Setari Cookie-uri

LOC DE CEARTA,CATERINGA SI EVENTUAL LOC DE INJURAT!

draga mea ,daca are tatuaj pe fesieri bine ..,daca nu pastreaza-l pt tine.. si gataaaaaaaaa..,poop toate certaretele de aici...

Postat pe 1 Iulie 2008 14:01
auzi la el barbatzi!!!pai d asta ne eshti tu noua?deci, sa intzelegem k itzi dai demisia din functzia de "sultan"????dehhh, f bine, k si-asa nu ai reusit sa faci mare lucru cu haremul asta!!!de "educat" nu ai reusit sa ne educi, ai numai "gaozare mici" si "babe perverse" si, mai nou, si o "prostituata"!!!!!!!iar acum, kand vazusi k nu poti sa mai faci nik si nu itzi mai convine titulatura de "sultan" o iei la sanatoasa?????pai, lasa, k rezolvam noi!!!!nu ramanem noi fara sultan, gasim noi al sprijin, dc tu nu mai eshti de "comitet" vad k itzi kam place cearta in ultimul timp si tzi-o cautzi cu lumanarea!!! raduculleeeeeee, unde eshti, dragutzule?????

Postat pe 1 Iulie 2008 14:20
si noi pe tine,sultanel drag,ca noi tot te iubiom!!!!....eeee.....da' ne mai facem si noi oleaca de cap,"ne antrenam" pe tine pentru viitoarele "razbeluri".......pup..... .... ....... ......

Postat pe 1 Iulie 2008 14:21
Mda, mai Francia, eu sunt "aia" care a scris ca s-a pierdut prin Targoviste. E drept ca era intr-un anumit context expresia :"m-am pierdut..." si la fel de drept este ca nu Etta m-a ajutat. In alta ordine de idei, mi se pare interesanta ideea topicului; astfel aveti si voi ocazia sa-i balacariti pe toti cei care nu sunt de acord cu clanul vostru si nu gusta glumele puerile pe care le faceti intr-un mod mai mult sau mai putin agramat ( nu anagramat, Francia). Acestea fiind spuse (scrise), va astept sagetile.
crmn
Postat pe 1 Iulie 2008 14:24
Si acum... cu ANITRA......LA ATAC Asa cum cineva spusese ca sunt copii pe acest forum am facut o demonstratie
ramo77
Postat pe 1 Iulie 2008 14:28
Dar daca vrem,noi copiii astia de 24 de ani putem fi mai maturi ca astia ce se dau inteligenti sau inteligente.
ramo77
Postat pe 1 Iulie 2008 14:30
uaaaaaa! crm esti tare agitata draga!iti recomand cu caldura (observa cacofonia!!!) o aspirina sanatoasa draga mea!dar, ca sa iti revii trebuie sa urmezi tratamentul cu strictete! si acum o urare pt. tine ''LA CAT MAI MULTA ASPIRINA!!!'' GO, GO, CARMEN!!

Postat pe 1 Iulie 2008 14:30
crmn
Postat pe 1 Iulie 2008 14:31
si acum, o urare pentru toti SERIOSII de pe forum: sfat: SERIOZITATEA EXAGERATA ESTE UN EFECT SECUNDAR AL FRUSTRARII( a se citii funduletz umflat!)
va pup!

Postat pe 1 Iulie 2008 14:35
Nu sunt agitata deloc. Nu e stilul meu. Imi place sa ma amuz citind nimicurile pe care va simtiti datori sa le scrieti. Si, ca o observatie nevinovata: cand nu aveti argumente folositi cuvantul "frustrata" (cu toate formele lui), indiferent despre ce se vorbeste (scrie) si indiferent cine este tinta atacurilor voastre.
crmn
Postat pe 1 Iulie 2008 14:49
daca iti place sa te amuzi ai putea sa intri in joc, draga!sa stii ca un zambet nu dauneaza!invata draga sa te destinzi! si da, se foloseste mult cuvantul frustrare, pentru ca de la acest cuvant se ajunge la cearta! nu uita de aspirina, draga!

Postat pe 1 Iulie 2008 14:52
OK, Onnyta, ai reusit sa ma iriti. In inocenta ta, ai folosit cam des un apelativ ("draga") care, pe langa "fata", ma enerveaza. Nu suntem "draga" amandoua si nici nu vom fi.In ceea ce priveste intrarea in jocul vostru, cred ca mi-am exprimat parerea prin cuvantul "pueril" folosit mai sus. Ideea cu "aspirina" o consider destul de vulgara pentru a fi vehiculata prin toate topicurile. Sunt,totusi, unele subiecte pe care nu le abordezi cu necunoscuti, chiar daca, intr-un final, ajungi sa faci un gratar cu ei la Snagov.
crmn
Postat pe 1 Iulie 2008 15:22
asta era si scopul, DRAGA MEA!te-ai enervat? vai draga, las-o mai moale ca nu-i bine sa te enervezi! mai ales pe caldura asta!vezi tu mai draga, noi astia puerili mai stim sa ne mai si distram, spre deosebire de voi astia crispati!si daca vrei sa fii printre invitatii de la snagov vorbeste cu stef.dar, nu stiu daca sint locuri pentru crispati!

