Setari Cookie-uri

Cat de des faceti sex?

orgasm multiplu: maxim 4. ar mai fi fost loc si de mai mult.... dar am cedat fizic :))). printre altele nu e adevarat ca intensitatea scade progresiv, este cel putin la fel de intens al 3-lea, al 4-lea ca si primul. nu e adevarat nici faptul ca cine are un orgasm multiplu nu se simte satisfacut caci simte ca ar mai tot vrea. aiurea! ce poate fi mai satisfacator decat 4 superorgasme in loc de unul !!! in schimb am avut o perioada "nimfomana" scurta din fericire! cand intradevar vroiam tot timpul... si oricat de multe orgasme aveam tot nu eram satisfacuta caci mai vroiam, iar si iar... sincer e naspa !!! cel mai important e sa ramai satisfacuta, de fiecare data, si toata lumea va fi fericita: si tu si el :)

aricica_fr
Postat pe 12 August 2008 01:16
de acord cu tine, aricica... pacat ca fzicul nu ne ajuta atat cat am vrea... ca sa nu ne oprim la 4 :D
calitatea si frecventa sexului e mai mult decat ok, insa eu am o alta ..."problema", daca pot sa-i zic asa: CE NE FACEM CU EI DUPA???
Parca se transforma, se secatuiesc de orice farama de viata si adorm instantaneu... sau numai eu patesc asta?
Anissia27
Postat pe 12 August 2008 09:41
pentru ca suntem oameni, nu roboti. si muncim mai mult la hataneala!

Postat pe 12 August 2008 09:50
eu dupa ce o fac mai rar nu am nici orgasm. tot timpul ii atrag atentia ca se gandeste numai la el in momentele alea.
cand tre sa ajung si eu pe culmile fericirii se taie filmul
flory75
Postat pe 12 August 2008 09:59
asta patesc si yo flory..ii spun sa mai stea putin k sunt p punctul de a...si el isi da drumu tocmai atunci...mai rau imi face...si dupa zice ki pare rau..n s.a mai putut tine.. cum sa fac k sa.l tina mai mult..il tine in medie 15 min si alea trase d par(tot timpu imi spune ki vine...)
mamaia
Postat pe 12 August 2008 11:59
De la: mamaia, la data 2008-08-12 11:59:32asta patesc si yo flory..ii spun sa mai stea putin k sunt p punctul de a...si el isi da drumu tocmai atunci...mai rau imi face...si dupa zice ki pare rau..n s.a mai putut tine.. cum sa fac k sa.l tina mai mult..il tine in medie 15 min si alea trase d par(tot timpu imi spune ki vine...)

15 min?
pai nici nu ma dezbrac..si ce draga a 2 a oara nu mai poate ..
naspa!
beem
Postat pe 12 August 2008 12:28
te cred ,, mamaie,,sunt egoisti se gandesc numai la ei. E u il iubesc foarte mult , dar trebuie sa se gandeasca si la mine ca sunt si eu om ma lasa cu ochii-n soare si tot asa tine si la noi o partida 15 - 20 min a doua oara nu merge ca este obosit cred si eu omul sia facut treaba sa descarcat si este epuizat si pe noi ne lasa cu buza umflata
flory75
Postat pe 12 August 2008 12:40
D-l Geo sa ne dea un raspuns am vazut ca se cam pricepe la toate
flory75
Postat pe 12 August 2008 12:42
stiu dana..e nasoala situatie...imi spune k a 2a oara n mai poate..m.a lasat sa incert(caci n l.am crezut) si nimik..am crezut k mor...am discutat q el frumos..sa nu l fac sa s simta prost(ultimu partener ma tinea 4-5ore bine q pauze,da totusi..)si imi zice k e stresat,k n s poate concentra..si k il excit f rau..da"nici makr n.apuc sa pun mana p el..si deja are erectie..incepe promitator..si dupa 15 min..s.a terminat.. sa fac yo oare ceva gresit?
mamaia
Postat pe 12 August 2008 12:44
floricico , ce raspun vrei sa-ti dau? la ce!!?
ca mi-e ca degeaba imi racesc degetelele daca voi nu va puneti cu burta pe ei! inainte de a incepe sa va fu..gariti, lasati-l pe el sa-si faca de cap.

