Setari Cookie-uri

CONCURSUL "SUS ROCHITAAA...JOOOSS...."

Avand in vedere ca cica ne dau si noua astia de la Kudika drept bonus(cre'ca Botus mai degraba!!!) neste rochite pretioase,si luand in considerare ca a venit sezonul nuntilor si o graaaaamaaadddaaa de kudikosi vor "s-o puna" de-o nunta, va invit la discutii despreeee.....nunti!!!....si despre noaptea nuntii!!!...mirifica noapte a nuntii!!!....ca de-aici si titlul: SUS ROCHITAAA.....JOOOSSS....INHIBITIAAAA!!!....si poate-o "punem"si de-o nunta on-line,cine stie???......hai nasaaaaaa,ca e cu dedicatie pentru tineeee!!!!......hiiiii...hiiiiiii.....hiiiii.....eu imi asum rolul de chiuitoareee.......hiiiii....hiiii....hiiiii.....si hoooooo.....hhhoooooo....hhhooooo.....

Postat pe 11 Iunie 2008 13:44
io va facui introducerea ,acu' va las o tar' ca sa pun detaliile la punct!!!...si sa vad ce ganduri perverse aveti despre noaptea nuntii!!!...ca daca nu ,va-nvata fata, nu-i asa????....:))))))....

Postat pe 11 Iunie 2008 13:48
mie imi place tare mult cum suna..sus si jos,sus si jos..=)))))))=)))))

Postat pe 11 Iunie 2008 13:59
:)))) eeee!! draga etta ma facusi sa zambaresc pana la urechi( ca de obicei). mda, bun concursul asta numai ca pentru noaptea nuntii nu e nevoie de rochita sau alte articole vestimentare!!cred ca e mai bine la pelusica goala!! :))))

Postat pe 11 Iunie 2008 14:01
asa-i nasa si proaspat epilata inghinal..:))eu stiu mai bine..:))

Postat pe 11 Iunie 2008 14:06
Eu am nunta in septembrie.Asa ca stau de acum cu gandul la noaptea nuntii:))
ramo77
Postat pe 11 Iunie 2008 14:09
casa de piatra !!si-o noapte la "pelusica goala"..,cum spune nasa...:)))

Postat pe 11 Iunie 2008 14:16
:))) daaa! CASA DE STANCA!! ramo draga, trebuie sa faci un program special!:))))

Postat pe 11 Iunie 2008 14:19
da:))))si cu program prelungit:))))
ramo77
Postat pe 11 Iunie 2008 14:49
asa dragutza.,sa vezi ce buna-i aspirinaaaa...atunci:))s-o iei dimineata "pe ne pipi",cum spune ema iordanescu..:))in noaptea nuntii...

Postat pe 11 Iunie 2008 15:04
:)) fineee!! nu speria ma fata!!

Postat pe 11 Iunie 2008 15:11
jos inhibitiaaaa...,spune etta,nasa.!!poi, de ce s-ar speria,ar trebui sa se bucure...,miresica noastra..:))

Postat pe 11 Iunie 2008 15:15
si daca gresesc si iau doua aspirine?:)))))
ramo77
Postat pe 11 Iunie 2008 15:35
nu ma sperii asa usor:)nici cand e langa mine nu ma sperii(aspirina):))
ramo77
Postat pe 11 Iunie 2008 15:38
etta70 la cat de distractiva si chiuitoare esti cred ca o sa vin personal sa te invit la nunta mea:))
ramo77
Postat pe 11 Iunie 2008 17:42
daaaaa...asaaa..sa vedeeem.....deci....ma alesei cu o invitatie la nuntaaaa....asa pe necunoscuteleaaaaaa......poate totusi ne-om cunoaste rammo,ca pe 17 iunie vin la mare....o sa fiu in Constanta pe 20,pana atunci sunt in Mamaia.....si o sa ma intalnesc si cu Mia atunci.....daca vrei sa ne cunoastem,da-mi cerere de prietenie si ne dam apoi nr.de tf. pe privat....si sa vezi educatie ce-ti fac pentru noaptea nuntii!!!.........eeeeeeiiii....asaaaa....vazui ca vreti la pielsica nuda...da'cum ramane cu lumina:stinsa sau aprinsa????....cu patura pana-n gat sau cu ea "fara"???......vrem sa vedem obectu' sau lasam necunoscutu' sa ne "patrunda"????.....ca nu stiu daca e bine sa nu-l "cunoasteti" inainte!!!.....pentru asta,ia ascultati intamplare: am avut o colega la scoala postliceeala,care inainte de nunta a rugat o prietena sa-i spuna si ei despreeee...socoteala.....si prietena aia a zis ca mai bine ii deseneaza...buuunn....si deseneaza aia socoteala si-i face niste "zimti" pe margine,sa sugereze pielea de pe margineeee....asaaaaa.....se marita fata mea,si dupa prima noapte vine fuguta la a ei prietena, speriata tare-tare.....si-i zice asteia: fata ,al meu nu e normal!!!...da' de ce???,intreaba prietena.....pai al meu o are dreapta,fara "zimti"!!!....fetelor, nu radeti ,ca se intampla!!!...e chestie reala ce va povestii io!!!....asa ca dati bataie de "cunoasteti" obectu',ca e de rau altfel.....=))))))))......

