Setari Cookie-uri

LOC DE CEARTA,CATERINGA SI EVENTUAL LOC DE INJURAT!

norocul vostru e ca ,dar ma intorc sa stiti..si apropos, de unde stii tu ca-s tare numai in gura ,dezinformezi femeile aici...?? ,va spune maine cadana sefa..,ce lupte o sa duca in zori de zi si cu vezica plina noapte buna,nesuferitelor !!si corectati-va vocabularul ,ca-i totusi forum public...

Postat pe 1 Iulie 2008 00:35
neatza..!!m-as certa si n-am cu cine...

Postat pe 1 Iulie 2008 10:52
hai nesuferitule! zii!

Postat pe 1 Iulie 2008 11:02
auzi fataaaa,tu ce dracu te bagi ca musca-n lapte..???? MARE SCULA DE NASA !! nasa cui ???? de toti iti spun asa.. ,lasa-ma cu durerile mele.. ca tot nu am loc pe forumul asta de unele ca tine..

Postat pe 1 Iulie 2008 11:14
pai sa stii ma nesuferitule ca sint MARE SCULA de nasa! nasa cui?
mai baiatule, baga-ti mintile in cap ca de nu ti le bag eu si nu ti-ai dori! ahaaaaa, nu ai loc de unele ca mine pe forum?
pai si normal mai, ca am valoare! asa ca scuteste-ma!

Postat pe 1 Iulie 2008 11:18
mai da tu nu ai serviciu ? toata ziua pe net freci tastele dute-n puii mei si mai produce ceva ca vin cotoharlele la tine si te gasesc nepregatit
wdy
Postat pe 1 Iulie 2008 11:22
da! chiar asa, ce freci mai menta pe forum toata ziua?
auzi MARE SULTAN.. cica.... pune mana si invata cica ai licenta zilele astea! si lasa cotoharlele in pace! uuuuuufffff! nu te sufar!

Postat pe 1 Iulie 2008 11:28
ai pui frumosi..???wdy poi ,cotoharlele imi aduc banii necesari pt a supravietui nesuferito..!!!ce tot te umfli la mine,crezi ca imi este teama de tine si de puica ta..? si cu frecatul mai incet..,c-o frec pe-a mea,nu ca voi ... ,pe-a altcuiva..

Postat pe 1 Iulie 2008 11:39

Postat pe 1 Iulie 2008 11:55
firai al naibi tu sa fii pun eu mana pe tine sa vezi ce te scarman
wdy
Postat pe 1 Iulie 2008 12:03
scarmana-l bine wdy, ca te ajut cu placere!

Postat pe 1 Iulie 2008 12:04
si sa nu te pui cu oltencele
wdy
Postat pe 1 Iulie 2008 12:10
poi ,altceva mai stiti decat sa scarmanati..?? bine ca sunteti voi oltence si va ajutati la greu... adicalea sa ma scarmanati amandoua..??Doamne fereste..!!mai sunteti si fierbinti,oltencelor..

Postat pe 1 Iulie 2008 12:20

te fac oltencele,sultane!!!!!
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 12:29
habar n-ai tu in ce te bagi, SULTAN sau nu! sintem si fierbinti si ale dracu! asa ca tinete bine!

Postat pe 1 Iulie 2008 12:34
si tu, ce dreaq razi de mine..??? ca nici macar nu-i copilasul tau ..!!te afisezi asa cu el sa faci impresie aici...?? pune mana la munca domnisoara si transpira,ca sa poti poza cu copii tai..,nu cu chinurile altora.. ,obtine-ti materia prima ,si dupa ..,sa pozezi cu produsul finit...

Postat pe 1 Iulie 2008 12:36
mai stef,
pentru asa ceva,ma muncesc,de nu ai idee ,dar daca se lasa asteptat,ce sa fac?
ma pun si ma 'trag' in poze ca doar imi plac la nebunie 'bebitzi'
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 13:03
eii,uite ca tu m-ai convis. trage-te mai bine si-ai sa reusesti.. ,ma facusi de rosesc.. gataaa,cu tine hotarat nu ma mai cert...