Postat pe 1 Iulie 2008 15:27
Se pare ca avem o viziune diferita legata de distractie. La fel se intampla si cu ironia. Este mai fina sau...In fine, educatia ma impiedica sa-ti raspund pe masura. Cat despre Stef... mai bine ma abtin.
crmn
Postat pe 1 Iulie 2008 15:41
bag seama ca unii sunt sensibil si se irita pai exista antidot: aia educatii si cu pretentii sa nu mai intre in contact cu muritorii de rand PUNCT.si s-a rezolvat problema.

Postat pe 1 Iulie 2008 15:52
iar dc tot eshti tu aia care se screme sa scrie corect gramatikal si totusi asteptzi cu drag sagetzile noastre, pai ia uite, mai fata draga, k itzi fac p plak si la capitolul asta!!!ia d aici: o sageata in partea dorsala!!!k sa urlii un pik d durere si poate asa itzi tzii si tu veninul in gura si nu-l mai imprashtii p aici!!!!FRUSTRATOOOOOOO!!!!!!!!!

Postat pe 1 Iulie 2008 16:01
pai sa stii draga ca avem o viziune diferita asupra termenului 'distractie'( daca stii ce inseamna). educatia ma obliga sa iti raspund cu aceeasi moneda! curiozitatea te indeamna sa citesti acest topic care te oripileaza.... oare?

Postat pe 1 Iulie 2008 16:29
go,deiutza!!!!
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 16:33
Sincer, Melinduta, nu e nevoie sa ma "screm" pentru a scrie corect. Pur si simplu asa sunt invatata.Se pare ca tu, care esti mai aproape de anul in care ai dat bac-ul (l-ai dat?) decat mine, crezi ca a vorbi si scrie corect este o corvoada. Nu cred ca am jignit pe nimeni, cu atat mai putin pe tine, asa ca nu vad rostul pentru care ma trimiti... Onnyta, nu din curiozitate citesc acest topic ci din dorinta de a ma "culturaliza". Mai fetelor, voi chiar nu stiti ce inseamna cuvantul "frustrat", de il folositi in orice context? Nu incercati sa copiati explicatia de pe vreun site si sa o redati aici, pentru ca tot nu veti sti sa il folositi corect.
crmn
Postat pe 1 Iulie 2008 17:00
stef, amu chiar nu-i cazul,sa mori de nerbdare....
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 17:00
Stef, singurul lucru pe care pot sa il spun despre tine este urmatorul: Toata stima daca, intr-adevar, la varsta ta ai avut vointa sa urmezi si sa termini o facultate. In rest...nu pot sa fiu atat de entuziasmata.
crmn
Postat pe 1 Iulie 2008 17:02
sincer ..?? ,eu absolut deloc de tine,pt ca nu mi-ai oferit nici un motiv pana acum.. ,ba da unul singur si f sigur... ,tine-o tot asa..

Postat pe 1 Iulie 2008 17:07
'culturalizare' placuta draga!

Postat pe 1 Iulie 2008 17:07
Stef, nu vreau sa ma fac placuta pe un forum ca acesta. De fapt pe niciun forum. Am incercat sa-ti fac un compliment dar se pare ca mi-am pierdut timpul de pomana. De fapt, ce caut eu aici? Aaaa... S-a legat Francia de mine si am ripostat. Cred ca este suficient. Va las cu grupul vostru vesel si, poate, "din curiozitate", voi citi maine cuvintele frumoase pe care mi le veti adresa.
crmn
Postat pe 1 Iulie 2008 17:13
apropo, cine te crezi tu draga ?? ii categorisesti pe toti de pe aici dupa bunul tau plac! nu cred ca esti in masura sa-ti dai cu parerea despre nimeniin contextul in care habar nu ai despre nimeni de pe aici! nu cred ca intereseaza pe cineva parerile tale 'inteligente'!asa ca...draga mea poti sa zbori spre alte meleaguri mai 'insorite' pentru tine!

Postat pe 1 Iulie 2008 17:13
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 17:25
nasaaaaaaaa,ce frumoasa esti cand te enerveeeeeezi!!!!!......GO,GO PLANEEEETT!!!!!......gagici,o sa fac o harta a Targovistei si o s-o asez la toate intrarile din ORASELUL meu.....ca daca ar mai fi si ORAAAASS...... ...... ...... ......

Postat pe 1 Iulie 2008 17:26
vreau acasa,vreau o bere......
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 17:29
am uitat,etta,azi incerc sa fac ciorbita,ca pna acum nu am reusit....
alone
Postat pe 1 Iulie 2008 17:31
hai sa bem o bere de placere! ca noi OAMENII DE RAND ne distram cu o bere, cu o gluma( sa fim multumiti ca stim cu ce se mananca)
cu prietenii....

Postat pe 1 Iulie 2008 17:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dependenta de partener! 17 De la: Cassey 14 Mai 2009 21:42
http://www.gandul.info/magazin/mai-ai-curaj-sa-bei-bere-dupa-ce-citesti-asta-ingredientul-care-nu-apare-pe-eticheta-9459670 7 De la: Broscaru 4 Aprilie 2012 00:18
reader's digest 2 De la: Broscaru 20 Ianuarie 2012 17:49
Jegul Islamic 10 De la: kudika_991915 25 Martie 2016 17:14
In privinta unei colaborari eventuale 1 De la: kudika_5802 23 Aprilie 2012 16:10