Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

da..si nu doar o data.dar nu m-am gandit k as vrea sa fie altul in locul lui ci el si respectivul....
nasol k dupa ma intrebam ce dracu...ma gandesc la altul...si nu stiam ce inseamna...eu cred k il iubesc mult de tot pe prietenul meu..dar uneori ma apuca.
deci a doua intrebare pt voi...credeti ca daca va mai ganditi la o alta persoana(un fel de sex in 3 si constant aceeasi problema) ce inseamna? k nu iti iubesti partenerul? sau e doar fun si atat? bine k eu as muri sa stiu ca si lui i se intampla...
ionica_andreea
Postat pe 5 August 2008 16:14
nu aceeasi problema...aceeasi persoana am vrut sa scriu:P
ionica_andreea
Postat pe 5 August 2008 16:14
eu cred ca daca te gandesti la altcineva atunci cand o faci cu persoana iubita inseamna ca nu te satisface.acuma nu stiu mie nu mi sa intamplat.....


intrebare:cat de departe ai ajunge pentru a fi cu persoana iubita?
danna19
Postat pe 5 August 2008 16:51
De la: danna19, la data 2008-08-05 16:51:17eu cred ca daca te gandesti la altcineva atunci cand o faci cu persoana iubita inseamna ca nu te satisface.acuma nu stiu mie nu mi sa intamplat.....


intrebare:cat de departe ai ajunge pentru a fi cu persoana iubita?


ba tocmai k el ma satisface..am avut si am cele mai tari orgasme de pana acum...cel la care ma gandesc e fostul cu care nu am avut absolut nici un orgasm...si nu pricep de ce ma excita cand ma gandesc sa fie si el pe acolo in momentele alea. relatia cu el a fost una bazata pe sex mai mult si nu stiu...o fi ceva subconstient de razbunare...adica ce bine ma simt cu prietenul meu si u nu ai fost in stare..nu stiu...:(
daca si el m-ar iubi...as face orice..mai putin sex in 3 in grup, nu as accepta sa ma insele
intrebare: v-ati insela sau ati inselat un actual prieten cu un fost?
ionica_andreea
Postat pe 5 August 2008 17:24
andreea,nu mi=asi insela partenerul ,de nici un fel,asi termina-o cu el daca imi place de altul simai apoi ...mi-asi da de lucru .
andreea,daca ma gandesc in timpul acutului la o a 3-a pesoana...inseamna ca "avem" o problema..... si deci ori trebuie discutata si rezolvata ori.... eliminata....,nu mi se pare ca l-asi insela doar ca ma gandesc la altul....
silvia,aaa si da de vreo cateva ori mi-am imaginat ca era altcineva in pat cu mine in locul...lui dar ce sa-i faci mai avem si noi fantezii...evident ca am ras copios pe teme asta cand am avut ocazia sa povestim amandoi...nabadaile...
oana,asi prefera sa fie lumina ....difuza adica nici asa nici asa.... mai pe ghicite parca e mai bine pt ca am prostul obicei sa ma uit fix la cate ceva si...de obicei partenerul meu ..bietul, se intimidafastaceste....
dana19, asi merge pana acolo unde trebuie,daca miasi da seama ca il iubesc cu adevarat.... cea mai mare dovada de iubire pe care am dat-o vreodata a fost sa il las sa plece ca sa se intoarca tot la mine,am suferit ca un caine dar s-a intors la mine.... candva demult ...dar nu am mai putu ierta...asa ca....s-a terminat.
intrebare:
cum vi se pare sexul in locuri publice???sau la birou....???
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 August 2008 17:55
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-05 17:55:45andreea,nu mi=asi insela partenerul ,de nici un fel,asi termina-o cu el daca imi place de altul simai apoi ...mi-asi da de lucru .
andreea,daca ma gandesc in timpul acutului la o a 3-a pesoana...inseamna ca "avem" o problema..... si deci ori trebuie discutata si rezolvata ori.... eliminata....,nu mi se pare ca l-asi insela doar ca ma gandesc la altul....
silvia,aaa si da de vreo cateva ori mi-am imaginat ca era altcineva in pat cu mine in locul...lui dar ce sa-i faci mai avem si noi fantezii...evident ca am ras copios pe teme asta cand am avut ocazia sa povestim amandoi...nabadaile...
oana,asi prefera sa fie lumina ....difuza adica nici asa nici asa.... mai pe ghicite parca e mai bine pt ca am prostul obicei sa ma uit fix la cate ceva si...de obicei partenerul meu ..bietul, se intimidafastaceste....
dana19, asi merge pana acolo unde trebuie,daca miasi da seama ca il iubesc cu adevarat.... cea mai mare dovada de iubire pe care am dat-o vreodata a fost sa il las sa plece ca sa se intoarca tot la mine,am suferit ca un caine dar s-a intors la mine.... candva demult ...dar nu am mai putu ierta...asa ca....s-a terminat.
intrebare:
cum vi se pare sexul in locuri publice???sau la birou....???



