Setari Cookie-uri

LOC DE CEARTA,CATERINGA SI EVENTUAL LOC DE INJURAT!

EU NU CRED CA TU ESTI MOTIVUL.rebela ramane rebela si e una din prietenele mele,asa cum este ea cu bune si rele,ca si noi toti dealtfel.Eu am sa vb cu ea sigur si de-i asa ,va fi totul ok..melinduta,stai linistita..

Postat pe 2 Iulie 2008 10:43
puica draga de Rebel,daca ti-ai sters contul din cauza perversei mele de eleve Melinduta(favorita mea!!!),imi asum toata vina!!!......ca eu "am educat-o" asa de bine intr-ala perversitatilor........las' ca pui io batuta acu' pe ea,ca vad ca-si intrecu profa......auzi,tu,Deiuta,dracusor drag,las-o draguta mai moale ca reusisi sa sperii tot poporul!!!....poi asa te-am invatat io????......perversiteaza-te si tu,dar mai cu perdea,ce draq......desi io ti-am furat perdeaua si ai ramas descoperita!!!......asa ca,Rebeluto mama,vin' draguto inapoi,ca aici e de bine!!!!......si promit ca te bag si pe tine in agenda mea de lucru ,da' credeam ca nu ai nevoie,ca te descurcai asa de bine cu toti certaretii de pe aiiiiici!!!!....si ,na, cand fuse in gluma,o dadusi gres......te asteptam!!!!....... ..... ...... .... ...... .... .....

Postat pe 2 Iulie 2008 11:21
rebecita mama!!!!!!!!!!ce dreaq dai satisfactie dobitocilor?????????? vino inapoi ca tu oricum ramai prietena noastra!cumintelele alea de te-au tratat cu diferite apelative s-au corentat cu vibratorul ca nu strica nimeni instrumentul pe ele de handicapate ce erau!te asteptam!

Postat pe 2 Iulie 2008 11:23
stai ca am aparut si eu ..mai noua pe aici dar deh....Rebeluto...ce ai patit ? ..ufff..te-a suparat Melinduta?..stai asa....

Melinduta nu fi trista.....iar tu ..Rebeluto..ce-ti veni sa pleci asa de capul tau?....haide vino draguta inapoi..pai...

Postat pe 2 Iulie 2008 11:27
am sa incerc sa remediez situatzia, dragelor, promit!deshi, nush dc mai am shansa asta!!!etta, dragutza mea, profa mea preferata, imi asum toata raspunderea si primesc si bataia aia cu drag, caci "bataia e rupta din rai"nu? :P indur orice, numai sa se intoarka rebelutza noastra!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 11:33
pfffff..uite ce m-am suparat...


rebeluto....vin mai repede draguto ca-mi sparg capul....ouchhh...

Postat pe 2 Iulie 2008 11:38
haide..vezi..zice ca totul e ok....

Postat pe 2 Iulie 2008 11:38
copilas,nu cred ca tu poti fi motivul (citeste la vorbe) ........e lumea foarte a dreaq si rea.......poate crapa unii de atita rautate! ea e mai sensibila si a cedat nervos!!!!!!!!!!!rebecita treci fato inapoi ca avem noi hac de cojocul lor!

Postat pe 2 Iulie 2008 11:39
tu cat crezi ca te mai chemam? ..hm..asta este ultima data...pai..te lasi rugata...

Postat pe 2 Iulie 2008 11:53
tariceneeeeeee, frateeeee!!!!pe ce mama naibii ne mai pui sa platim taxa????taxe peste taxe peste taxe!!!!!sunt satula, fratzilor!!!pai asta nu mai are mult si ne pune sa platim si pt aerul resiprat!!!!sau mai shtitzi? poate platim deja si asta dar nu shtim noi!!! mancate-ar raia de jegos ordinar!!!auzi, frate? unde naiba s-a mai pomenit sa existe doua legi in vigoare si sa se bata capin kap, iar romanushul nostru, muritor de foame sa fie obligat sa le plateasca p aman2?????in care koltz al lumii mai exista HOTZIE DIN ASTA PE FATZA???si cik nu le poate da la toti banii inapoi?????pai normal k nu!!!!k si-au luat deja mertzane si palate si concedii de mii si sute de mii de euroi!!!!!pai, mai tampitzilor, batraneii, sarmanii, stau in fiecare dimineatza de 1 a lunii in fatza farmaciilor si se trezesc cu noaptea in cap sa isi keltuie si ei banutzii din pensia aia mizera pe MEDICAMENTE!!!!si leshina saracii p akolo si crapa naibii cu medicamentele in plase k au saracutzii la pastile cu tonele, IAR VOI, VIERMI NENOROCITZI SI PARAZITZI ORDINARI CE NE SUGETZI DE BANI BUZUNARELE!!!NU VA MAI SATURA DUMNEZEU???FURATZI TZARA SI O VINDETZI SI ALTU' MOARE DE FOAME!!!!!!!!!!!!de v-ar lua drq intr-o buna zi si sa va kinuie in flacarile Iadului pana otzi ajunge k batraneii aia!!!si sa dea Dumnezeu sa nu va lase sa muritzi k si bietzii aia, ci sa statzi si sa tragetzi mult si bine, sa vedetzi si voi cum e sa ai o viatza kinuita!!!!!!LICHELELOR!!!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 12:07
melinduta...ce ai zis tu?..nu prea am inteles ...( iar romanushul nostru, muritor de foame sa fie obligat sa le plateasca p aman2?????) ..nu prea sunt la zi cu stirile..deci daca..nu te superi poti sa-mi spui si mie ..ce sa plateasca?...pe ce?

