Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

De la: mafia_nr1, la data 2008-07-05 21:06:02Am gasit pe un alt site si am zis ca este bine venit si aici....pentru ambele sexuri......

Acesta se vrea un joc in care fiecare raspunde la intrebarea celui de mai sus si pune alta pentru urmatorul la rindul lui. Intrebarile, si raspunsurile desigur, trebuie sa aiba legatura cu... da: viata noastra erotica.

So let's play!


care este cel mai ciudat(neobisnuit) loc in care ai facut sex?...si cateva detalii nu strica...

alex_boss
Postat pe 29 Iulie 2008 16:25
am si eu o intrebare si sper sa mise raspunda
o fata poate ramane gravida doar dak penisul baiatului cu care face dragoste este in erectie fara k acesta sa ejaculeze in vaginul ei?
va multumesc si astept raspuns
alex_boss
Postat pe 29 Iulie 2008 16:27
MR Boss poate iti va raspunde altcineva la intrebarea talica..dar am si eu o intrebare: de ce a trebuit sa copiezi primul mesaj din topic cu care a fost deschis??? nu ai inteles mesajul sau din alte motive???

Postat pe 29 Iulie 2008 16:31
dap, poate sa ramana insarcinata deoarece pe parcursul actului sexual barbatul ejaculeaza involuntar o cantitate f mica de sperma si daca femeia e intr-o perioada fertila, ramane insarcinata...


Question: Care este cea mai tare (adik de neuitat) experienta sexuala din viata voastra?
micky_ai
Postat pe 29 Iulie 2008 17:11
am copiat mesajul din greseala imi cer scz:*
alex_boss
Postat pe 29 Iulie 2008 17:36
ms pt raspuns dar dak ea nu era in perioada de menstruatie poate sa ramana gravida?
alex_boss
Postat pe 29 Iulie 2008 17:37
adica nu are ciclu sau nu era in PERIOADA FERTILA ?????........

Postat pe 29 Iulie 2008 17:40
nu era in perioada fertila abea ise terminase de 2 zile
alex_boss
Postat pe 29 Iulie 2008 19:55
alex,ce i se terminase ,ciclul sau perioada fertila ???....si daca e ciclul,cate zile a tinut-o ????.....si la cate zile ii vine ciclul???.....e nevoi de mai multe lamuriri ca sate lamuresc cat de cat......dar tot ce pot sa-ti spun este ca se poate ramana insarcinata in prop de 2-3% in orice perioada a ciclului.....deci foarte mic procentajul,dar se mai intampla .....si cum ti-a spus si micki ai,se poate pierde o mica cantitate de sperma fara ca tu sa simti !!!.....

fetelor ,scuzati,dar tre' sa lamuresc baiatu' !!!.....

Postat pe 29 Iulie 2008 21:53
ise terminase ciclu de 2 zile si ii vine in jurul de 18-19 ale lunii si o tine cam 6-7 zile
alex_boss
Postat pe 29 Iulie 2008 22:18
hhmmmmm....era cam la limita....de regula perioada fertila este intre a -10-a si a -20-a zi ,incepand sa numeri din prima zi cand ii vine ciclul!!!!....deci a-9-a zi era cam pe-acolea......de regula trebuie "fereala"....si daca nu ai folosit prezervativ de la inceput sau deloc,este posibil sa fi scapat ceva "material" fara sa simti !!!!......deci este posibil sa fi ramas insarcinata!!!!......dar daca ai dubii !!!!!.......exista metoda stabilirii paternitatii !!!!....depinde de tine ......tin sa-ti precizez ca eu am ramas insarcinata si cu sterilet,si cu pastile intravaginale si cu fereala !!!....deci......

Postat pe 29 Iulie 2008 23:53
off ..:(( hai k vad eu ce fac:( oricum ms mult k miai rasp de fiecare data :)
alex_boss
Postat pe 30 Iulie 2008 00:11
pai doar de-aia sunt io mama tuturor ranitilor p-acia !!!!..... la fel ca si perversa forumului ......succes..... ...

Postat pe 30 Iulie 2008 00:34
what about my question??? ....povestiti!
micky_ai
Postat pe 30 Iulie 2008 16:18
De la: micky_ai, la data 2008-07-30 16:18:08what about my question??? ....povestiti!



oamenii sunt prea ocupati... povesteste-ne u

Postat pe 31 Iulie 2008 09:25
datimi si mie pagina de la acest site unde sunt legile lui murphy despre dragoste si sex plsss
alex_boss
Postat pe 31 Iulie 2008 20:48
De la: alex_boss, la data 2008-07-31 20:48:32datimi si mie pagina de la acest site unde sunt legile lui murphy despre dragoste si sex plsss


http://www.kudika.ro/articol/entertainment/4091/Legile-lui-Murphy-despre-dragoste-si-sex.html


