Setari Cookie-uri

CONCURSUL "SUS ROCHITAAA...JOOOSS...."

si apropo cred ca mesajele in particular se refereau la informatiile referitoare la unde este magazinul unde lucrez si ce anume comercializam,informatii pe care de altfel ti le-am dat in particular pt ca nu tin sa fac publicitate gratuita.
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iulie 2008 08:48
STEF nu inteleg de ce trebuie sa dai explicatii unuia(uneia) care nu merita.Ti-ai batut capul pana acum cu o gramada de inteligenti si inteligente cu facultati peste facultati.Chiar nu vad rostul.Toti nou-venitii dau dovada de o inteligenta rar intalnita
ramo77
Postat pe 10 Iulie 2008 09:37
dragilor nu va mai agitati din cauza unei astfel de persoane! in general, oamenii care au un caracter slab folosesc asemenea metode de jignire a celorlalti.
doamneeeeeee!!!! unde duce invidia si rautatea!

Postat pe 10 Iulie 2008 09:44
go stef!
alone
Postat pe 10 Iulie 2008 10:31
alone
Postat pe 10 Iulie 2008 10:45
Zile Melinduta

Postat pe 10 Iulie 2008 10:49

kung fu panda!
alone
Postat pe 10 Iulie 2008 10:50
mai am totusi o curiozitate.... avand in vedere ca pe acest site se gasec totusi si subiecte"inteligente" oare de ce nu se limiteaza doar la acele subiecte care ii plac,nu obliga nimeni pe absolut nimeni sa citeasca sau sa "modereze" ceea ce scriu altii si altele...si apropo acest site nu e un blog personal ca sa faci ce ti se scoala,are administratori sioameni care se ocupa de tot ce tine de conformatia site-ului, si in plus exista anumite reguli pe care atunci cand iti creezi un acount pe acest site le accepti sau nu. punct si gata buna ce atata tevatura ca unii vb despre sx fara pic de perdea si altiinu ??? care e problema in definitiv si la urma urmei???? vreo problema ceva ca se face asta pe net sau in particular sau in vreun bar sau in vreun bordel???? sexul ca si dragostea si furia si ura si toate celelalte sentimente fac parte din viata de zi cu zi....eeeete na acuma sa imi tin gura si degetele in frau doar pt c aunora nu le convine forma in care aleg sa exprim ce sint....si inca nu sunt nervoasa ...atat de nervoasa s ama pu pe injurat.....ce puii mei doar sunt o doamna!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iulie 2008 10:56
Am o mare problema, solicit ajutor ...........
am scris pe blogul meu, dar nu aparea , de ce?

Postat pe 10 Iulie 2008 10:56
melinduta,RAZA MEA DE SOARE si INGERUL MEU REAL te astept cu mare drag sa vii la mine ,la inceputul lui august,sa petreci concediul tau cu Sultanelul,sa dormi in patul si pe perna lui.Eu TARANUL ANALFABET,VOI FI ONORAT ,DE PREZENTA TA ,CADANA MEA FRUMOASA..!! si acum voi posta un mesaj, primit mai devreme pe privat ,care mi-a umplut inima de bucurie si pt care tin sa-i multumesc ancutei... :smlDe la: ancuta240783 la 10 Iulie 2008, 10:36 Pentru : stef80
Subiect: Re: pooooop muuuult !!!

