Setari Cookie-uri

Ce parere aveti despre aventurile de o noapte?

De la: iubi7a_lui, la data 2008-09-15 17:22:24Din partea barbatiilor..aventurile de-o noapte nu stiu sa spun ce sunt..cred ca vor sa para mai inteligenti prin asta, mai..barbati,dar aventurile la o femeie...ptr mine..nu sunt d iertat...inainte o femeie era altfel..stia sa se abtina, sa poata fi respectata, acum..nu mai conteaza..vrem sa fim egale cu barbatii...si asta cred k implik..si sexul...s-o facem..ori d cate ori "ni se scoala"


Barbatul care inseala nu vrea sa para mai inteligent, ci o face pt placere, care e mai mare cand schimbi partenera. E altceva..
Femeia care inseala e vazuta altfel, chiar si in ziua de azi. Nu sariti pe mine, dar e mai urat pt o fata sa insele decat un baiat care inseala.
florin
Postat pe 16 Septembrie 2008 20:09
ce aveti voi barbatii in plus fata de femei sau viceversa.............oricine a avut parte de o aventura sau poate nu ...........nu cred ca trebuie sa catalogam o femeie care a avut o aventura sau un barbat.................in viata totul e posibil si daca ai simtit, atunci cand ai fost cu un tip ,sa fii cu el,nu trebuie sa catalogam imediat femeia..................eu sincer nu m-as darui la 1 intalnire cat de atrasa as fi de tip...........nu sunt genul dar nici nu condamn

Postat pe 16 Septembrie 2008 20:20
De la: dulcik_ubita, la data 2008-09-10 17:17:17tentatii sunt peste tot numai ca trebuie sa ai grija!


la ce te referi cand spui ca trebuie sa ai grija?...asta ziceam si eu....
mkdisk
Postat pe 18 Septembrie 2008 08:45
De la: celia, la data 2008-09-15 22:01:45femeia o face ca iubeste ca simte cv pt el......barbatul in schimb o face doar ca nu ii da iubita acasa ceea ce isi doreste sau mai sunt unii imi iau amanta ca ,cu ea fac orice cu nevasta nu pot ca nu vrea ..........dar le iubeste pe amandoua nu>?.................femeia o face si apoi are mustrari de constiinta ,in schimb barbatul nu..............se duce langa iubita sau nevasta fara sa se fi intamplat nimik


ai dreptate in mare....dar noi, fetele, nu trebuie sa toleram asemenea comportament.sa rupem rel shi gata...dak l-am prins, adio.
mkdisk
Postat pe 18 Septembrie 2008 08:49
si apoi, nu cred ca sotia nu ar vrea sa faca anumite lucruri...legate de sex...dak exista comunicare, se rezolva....nu cred ca trebuie sa alerge la amanta, cand are acasa tot ce isi doreste.si apoi, sa se gandeasca bine, ca nu cred ca amanta are asa mare grija de el...de obicei, ii vrea banii, sau vrea si ea ceva....treaba lui dak e fraier.
mkdisk
Postat pe 18 Septembrie 2008 09:38
eu nu vreau bani sau altcv.............decat sex nebun se pune?

Postat pe 18 Septembrie 2008 22:54
sunt de acord cu celia, cu sexul nebun

Postat pe 18 Septembrie 2008 23:03
florin
Postat pe 19 Septembrie 2008 16:34
ups...peoblema e urmatoarea: eu una cand vorbesc de aventura ma gandesc la o noapte(sau mai multe) petrecuta cu cineva de sex opus.adica ceea ce inseamna ca nu e relatie...dar nu mi se pare corect sa am o relatie serioasa cu cineva si sa am si aventuri.citind ce ati scris voi aici am ajuns la concluzia ca ori eu nu stiu ce inseamna aventura ori, fiecare persoana intelege aventura in felul sau...deci sa fiu mai explicita: mi se pare destul de normal sa incerci sa ai o noapte (fierbinte) diferita cu o persoana........si sa iti vezi dupaia de treaba ta fara nici un mpromis sau urmare....dar nu mi se pare corect sa ai o aventura in timp ce ai o relatie serioasa.va pup
di_cristina
Postat pe 20 Septembrie 2008 06:15
Interesant si merita sa incerci odata in viata atunci cand esti tanar!

Postat pe 21 Septembrie 2008 11:41
De la: heaven_gate, la data 2008-09-18 22:54:28eu nu vreau bani sau altcv.............decat sex nebun se pune?

oare?asa zici tu, dar....vezi sa nu te procopsesti cu vreo boala
mkdisk
Postat pe 22 Septembrie 2008 12:00
draga nu stii ca s-a inventat prezervativul............offffff...........noroc ...ca exista sub asta asa afli si tu de protectie

Postat pe 22 Septembrie 2008 15:55
parerea mea este ca nici un barbat nu se va casatori cu o femeie care ia sarit in pat imediat ce a cunoscuto!depinde ce doriti de la viata!nici imaginea de femeie usoara nu prea este de suportat si cit ai dori sa ascunzi astea sint lucruri care se afla!oricum mi se pare dubios cum poti face sex s-au dragoste cu un necunoscut!