Postat pe 1 Iulie 2008 13:10
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 13:13
auzi,mai morcovelule,ia mai du-te-n....cloaca mea,si pune burta pe carte,ca ne lasi cadane neliterate!!!!......ce,draq,tu chiar nu vezi ca esti depasit numeric si pe fata si pe spate????....ca oricat de mult te iubeste gainusa ta,tot muiere e....si ,de, tine cu sexu' ei........asa ca ,muta-ti cortul in camera de "studiu" si baga mare la "invatat",ca nu am timp sa "te educ" si pe tine....eeeeeee........comedieeeee....... ..... ...... ...... ..... ..... .....

Postat pe 1 Iulie 2008 13:28
auzi PERVERSOOO,tu n-ai de lucru ,ce tot imi zici sa pun mana pe carte ??? eu si de n-am carte ,am pe ce sa pun.. si cloaca ta pastreaz-o pt altii ,eu am un cuibusor..

Postat pe 1 Iulie 2008 13:35
auzi, mai sultanuleeeee!!!!te rog sa nu te iei de cotzoharlele alea de oltence, clar???vezi k s-ar putea sa le "culeg" de pe drumul inspre Snagov (doar asa, k-s de "comitet") si sa vezi tu atunci balacareala si cearta si scandal tri zi si tri noptzi cum nu mai vazu Snagovul ala de cand e Virinel p akolo!!!ia-tzi ghioamba d p ele k sar la tine!!!treci la invatzat si nu o mai lalai k vom fi nevoite sa te "educam" kiar noi si atunci...vai de curuletzul tau o fi!!!

Postat pe 1 Iulie 2008 13:38
ne-am intzeles, stefule????sau vrei sa vin la tine si sa te "pupacesc de nu te vezi" ???

Postat pe 1 Iulie 2008 13:42
bai ,morcovelule,cloaca mea e "data" de 21 de ani......si nu asa unui morcovel slb si pitic,ci la unu'bengos,tata,de dimensiuni marete!!!.....ca doar e lion-king!!!.......mama,si cand rageeeee.....fug toti dusmanii......asa ca ,nu te interpune in calea lui....si mai ales a mea....ca tu nici nu-ti inchipui cum fac io cand imi sare tandarica!!!....... ..... ..... ....... ...... ..... ..... .... ...... ..... ..... ......si daca nici nu sunt aspirinizataaaaaa!!!!.......te fac sandwich siiii...."te mananc" de viu....ca de mort.puti ,si nu-mi prieste........ ..... ...... ..... ..... ..... ..... ......

Postat pe 1 Iulie 2008 13:42
pe draq ,la tine nu ma asteptam vai de sufletzelul meu si eu care credeam ca ma iubesti ",pustoaica gaozara si fara minte ce esti"

Postat pe 1 Iulie 2008 13:46
fetelor,sunteti grozave....
sultane,nu stiu cum te mai scoti....poate asa...
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 13:47
femei nesuferite..... ,cred ca-mi schimb opiniile total.. ,o dau pe barbati..

Postat pe 1 Iulie 2008 13:49
BARBATI?
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 13:50
da sora mea.. ,gura mica sau deloc,spalati ,samponati proaspat epilati..,sa vezi atunci harem ce-mi trag.. ,c-o sa vreti toate sa intrati in el..

Postat pe 1 Iulie 2008 13:55
daca vrei 'epilati',te ajut eu.... am cativa prieteni fotbalisti...
ehe....sti care este echivalentul unei blonde???UN FOTBALIST...
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 13:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbati materialisti 23 De la: bad_witch 25 Octombrie 2009 18:43
Credeti in iad sau in karma ? 2 De la: diana1981 2 Septembrie 2009 19:54
matrimoniale ..........trei! 24 De la: france1974 31 August 2008 19:40
Moartea lui Mohamed 1 De la: kudika_991915 24 Octombrie 2015 09:10
Ce motive (mai) avem sa fim mandri ca suntem romani? 17 De la: greierash_is_back 3 Decembrie 2009 06:13