pai tot dupa tine am nimerit? sexul in loc public ma excita foarte tare si asi faceo oricand, iar la birou nu o fac, pt ca nu am obiceiul sa-mi insel consoarta. pana acum nu mi s-a intamplat sa o pot face la birou ( probabil cand eram singur, nu aveam cu cine la birou )

intrebare : care este cea mai tare fantezie a ta indeplinita? ( a celui/celei care raspunde )

_fantoma_
Postat pe 5 August 2008 18:04
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-05 17:55:45andreea,nu mi=asi insela partenerul ,de nici un fel,asi termina-o cu el daca imi place de altul simai apoi ...mi-asi da de lucru .
andreea,daca ma gandesc in timpul acutului la o a 3-a pesoana...inseamna ca "avem" o problema..... si deci ori trebuie discutata si rezolvata ori.... eliminata....,nu mi se pare ca l-asi insela doar ca ma gandesc la altul....
silvia,aaa si da de vreo cateva ori mi-am imaginat ca era altcineva in pat cu mine in locul...lui dar ce sa-i faci mai avem si noi fantezii...evident ca am ras copios pe teme asta cand am avut ocazia sa povestim amandoi...nabadaile...
oana,asi prefera sa fie lumina ....difuza adica nici asa nici asa.... mai pe ghicite parca e mai bine pt ca am prostul obicei sa ma uit fix la cate ceva si...de obicei partenerul meu ..bietul, se intimidafastaceste....
dana19, asi merge pana acolo unde trebuie,daca miasi da seama ca il iubesc cu adevarat.... cea mai mare dovada de iubire pe care am dat-o vreodata a fost sa il las sa plece ca sa se intoarca tot la mine,am suferit ca un caine dar s-a intors la mine.... candva demult ...dar nu am mai putu ierta...asa ca....s-a terminat.
intrebare:
cum vi se pare sexul in locuri publice???sau la birou....???


nu ma gandesc la altul adica sa fiu cu el ci doar sa participe si el..e mai mult o fantezie...nici nu stiu cum sa explic. hai k zic exact ca sa primesc un sfat
deci: uneori, in timp ce facem una alta...ma gandesc cum celalalt imi face nu stiu ce...intelegi? adica amandoi in acelasi timp. nu ma gandesc sa fiu doar cu celalalt. si nu stiu...ma simt vinovata pe urma... pentru ca la fostul clar nu m-as intoarce ever . doar ca uneori imi iamginez anumite scenarii..is this smth wrong?

