Setari Cookie-uri

am ten naspa

la dracu ...fato sa moara veta de nu te roportez ca deja imi zgarii dracu retina cu placa asta stricata de mesaj... ma doare-n cot de ce vrei tu dar esti penibila deja ,intreci masura si ma calci pe nervi....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Ianuarie 2009 18:49
Buna ziua,. Am citit mesajul si cred ca pot sa te ajut. Te va costa doar ceea ceee vei cumpara. Poti si din orasul tau sa cumperi ulterior. Cand vii in Bucuresti stam de vorba . Trimite-ki un mesaj cu 2-4 zile inainte . Sfaturi se dau de multi, profesional nu dai sfat ci vezi si faci ceva . Sa ai o zii buna
diasfera
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:50
eu am avut mai de mult probleme si am fost la ao cosmeticiana care se pricepe dar astea nu au preturi mici si mi-a dat de la EVERON eu le am cele pt ten gras produse 100% naturale foarte de calitate fiind una din putinele compani care isi verifica calitatea produselor in parte adi kpe fiecare sunt ft scumpe dar sunt extraordinare dupa o luna si ceva fata mea e cu totul alta fara pete,cosuri,sau diferente intre zonele fetei dau bani grei pe ele dar merita nu cred k voi ramane vreodata fara de ele.
se procura greu asta e cert dar sunt ft bune.
ioanageorgiuADY
Postat pe 12 Februarie 2009 11:06
problemelele cu tenul sunt un subiect mai sensibil pt a scapa de aceste probleme trebuie sa va duceti la un dermatolog pt a fi sigre ca rezolvati problema bine
everything_for_you
Postat pe 26 Martie 2009 21:27
ginutza da-mi id tau ca te pot ajuta ,,, sau acceseaza-ma pe id yvette_15_Sabina
yvette_15_sabina
Postat pe 30 Martie 2009 10:29
Nu prea inteleg cum poti sa ai un ten care se usuca si este si gras in acelasi timp dar ..in sfarsit.Problema ta nu este doar la suprafata,fac pariu ca nu mananci cum trebuie si ce trebuie.Lasa deoparte fast-food-urile si dulciurile si baga la greu salate,peste,germeni de grau,paine integrala,tot felul de cruditati(ca tot e vara si avem de toate),lactate proaspete si eventual fara conservanti sau coloranti.Si apropo poti avea probleme cu tenul si daca nu "iesi" la baie zilnic.Inseamna ca corpul tau are nevoie de o cura de detoxifiere.
Mult succes !!
diana1981
Postat pe 4 Mai 2009 18:52
petele de la acnee le scoti cu un tratament de depigmentare la un salon cosmetic in vreo 6 sedinte.sau gasesti pe piata sau in farmaciii naturiste produse de depigmentare.succes
iulia_0207
Postat pe 4 Mai 2009 21:35
Si eu am niste bubitze mici ca niste iritatii, mai mult pe marginea fetei spre gat....in parti, nu stiu de la ce sincer, dar vreau sa scap de ele.
Dorina1
Postat pe 5 Mai 2009 15:45
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 5 Mai 2009 16:15
De la: diana1981, la data 2009-05-04 18:52:09Nu prea inteleg cum poti sa ai un ten care se usuca si este si gras in acelasi timp dar ..in sfarsit.Problema ta nu este doar la suprafata,fac pariu ca nu mananci cum trebuie si ce trebuie.Lasa deoparte fast-food-urile si dulciurile si baga la greu salate,peste,germeni de grau,paine integrala,tot felul de cruditati(ca tot e vara si avem de toate),lactate proaspete si eventual fara conservanti sau coloranti.Si apropo poti avea probleme cu tenul si daca nu "iesi" la baie zilnic.Inseamna ca corpul tau are nevoie de o cura de detoxifiere.
Mult succes !!


Nu prea este mare lucru de inteles. Are tenul mixt ca multe alte persoana. Asa este si al meu: gras in zona fruntii si a nasului si uscat in rest. In ceea ce priveste alimentatia, nu exista dovezi clare ca ar influenta calitatea tenului. Este de dorit sa ai o alimentatie sanatoasa dar asta nu iti garanteaza ca o sa ai un ten de bebelus.
rosebud
Postat pe 6 Mai 2009 22:22
Am nevoie de ajutor......am fruntea plina de cosuri in piele si puncte negre iar pe fata imi apar mereu cosuri si dupa ce trec imi raman puncte rosii......ma puteti ajuta cu un sfat??? plzz
kudika406892
Postat pe 6 Iunie 2011 20:09
Am nevoie de ajutor......am fruntea plina de cosuri in piele si puncte negre iar pe fata imi apar mereu cosuri si dupa ce trec imi raman puncte rosii......ma puteti ajuta cu un sfat??? plzz
kudika406892
Postat pe 6 Iunie 2011 20:09
Vis-a-vis de tenul tau naspa, intr-un timp si eu am patit la fel ca tine si la indrumarile unei bune prietene am fost la saloanele WhyNot unde am aplicat un tratament . Cu cateva sedinte am reusit sa am un ten perfect sanatos .
kudika436069
Postat pe 16 Septembrie 2011 11:01
folositi ca lotiune de curatare apa termala Uriage fara altceva si apoi pe zonele cu piele grasa si deshidratata care se exfoliaza folositi Hyseac restructurant de la Uriage , pe restl fetei folositi o crema pentru pielea foarte sensibila, Tolederm .
kudika461873
Postat pe 28 Octombrie 2011 12:20
Recomand si spuma microbiotica de la Guinot. foarte buna!
Frumusete_La_Superlativ_1
Postat pe 22 Martie 2016 02:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Marirea sanilor fara chirurgie 17 De la: luyyzz 15 Septembrie 2009 16:16
Avene sau Vichy 6 De la: ploidevise 21 Noiembrie 2010 14:20
Beneficiile Citricelor Asupra Sãnãtãþii ºi Frumuseþii 20 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 10:52
ginecolog bun in bucuresti 1 De la: dorinita_no_1 22 August 2009 15:48
AJUTOOOOR PORI DILATATI SI PUNCTE NEGRE 12 De la: kudika514482 6 Ianuarie 2017 12:54