGIA TA SI DU-TE SI TE SPALA PE DINTI, UNDE DRAK TE FREACA PE TINE IN CE CRED IO, POT SA CRED SI IN BUDA, CA NU CRED CA E PROBELMA TA. POT SA TRAIESC VIATA ASA CUM CRED IO NU CUM VREI TU, FII TU CREDINCIOASA SI DU-TE LA DREAPTA TATALUI, SA-TI SI ARCA SI CARA TOATE AMINALELE PE CARE LE AI. DE CAND SUNT INSCRISA PE FORUM NUMAI DE TINE SI MESAJELE TALE BIBLICE ARE PARTE TOATA LUMEA. LA CATI NECREDINCIOSI SUNT PE SIT-UL ASTA NU STIU CE MAOI ASTEPTI ..............TAI-O.

Postat pe 28 Iulie 2008 18:25
De la: cleopatra86, la data 2008-07-28 18:23:27ROBERINHA....eu mi-am expus parerea....si punct...am zic ca nu e bine,si ca consider ca e tradare.....restul comentariilor sunt adresate unor interlocuitori care ataca....daca nu sunt de acord cu paerea mea,e ok,daca nu sunt de acord cu parerea lor e ok...dar cand cineva imi zice ca nu e pacat si ca dumnezeu nu judeca astfel de comportament,atunci simt nevoia sa intervin.......sa ma las pagubasa ar insemna sa fiu de acord cu insultele si acuzatiile ce mi se aduc...de vreme ce nu sunt de acord...ripostez,,,e simplu....vezi tu...practica ca daca te-au lovit pe un obraz,intoarce-il si pe celalalt,nu merge pu toti crestinii....


si daca te-a lovit pe amandoi obrajii merge???? ce mai intorci?? haide mai cleopatra las-o mai moale..

Postat pe 28 Iulie 2008 18:28
sincer ma doare in cotin ce crezi....dar nu-mi baga pe gat prostiile tale...traieste cum vrei,dar nu-mi zi ca asa e corect...atat....numai bine

Postat pe 28 Iulie 2008 18:30
TU CHIAR ESTI DUSA ......PAI CINE BAGA PE GAT CUI?...... TU SAU IO? CINE SCRIE CORANU( DE PARCA M-AR INTERESA PE MINE CE SCRIE INEL) SI CINE VINE CU TOT FELUL DE COMENTARII RAUVITOARE? LAS-NE CA NE-AM SATURAT DE RELIGIA TA.

Postat pe 28 Iulie 2008 18:46
Mai Cleo cum se face ca voi toate cautati la arabi bani si dati de ......Dumnezeu ? Noi romanii n-avem religie si D-zeu ? Singura preocupare a musulmanilor e Sexul si D-zeu sa mor daca nu .Nu ti se pare ca e un mod de viata exagerat ? Pai de ce se acopera toate femeile lor ? Se presupune (pardon ! chiar asa si e ! )ca toti barbatii se inhoalba ca Bai da nu zice "nu va mai uitati oameni buni ca la cine stie ce si respectati femeile" ci zice"fetelor asundeti-va in pivnita" .Uite am si eu principiile mele dar nu ma intereseaza ce face Miha sau altii ca doar nu-s mai presus de d-zeu care ne-a creat LIBERI .

Postat pe 28 Iulie 2008 18:51
...........si v vezi ca te abati de la subiect, sau acum exersezi kama sutra............

Postat pe 28 Iulie 2008 19:17
ofofof..mai cleopatra...iar vrei masaj? sau vrei sa faci un masaj?? haide lasa tu religia aici si treci la masaj ca asa este frumos....

Postat pe 28 Iulie 2008 19:24
adeveratii prieteni........ vin intotdeauna........

Postat pe 28 Iulie 2008 19:35
Avem noroc ca nu s-o maritat Cleo cu unu de prin rep. Centrafricana Cine stie APOLOGIA caror grozavii ne facea atunci.Fato poate tara noastra e saraca dar CIVILIZATA fata de tarile care s-au imbogatitpeste noapte de pe urma petrolului caci inainte ii mancau paduchii .Ia opreste tu pe strada orice roman si intreaba-l ce limbi stie si cata literatura universala a citit apoi cati bani are in buzunar .Intreaba-i si pe arabi apoi fa diferenta .Si un doctor de al nostru e egal cu al lor numai la spital .Ghici in societate cine e superior ? Romanul fiindca mama lui n-a fost femeie de harem ci femeie citita, demna .

Postat pe 28 Iulie 2008 19:35
De la: Marinela1989, la data 2008-07-28 19:35:29Avem noroc ca nu s-o maritat Cleo cu unu de prin rep. Centrafricana Cine stie APOLOGIA caror grozavii ne facea atunci.Fato poate tara noastra e saraca dar CIVILIZATA fata de tarile care s-au imbogatitpeste noapte de pe urma petrolului caci inainte ii mancau paduchii .Ia opreste tu pe strada orice roman si intreaba-l ce limbi stie si cata literatura universala a citit apoi cati bani are in buzunar .Intreaba-i si pe arabi apoi fa diferenta .Si un doctor de al nostru e egal cu al lor numai la spital .Ghici in societate cine e superior ? Romanul fiindca mama lui n-a fost femeie de harem ci femeie citita, demna .