Postat pe 22 Septembrie 2008 16:02
Cineva spunea mai sus ca femeia o face fiindca iubeste etc,etc,etc. Nimic mai fals dragele mele. Pacat ca unele dintre noi nu vrem sa recunoastem. Dar o aventura de o noapte cu un tip bine dotat poate sa te tina in viata pentru multi ani. Si cu el faci ce nu ai facut cu cel "stabil" nici in 10 ani. Cine nu a experimentat a pierdut cam multe.

Postat pe 22 Septembrie 2008 16:03
madab daca consideri ca asta iti prelungeste viata esti libera!fiecare cu opiniile lui! poate unele au gasit un tip dotat sa beneficieze toata viata nu numai o noapte!

Postat pe 22 Septembrie 2008 16:18
De la: heaven_gate, la data 2008-09-22 15:55:57draga nu stii ca s-a inventat prezervativul............offffff...........noroc ...ca exista sub asta asa afli si tu de protectie

draga, nu te mai da mare...dak l-ai fi folosit, ai fi stiut ca nici o metoda nu e100 sigura...se poate sparge...si apoi, apropo de acel sex nebun....e mai placut fara....ma indoiesc ca e asa nebun cu chestia aia numita prezervativ....da dc sa nu te dai desteapta dak poti....
mkdisk
Postat pe 23 Septembrie 2008 09:16
implica multe o aventura de o noapte...99%dintre femei trec macar o data prin asa ceva...depinde...uneori poate fi o mica escapada...cand nu ai p cineva si tanjesti dupa o clipa de amor si uiti de toate si traiesti momentul simtindu-te femeie...iubita...amagire de moment...dar daca iti ofera macar cateva clipe de fericire tot se merita decat deloc...pana la urma viata e scurta

Postat pe 23 Septembrie 2008 09:21
De la: mkdisk, la data 2008-09-23 09:16:09
De la: heaven_gate, la data 2008-09-22 15:55:57draga nu stii ca s-a inventat prezervativul............offffff...........noroc ...ca exista sub asta asa afli si tu de protectie

draga, nu te mai da mare...dak l-ai fi folosit, ai fi stiut ca nici o metoda nu e100 sigura...se poate sparge...si apoi, apropo de acel sex nebun....e mai placut fara....ma indoiesc ca e asa nebun cu chestia aia numita prezervativ....da dc sa nu te dai desteapta dak poti....
........draga nu ma dau mare........sunt mare...........am o varsta..........ca si inaltimea.........nici o metoda nu e 100% sigura..........dar tu facei referire la boala...........so.........fa-o tu fara ca eu nu.............imi place sa m protejez...........ma tine.......pot..........stiu............sunt..........desteapta(inteligenta
),..............sau cum vrei tu s o iei...................

Postat pe 23 Septembrie 2008 09:56
De la: heaven_gate, la data 2008-09-23 09:56:30
De la: mkdisk, la data 2008-09-23 09:16:09
De la: heaven_gate, la data 2008-09-22 15:55:57draga nu stii ca s-a inventat prezervativul............offffff...........noroc ...ca exista sub asta asa afli si tu de protectie

draga, nu te mai da mare...dak l-ai fi folosit, ai fi stiut ca nici o metoda nu e100 sigura...se poate sparge...si apoi, apropo de acel sex nebun....e mai placut fara....ma indoiesc ca e asa nebun cu chestia aia numita prezervativ....da dc sa nu te dai desteapta dak poti....
........draga nu ma dau mare........sunt mare...........am o varsta..........ca si inaltimea.........nici o metoda nu e 100% sigura..........dar tu facei referire la boala...........so.........fa-o tu fara ca eu nu.............imi place sa m protejez...........ma tine.......pot..........stiu............sunt..........desteapta(inteligenta
),..............sau cum vrei tu s o iei...................

daca ai ajuns sa te lauzi singura, e trist...dar in fine, treaba ta
mkdisk
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:13
De la: mkdisk, la data 2008-09-23 16:13:13
De la: heaven_gate, la data 2008-09-23 09:56:30
De la: mkdisk, la data 2008-09-23 09:16:09
De la: heaven_gate, la data 2008-09-22 15:55:57draga nu stii ca s-a inventat prezervativul............offffff...........noroc ...ca exista sub asta asa afli si tu de protectie

draga, nu te mai da mare...dak l-ai fi folosit, ai fi stiut ca nici o metoda nu e100 sigura...se poate sparge...si apoi, apropo de acel sex nebun....e mai placut fara....ma indoiesc ca e asa nebun cu chestia aia numita prezervativ....da dc sa nu te dai desteapta dak poti....
........draga nu ma dau mare........sunt mare...........am o varsta..........ca si inaltimea.........nici o metoda nu e 100% sigura..........dar tu facei referire la boala...........so.........fa-o tu fara ca eu nu.............imi place sa m protejez...........ma tine.......pot..........stiu............sunt..........desteapta(inteligenta
),..............sau cum vrei tu s o iei...................