Mesaj:
Am citit...:(((
Ce oameni!Dar valoarea unui om,se regaseste in ochii,prietenilor lui!:X:X:X-love0049:

Postat pe 10 Iulie 2008 11:02
alone
Postat pe 10 Iulie 2008 11:10
pai si nu au dreptate stef???uita-te la cate voturi primeste etta uita-te la cate incurajari pt licenta si felicitari pt examen ai primit....nu e nevoie sa iti demonstram tie cat d emult tinem la tine tu o sti si daca nu o sti deja...cand vin te smocotesc bine de tot...ca tot esti mai mic decat mine...nah!!! nu te mai supara degeaba pt ca suntem o alta gramada care sa te facem sa te bucuri ...
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iulie 2008 11:13
stai linishtit, dragutzule!!!caci eu nu ma consider o "doamna" atat d mare si ingamfata Incat sa nu ma suport cu "tzarani analfabetzi" prin preajma mea!!!asa k...voi veni cu cea mai mare placere la acest "tzaran" in casa, kiar dc nu se poate lauda cu vreo vila sau mai shtiu eu ce si kiar de nu voi avea lok in patukul tau si pe perna ta, imi v-a face deosebita placere sa impart acelashi cort cu ema!!! pentru noi, cei d aici, pt CLOACA ASTA, nu vilele sau banii sau facultatzile conteaza, ci INIMA si SUFLETUL OMULUI!!! Si te asigur, dragul meu Stef, k tu nu duci lipsa de niciuna din cele doua!!! FRUSTRATzII care viseaza la viloace k al columbenilor sa mearga in vizita la ei si poate ii si face Moni de un buzuchi mik la gaura keii!!! si au parte de 2 in 1!!!se lafaie in bani si ishi satisfac si poftele sexuale, k nu d alta sunt atat d frustratzi si d oftikatzi!!!!!duc lipsa acuta de SEX, si asta, din cate se vede, DAUNEAZA GRAV SANATATZII!!!! Fa bine si dispari d aici, okiu lu' dracu' care eshti, si sa imi lashi sultanul si profa de perversiuni si tovarasha mea de cort in pace k d nu VAI SI AMAR V-A FI DE CURUL TAU!!!

Postat pe 10 Iulie 2008 11:18
si dc smotoceala emei nu te-a speriat, atunci IA DE AICI SMOTOCEALA CAT CUPRINDE!!!! K VINE SI GULLIVER IN TZARA PITICILOR!!!! Si te asigur eu k dc de cei 1.64m ai emei nu tzi-e teama, atunci de cei 1.80m ai mei cu sigurantza itzi vor tremura dintzishorii in guritza!!!!!!! na, ema, k aku' am dat d drq!!!sa vezi tu de nu ne lasa asta in gara amanet pe amandoua!!! eeeee, dar de fapt, nu imi fac probleme k dam noi de el cu sigurantza!!!doar avem GPS-ul, adika vocea aia dulce si ascutzita a ettei, care sigur ne v-a duce la locatzia exacta!!!!k doar dehh..nu ai cum sa o ratezi cu un asemenea glascior!!!etta, dragutza mea, unde eshti?mi-e dor d tine!!!!

Postat pe 10 Iulie 2008 11:22
mellliiiii bine ca mi-ai amintit tre sa cumpar o saltea dubla fata draga ...ca io am numa una single
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iulie 2008 11:24
inteleg sa va apreciez,inteleg sa tin la voi..,pe multi dintre voi v-am avut oaspeti in modesta mea casuta,inteleg chiar sa va iubesc, dar ..,nu inteleg de ce ,la multele mesaje primite pe privat sau chiar postate aici pe forum ,ochii mi se umplu de lacrimi de bucurie.Va doresc tuturor ,sa simtiti la fel ca mine si chiar mai mult,pentru ca meritati.

Postat pe 10 Iulie 2008 11:25
stai linishtita, dragutza mea!!!am eu izoprem din ala k doar in tineretzurile mele umblam d nebuna cu cortul si "rucsacelul de 20 kg" in spinare si colindam muntzi si vai!!!vine fata "dotata" si de ma enervez vine deiutza cu un cort d ala d armata de n-au vazut soldatzii lu stefan asa cort!!!!sa vezi tu atunci k nu-i mai atarna gheoambele la fata p afara!!!!!!

