Setari Cookie-uri

Cat de des faceti sex?

hehehe..funny:))))cel mai mult a durat de la 11 seara la 6 dim..bine cu pauze intre:)))dar nu exista o frecventa normala..fiecare isi stabileste normalitatea..bine..nici de 20 ori pe zi sau odata la 3 luni ca ar fii culmea.eu zic ca e ok..de 4-5 ori pe sapt:P

Postat pe 5 August 2008 06:05
si cum te descurci?:D
123girl
Postat pe 8 August 2008 09:36
se duce la sala zilnic, sa reziste.
ce e asa de greu pentru o femeie sa stea ......!?
mai degraba puneai intrebarea unui barbat, ca el munceste mai mult!

Postat pe 8 August 2008 09:42
tu geo da daca fetii nu ii place doar sa stea?
beem
Postat pe 8 August 2008 10:04
singura pozitie in care femeia munceste mai mult , este ea deasupra.
ca in celelate doar se misca in ritmu' muzicii. ca un dans!

Postat pe 8 August 2008 10:24
De la: geo32, la data 2008-08-08 10:24:23singura pozitie in care femeia munceste mai mult , este ea deasupra.
ca in celelate doar se misca in ritmu' muzicii. ca un dans!

ma nebunaticule cum le stii tu pe toate ca un om mare..phtiu sa nu te deochi
beem
Postat pe 8 August 2008 10:27
se poate si o data/saptamana.........daca o faci timp de 1 ora jumate sau 2 ore fara intrerupere....ti-ai si facut rezervele...... si sa fii satisfacuta desigur......
georgy_ana
Postat pe 8 August 2008 20:30
Adevarul e ca este sanatos sa faci sex zilnic,atat fizic cat si psihic!Medicia spune asta...Cat despre rezistenta...femeile pot elibera anumite tensiuni si altfel decat prin sex,si barbatii...nu ,asa ca noi femeile rezistam mai mult fara decat voi barbatii.In plus de asta nu cred ca se poate plange cineva ca...e prea mult sau prea obositor
sweetpink
Postat pe 11 August 2008 02:15
De la: Octav, la data 2008-07-24 08:00:57"Cat mai bine si mai mult" asa mi'a recomandat mie doctorul ... dilema mea este acuma caci mi'a spus "schimba decorul din cand in cand" .. si atunci ... m'am apucat si eu sa mai mut un dulap, o noptiera .. un fotoliu ... la asta s'o fi referit oare
La modul serios acuma .. daca se intampla mai des si macar de 2-3 ori ( in ziua/noaptea respectiva ) e si mai bine ... si ideal ar fi sa se intample numai cu persoana iubita (si nici sa dureze cum am citit pe un al thread 10-15min cu dus cu tot si cu tigara de dupa )
Neatza si have a nice day !!! ( even if it's raining )


esti simpatic, octav! dar sa stii ca intr-adevar ajuta si schimbarile astea de decor, inclusiv de genul alora pe care le amintesti. eu, de pilda, ma plictisesc super usor, si ca sa mai condimentez, ma apuc pana si de schimbat mobila. si asa, am mereu impresia ca ne zbenguim intr-o alta casa, ceea ce uneori chiar e "palpitant". si partea funny e ca daca alta data ma plictiseam in dormitor, la propriu, pt ca era dormitorul, acum ma amuz si ma intorc tot acolo, pt ca are alta destinatie si are o super canapea. iubiti-va mult.......
megas
Postat pe 11 August 2008 10:14
Muuult mult mult si des des des
Am noroc ca my honey bunny functioneaza ca o masinuta Adica exact cum vreau eu, cat vreau eu, cand vreau eu! Eu zic ca e f important, pt ca vorba aia...pana se fierbe gaina se inmoaie morcovu'!
Darkswan
Postat pe 11 August 2008 12:10
cat de des?.... doar o data pe zi....desi, dac-ar fi dupa mine.... poate ca as face-o de 3 ori mai des...
Anissia27
Postat pe 11 August 2008 12:55
O data pe zi?!!!! eram tare dc era si la mine asa , dar sotul meu este cam lenes nu prea vrea asa de des
flory75
Postat pe 11 August 2008 14:11
la noi a fost si la o saptamana
flory75
Postat pe 11 August 2008 14:12
recunosc ca sunt poate abia la inceputul relatiei.. suntem de 8 luni impreuna si visam sa ajungem cat mai departe impreuna.
la inceputurile relatiei nu se intampla mai des de aprox 1 data pe saptamana in conditiile in care nu prea aveam pe unde.. puteau sa treaca si 2 sapt fara sa ne "descarcam" energiile negative si sa capatam unele pozitive, insa in prezent chiar daca imi mut domiciliul tot reusim sa ne intalnim de cateva ori pe sapt pt a ne mai iubi nitel
nu mai spun ca in vechea locuinta.. am "pangarit" aproape fiecare coltisor al casei e interesant fiindca de fiecare data e alta pozitie, alta abordare a "problemei". si sa nu uit a mentiona, cu fiecare partida il iubesc mai mult si mai mult, ma innebuneste tot mai tare!
asa ca.. ce sa spun in final, iubiti-va cat mai mult! face bine relatiei
balescu_irina
Postat pe 11 August 2008 15:06
si ce se-ntampla atunci cand o faci d mai multe ori p zi(3-4ori) acelasi barbat..potent..bun in pat..da n reusesti in nici un fel(sex normal,oral) sa ai orgasm..(problema exista d 6luni)?
mamaia
Postat pe 11 August 2008 15:08
Se intampla ca nu esti destul de relaxata :D Cand sunt in criza de inspiratie ma folosesc de el ca de o jucarie, e foarte excitanta situatia. Whaaaat? They do it all the time! Ce sa-ti zic, vorbeste cu el, si daca nu esti prea pudica, propune-i sa va uitati la un film hot in timp ce o faceti. Imposibil sa nu ai orgasm!
Darkswan
Postat pe 11 August 2008 15:13
O data pe luna asta e media,dar se poate si mai rar.
Asta e,casatorie,copil,pe barbati ii schimba

