Blonda sau bruneta?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Blonda sau bruneta?: (3.8 din 13 voturi)

Pagini: << 3 4 5 6 7 Sari la pagina:
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

si eu am fost blonda o zi si am iesit afara cu gluca pe cap
acum sunt bruneta ca e mult mai bine asa
Raporteaza abuz de limbaj
Sweet Little Devil
everything_for_you Avatarul lui everything_for_you

214 mesaje

De la: everything_for_you, la data 2009-04-01 14:15:41multe blonde se vopsesc blond asa ca de ce sa fie catalogate blondele drept proaste.......

scuzati am gresit multe brunete se vopsesc blond nu ca blondele nu s-ar vopsi un blond si mai deschis....
Fosta membra Kudika.ro
Bueyyy da alea blonde natural care nu se vopsesc ..alea ce ar trebui sa faca ????Ai ???Sa se rada in cap ca sunt catalogate gaste proaste ???Eu nu m-am vopsit niciodata ...mi-e mila de saraca mea culoare ???
Asta e si frumusetea vietzii ...diversitatea ..cum ar fi fost sa fim toti ca scosi din matritza ....asa cum sunt astia de pe kudika cu numere kudika000001,kudika00002 ...pana si ei se diferentziaza cumva !!!
Mie imi plac fetele dragutze, sufletiste si istetze ...restul ....nici ca-mi pasa... blond, brunet, saten, roscat, verde, albastru...
Banshee on duty! Beware :)
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

pana la urma nu conteaza culoare parului
Fosta membra Kudika.ro
De la: _dulcik_, la data 2009-04-01 20:56:32pana la urma nu conteaza culoare parului

ce bine le zice fata asta !!! I love you !!!
Fosta membra Kudika.ro
poti fi si verde...daca n-ai neuroni degeaba!!!!
Sansa si nesansa sunt pentru cei puternici!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Luli2, la data 2009-04-02 17:38:50poti fi si verde...daca n-ai neuroni degeaba!!!!

ce ravnitzi sunt neuronii astia si ce greu dai de ei ....sa nu mai zic ca trebuie sa-i inmultesti pentru ca sunt celule care mor si moarte raman :))))
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

si daca esti blonda??? care`i faza??? ce n`ai voie??? te vopsesti cum iti sta mai bine...
ce de`acu daca esti blonda esti neaparat si proasta??
hai sa fim seriosi....
Sweet Little Devil
Cherry_bob Avatarul lui Cherry_bob

142 mesaje
Oras: tulcea

Au facut un sondaj de opinie, in randul barbatilor bineinteles si nici unul nu a zis ca intradevar blondele sunt mai proaste si brunetele mai inteligente.

In schimb poate unele fete care se stiu mai reduse se vop blond, ca sa aiba o scuza:)):)).."sunt blonda dom`le ce vreti de la mine" ...glumeam...gluma inspirata din caz real totusi.Blondul iese in evidenta mai tare si prostia la fel, de`aia fac o combinatie atat de stralucita.
Eu m`am vopsita blonda initial din greseala(mama mea e bruneta inchis si nu i se prinde nici o vopsea, eu eram la fel de bruneta si am vrut sa il deschid un pic, asa k am bagat blond cenusiu si am iesit ca pe cutie) multa lume m`a placut asa dar pt mien a fost socul prea mare asa k a urmat o serie de ba blond, ba saten inchis, ba iar blond..si iar saten...pana cand m`am convins ca blond imi sta mai bine, as ak acum sunt un blond auriu.

Oricum, tin sa mentionez ca e important sa arati si sa te simti bine, e important si sa mai ai ceva in cap, dar in zilele noastre "nu esti prost destul pana nu esti si fudul"
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

pana la urma nu conteaza culoare parului ... degeba esti blonda bruneta, satena etc daca neuronii lipsesc... nu conteaza culoarea parului... fiecare se vopseste cum vrea si cum ii sta mai bine
Fosta membra Kudika.ro
eu sunt bruneta si am vrut sa ma fac blonda insa nu stiu cat de bine mi-ar sta.....nu inseamna ca din bruneta sa te faci blonda gata din start esti mai "proasta" o femeie poate fi frumoasa si desteapta indiferent de culoarea parului
Fosta membra Kudika.ro
luli ai o preferinta pentru baetii bruneti? pretenul meu are parul negru si ochi verzi albastri ca mine nu cred ca trebuie sa punem accent pe culoarea parului....fiecare cu ce ii sta bine conteaza sa ai neuroni inainte de toate
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

bruneta sub acoperire
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
eu sunt si si...adik blonda...si in spate pt putin bruneta..,
deci...amandoua
Nu ma deranjeaza sa traiesc intr-o lume a barbatilor, atata timp cat pot fi femeie in ea...
kudika016488 Avatarul lui kudika016488

