Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

De la: dana_3, la data 2008-10-10 20:44:40 ce sa spun eu personal nu am folosit niciodata lubrifianti pentru o partida de sex iar nivelul secretiei este suficient pentru a evita lubrifianti cred ca sunt indicati la femei mai in virsta care nu au secretii vaginale si atunci folisesc pe cele artificiale si acum intrebarea mea ce senzatie aveti la finalul unei partide de sex oral


buna dana

Postat pe 10 Octombrie 2008 21:08
sincer nu mi-as putea pune asa ceva pe limba nu folosesc asemenea obiecte pentru a impresiona partenerul am alte metode de atractie sexuala a partenerului meu stiute numai de mine si acum intrebarea mea cum vati cucerit iubitul sau iubita ati flirtat cu el sau ea sau ati folosit numai atractia sexuala

Postat pe 11 Octombrie 2008 17:56
De la: dana_3, la data 2008-10-11 17:56:28sincer nu mi-as putea pune asa ceva pe limba nu folosesc asemenea obiecte pentru a impresiona partenerul am alte metode de atractie sexuala a partenerului meu stiute numai de mine si acum intrebarea mea cum vati cucerit iubitul sau iubita ati flirtat cu el sau ea sau ati folosit numai atractia sexuala


vaaaai dana "long time no see"
ce mai faci draguta mea...pan' la urma te-ai spurcat si tu la oral????

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 19:32
raspuns pt dana_3: nu a fost nevoie de flirt , cel putin din partea mea pt k nici nu mah gandeam sa raman cu el , pt mine era doar un prilej in plus de a mai iesi in oras , nu mah gandeam la ceva serios, pt el , da , a fost atractie la inceput; in fine, dupa vreo 2 luni de tot iesit , m-a convins, si acum am facut 6 luni de can dtot umblam impreuna si speram sa se lase si cu final fericit
question: daca partenerul/a nu va satisface d.p.d.v. sexual , renuntati la relatie ? sau intreprindeti toate metodele pt a evita acest lucru?
felicitari pt cea care a initiat aceasta 'tematica'
mishteriha
Postat pe 28 Octombrie 2008 13:29
parerea mea e ca mai bine as evita acest lucru pntru ca nu am de gind sa renunt la relatia mea cel putin nu pot spune nimic rau in aceasta problema al meu ma satisface peste asteptarile mele e amantul perfect si foarte pasional si acum intrebarea mea cum ati reactiona daca v-ati gasi iubitul cu o alta femeie intr-o pozitie indecenta

Postat pe 29 Octombrie 2008 17:52
as pleca.......e cel mai frumos.......

Postat pe 29 Octombrie 2008 19:16
si intrebarea ....???
mishteriha
Postat pe 30 Octombrie 2008 13:14
dc virgini se dau experimentati...?
dc dana e incuiata?
a pierdut cheia de la lacat?

Postat pe 31 Octombrie 2008 16:21
din cele 3 la care trebuie sa raspund???

mafia_nrr1
Postat pe 31 Octombrie 2008 16:28
De la: heaven_gate, la data 2008-10-31 16:21:00dc virgini se dau experimentati...?
dc dana e incuiata?
a pierdut cheia de la lacat?


cauta cheia

Postat pe 31 Octombrie 2008 16:35
aaaaaaaaaaahhhhhh! shi de ce v-ati bagat in topicu' asta dk nu aveti chef sa continuati tematica???????????
mishteriha
Postat pe 2 Noiembrie 2008 17:38
De la: heaven_gate, la data 2008-10-31 16:21:001. dc virgini se dau experimentati...?
2.dc dana e incuiata?
3.a pierdut cheia de la lacat?

1. Ca sa se oftice ceilalti si sa se exersezze si ei la lucru manual tastand din cand in cand
2.+3. Dana nu e înciuata, poarta "Chastity belt" si a ruginit incuietoarea. Nu se mai deschide.

Intrebare:

Cati/e parteneri/re de sex ati avut (ma refer la nr. de persoane) pana acuma?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 2 Noiembrie 2008 21:21
2 parteneri........
mai exista barb romantici in zilele noastre?

Postat pe 2 Noiembrie 2008 22:10
categoric nu
dece? va faceati iluzii?
googoodoll
Postat pe 2 Noiembrie 2008 22:12
de fapt mai exista, dar au in jur de 60 ani, si pe langa romantisme ai si reumatisme, asa ca se anuleaza reciproc :D
googoodoll
Postat pe 2 Noiembrie 2008 22:15
De la: googoodoll, la data 2008-11-02 22:12:28categoric nu
dece? va faceati iluzii?