Postat pe 12 August 2008 12:47
pai dl geo n vezi in c situatie suntem...avem barbati q erectie..doar k nu i tine prea mult..si mai grav...n s mai poate s.o faca a 2a oara...cum sa iesim din acest impas?
mamaia
Postat pe 12 August 2008 13:18
si dc poate a doua oara tot la ei se gandesc.la ei preludiu inseamna sa te pupe de 3-4 ori si trece la treaba , dar noi suntem mai delicate stim sa facem un barbat sa fie cu zimbetul pe buze
flory75
Postat pe 12 August 2008 13:20
ar trebui cum le facem noi sex oral sa inceapa frate sa faca si ei, sa lase rusinea ca dc incep discutia o da in altele
flory75
Postat pe 12 August 2008 13:23
Probabil sunteti PREA delicate
Prima data e de inteles sa termine repede dar a doua oara cine ii mai grabeste ?
Si partea cu preludiul ce fac cu ea ? o pastreaza pentru mai tarziu ?

De ce pana mea sa te mai dai huta huta cu el daca el nu e in stare sa te satisfaca ?

Imi cer scuze daca intrebarile mele nu se pupa cu subiectul ...eu am citit doar ultimele comentarii
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 13:23
mamaito si floricico, daca nu va impuneti punctu g, degeaba!!
ia explicati-le ca sunteti putin nefu..si sa vedeti cum pot.
luat-i cu binisoru si explicati-le ca daca ei nu pot, exista barbati care pot! sa-i vezi dupa aia cum va alearga cu erectia prin camera. ihaaaaa!

Postat pe 12 August 2008 13:24
De la: flory75, la data 2008-08-12 13:23:06ar trebui cum le facem noi sex oral sa inceapa frate sa faca si ei, sa lase rusinea ca dc incep discutia o da in altele


In ce alte alea o da domne ? adica tu poti si el nu ?
Ii pute daca pune gura unde baga....
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 13:26
exact flory...tind sa cred k doar l ei s gandesc si a2a oara(asat dak o mai fac si a2a oara)..profita din plin k simte k tin l el..spune k vrea si oral...si toate astea doar sa sa fie el q zambetul p buze si sa s simta barbat satisfacut..oare cat poti sa rezisti,oricat d mult l.ai iubi..n.ar trebui sa n gandim si l noi(asta dupa c ai discutat q el..ai incercat sa schimbi ceva...doar doar ko fi si el mai atent..sa n mai zic d preludiu)..k uite asa apar amantii..si dupa aia tot noi suntem blamate
mamaia
Postat pe 12 August 2008 13:26
o da in altele in sensul in care dupa c i.ai facut u oral..si na vrei si u..s da rotund doar k sa nu ti mai faca oral..
mamaia
Postat pe 12 August 2008 13:30
pai na, ti-a gasit slabiciunea!

Postat pe 12 August 2008 13:31
De la: geo32, la data 2008-08-12 13:24:17mamaito si floricico, daca nu va impuneti punctu g, degeaba!!
ia explicati-le ca sunteti putin nefu..si sa vedeti cum pot.
luat-i cu binisoru si explicati-le ca daca ei nu pot, exista barbati care pot! sa-i vezi dupa aia cum va alearga cu erectia prin camera. ihaaaaa!

stii c mi.ai raspuns cand i.am zis...k sa.mi gasesc p altu dak n ma satisface..k el asta e..(are30ani..ma asteptam sa aiba ceva experienta)el atat poate...
mamaia
Postat pe 12 August 2008 13:33
inainte de a te avanta spre o decizie pripita, pune in balanta orgasmele avute, dorinta de sex, asta pe un taler iar pe celalalt, cantitatea de iubire pentru el.
vezi in care parte se inclina!!