137 mesaje
Oras: bucuresti

De la: m5g, la data 2008-07-25 10:07:09'blonda sau bruneta?' si numai femeile isi dau cu parerea. Numai femeile se comenteaza intre ele asa aprig de felul cum e imbracata, vopsita...Barbatii ne plac asa cum suntem si fara atatea artificii numai ca tot noi, femeile am impus atatea criterii si strigam in gura mare: ia, uite ce fusta are aia si altele...asa ca atragem mai mult atentia barbatului sa insiste sa o priveasca. Altfel, da, o vede pe strada, se uita, e draguta si atat. Vedeti voi vreun tip calumea sa fluiere dupa ea sau sa se duca glont la ea sa o intrebe cum o cheama?
Acum daca ele se vopsesc in toate felurile si se imbraca(dezbraca) atata, ce sa zica si ei?
Da, ok.

Vreau sa aud de la voi cum preferati 'ambalajul' barbatilor?
barbie_diva_20 Avatarul lui barbie_diva_20

4 mesaje
Oras: bucuresti

ATITUDINEA CONTEAZA.cum a spus si altcineva mai sus.parul,hainele etc te ajuta doar ce vrei sa exprimi.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: barbie_diva_20, la data 2009-05-18 16:57:20ATITUDINEA CONTEAZA.cum a spus si altcineva mai sus.parul,hainele etc te ajuta doar ce vrei sa exprimi.

si vocea, prestatia...toate conteaza, noi am avut mai multe lipsuri....
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: katwoman, la data 2009-05-18 17:00:13
De la: barbie_diva_20, la data 2009-05-18 16:57:20ATITUDINEA CONTEAZA.cum a spus si altcineva mai sus.parul,hainele etc te ajuta doar ce vrei sa exprimi.

si vocea, prestatia...toate conteaza, noi am avut mai multe lipsuri....

scuze, eram la elena gheorghe, si am ajuns la naiba aici....
Fosta membra Kudika.ro
toate femeile sunt frumoase indiferent de culoarea parului
CrAzIk_IoNe Avatarul lui CrAzIk_IoNe

3 mesaje

eu sunt bruneta naturala....nu mam vopsit niciodata si e muult mai bn asa...:Psi chiar multi miau zis daca sunt vopsita...
printesa17 Avatarul lui printesa17

26 mesaje

Noi te ajutam sa iti gasesti tinuta potrivita si sa fi mereu in pas cu moda la preturi accesibile.

In cazul in care nu ai gasit nimic care sa-ti atraga privirea,

poti sta linistita pentru ca pe clublady.webs.com/ gasesti
produse noi in fiecare saptamana,
rockk Avatarul lui rockk

1327 mesaje
Oras: oradea

De la: vera11, la data 2008-06-16 21:20:20 Multi sunt superficiali si inainte de toate se uita la aspectul fizic.Eu cred ca cel mai important este interiorul unei persoane.
Iar sa cataloghezi o persoane dupa culoarea parului nu mi se pare corect.
Sunt foarte multe blonde cu succes in media, bancurile pe seama lor sunt rautacioase.

blondele in general mi se par plictisitoare, ca look, mai ales la noi, toate la fel, nici nu le observ, insa da, mai sunt cateva care sunt chiar frumoase, dar atat.

brunetele dintotdeauna mi s au parut mai interesente, si de obicei sunt si mai cu capul pe umeri, mai "baietoase".

www.server.lineage2media.com Join the Fun ;>
Fosta membra Kudika.ro
De la: rockk, la data 2011-01-26 13:55:36
De la: vera11, la data 2008-06-16 21:20:20 Multi sunt superficiali si inainte de toate se uita la aspectul fizic.Eu cred ca cel mai important este interiorul unei persoane.
Iar sa cataloghezi o persoane dupa culoarea parului nu mi se pare corect.
Sunt foarte multe blonde cu succes in media, bancurile pe seama lor sunt rautacioase.

blondele in general mi se par plictisitoare, ca look, mai ales la noi, toate la fel, nici nu le observ, insa da, mai sunt cateva care sunt chiar frumoase, dar atat.

brunetele dintotdeauna mi s au parut mai interesente, si de obicei sunt si mai cu capul pe umeri, mai "baietoase".

Si uite asa redeschidem, din nou, topice vechi.
Decat prost insotit mai bine singur
Pagini: << 3 4 5 6 7 Sari la pagina: