Setari Cookie-uri

LOC DE CEARTA,CATERINGA SI EVENTUAL LOC DE INJURAT!


100 de lei te costa melinduta fata una bucata partzuletz: :50 de lei-poluare fonica + 50 de lei-pt. poluarea aerului!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:05
mai melindua..uite cum stau lucrurile: la mine caldura este mai mare ca a ta..aici vorbesc de clima...iar caldura taxelor la tine este mai mare ca la mine....pai...cum sa stau eu acasa ..sa dau bani..la toti...hotii..din parlament?

pai nu pot..mai bine dau un ban la azile de batrani sau orfelinate..dar nu platesc taxe...hai acum nu te supara si mai tare pe mine...

Postat pe 2 Iulie 2008 13:07
vaiiiii!!!!deci ma prapadesc de ras, onnyta draga!!!!nu mai pot, pik sub birou!!!!si stai, k prima data am ras si dupa aia am inceput sa tastez!!!dusa mai eshti si tu!!!!doamne, adunatura de nebuni ce suntetzi!!!va pupacesc pe toti!!!pai cu voi omul nici sa se enerveze nu poate!!!!va iubesc, dragilor!!!din tot sufletzelul meu!!!!sincer va zik!!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:09
haideti la o bere acu... melinduta tu poti sa tragi si un partz ca nu-ti iau taxa!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:12
maaaaaaiii,pisoi bleg,zi ma cine esti,ca esti de-al nostru!!!!....ca vorbesti cu noi de parca ne-ai cunoaste de-o vesnicie!!!!.......oi fi poate Oana.......ca stiu ca ea ajuta pe cei sarmani!!!!...... .... .... ... ... ...

Postat pe 2 Iulie 2008 13:12
ancutza dragutza, crede-ma k as bea o bericika rece cu tine mai mult ca orice, dar trebuie sa imi mishc hoitul asta cat mai repede catre casa si...de nu ma lasa iarashi rabla in drum tre sa merg sa "rezolv" niste castraveciori cu mamikutza mea draga!!!necesita "murare"!!!si sunt unu si unu, din aia mikutzi, dragalashi si delicioshi!!!hmmm, yummmyyy, v-am facut pofta???sultane!!!ce zici?sa iau si nishte borcanele cu castraveciori muratzi cu mine p tren sa avem pt mahmureala d dupa bairam????

Postat pe 2 Iulie 2008 13:13
sa ne imbatam fratilor, macar sa ne simtim si noi bine de vez en cuando!
maaaaaaaaa! ce de limbi straine stiu!sint o smechera !!!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:14
nu cred k e oana, k aia nu avea idee de faptul k eu sunt "dotata" cu clima la servici, deci, etta, pika faza cu oana!!!poate e altcineva, dar sincer pt mine nu conteaza!!!atata timp kat nu e ingamfata aia nu ma foare nici in cot de ea!!!sa ramana alaturi de noi si sa ii fie de bine, k e d "comitet"!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:16
pai deiutza o lasam pe altadata,CSTRAVECIORII PE PRIMUL LOC!!!!
alone
Postat pe 2 Iulie 2008 13:18
nici pe mine nu ma deranjeaza,ca vorba ta ,e de comitet....da' stii ca io sunt Colombo!!!!......

Postat pe 2 Iulie 2008 13:18
ptiu scuipa in sin dreaq ca vine sfirsitul lumii si ma gaseste fara aspirina!pai aia e culta nu pleava ca noi! sa mai b eau o b ere sa-mi treaca stai ca e rindul meu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sarivar creerii pe pereti de frantuji ca ma prinserati ca smenuiesc telefonul cu romanica si ramasei fara grai!aoleeeeeeeeeeeuuuuuuuuu lumeeeeeeeeeee nici sa furi un fir pe n et nu mai poti ca se desteptara astia mama voastra de rasisti!!!!!!!!!!!!!!!stai sa bag si o tigare

Postat pe 2 Iulie 2008 13:21
melinduta...lasa draga masina.


.hai ca te duc eu mai repejor..si scapi de suparare....