Postat pe 12 August 2008 13:35
Sambata plecam in vacanta trebuie sal pun la treaba sa vedem dc o sa poata. Ideea este ca acum ceva timp mai exact 2 ani sa intamplat sa mi faca si el mie dar foarte putin dupa cateva paharele de vin dar deatunci nimic .........oare io fi rusine????
flory75
Postat pe 12 August 2008 13:38
stii c mi.ai raspuns cand i.am zis...k sa.mi gasesc p altu dak n ma satisface..k el asta e..(are30ani..ma asteptam sa aiba ceva experienta)el atat poate...





frate astea sunt frati???????????!!!!!!!!!!!!!! asa imi spune si mie ca dc nu -mi convine sa - mi gasesc altul ca el asta este
cum sa nu -mi gasesc altul cand incepe sa mi tremure si mie carnea pe mine de palcere si nu ma cu cine?!
flory75
Postat pe 12 August 2008 13:40
credetima ca ma gandesc cateodata sa -mi gasesc pe cineva , dar il iubesc foarte mult noi am trecut prin multe amandoi o doamne ce sa fac ?
flory75
Postat pe 12 August 2008 13:42
Eu sper ca glumiti ....daca asa raspunde la 30 de ani ce va spune la 50 ?
Un asemenea raspuns denota lipsa lui toatala de interes fata de partenera.
Adica ii spui in fata ca esti nesatisfacuta si el nu pune osu la treaba si nici macar nu incearca sa schimbe ceva ?
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 13:43
De la: geo32, la data 2008-08-12 13:35:45inainte de a te avanta spre o decizie pripita, pune in balanta orgasmele avute, dorinta de sex, asta pe un taler iar pe celalalt, cantitatea de iubire pentru el.
vezi in care parte se inclina!!



problema este k tin destul d mult la el..si cum ai zis si u..mi a gasit slabiciunea..yo degeaba imi doresc sa mi cladesc un viitor alaturi d el dak n vrea sau nush doreste l fel d mult k mine..treaba q sexul sa spunem k s.ar remedia..dar tot asa k sa s remedieze trebuie sa si doreasca si k sa.si doreasca trebuie sa ma iubeasca...si a propos..q el n.am avut nici un orgasm,dar dintre toti partenerii d el ma simt f atrasa..si ma excita destul d mult..suntem impreuna d 6luni...nush cum sa mai abordez situatia..
mamaia
Postat pe 12 August 2008 13:45
eu sunt hotarata sal pun la treaba pt ca nu vreau sal pierd o sa ti povestesc saptamana viitoare cand ma intorc din vacanta dc a facuto sau nu
flory75
Postat pe 12 August 2008 13:46
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-12 13:43:58Eu sper ca glumiti ....daca asa raspunde la 30 de ani ce va spune la 50 ?
Un asemenea raspuns denota lipsa lui toatala de interes fata de partenera.
Adica ii spui in fata ca esti nesatisfacuta si el nu pune osu la treaba si nici macar nu incearca sa schimbe ceva ?


mi .a spus pur si simplu k nu l mai duce..n mai poate sa aibe erectie..si in primele luni d rel n l.am crezut..dar dupa..mi am luat inima in dinti(k na..n vroiam doamne fereste sa l supar)i.am spus..d fapt am trecut direct l actiune cum stiam yo mai bine...si nimik..deci el kiar n mai poate..ce mi ramane d facut?
mamaia
Postat pe 12 August 2008 13:49
tu esti de 6 luni eu sunt casatorita de 4 ani si 7 de cand suntem amindoi. eu ce sa mai zic . la inceput parca nu era asa asi dadea tot interesul dar acum este cu totul altfel ma simnt bine ma excit , dar nu ma orgasm
flory75
Postat pe 12 August 2008 13:49
iris draga , io cred ca profita de situatie. le convine starea de drept, care o considera ei de drept. adica aceea in care ei sunt satisfacuti sexual si nu-i mai intereseaza daca femeia este bine zgaltaita. ca o reflexie a situatie, se bazeaza pe iubirea lor, a femeilor , si nu-si iau nici o masura de precautie, considerand ca iubirea este liantul perfect intro relatie!

Postat pe 12 August 2008 13:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imi doresc o amanta 171 De la: rondina 29 Iulie 2014 22:59
O substanta incolora din vagin 51 De la: perianu 24 Octombrie 2010 00:49
bitches sa aveti grija da voi ..pop 34 De la: Schatt 30 August 2011 13:58
mi-e frica....!!!! 17 De la: greierash_is_back 27 Noiembrie 2009 16:22
libertatea in cuplu 250 De la: felixcat 21 Martie 2011 10:14