Postat pe 2 Iulie 2008 12:13
wau!!!!!!!!!!!!!! mi-ai intrecut asteptarile! taricene fugi ca te te ia dracu cu melinduta noastra! vorbii cu el zi zise ca acum lucreaza de zor la"taxa pentru ris"

Postat pe 2 Iulie 2008 12:15
taxa pe ras..da..cu siguranta..si sa rad mai mult pana nu aplica si legea asta...

pfff..sunt pe jos de ras...

Postat pe 2 Iulie 2008 12:20
MARYAM, draga!!!pai numai ce citii si eu in presa!!!k nu poate sa scoata taxa d prima inmatriculare pana la 1 ianuarie 2009, dar deja i-a fulgerat mintea ala negru de la cazane sa puna alta taxa:TAXA DE POLUARE!!!!pai mai cumparatzi drq mashina dc ai din ce plati atatea taxe!!!!tokmai acum, kand ma scremeam si eu sa scot niste amaratzi de banutzi din banca sa ma "innoiesc" si eu cu o mashinutza de second, k dehhh, una nou-noutza a ramas la stadiul de "vise", frateeee!!!!! mancaiar raia toata viatza si de i-ar kinui zi de zi si sa-i bantuie ala negru cu coasa de la cazane sa-i puna carbuni p foc si sa le asheze si curu p carbunii aia incinshi de GUNOAIE ORDINARE!!!!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 12:21
Melindutoooooo!!!!.....ce-ai ,fata,mancati-as gurita ta de bagaboanta,te-ai sculat ce fata la cearceaf?????......ca vad ca ce e la boticuuul taaau!!!!......aaaaa.....nu-ti losesi aspirina azinoapte!!!!!.....da fuguta si ia-o,ca faci riduri de atata cearta si strici ochisorii aia frumosi!!!....pup dulce....

Postat pe 2 Iulie 2008 12:25
bine k ai creat tu, france draga, lokshorul asta sa imi descarc si eu nervii k de nu.....pfuuii, nush ce ajungeam sa fac!!!k d il prindeam eu p tariceanu in momentul ii saream in gat la tampit si il strangeam eu de ce avea el mai scump k sa ma tzina minte toata viatza!!!!iar "recolta" i-o donam ancutzei sa aibe "materie prima" pt ciorbitza toata viatza!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 12:28
gata ..melinduta..te ajut..gata de atac..il prindem..


si?..haide lasa nu mai fi trista....

Postat pe 2 Iulie 2008 12:30
pai ma enervai de mama focului, etutza draga!!!k ma lasa rabla asta cand mi-e lumea mai draga!!!in fiece saptamana nenorocita!!!si ultima data am reusit "performantza" de a ramane in mijlokul intersectziei de ma claxonara toti nenorocitii si cand vazura k nu am de gand sa plek niciunde de akolo si nu am pus avariile degeaba doar asa, de dragul d a admira peisajul numit "shosea" care e taoata ciuruita de gropi mai rau k in Cecenia, hotarara dragii de ei sa ma ocoleasca, dar nu inainte de a deskide geamurile si d a-mi reprosha faptul k vezi doamne: E FEMEIEEEEE!!Pai sa ramanetzi voi in intersectie si sa va vad eu atunci kat de "barbatzi" suntetzi!!!nenorocitzi spurkatzi!!!na, k reusii sa imi aduc aminte si de astia si ma enervai iara!!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 12:33
las' k sunt ei BARBATZI SI AU COAIEEEE!!!! si femeile nu shtiu sa conduca, nu???? atzi vrea voi sa stam numai la cratitza toata viatza si sa ne trantitzi doi-tri plozi si sa skimbam la scutece toata viatza noastra, nu? sclave ne-atzi face d-atzi putea!!nu-i asa!!!deh, uite, k v-atzi gasit nasu' fratzilor!!!sa va fereasca dumnezeu d o "sclava" asa spurkata la gura cum sunt eu!!!unguroaika cu gura cat casa!!!!va dau yo voua sclavie!!!!peste spinarile voastre de nenorocitzi labari!!!!sa de dumnezeu sa ramanetzi toata viatza cu mashinile numai in mijlokul intersectiei si sa va moara "motoru'" la intrarea in "tunel" de cate ori va aspirinizatzi!!!imputzitzilor!!!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 12:38
cum?..ce?..ce au barbatii?pfff..m-au luat toate caldurile..