Postat pe 10 Iulie 2008 11:27
alone
Postat pe 10 Iulie 2008 11:30
dragutzule!!!!sa vezi tu pupaceala in august!!!te pupa deiutza de nu te mai vezi!!!itzi "asfaltez" eu gropitzele alea frumoase din obrajiori!!!!si stai asa, k am deja ordine sa itzi fac "transfer" la o duzina de pupicei d la ancutza din tm, ink una d la claudia din severin, alta de la onnyta din craiova, si o duzina din aia "de nu te vezi" de la mari din arad!!!!aoleoooo, cate duzine!!!ce zici sultane, potzi sa duci atatea????sau te cocoshez cu pupiceii???!!!???

Postat pe 10 Iulie 2008 11:30
alone
Postat pe 10 Iulie 2008 11:58
aaaaallllooooohaaaa!!!! am gasit cu cine sa bat coclaurii romaniei ....merg in crai mai fratilor la sfarsitul concediului asa sa ma incarc de toate cele!!!!! yyyyyhaaaa!!!!! si de sambata sunt in concediu ........mai sultene las-o dracului suparare ca nu face bine la ten fa si tu un AMR-u ca vine fata pe la tine sa petrecem meeei ce naiba mai vine si lionu mai vine si ettuta .....ooooooo rochita frate ca iti dansez pe masa pana cazi jos de ras!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iulie 2008 12:05
meeeeei fetelor ,taranul munceste in gradina..,pasari,catei,legume si altele,munca la tara...

Postat pe 10 Iulie 2008 12:05
mai auzi ...sultane sa faci cumva sa fie legumele coapte bine si sa pui cateaua sa pazeasca bine straturile de rosii sa nu dau eu iama in ele ca nu mai ramane nimicuta!!! asta imi aminteste de verile cand dadeam iama in straturile bunicii si mi-o luam pe coaja mereu ca nu gasea niciodata vreo rosie coapta in gradina cat eram eu pe la tara!!! vaaaai imi cer scuze anticipat de la cadana sefa dar o sa fac cumva sa ma abtin sa nu iti devastez straturile de legume.....ca la alea nu ma dau in laturi sa bag la mat tot ce imi pica in mana si in gura......
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iulie 2008 12:18




eeehhheeee...gata...papica....la pasarici...si iete ce paunule mi-am luat..ca deh..evantai i-mi trebe mie....ca ma prajesc...ca de arsssss.......!!!!!!!!

Postat pe 10 Iulie 2008 12:24
a sosit nebunaaaaaa HAREMULUI maryamm ema draguta,are Sultanelul legume ecologice,pt tot HAREMU'asa ca stai linistita..

Postat pe 10 Iulie 2008 12:31
mariamm cand vii draguta acasa????
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iulie 2008 12:31
eu vreau spanac,sa prind putere....
alone
Postat pe 10 Iulie 2008 12:36
si ce frumos dormeai pe perna mea,gainusa draga si acum emana fantezii erotice.. s-altadataaa,s-altadataaaa..,o s-o facem si mai lata...

Postat pe 10 Iulie 2008 12:46
pt ema iordanescu...maryamm,va sosi din DUBAI,la inceputul lunii august,va ateriza direct in curtea Sultanului si in bratele noastre, cei ce o vom astepta sa-i petrecem ziua de nastere,tu ,melinduta,relu,etta ,lion si multi altii..

Postat pe 10 Iulie 2008 12:51
yyyyhaaaaaaa suuuper tare !!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Iulie 2008 12:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Topic nou 507 De la: kudika_988778 3 Mai 2016 21:13
senzatia de deja-vu 130 De la: crysa_tm 23 Iulie 2010 12:56
Ce cant in acest moment? :D 19060 De la: GONGOI_BOSS_ 16 Februarie 2017 19:29
Propunere/intrebare pentru Kudika 3 De la: 15 August 2015 16:47
Va rog sa ma ajutati, nu va costa nimic 62 De la: mitura 9 Octombrie 2009 23:19