sau

Legea nr 1: Nimic nu se imbunatateste cu varsta.
Legea nr 2: Sexul nu ingrasa.
Legea nr 3: Sex-appeal este 50% ce ai si 50% ce cred altii ca ai.
Legea nr 4: Nu face sex cu cineva din biroul tau! Legile lui Murphy despre dragoste si sex
Legea nr 5: Virginitatea poate fi vindecata.
Legea nr 6: Calitatile care o atrag pe femeie la un barbat sunt cele pe care nu le va mai suporta mai tarziu.
Legea nr 7: Nu exista alt remediu pentru sex decit... mai mult sex.
Legea nr 8: Sexul ocupa cel mai putin timp si genereaza cea mai mare bataie de cap.
Legea nr 9: Sexul e ca zapada: nu stii nicioadata cati centimetri o sa ai si nici cat o sa tina.
Legea nr 10: Nu te culca nicodata cu cineva mai nebun decat tine. Legea nr 11: Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
Legea nr 12: Dragostea e o gaura in inima.
Legea nr 13: Nu conteaza lungimea baghetei, ci magia din ea...
Legea nr 14: O femeie nu uita niciodata barbatii pe care i-ar fi putut avea, barbatul - pe cele pe care nu le-a putut avea.
Legea nr 15: Dragostea este triumful imaginatiei impotriva inteligentei.
Legea nr 16: Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni.
Legea nr 17: Dragostea tine de chimie - Sexul de fizic(a).
Legea nr 18: Jocul dragostei nu se amana niciodata din cauza de intuneric.
Legea nr 19: Nu marul din copac, ci perechea de pe pamint a fost cea care a cauzat necazul.
Legea nr 20: Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste.

Postat pe 1 August 2008 08:56
ms mult pt legi :*
alex_boss
Postat pe 1 August 2008 23:12
miky ...chiar daca am tras chiulul ..iti raspund eu....acum 4 ani intr-un internet caffe... detalii....te las pe tine sa iti inchipui.. ca pe mine ma apuca dorul de duuuca...numai cand imi amintesc.

apoi mai era una referitoare la ..ce asi face daca nu ma satisface.... fara sa fiu rea...e frustrant si prefer sa ii spun asta si prefer sa il indrum spre ce imi face si MIE placere...daca pricepe bine daca nu.....PAPUCIIII!!! ca deh...exista vibratoare....

intrebare..
intr-o relatie satbila....care e modul obisnuit de a face sex???...pt ca uneori devine frustrant de repetitiv...iar mie imi zboara mintea in colturi....nu de alta...
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 August 2008 07:59
Intr-o relatie stabila nu e neaparat nevoie sa existe un mod standard de a face sex.Depinde de dispozitie si de imaginatie.Si de comunicare bineinteles.


Ce parere aveti despre jucariile erotice?
andreea1976
Postat pe 3 August 2008 00:19
mai bine un barbat

Postat pe 3 August 2008 00:38
hop k am intrat si eu :p..rasp:prefer sexul salbatic decat romantismul...acum intrebarea: Care e cel mai ciudat loc in care ati facut sex?..sper k nu am repetat intrebarea..ma rog..nu sub aceeasi forma;))
MINUKO
Postat pe 3 August 2008 10:24
deci.. pana la urma.. ce avem intr-o relatie... sex sau dragoste... sau mai bine ... cate pozitii are dragostea sau in cate se manifesta :P stiu am cam fost rau acu:P

Postat pe 3 August 2008 10:47
imi place sa o fac oriunde si oricand imi vine cheful,nu conteaza,voi nu?va place sexul oral?

lorredana
Postat pe 3 August 2008 11:14
ce muzica???...nu mai am timp sa pun muzica...la mine merge si pe stiri
linda12
Postat pe 3 August 2008 11:25
linda vezi ca ai incurcat borcanele.


Postat pe 3 August 2008 11:30
acasa......intr-o admosfera intima....cu o lumanare pe masa.....cina binenteles nu comandata de la vreun restaurant ci preparata de unul dintre noi,ceva simplu nu sofisticat,un pahar cu vin............mult mai comod
myha_km5
Postat pe 3 August 2008 12:28
myha ai citit inainte de a raspunde? oare la ce intrebare ai raspuns tu??? daca vrei te ajut..raspunzi la intrebarea pusa de lorredana dupa care vei adresa si tu o alta intrebare....

mersi...

Postat pe 3 August 2008 12:33
fiii rea mafoit mic , intrebare..........cine.....trebuie sa inceapa primu.......este monotonie daca incepe mereu acelasi????????????

Postat pe 3 August 2008 12:39
ma fac rau ca mi-am luat tanc... .. nu este monotonie.....este.....



repet inrebarea lorrenei.....

VA PLACE SEXUL ORAL??????








Postat pe 3 August 2008 12:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O intrebare 7 De la: kudika_24319 7 Ianuarie 2013 14:43
Cand ai fost ultima data la pizza? 39 De la: Loredana_Best4You 4 Iulie 2013 08:27
Citatul zilei (IV) 629 De la: kudika_10817 3 Martie 2014 13:07
filme 18 De la: kudika_13034 29 Iulie 2012 11:28
Credeti ca dragostea la prima vedere este o iluzie opticã ? 244 De la: MissRainbow 1 Februarie 2015 14:25