Postat pe 11 Iunie 2008 20:34
ce aveti,mamica,va speriarati???....nu mai vreti niciuna nunta???.....

Postat pe 12 Iunie 2008 09:18
pai cu asa "profa" k si tine, etta draga, nu avem cum sa nu cunoashtem "obiectu' muncii" !!!! ramo, eu nu itzi sugerez sa te intalneshti cu ea, k ia uite ce a reushit sa faca cu mine babaciunea asta perversa!numai la prostii ii sta gandul toata ziua! fata draga, asta o se te strice!!!!!! :)

Postat pe 12 Iunie 2008 09:21
:)))))) lasa mai fata sa invete! ca trebuie sa stie cu ce se mananca..... doar nu vrei sa pateasca ca fata din povestea lui etta! :))))))

Postat pe 12 Iunie 2008 09:30
lasa,melinduta mea draga,ca la barbati asa le plac fomeile,"stricacioase" in pat!!!.....ca daca le dai aceeasi fripturica zi de zi,muta cortu' la vecina!!!....asa ca azi sus-jos,maine inante-inapoi,p-orma din lateral in margine....in fiecare zi alt "meniu"......si sa fie "fierbinte" tot timpul,sa nu se raceasca niciodata!!!.....asa ca Rammo draga,astept un semn,daca vrei sa te "cultiv" cand oi veni la mare!!!....

Postat pe 12 Iunie 2008 09:33
Nu stiu ce tre' sa cultivi la mine ca sunt deja cultivata:)))))dar totusi ne intalnim,poate tu stii ceva noutati:)))))))
ramo77
Postat pe 12 Iunie 2008 09:47
Asta ere visul meu:))))
ramo77
Postat pe 12 Iunie 2008 10:09
:))) uaaaaaaaa!! aparu raducu! cu joben cu tot! :))))

Postat pe 12 Iunie 2008 10:13
rammo draga mea,cultivata,necultivata,omu'cat traieste-nvata!!!.....si drept rasplata pentru serviciile mele,daca ne-om intalni,sa nu uiti florile,ca io-s aia cu florile ,ca mamica ta!!!...pupici la toti,plec o tar',ca tre'sa mai pun la cale niste perversiuni cu fieru' de "calcat"....rufe,nu altceva....:)))....

Postat pe 12 Iunie 2008 10:19
Da asa este cat traim invatam si mai ales daca avem de la cine.Sti ca "gaina batrana face ciorba buna":)))....
ramo77
Postat pe 12 Iunie 2008 10:24
raducu leeeee..,te iubesc sora mea..!!:))desi in poza asta,iti cam lipsesc pectoralii..:)) Imi doresc din suflet sa vina ziua,cand vei dormi pe perna mea...!!"dragutzul meu",eu tin la tine ca la "soarele meu"!!!Iar ..,cu fetele mele,tu stii mai bine..,esti sortit pieirii de la-nceput..,pt ca sunt deja prea mult iubit..he,he,he...:))dar ,e de-ajuns ca te iubesc eu si nu numai...si nu oricum..:))

Postat pe 12 Iunie 2008 10:39
radu mami raduleeeeeeeeeee...parca o aud pe irina loghin:)))). slabe sanse sa-l detronezi pe stef ca el e prietenul tuturor fetelor( sau a marii majoritati). cam toate sunt in haremul oficial al lui stef si sanse sa fauga vreuna nu exista.suna periculos amenintarea ca ai dori sa te ocupi si de " patul lui stef"=))!!!! stef ai grija ca baiatul ti-o fi pus gand rau=)))! amu' nu zic ba, ne arati bustul cu grupele de muschiuleti lucrate ,da nici noi nu suntem asa slabe de inger.

Postat pe 12 Iunie 2008 11:55
lasa-l mai vivi sa incerce si el.... marea cu degetul! :))))))))))

Postat pe 12 Iunie 2008 12:57
sa nu ramana fara... deget=)))

Postat pe 12 Iunie 2008 12:58
Ce s-a intamplat de nu mai intra nimeni aici?Nu va mai maritati nici una?Vad ca nu vreti rochite...:))))
ramo77
Postat pe 13 Iunie 2008 13:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Saruturi 9 De la: dulcyka 20 Noiembrie 2009 14:49
Important 13 De la: messalinda 30 Mai 2009 17:12
NU POT SA CITESC NIK DIN CAUZA "ULTIMELOR STIRI " SI A RECLAMELOR 10 De la: dandanaua_reloaded 20 Noiembrie 2008 17:12
Soc !!! Cercetatorii britanici ... 6 De la: Boris_the_Blade 3 Aprilie 2013 11:22
Cum fac sa-mi repar greseala fata de el? 14 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 11:17