Iluzii nu imi fac.

Ce nationalitate au avut partenerii/rele?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 2 Noiembrie 2008 22:27
He he, pe langa romani, eu am mai avut un canadian francez si un jamaican

Cine stie cunoaste: care vi se par mai buni, negrii sau albii? (mai exact: barbatii de culoare sau caucazienii?)

Postat pe 2 Noiembrie 2008 22:32
nu cred ca..conteaza nationalitatea..atata timp cat da bn....
..romani au fost.....
dar tot as sari pe un negru.....

Postat pe 2 Noiembrie 2008 22:36
ok, am inteles ideea , but hellooooooo; tema nu era " laudati si cantati" , era " intrebari si raspunsuri fara perdea " in caz k ati uitat..........so, dk mai aveti de cand sa reveniti la tema initiala, astept ...intrebari ..si raspunsuri
mishteriha
Postat pe 9 Noiembrie 2008 20:13
De la: dana_3, la data 2008-10-11 17:56:28sincer nu mi-as putea pune asa ceva pe limba nu folosesc asemenea obiecte pentru a impresiona partenerul am alte metode de atractie sexuala a partenerului meu stiute numai de mine si acum intrebarea mea cum vati cucerit iubitul sau iubita ati flirtat cu el sau ea sau ati folosit numai atractia sexuala

Am acceptat sa fim colegi de clasa in scoala generala. In semn de recunostinta, 19 ani mai tarziu m-a luat de nevasta...
Lucia1971
Postat pe 9 Noiembrie 2008 23:00
de obicei barbatii mai plinuti o au mica :D
fao13f
Postat pe 15 Noiembrie 2008 11:59
cea mai eficienta pozitie pentru stimularea punctului g cred ca ar fi accea a calaretului mai ales ca femeia trebua sa gaseasca punctul g masculin care dupa cite am auzit se situeaza undeva intre penis si testicol dar cu ceva experienta si un pic de curaj o experta in arta sexului il poate gasi si stimula si acum intrebarea mea care credeti ca e cea mai preferata pozitie sexuala de barbati ca tare sunt curioasa

Postat pe 15 Noiembrie 2008 23:28
De la: dana_3, la data 2008-11-15 23:28:33cea mai eficienta pozitie pentru stimularea punctului g cred ca ar fi accea a calaretului mai ales ca femeia trebua sa gaseasca punctul g masculin care dupa cite am auzit se situeaza undeva intre penis si testicol dar cu ceva experienta si un pic de curaj o experta in arta sexului il poate gasi si stimula si acum intrebarea mea care credeti ca e cea mai preferata pozitie sexuala de barbati ca tare sunt curioasa


Punctul G la barbati se numeste prostata si ca sa-l stimulezi ca la carte trebuie sa-i bagi un degetel in fund, dar asta te-ar face o spurcata!
Kathara
Postat pe 15 Noiembrie 2008 23:41
De la: Kathara, la data 2008-11-15 23:41:13
De la: dana_3, la data 2008-11-15 23:28:33cea mai eficienta pozitie pentru stimularea punctului g cred ca ar fi accea a calaretului mai ales ca femeia trebua sa gaseasca punctul g masculin care dupa cite am auzit se situeaza undeva intre penis si testicol dar cu ceva experienta si un pic de curaj o experta in arta sexului il poate gasi si stimula si acum intrebarea mea care credeti ca e cea mai preferata pozitie sexuala de barbati ca tare sunt curioasa


Punctul G la barbati se numeste prostata si ca sa-l stimulezi ca la carte trebuie sa-i bagi un degetel in fund, dar asta te-ar face o spurcata!



7.5 cm, asa ca dana, ia un lubrifiant si dezinfectant, ca te spurci cu anusul iubitului

Postat pe 16 Noiembrie 2008 01:59
spurcate sunteti voi tirfelor pervrse si scirboase care va spurcati sugind sexul barbatilor IMPOTENTI habar nu aveti ce prostii spuneti si nu va mai bagati atita in sex se VEDE CA TIRFELE PERVERSE NU AU CE SUGE deaia spurca lumea curata pe forum si acum intrebarea de cite ori v-ati spurcat cu sex oral si anal si la citi barbati le-ati supto

Postat pe 16 Noiembrie 2008 18:40
[quote name=\'dana_3\' date=\'2008-11-16 18:40:08\']spurcate sunteti voi tirfelor pervrse si scirboase care va spurcati sugind sexul barbatilor IMPOTENTI habar nu aveti ce prostii spuneti si nu va mai bagati atita in sex se VEDE CA TIRFELE PERVERSE NU AU CE SUGE deaia spurca lumea curata pe forum si acum intrebarea de cite ori v-ati spurcat cu sex oral si anal si la citi barbati le-ati supto[/quote]




I agree with you.

