Setari Cookie-uri

Blonda sau bruneta?

si eu am fost blonda o zi si am iesit afara cu gluca pe cap
acum sunt bruneta ca e mult mai bine asa
Diavolyta_
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:18
De la: everything_for_you, la data 2009-04-01 14:15:41multe blonde se vopsesc blond asa ca de ce sa fie catalogate blondele drept proaste.......

scuzati am gresit multe brunete se vopsesc blond nu ca blondele nu s-ar vopsi un blond si mai deschis....
everything_for_you
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:22
Bueyyy da alea blonde natural care nu se vopsesc ..alea ce ar trebui sa faca ????Ai ???Sa se rada in cap ca sunt catalogate gaste proaste ???Eu nu m-am vopsit niciodata ...mi-e mila de saraca mea culoare ???
Asta e si frumusetea vietzii ...diversitatea ..cum ar fi fost sa fim toti ca scosi din matritza ....asa cum sunt astia de pe kudika cu numere kudika000001,kudika00002 ...pana si ei se diferentziaza cumva !!!
Mie imi plac fetele dragutze, sufletiste si istetze ...restul ....nici ca-mi pasa... blond, brunet, saten, roscat, verde, albastru...
__LL__
Postat pe 1 Aprilie 2009 16:31
pana la urma nu conteaza culoare parului
_dulcik_
Postat pe 1 Aprilie 2009 20:56
De la: _dulcik_, la data 2009-04-01 20:56:32pana la urma nu conteaza culoare parului



ce bine le zice fata asta !!! I love you !!!
__LL__
Postat pe 1 Aprilie 2009 21:00
poti fi si verde...daca n-ai neuroni degeaba!!!!
Lulli
Postat pe 2 Aprilie 2009 17:38
De la: Luli2, la data 2009-04-02 17:38:50poti fi si verde...daca n-ai neuroni degeaba!!!!



ce ravnitzi sunt neuronii astia si ce greu dai de ei ....sa nu mai zic ca trebuie sa-i inmultesti pentru ca sunt celule care mor si moarte raman :))))
__LL__
Postat pe 2 Aprilie 2009 17:55
si daca esti blonda??? care`i faza??? ce n`ai voie??? te vopsesti cum iti sta mai bine...
ce de`acu daca esti blonda esti neaparat si proasta??
hai sa fim seriosi....
Diavolyta_
Postat pe 2 Aprilie 2009 18:01
Au facut un sondaj de opinie, in randul barbatilor bineinteles si nici unul nu a zis ca intradevar blondele sunt mai proaste si brunetele mai inteligente.

In schimb poate unele fete care se stiu mai reduse se vop blond, ca sa aiba o scuza:)):)).."sunt blonda dom`le ce vreti de la mine" ...glumeam...gluma inspirata din caz real totusi.Blondul iese in evidenta mai tare si prostia la fel, de`aia fac o combinatie atat de stralucita.
Eu m`am vopsita blonda initial din greseala(mama mea e bruneta inchis si nu i se prinde nici o vopsea, eu eram la fel de bruneta si am vrut sa il deschid un pic, asa k am bagat blond cenusiu si am iesit ca pe cutie) multa lume m`a placut asa dar pt mien a fost socul prea mare asa k a urmat o serie de ba blond, ba saten inchis, ba iar blond..si iar saten...pana cand m`am convins ca blond imi sta mai bine, as ak acum sunt un blond auriu.

Oricum, tin sa mentionez ca e important sa arati si sa te simti bine, e important si sa mai ai ceva in cap, dar in zilele noastre "nu esti prost destul pana nu esti si fudul"
Cherry_bob
Postat pe 14 Aprilie 2009 13:17
pana la urma nu conteaza culoare parului ... degeba esti blonda bruneta, satena etc daca neuronii lipsesc... nu conteaza culoarea parului... fiecare se vopseste cum vrea si cum ii sta mai bine
_dulcik_
Postat pe 15 Aprilie 2009 23:28
eu sunt bruneta si am vrut sa ma fac blonda insa nu stiu cat de bine mi-ar sta.....nu inseamna ca din bruneta sa te faci blonda gata din start esti mai "proasta" o femeie poate fi frumoasa si desteapta indiferent de culoarea parului
ralu_zar
Postat pe 17 Aprilie 2009 21:14
luli ai o preferinta pentru baetii bruneti? pretenul meu are parul negru si ochi verzi albastri ca mine nu cred ca trebuie sa punem accent pe culoarea parului....fiecare cu ce ii sta bine conteaza sa ai neuroni inainte de toate
Purpurika
Postat pe 14 Mai 2009 20:20
bruneta sub acoperire
yumy
Postat pe 14 Mai 2009 20:22
eu sunt si si...adik blonda...si in spate pt putin bruneta..,
deci...amandoua
deelisha
Postat pe 14 Mai 2009 21:19
De la: m5g, la data 2008-07-25 10:07:09'blonda sau bruneta?' si numai femeile isi dau cu parerea. Numai femeile se comenteaza intre ele asa aprig de felul cum e imbracata, vopsita...Barbatii ne plac asa cum suntem si fara atatea artificii numai ca tot noi, femeile am impus atatea criterii si strigam in gura mare: ia, uite ce fusta are aia si altele...asa ca atragem mai mult atentia barbatului sa insiste sa o priveasca. Altfel, da, o vede pe strada, se uita, e draguta si atat. Vedeti voi vreun tip calumea sa fluiere dupa ea sau sa se duca glont la ea sa o intrebe cum o cheama?
Acum daca ele se vopsesc in toate felurile si se imbraca(dezbraca) atata, ce sa zica si ei?
Da, ok.