............si cand ma cand ma gandesc din ce religie face cleo parte..............

Postat pe 28 Iulie 2008 19:50
Miha las-o ca nu se merita sa ne batem caoul cu ea .Asta-i tehnica islamului de a tine in lat muierea : ii baga in cap religie si mai stiu eu ce .Asa barbatul are timp sa calareasca pe altele in timp ce ele citesc coranul .In europa toata lumea ii dispretuieste fiindca n-au omenie ,n-au constiinta si-i intereseaza ce fac altii in loc sa-si vada de ale lor (is gardienii muierilor p....altora). Uite eu n-as putea face diferenta dintre firul de par ce apartine unei femei sau unui barbat daca are aceeasi lungime si culoare ? Voi ? La ce se mai imbrobodesc astea ? Si daca port eu maneca scurta a sa ma f...arabul in cot ? Chiar asa de animal ii ala sa se excite cand vede o mana de femeie ? Pai e problema si pacatul lui .Toata chestia e ca sa manipuleze femeile asa cum vor ei (s-o violeze , s-o bata .sa-i fie infideli etc -sclavie contemporana fratilor )Bai da poate si femeile se excita cand vad o fata de barbat . Sa-si puna si barbatii sac in cap.Femeia tre sa aiba grija sa nu-l ispiteasca pe barbat .Pai si barbatul tot asa .

Postat pe 28 Iulie 2008 20:01
De aia ataca astia femeile in occident .Ca n-au mai vazut .Atatea interdictii li s-o pus incat a avut exact efectul invers : is cei mai libidinosi .Se excita si de vad un sac negru ca la ei muierile asa se im braca .Numai la f.... se gandesc fiindca la ei e INTERZIS .Stiti povestea cu marul lui Adam ? Prea multa interdictie strica si plictiseste lumea europeana bine-crescuta

Postat pe 28 Iulie 2008 20:05
Mai Cleo hai sa-ti mai zic ceva : unde ai vazut tu o crestina bisericoasa practicanta sa intre pe siturile "feel sexy" si sa discute temele pe care le discuti tu ?Vedeti EFECTUL ISLAMULUI ???? Nu mai zic : asupra barbatilor e si mai puternic

Postat pe 28 Iulie 2008 20:08
De la: stef80, la data 2008-07-26 15:05:33mai cleo..,te "urmaresc" de ceva timp !! esti o fata citita,desteapta. Dar am o intrebare pentru tine,tu chiar te consideri "trimis special" al Domnului pe pamant...??? Fiecare crede in Dumnezeu,mai mult sau mai putin,mai devreme sau mai tarziu se va ruga lui !! Nu ai dreptul sa judeci pe nimeni,iar daca cineva pangareste numele lui,ceea ce nu e cazul mai sus,e problema persoanei respective..,mai devreme sau mai tarziu va plati. De ce ar trebui cleo,sa-l traga de manecuta.. Eu consider ca viata ne-a fost data pe pamantul asta ,tocmai ca un dar ..,sa ne bucuram de ea asa cum este,de tot ce ne ofera ea..Fiecare e liber sa creada si sa se bucure de religia ce si-a ales-o,dar tu uiti ca te-ai nascut aici si ca trebuie sa ne bucuram de tot ce ne ofera viata asta..Unii se bucura de biserica,altii de viata de huzur,unii de preacurvie si droguri,eu de prieteni si familie..Chiar crezi ca cei de pe forum,iti vor asculta spusele si vor proceda ca atare ,dupa vointa si intelepciunea ta..??? Am simtit nevoia sa postez asta si nu am facut-o cu rautate..SA TRAIESTI MULT ,BINE SI CU CINE VREI TU !! cleopatra86..
scz ..,DIN LIPSA DE TIMP,cleo..!!! cred totusi ..,ca va trebui sa intelegi esenta...!!si sincer..,ti-ar prii un masaj..?????

Postat pe 28 Iulie 2008 20:30
mai cleo, de ce ai intervenit cu ce este pacat si ce nu? fata ti-a cerut o parere, nu trebuie sa tii o predica din chestia asta :) oricum subiectul e catchy :D esti foarte religioasa si inteleg, dar atitudinea ta denota uneori foarte multa aroganta (o persoana religioasa nu-i va improsca pe cei 'pacatosi' cu noroi, si nici nu va tine morala, cred ca si tu stii lucrurile astea).
e pacat ca un topic a ajuns o mahala.
si, ca sa-mi spun parerea in legatura cu topicul in sine, nu, nu consider ca iti inseli partenerul daca te duci la un salon de masaj erotic. intr-o relatie in care nu exista secrete si frustrari, implicarea intamplatoare a unui 'generator de placere':D sa zicem, nu are ce rau sa provoace. de dragul experimentului poate ar merita sa faci asa ceva, evident, sa nu devina o obisnuinta.
Laurelin
Postat pe 28 Iulie 2008 21:42
voi sincer nu aveti de cine sa va luati si ati fasit-o pe cleo. ce aveti cu ea? fiecare isi alege religia. nu mi s-a parut ca a exagerat cu ceva si am citit cam toate comentariile. intradevar a raspuns la niste atacuri. atat...si voi i-ati sarit in cap ca nu e de acord cu parerile voastre.

revenind la topic...nu stiu daca iti inseli partenerul..inselatul poate fi si de alta natura decat cea sexuala. te gandesti...asta prima data...daca nu ai tupeu...si te mai duci si a doua oara ca na..ti-a placut prima data...si asa poti sa ajungi sa iti inseli fizic partenerul. ceea ce e cam acelasi lucru daca te-ai duce la prostituate. doar k ai si masaj inainte. iar despre ideea cu mersul ca un cuplu..e si mai rau...pt k apar acuzatii reciproce si e mai nasol...nu am mers la un astfel de masaj dar nici nu cred k i-as lasa iubitul sa se duca.iar daca el mi-ar zice ca vrea sa se duca...as fi dezamagita si probabil ca s-ar raci relatia si ne-am desparti...deci..in cele din urma...in timp ce scriam mi-am dat seama ca da...iti inseli partenerul...poate nu din prima dar...sansele cresc vertiginos.

si inca ceva pt voi fetelor...nu va mai certati intre voi..discutati despre tema topicului nu despre stilul de viata al unora si al altora.de ce nu putem fi mai toleranti?
ionica_andreea
Postat pe 6 August 2008 15:33
eu cred k saloanele de masaj erotic sunt un fel de prostitutie mascata.
s26
Postat pe 21 August 2008 22:41
Orgasmul este ceva foarte privat - m-as simti aiurea rau sa am orgasm in fata unui nene de-l stiu de 5 minute. Si da, as simti ca inself!
Kathara
Postat pe 22 August 2008 09:17
pe cine?

Postat pe 22 August 2008 09:19
nu e sub nici o forma nasol in cuplu. eu am facut asta cu prietenul meu, el cu o fata eu cu o fata, in aceeasi camera si pe langa faptul ca a fost revigorant masajul in sine(avusesem o zi infernala) s-a terminat cu o la.a excelenta, dupa care le-am rugat pe fete sa ne mai lase putin singuri . a fost excelent dar cred ca conteaza foarte mult atitudinea celor 2. iubitul meu a fost la inceput putin crispat si chiar nu ma asteptam la asta, in general e o persoana foarte libera. dar i-a trecut rapid si am plecat de acolo cu un zambet pe buze.
kiya
Postat pe 4 Septembrie 2008 05:31
Dom'le, nu stiu ce treaba are Dumnezeu cu ... prefectura, sau cu "saloanele de masaj erotic":) Da' lasa ca ma fac eu mare, si poate o sa pricep chiar si legatura dintre masajul ala erotic si sexul in cat mai multi (??!!)
Si acum "on topic", sa nu-mi aud vorbe:P
-nuuu, cum sa-ti inseli partenerul?! Chiar il bucuri ...:)


PS: -am ras cu lacrimi la citirea postarilor de pe ultima pagina:) Stati asa, ca nu pot sa nu citez:
" Noi romanii n-avem religie si D-zeu ? Singura preocupare a musulmanilor e Sexul si D-zeu sa mor daca nu ."


"Fato poate tara noastra e saraca dar CIVILIZATA fata de tarile care s-au imbogatitpeste noapte de pe urma petrolului caci inainte ii mancau paduchii ."



:)))))))))
Cruella_de_vil
Postat pe 4 Septembrie 2008 06:02
www.divya-massage.ro
badboy4
Postat pe 8 Septembrie 2008 13:16
cel mai tare salon masaj din bucuresti este erosmassage pe magheru .am fst la multe saloane dar habar nu au sa faca masaj aici sunt fete dragute

Postat pe 23 Octombrie 2008 23:15

Postat pe 23 Ianuarie 2009 11:51
Nu ai de ce sa iti faci griji....toata lumea doreste sa "scape " pentru cateva minute de aceeasta lume plina de prejudecatii,cu o mentalitate invechita ....daca te duci la un astefel de salon nu ai de ce sa zici ca ti ai inselat partenerul...inafara de atingeri,soapte nu se intampla nimic Totul in viata trebuie incercat !!!

Postat pe 16 Iunie 2009 13:00
hai la mine la salon. www.playful-masaj.ro nu e prostitutie mascata, e doar masaj... senzual si erotic. site-ul e in construtie, nu am poze cu fetele noi.
kiya
Postat pe 17 Iunie 2009 01:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fotbal, bere si femei! 180 De la: Calin_ 23 Octombrie 2010 09:58
Ajutati-ma!!!Va rog... 23 De la: kudika098645 24 Martie 2010 23:14
lamuriti`ma:D 23 De la: greierash_is_back 2 Decembrie 2009 10:39
Metode de a reaprinde pasiunea in cuplu!!! 12 De la: Dontyyy 26 Noiembrie 2009 13:29
De ce fameile spun ca sunt folosite...dupa o partida de sex?? 69 De la: moon_light_87 20 Octombrie 2010 17:05