Postat pe 11 August 2008 15:17
mmm...buna intrebare !:) rasp meu este cam de 2 ori pe zi si cam 4, 5 ori pe saptamana..na poate intr-o seara esti mai obosit..;))hi hi hi da cel mai fain e ca ne iubim si ne intelegem super in pat'! este super relaxant si te simti ca nou a doua zi!:D trece stresu trece tot! va pupic pe toti si va doresc mult loveeeeee
claire23
Postat pe 11 August 2008 15:37
Hmmm seara inainte de somn, sa dormim relaxati si dimineata inainte de a ne da jos din pat....te face om peste zi...deci de 2 ori pe zi...si nu as schimba asta...




Cine isi uita istoria risca sa si-o repete.
Felicia_29
Postat pe 11 August 2008 15:43
multam fain...intr-adevar..cred k nu sunt destul d relaxata..muncesc f mult si p langa asta k toti oamenii am si alte probleme,,chirie,plati..poate ar trebuie sa invat sa ma detasez d probleme cotidiene..da nush cum...iar a propos d filmuletzul hot...n prea avem timp..s intampla f rpd totul..si cei drept sunt km pudica
mamaia
Postat pe 11 August 2008 16:07
plus km incercat o sg sa il folosesc cum ai zis u..k pe.o jucarie..si mi a spus k s.a simtit folosit..si k nu i place..deci..
mamaia
Postat pe 11 August 2008 16:18
Hmmm... si ce parere ar avea daca ati fi jucarii pe rand? Pe ebay am gasit tot felul de costumatii traznite, pt amandoi. Preferata mea pt el: iepuras (nush am io ceva cu iepurii, am si 2 adevarati). Nu sunt f scumpe :p Daca nu, crezi ca s-ar simti amenintat daca ati incerca niste jucarii? Anyway, singura solutie e sa discutati si sa radeti pe tema asta, sexul e o joaca, eu una as innebuni daca as lua lucrurile in serios si in pat :D
Darkswan
Postat pe 11 August 2008 16:35
cred k sunt prea serioasa in pat..s.ar putea sa fie si asta un motiv pt care n am o partida d sex cum ar trebui...nush..tre"sa ma faca sa ma simt f in largul meu k sa ma pot "desfasura" sa zic asa...sper sa resusesc sa am acel orgasm makr 1data..pana atunci o sa ma interesez d costumatzii si bineinteles sper sa avem aman2 timp sa l folosim...
mamaia
Postat pe 11 August 2008 17:02
in primul rind va spun buna tuturor si sper sa ma primiti si pe mine printre voi eu sunt putin mai nepriceputa dar sper sa invat repede dat fiind ca sunt BOBOC cat despre sex se poate si de 2 -3 ori pe zi se poate si o data, sau chiar la doua sapt..

Postat pe 11 August 2008 20:14
nu stiu daca e chiar cum ziceti voi treaba asta cu maratonul dar eu cred ca ceea ce conteaza e sa iasa bine!!! dar daca el dupa ce se termina totul doarme atunci ce parere aveti???
aurrorandreea
Postat pe 11 August 2008 21:09
"SEX cat cuprinde " de 2 -3 ori pe zi!daca ai partener pe masura !Dar cand se da "LOVIT "..ca e obosit ...de la munca ....sau stiu eu de la "ce munci "!
ica2
Postat pe 11 August 2008 21:42
Pot sa intreb si eu din curiozitate, cam care este maximu de orgasme atins de o fata intr-un numar, in medie ?
She_Ralu
Postat pe 11 August 2008 22:07
Ma rog...ca sa fiu mai explicita...Exista vreo fata pe acest forum care ar putea sa-mi spuna, fara detalii si nimic altceva, strict care a fost maximul atins ?
She_Ralu
Postat pe 11 August 2008 22:08
Pai ca sa-ti zic sincer, dupa ce saracu a muncit acolo intr-una 15 minute, si dupa ce ati avut amandoi orgasm, prima care ar trebui sa sforaie esti tu Nu stiu zau, faza cu giugiulelile dupa e cam aiurea, e facuta pt femeile care nu au orgasm si care fac sex doar ca sa aiba parte de afectiune... Eu una vreau spatiu! Mult spatiu si la nani direct
Darkswan
Postat pe 11 August 2008 22:20
Rilluri nu inteleg intrebarea ta... cate orgasme pe zi sau cate intr-o singura sedinta? Pe zi am avut maxim 6, iar intr-un orgasm multiplu am in general 3. Dar totul depinde de libido si mai ales de cat de dezinhibati sunt partenerii. Am avut parte si de relatii in care faceam sex pe muteste si cu lumina stinsa, dar am gasit persoana potrivita o adevarata revolutie! E de altfel si singurul barbat care ma poate face sa am orgasm.
Darkswan
Postat pe 11 August 2008 22:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare ce doreste ? 53 De la: ElenaAnca 4 Ianuarie 2015 02:10
prima data... 31 De la: druscuta 28 Octombrie 2009 11:52
Virgin la 33 de ani 315 De la: kudika322914 5 Septembrie 2015 23:37
Literatura.... 28 De la: ariana14 6 Mai 2010 14:40
simptomele sarcinii 41 De la: rockk 11 Aprilie 2011 22:30