ca sa raspund la intrebarea de mai devreme... nu mi-am satisfacut nici o fantezie..poate pentru ca nu prea am iar pe cele care le am nu pot fi puse in aplicare niciodata si nici nu vreau sa le pun
question, ca tot am dat de topicul asta pe alt forum.... voi considerati ca iubitii care calca srtamb constant..doar asa "ca sa schimbe mancarea" sunt apoi mai dragastosi cu voi? si voi ati accepta asta? sunt 2 intrebari de fapt..in avans:P
ionica_andreea
Postat pe 5 August 2008 18:20
este doar un raspuns pt ionca andreea
faptul ca ai chestia asta de a te gandi la fostul, cred ca este doar o reactie la faptul ca nu te-a satisfacut niciodata ( tu ai afirmat ) si, cred eu, ai vrea sa vada si el cum ar fi trebuit sa te f..., sau orice ati mai facut voi acolo, ca sa te linisteasca si pe tine. parerea mea
_fantoma_
Postat pe 5 August 2008 18:33
De la: vas25, la data 2008-08-05 18:33:33este doar un raspuns pt ionca andreea
faptul ca ai chestia asta de a te gandi la fostul, cred ca este doar o reactie la faptul ca nu te-a satisfacut niciodata ( tu ai afirmat ) si, cred eu, ai vrea sa vada si el cum ar fi trebuit sa te f..., sau orice ati mai facut voi acolo, ca sa te linisteasca si pe tine. parerea mea

asa m-am gandit si eu si asta am si scris putin mai sus...
mersi ca mi-ai citit postul:P f interesanta comunitatea kudika
am descoperit-o de putin timp dar imi place de mor:)
ionica_andreea
Postat pe 5 August 2008 18:36
intrebarea???? vas???andreea???
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 August 2008 18:46
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-05 18:46:10intrebarea???? vas???andreea???


pai eu am zis ca este doar un raspuns ( la problema ei )pt andreea. si daca tot postez din nou, fara raspuns si intrebare, sa-i spun lui andreea ca inca nu a descoperit toata ( sau in totalitate comunitatea kudika ) kudika.
_fantoma_
Postat pe 5 August 2008 18:49
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-05 18:46:10intrebarea???? vas???andreea???

valeu nu da...am pus mai devreme doua intrebari:)
ce ati face daca inainte de nunta cu alesul aflati k v-a inselat sau va inseala? si nimeni nu va asculta si li se pare normal si tot tu esti vinovata ca dai prea multa importanta?
ionica_andreea
Postat pe 5 August 2008 18:49
asta-i intrebare fara perdea!?

Postat pe 5 August 2008 18:57
De la: geo32, la data 2008-08-05 18:57:46asta-i intrebare fara perdea!?

bine..ai dreptate..nu e fara perdea.
alta fara...
cum ati reactiona daca scumpul vostru iubit v-ar propune un sex in 3? evident cu o alta fata.
ionica_andreea
Postat pe 5 August 2008 19:01
depinde de cat de atragatoare e fata... dar daca aduce un barbat?!

Postat pe 5 August 2008 19:03
cah. nu vreau inca un barbat!!



iti place sexu' oral?

gata inocica draga , s-a rezolvat

Postat pe 5 August 2008 19:04
De la: geo32, la data 2008-08-05 19:04:19ioiiiii! as exploda de bucurie, mintea ar luao razna de ciar trupul ar vibra la gandu' ca doua femeii se vor infrupta din ciucurelu' meu, in acelasi timp.


iti place sexu' oral?

tu pentru cine ai raspuns?

Postat pe 5 August 2008 19:06
De la: ionica_andreea, la data 2008-08-05 18:49:58
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-05 18:46:10intrebarea???? vas???andreea???

valeu nu da...am pus mai devreme doua intrebari:)
ce ati face daca inainte de nunta cu alesul aflati k v-a inselat sau va inseala? si nimeni nu va asculta si li se pare normal si tot tu esti vinovata ca dai prea multa importanta?


