Setari Cookie-uri

CONCURSUL "SUS ROCHITAAA...JOOOSS...."

etta eu aveam in lista pe nedmon...caruia i-am dat date despre unde anume putea gasi magazinul in bv unde lucrez ,asta referitor la un post al meu pe un alt topic.... sunt informatii care tin de publicitate si nu vreau sa fac publicitate gratuita dar daca vrei le pun mai jos pe topic si sterg in formatiile referitoare la firma,nimic mai mult,nu ma costa nimic ,pe urma a disparut din lista si pace buna ...nici ca mi-a pasat.
si daca e sa fiu rea.....o sa pun si raspunsurile mele...hmmm ce zici???? ma repet pe mine nu ma costa nimic decat "copy paste,dar sterg info despre firma,...ce zici?????
sincera sa fiu mie mi s-a parut a fii barbat,dar poate sunt subiectiva,si modul cum scrie si modul de a gandi lucrurile ....poate sunt subiectiva dar parerea mea este ca totusi era un barbat,o femeie mi se pare ca nu poate fii atat de increzuta cat sa isi ia un nume de avatar atat de...."trivial"....ochiul civilizaiei....mie mi se pare ceva putred la mijloc,am zis eu ca e vreun literat reaincarnat daaaaar....e altceva
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Iulie 2008 14:56
maryamm,postase ceva la adresa ochiului maro,la pag 3.Atat de mult mi-a placut,incat am dat copy paste,si l-am repetat..Acum vad ca a disparut si postul ei si al meu ..

Postat pe 11 Iulie 2008 16:11
we are hunted!!!
alone
Postat pe 11 Iulie 2008 16:36
mda..dupa cum se vede...chiar si moderatorilor le-a placut postarea sau mai zis postarile mele...le-au luat si le-au pus la prasila....sa tineti bine de ele si din gand in gand sa mai bagati un ochisor si sa mai cititi......sa nu uitati sa ma si premiati....

pupav-as pe epoleti...de simpatici...sa vad pana cand mi le mai luati.....ca de postat tot mai postez...ca deh...daca nu stiati mi-am laptop nou care scrie singurel..este programat...deci sa va tineti...




Postat pe 11 Iulie 2008 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
instructor auto independent 1 De la: qtpie85 13 Februarie 2009 10:22
Martorii lui İehova 14 De la: selin32 18 Iunie 2013 16:57
Important ! 9 De la: kudika023770 7 Noiembrie 2009 10:54
buna 2 De la: kudika117207 12 Martie 2010 18:21
buna 1 De la: simona58 6 Februarie 2008 12:49