Postat pe 2 Iulie 2008 13:22
etutza, dragutza, ia uite k o pusai si de-o rima!!!pt tine, draga mea profa'!!!pai stai asa, k dc tot faci p colombo itzi fac "lipeala" cu detectiva shefa care este!!!shtii cine e sau mai ai nevoie de detalii???ia uite k ii luashi si mau la maryamm, saraca!!!maryamm, draga, nu te speria k nu te mushkam!!!am vazut k eshti d-a noastra si nu avem noi treaba ta, doar k, dehhh, mi-e si mie un pikutz ciuda k ma demasca colombo asta a noastra p vrenmea cand umblai si yo cu ciocu' vopsit si facui p "dansatoru"!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:24
E CLAR BARBAT!!!!!....cu ce-o duci,draga,cu vaporu'????......

Postat pe 2 Iulie 2008 13:25
eu totusi cred ca-i oana... ,dar e de comitet,nu-i asa melinduta..?? lasa-ti castaveciorii acasa..,doamneee si cand le ziceam oamenilor astia cat esti tu de nebunaaaa,multi nu ma credeau.. te astept cu mult drag la mine...,abia astept sa treaca si luna asta..

Postat pe 2 Iulie 2008 13:25
multzam d plimbare, maryamm draga!!!!franceeeee!!!!ce patzishi fata????te prinsera frantzuszii cu shmenuri???pai f bine k ai avut curaj!!!lasa, sa mai furam si noi p altzii k nu vezi si tu k ashtia ai noshtrii ne fura la drumu' mare????puuuuup mare pt frantzuza noastra scumpa!!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:26
pup si io pe frantulicaaaa!!!!...si pe toti,ca ma duc "sa-mi fac temele" de detectiv..... .... ... ....

Postat pe 2 Iulie 2008 13:28
pfff..mai etta....cu vaporul..vrei?..haide ca te duc...

Postat pe 2 Iulie 2008 13:29
sint cea mai tare!!!!!!!!!!!!!!! apasai pe nu stiu ce si merge!!!!!!!!!!!!!na ca romanul e dat dracului!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:30
bravo..nu ca am fost orgolioasa..doar sa vedeti ca se poate si fara sa zic eu....

daca ziceam la una trebuia sa zic la toate

si sa ma mai plimb si eu putin..


Postat pe 2 Iulie 2008 13:37
[url=http://smileyjungle.com][img=http://smileyjungle.com/smilies/guns8.gif][/url]

Postat pe 2 Iulie 2008 13:45
O sa avem o surpriza...........va reneni REBELA noastra si nu va mai pleca si vom fi alaturi de ea sa invingem toate rautatile Asa ca Rebela esti binevenita
ramo77
Postat pe 2 Iulie 2008 13:53
incerc ceva cu smiley-i aia noi,si nu-mi iese.....

Postat pe 2 Iulie 2008 13:59
daaaaaa, tokmai am vb si eu cu ea!!!p mess!!!multumesc rebela, draga!!!ma bucur k revii!!!mi-ai fericit ziua cu vestea asta, serios!!!! ia uite, ashtia toti sunt pt tine, draga!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:59
melinduta,nu stiu nimic.. mi-am dat cu presupusu' ca si etta..

Postat pe 2 Iulie 2008 14:00
cum etta..nu-ti iese?...pai vezi ca trebuie decat sa copiezi si gata...daca nu ai inteles sa-mi spui ca-ti trimit prin privat..

Postat pe 2 Iulie 2008 14:01
deci sa inteleg ca bataita ce i-am dat-o lui melinduta..a fost buna..ca vezi acum rebeluta se simte mai bine si revine..si la cat am strigat la ea..pai..era si cazul sa vina....

Postat pe 2 Iulie 2008 14:02
rebelooooooooooo,sa-ti fie rusine.. ,mi-ai suparat pe melinduta.. las ca vezi tu pe privat, ce-ti trag...

Postat pe 2 Iulie 2008 14:03
http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002010F.gif

Postat pe 2 Iulie 2008 14:06
la mine nu merge cu copy code si ctrl-v!!!!!.....

Postat pe 2 Iulie 2008 14:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SUPERIOR..? INFERIOR..? SAU POATE EGAL..? 277 De la: Albinuta33 20 Septembrie 2008 10:18
vacanta marea neagra 1 De la: anca_leuca 14 Iunie 2010 15:24
bataitzaaaaaaaaa 56 De la: Cotoiu_ucigas 24 Februarie 2014 08:52
ATENTIE! Pentru romanii care se intorc in tara !!! 198 De la: andreea1976 18 August 2009 12:09
sondaje de opinie online 21 De la: kudika295951 9 Septembrie 2014 20:45