Nu stiu de ce trebuia sa o mai spui ?!Era evident.

Postat pe 16 Noiembrie 2008 18:51
De la: dana_3, la data 2008-11-16 18:40:08spurcate sunteti voi tirfelor pervrse si scirboase care va spurcati sugind sexul barbatilor IMPOTENTI habar nu aveti ce prostii spuneti si nu va mai bagati atita in sex se VEDE CA TIRFELE PERVERSE NU AU CE SUGE deaia spurca lumea curata pe forum si acum intrebarea de cite ori v-ati spurcat cu sex oral si anal si la citi barbati le-ati supto


Super tare ,desteapta danutza noastra desi a luat-o razna cu jignirile se tine totusi de topic si nu omite sa puna intrebarea pt urmatoarea persoana

Eu doar am intrat sa o incurajez pe danutza ....nu particip la topic pentru ca nu l-am urmarit de la inceput plus ca sufar de timiditate
iris_4_ever
Postat pe 16 Noiembrie 2008 19:22
De la: dana_3, la data 2008-11-16 18:40:08spurcate sunteti voi tirfelor pervrse si scirboase care va spurcati sugind sexul barbatilor IMPOTENTI habar nu aveti ce prostii spuneti si nu va mai bagati atita in sex se VEDE CA TIRFELE PERVERSE NU AU CE SUGE deaia spurca lumea curata pe forum si acum intrebarea de cite ori v-ati spurcat cu sex oral si anal si la citi barbati le-ati supto



scuza-ma ....dar esti penibila

intrebare:cum arata o seara romantica ...in opinia voastra.
ninushk
Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:31
De la: ninushk, la data 2008-11-16 20:31:39
De la: dana_3, la data 2008-11-16 18:40:08spurcate sunteti voi tirfelor pervrse si scirboase care va spurcati sugind sexul barbatilor IMPOTENTI habar nu aveti ce prostii spuneti si nu va mai bagati atita in sex se VEDE CA TIRFELE PERVERSE NU AU CE SUGE deaia spurca lumea curata pe forum si acum intrebarea de cite ori v-ati spurcat cu sex oral si anal si la citi barbati le-ati supto



scuza-ma ....dar esti penibila

intrebare:cum arata o seara romantica ...in opinia voastra.
lasooooo.... k la ea o seara de sex inseamna lumanari parfumate petale de trandafir si.... clasicul misionar
izzabella
Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:35
De la: izzabella, la data 2008-11-16 20:35:01
De la: ninushk, la data 2008-11-16 20:31:39
De la: dana_3, la data 2008-11-16 18:40:08spurcate sunteti voi tirfelor pervrse si scirboase care va spurcati sugind sexul barbatilor IMPOTENTI habar nu aveti ce prostii spuneti si nu va mai bagati atita in sex se VEDE CA TIRFELE PERVERSE NU AU CE SUGE deaia spurca lumea curata pe forum si acum intrebarea de cite ori v-ati spurcat cu sex oral si anal si la citi barbati le-ati supto



scuza-ma ....dar esti penibila

intrebare:cum arata o seara romantica ...in opinia voastra.
lasooooo.... k la ea o seara de sex inseamna lumanari parfumate petale de trandafir si.... clasicul misionar

sau stand p spate cand "ala mic si gras" presteaza.ea intre timp mai citeste cartea d religie. c tre sa faca si c nu! indicatii mai jos..mai jos..a ba nu mai sus d padure!
annagam
Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:p 5 De la: Barbie30 29 Septembrie 2010 10:57
Poezii ºi creaþii proprii, divertisment în cafenea. 461 De la: kudika_978660 10 Martie 2015 16:47
RUBRICA DE MATRIMONIALE 857 De la: northstar 13 Iunie 2009 17:09
Pt administrator 14 De la: mrskattousa 5 Martie 2009 20:21
inscriu reprezentanti oriflame=cititi va rog 1 De la: kudika198911 23 Iunie 2010 00:01