cine a zis ca noi femeile nu stim..hm..sa incerce cineva sa zica.nu vezi..


asta se intampla la cel care va zice ca femeile nu stiu sa conduca,,,,,,

Postat pe 2 Iulie 2008 12:43
deiutza,draga mea,iti spun si eu pe cine as....
1.ILIESCU-pentru ca ne-a vandut!
2.NASTASE-lingau egoist
3.VIDEANU-muierea lui se plimba cu genti de 6000 de euro la piata,iar altii mor de foame....
4.GEOANA-bleah!!!
5.TARICEANU-taxe,taxe si iar taxe...
alone
Postat pe 2 Iulie 2008 12:46
mai Maryamm,de spus de ce ai numa' tu smiley-i aia frumosi,nu ne spui......cand se lua eleva mea de barbati ,te trecura caldurile....ma,mie imi miroase aci' de-un undercover!!!!.....mai,micutule,vrei sa ne "faci"????......ca ma gandii io ca tu ai smiley-i astia ca esti prin "alte localitati"!!!!..... .... .... .....eee....cum e????.......ca vezi ca venii pe topicul de cearta!!!!.....

Postat pe 2 Iulie 2008 12:49
auzi PERVERSA MICA,PUSTOAICA GAOZARA, CU MINTE DE DISPREZECE ANI..,ia lasa tu barbatii asta in pace.. sau te referi cumva.. ,la cei ce au decat doua bilutze sa stiu sa ma exlud...

Postat pe 2 Iulie 2008 12:50
salve,morcovelul meu!!!....asa e ma,ca tu ai trei,ca ti-o "cusuram" pe a treia io si cu ema!!!!..... ... ...... ...... ......se supara doar alea 2 ale tale,ca a noastra stie de gluma....... .... ..... ..... ......

Postat pe 2 Iulie 2008 12:54
sultane,sa nu te legi de banateanca mea.....ca sa vezi atunci.... ,uit de politicieni si de ochiul magic....si iti primesti o 'bataitza'
alone
Postat pe 2 Iulie 2008 12:54
hoooo, melinduta fata!!! ca acum e randul meu!!!! sa-mi bag picioarele in ea de birocratie!!
m-am saturat sa tot stau la cozi ca sa dau bani statului! uuuuffffff!!!!nu mai suport! pentru orice nenorocita de hartie stai la cozi interminabile, iar cucoanele de la ghisee se mai uita si urat! ce dracu cautam la ghiseul ei nu stiu! pe langa asta, mai si gresesc si se uita de parca tot noi am fi vinovati! fusei azi sa platesc un rahat de taxa pt. pasaport si cucoana de la ghiseu imi gresii chitanta.
normal, ca ma intorsei si ii zisei sa-mi dea alta. maaaaa! ce ma luai de ea!

Postat pe 2 Iulie 2008 12:56
etta..sa nu te ceri cu mine..ca uite ce am..si te ..

pai nu ma luara caldurile de la barbati..uff..caldura asta afara ma omoara...

Postat pe 2 Iulie 2008 12:59
aparu acum si figuranta asta de maryamm,cu smiley ei..,sa-i tina pt ea... ,fata buna..,ca si voi cotoharle perverse ce sunteti..

Postat pe 2 Iulie 2008 12:59
caldurile, k si caldurile, maryamm, dar p mine curgeau apele d la canicula, k dehhhh...clima la dacie...din aia la manivela numa', ma intezelegi???si mai si crapa rabla naibii, si p langa toate astea, nenorocitzii "coioshi" care ne vad tampite!!!vezi doamne, numa' dc ai scula intre picioare si coaiele de rigoare potzi sa conduci o mashina!!!!ancutza, sunt de acord cu tine!!! pai nu vretzi, fratzilor sa punetzi taxa si pe cuvant scos pe guritza sau uite asa, taricene, itzi dau eu o idee:una bucata ragaiala=20 lei (taxa de "poluare")!!!ce zici, nemernicule?merge?ia vezi, k am tras un partz!cat ma costa, nene???

Postat pe 2 Iulie 2008 13:00
deiutza.....esti tare!!!ne calmam azi la o berica???
alone
Postat pe 2 Iulie 2008 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ANIMALE - SPUNE NU TESTELOR PE ANIMALE! 4 De la: inna_1688 15 Iunie 2009 15:05
il cunoaste-ti? 27 De la: gabriel 25 Iunie 2008 17:43
CE PARERE AVETI DESPRE VW TIGUAN? 44 De la: CERALYNA 20 Iulie 2014 15:31
bilet de avion 26 De la: kudika_pudika 18 Iunie 2011 18:35
Afacerea anului 2009 1 De la: gabcristi 3 Februarie 2009 12:12