Vreau sa aud de la voi cum preferati 'ambalajul' barbatilor?
kudika016488
Postat pe 18 Mai 2009 05:43
ATITUDINEA CONTEAZA.cum a spus si altcineva mai sus.parul,hainele etc te ajuta doar ce vrei sa exprimi.
barbie_diva_20
Postat pe 18 Mai 2009 16:57
De la: barbie_diva_20, la data 2009-05-18 16:57:20ATITUDINEA CONTEAZA.cum a spus si altcineva mai sus.parul,hainele etc te ajuta doar ce vrei sa exprimi.

si vocea, prestatia...toate conteaza, noi am avut mai multe lipsuri....

Postat pe 18 Mai 2009 17:00
De la: katwoman, la data 2009-05-18 17:00:13
De la: barbie_diva_20, la data 2009-05-18 16:57:20ATITUDINEA CONTEAZA.cum a spus si altcineva mai sus.parul,hainele etc te ajuta doar ce vrei sa exprimi.

si vocea, prestatia...toate conteaza, noi am avut mai multe lipsuri....

scuze, eram la elena gheorghe, si am ajuns la naiba aici....

Postat pe 18 Mai 2009 17:01
toate femeile sunt frumoase indiferent de culoarea parului
Peony
Postat pe 21 Mai 2009 01:05
eu sunt bruneta naturala....nu mam vopsit niciodata si e muult mai bn asa...:Psi chiar multi miau zis daca sunt vopsita...
CrAzIk_IoNe
Postat pe 21 Mai 2009 17:12
Noi te ajutam sa iti gasesti tinuta potrivita si sa fi mereu in pas cu moda la preturi accesibile.

In cazul in care nu ai gasit nimic care sa-ti atraga privirea,

poti sta linistita pentru ca pe http://clublady.webs.com/ gasesti
produse noi in fiecare saptamana,
printesa17
Postat pe 9 Aprilie 2010 18:11
De la: vera11, la data 2008-06-16 21:20:20 Multi sunt superficiali si inainte de toate se uita la aspectul fizic.Eu cred ca cel mai important este interiorul unei persoane.
Iar sa cataloghezi o persoane dupa culoarea parului nu mi se pare corect.
Sunt foarte multe blonde cu succes in media, bancurile pe seama lor sunt rautacioase.


blondele in general mi se par plictisitoare, ca look, mai ales la noi, toate la fel, nici nu le observ, insa da, mai sunt cateva care sunt chiar frumoase, dar atat.

brunetele dintotdeauna mi s au parut mai interesente, si de obicei sunt si mai cu capul pe umeri, mai "baietoase".

rockk
Postat pe 26 Ianuarie 2011 13:55
De la: rockk, la data 2011-01-26 13:55:36
De la: vera11, la data 2008-06-16 21:20:20 Multi sunt superficiali si inainte de toate se uita la aspectul fizic.Eu cred ca cel mai important este interiorul unei persoane.
Iar sa cataloghezi o persoane dupa culoarea parului nu mi se pare corect.
Sunt foarte multe blonde cu succes in media, bancurile pe seama lor sunt rautacioase.


blondele in general mi se par plictisitoare, ca look, mai ales la noi, toate la fel, nici nu le observ, insa da, mai sunt cateva care sunt chiar frumoase, dar atat.

brunetele dintotdeauna mi s au parut mai interesente, si de obicei sunt si mai cu capul pe umeri, mai "baietoase".




Si uite asa redeschidem, din nou, topice vechi.
_Cryssa_
Postat pe 26 Ianuarie 2011 13:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Paste ... 10 De la: dandanaua_reloaded 10 Aprilie 2010 18:50
joc nou 16 De la: dulcyka 13 Octombrie 2009 15:36
Casuta de gradina Pub 8x4m 1 De la: kudika381516 11 Aprilie 2011 13:23
buna!!! 37 De la: yumalai 7 Aprilie 2009 20:40
:D 10 De la: greierash 13 Iulie 2009 11:18