ce are a face inteligenta ta si cu prezervaticul care se sparge, nu stiu...da cu puterea gandului, probabil il cosi la loc
daca ai ajuns sa te lauzi singura, e trist...dar in fine, treaba ta
mkdisk
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:14
buna intrebare!!!!!!!!!ce pot sa spun oricui i se poate intampala sa aiba o aventura de-o noapte.din punctul meu de vedere nimeni nu are dreptul sa judece aceea persoana.cred ca oricarei fete sau oricarui baiat i s-a intamplat sa se duca intr-un club si sa fie atras/a de o persoana de sex opus incat ar fi fost gata sa treaca si la altele...intelegeti voi.pe-o parte e ceva periculos ca nu stii absolut nimic despre aceea persoana,dar nu credeti ca asta face sa fie mai interesant?asa ca aveti grija daca aveti de gand sa aveti o aventura de-o noapte protejati-va si totul va fi ok.
ionela_sanda
Postat pe 7 Octombrie 2008 16:46
dak nu esti casatorit(a) e ok sa mai si astfel d aventuri dar dupa ce faci acel pas nu mai are rost,daca nu esti casatorit/a is considerate ca amintiri din tinerete ce ti le amintesti cu drag la batranete
verbuletzu_88
Postat pe 9 Octombrie 2008 16:31
De la: mkdisk, la data 2008-09-23 16:13:13
De la: heaven_gate, la data 2008-09-23 09:56:30
De la: mkdisk, la data 2008-09-23 09:16:09
De la: heaven_gate, la data 2008-09-22 15:55:57draga nu stii ca s-a inventat prezervativul............offffff...........noroc ...ca exista sub asta asa afli si tu de protectie

draga, nu te mai da mare...dak l-ai fi folosit, ai fi stiut ca nici o metoda nu e100 sigura...se poate sparge...si apoi, apropo de acel sex nebun....e mai placut fara....ma indoiesc ca e asa nebun cu chestia aia numita prezervativ....da dc sa nu te dai desteapta dak poti....
........draga nu ma dau mare........sunt mare...........am o varsta..........ca si inaltimea.........nici o metoda nu e 100% sigura..........dar tu facei referire la boala...........so.........fa-o tu fara ca eu nu.............imi place sa m protejez...........ma tine.......pot..........stiu............sunt..........desteapta(inteligenta
),..............sau cum vrei tu s o iei...................

daca ai ajuns sa te lauzi singura, e trist...dar in fine, treaba ta

.....nu ma laud scumpo......dadeam o rplica...e si normal sa fie traba mea...ca doar nu o fi a ta.....vb in cunostiinta de cauza....nu din povesti....

Postat pe 11 Noiembrie 2008 12:54
si nu cred ca am specificat ca ador aventurile de o noapte.....fi mai atenta cand dai replici......nu confunda cu tine......

Postat pe 11 Noiembrie 2008 13:09
maiii nu va mai certati atata ......
remus22
Postat pe 26 Noiembrie 2008 08:00
O aventura de o noapte de o noapte
yumy
Postat pe 26 Noiembrie 2008 08:49
hmmm... adevarul e k fiekre face ce vrea si cand vrea nu?pe mn nu ma caracterizeaza astfel de aventuri, insa nu am nimic impotriva cu cei care opteaza pt asa ceva si nici nui critic k nu am dc
arassy
Postat pe 26 Noiembrie 2008 10:21
wooow...tentant!...n-am incercat asa ceva pana acum, dar parca mi-ar da inima ghes!!!
verrushka
Postat pe 26 Noiembrie 2008 22:55
De la: madamb, la data 2008-09-22 16:03:55Cineva spunea mai sus ca femeia o face fiindca iubeste etc,etc,etc. Nimic mai fals dragele mele. Pacat ca unele dintre noi nu vrem sa recunoastem. Dar o aventura de o noapte cu un tip bine dotat poate sa te tina in viata pentru multi ani. Si cu el faci ce nu ai facut cu cel "stabil" nici in 10 ani. Cine nu a experimentat a pierdut cam multe.

ce tare. mor de ras nu alta.

Postat pe 11 Decembrie 2008 13:59
Auzi scumpo nu e nimeni de vina ca te-ai casatorit cu unu nedotat. Lasa tu amanteala ca s-ar putea sa nu-ti mai mearga mult.

Postat pe 11 Decembrie 2008 17:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virgin si virgina 18 De la: kudika514756 19 Aprilie 2012 17:55
Salutareee 8 De la: miss_darine 5 Aprilie 2011 22:14
Complexele...in pat si nu numai! 201 De la: ninushk 19 Octombrie 2008 22:00
Help 9 De la: kudika_980094 26 Ianuarie 2015 13:46
DE CE NE CERTAM 18 De la: dragon_fly88 22 Iulie 2010 21:46