mai conteaza ce crede lumea, si daca ma crede? din moment ce stiu sigur ca m-a inselat la revedere

intrebare : ce vor femeile de la barbati?
_fantoma_
Postat pe 5 August 2008 20:42
ce vor femeile de la barbati????.....pai,daca s-ar putea ,cam totul.....si deodata.....adica: sa fie iubite,sa fie respectate,sa aiba parte de sex cat mai des,sa fie intelese,sa fie apreciate pentru daruirea lor,sa fie ajutate cand au nevoie,sa stie ca se pot bizui pe barbatul de langa ele.....iar drept alte calitati ale barbatului ar mai fi: sa fie tandru,frumos ,sa emane putere ,sarm,sa fie comunicativ,......si sa aibe si ceva "material" in dotare !!!!!.....caci fara e cam greu sa te multumeasca celelalte !!!.......NICI NU SUNT PRETENTIOASA ,NU ????.....NOROCUL MEU CA D-ZEU MI LE-A CAM DAT PE TOATE !!!.....

intrebare : ati renunta la un barbat cu o "dotare" maricica,dar cam falit ,pentru unul cu o "dotare" mai mica,dar cu bani ????....

Postat pe 5 August 2008 23:55
off etta.. cat de bine ai conturat tu tot ceea ce vrem noi de la barbati!
una mare si saraca pt una mica si bogata.. depinde.. daca nu e taaare mica, da, il schimb. Dar daca e miniaturala.. il pun pe celalat sa-si ia doua job-uri!

Postat pe 6 August 2008 00:35
intrebarea Oana !!!!

Postat pe 6 August 2008 00:57
Hai ca pun eu o intrebare
Ati incarcat vre-o data cu persoana de acelasi sex?Si daca nu,v-a tentat macar?
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 01:07
nu, desi citeam undeva ca fiecare femeie isi doreste sa fie macar o data in viata lesbiana..

Postat pe 6 August 2008 01:09
sorry.. eram plecata putintel.. intrebarea..
ati avut vreodata sentimente pt un verisor sau cineva din familie( unchi, nepot, etc) ?

Postat pe 6 August 2008 01:30
Tre sa recunosc ca unchiul meu a fost prima mea dragoste...dar nefiind incurajata,a ramas la stadiu platonic.Imi este ca un tata.E grozav si il iubesc mult.Da asa ca in Legaturi bolnavicioase...nu...

Intrebare:Ati facut vre-o data sex in timp ce erau altii in camera sau in jur-fara ca acestia sa isi dea seama?
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 01:36
Nu vreau sa te dezamagesc Aquarium, dar in acest caz "imi" se scrie fara cratima, de fapt reformulez,nu se scrie niciodata cu cratima si te rog sa iti controlezi putin vocabularul ca nu te-am jignit cu nimic si as aprecia reciprocitatea!
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 02:39
De fapt,acum recitesc mesajul tau si vad ca m-am grabit sa raspund-te rog sa iti deschizi mai bine ochii si ai sa vezi ca nu am facut greseli de ortografie.Am scris "imi" asa cum se scrie
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 02:42
Fata draga ma lasi? Daca nu citesti bine ce vina am eu????????????????????????????????????? era pentru mafia draga de ea pe care o doare in *** de noi. regret cuvintele urate daca au fost. ea ne-a jignit prima. tine cont ca sunt trecatoare pe site si pot sa vorbesc cum vreau eu da' mi-e rusine termen de care nu stiti voi cu poze. una lume mai are si educatie de acasa si nu vorbeste a la maidane. cu accent pe a. asa ca nu toti medicii judecatorii samd sunt cum credti voi. unii mai dau si educatie nu numai viata. sa nu uit de frati. big house big family.

Postat pe 6 August 2008 04:14
mai exact frate si sora tot ce trebuie sa fii fericita

Postat pe 6 August 2008 04:33
nu am nominalizat deci sa se revolte doar cei care se simt

Postat pe 6 August 2008 04:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutatima va Roggg cu niste sfaturi ce sa faccc!! plzz 1 De la: Denisa18inger 1 Mai 2010 23:52
si ... 20 De la: pysyca 14 August 2008 16:07
Alegere 1 De la: kudika_1037748 3 Iulie 2019 09:15
POEZII CU MUZA 8 De la: INTELIGENTUL- 11 Martie 2014 17:58
...nici macar multi...adaptare dupa lapusneanu! 19 De la: onnyta 18 Martie 2008 14:45