Setari Cookie-uri

Intrebari si raspunsuri fara perdea

Da, asa e...nu mai vad bine,ma pun sa dorm,am inteles in sfarsit ca de fapt nu mie imi era adresat merajul,dar eu scrisesem ultima si am vazut 17 ani si m-am atacat,dar oricum nu mi se pare ca limbajul tau e unul adecvat,oricum ar fii!
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 04:36
hai ma da' ce-are limbajul meu? e mai fain ca al unora care uita punctele sau stelele ******

Postat pe 6 August 2008 04:40
De la: sweetpink, la data 2008-08-06 01:36:11Tre sa recunosc ca unchiul meu a fost prima mea dragoste...dar nefiind incurajata,a ramas la stadiu platonic.Imi este ca un tata.E grozav si il iubesc mult.Da asa ca in Legaturi bolnavicioase...nu...

Intrebare:Ati facut vre-o data sex in timp ce erau altii in camera sau in jur-fara ca acestia sa isi dea seama?



Parca asta era ultima intrebare... Da si a fost incitant. Dar nu sunt chiar atat de sigura ca nu si-au dat seama, dar nu conteaza. Important e ca ne-am simtit noi bine

Ce nu ati cere niciodata iubitului/iubitei?

Postat pe 6 August 2008 11:03
sa se desparta de mine...intrebare:ati facut vreocata dragoste in tren?

Postat pe 6 August 2008 11:24
Da Foarte tare!Sa incercati
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 12:02
De la: sweetpink, la data 2008-08-06 12:02:14Da Foarte tare!Sa incercati



sweetpink : INTREBAREA!!!!!

Postat pe 6 August 2008 12:22
Scuze Ce parere aveti de pozitiile "pe la spate"?Nu vi se par de loc injositoare?
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 12:27
De la: sweetpink, la data 2008-08-06 12:27:17Scuze Ce parere aveti de pozitiile "pe la spate"?Nu vi se par de loc injositoare?


Nu, dimpotriva.... mie imi plac cel mai mult....

Care e cea/cel mai amuzanta/amuzant intamplare/accident din timpul "actiunii"?

Postat pe 6 August 2008 12:48
De la: e1l9l8a1, la data 2008-08-06 12:48:08
De la: sweetpink, la data 2008-08-06 12:27:17Scuze Ce parere aveti de pozitiile "pe la spate"?Nu vi se par de loc injositoare?


Nu, dimpotriva.... mie imi plac cel mai mult....

Care e cea/cel mai amuzanta/amuzant intamplare/accident din timpul "actiunii"?




cand a batut cineva la usa, a bagat capul , a vazut ce facem, si a zis : scuze, continuati

intrebare : ce nu v-ar place sa faceti intrun act sexual ( ma refer la toate tipurile de sex )
_fantoma_
Postat pe 6 August 2008 13:55
vas...sa simt durere de orice fel.... ma infurie la culme si am obiceiul sa ripostez fara sa gandesc inainte,instinctiv.....
e1l9l8a1... cand i-am vazut reflexia intr-o oglinda in timpul actiunii nu ma intreba de ce dar am ras cu lacrimi...
sweetpink.... nu mi se par injositoare orice ar zice milioanele de "pisologi"... pe mine e una dintre favorite...
lasand cearta cu gramatica de mai devreme la o parte.....
intrebare:
la sfarsitul actiunii, intrebati partenerul cum a fost????
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 August 2008 14:25
orice imi place,desi depinde de starea de spirit....un singur lucru il urasc: sa se ejaculeze pe mine !!!....in orice loc.....nici macar ideea nu o suport !!!.....deci nicodata nu as accepta asa ceva !!!......eeee....batranetile astea !!!.....

intrebare : ca-si doresc barbatii de la o femeie ???.....acu' sa vedem raspunsuri !!.....

Postat pe 6 August 2008 14:31
ema....de regula nu intreb pentru ca am ochi si simturi bune ....si imi dau seama daca a fost multumit sau nu ....

si-acu raspundeti la intrebarea mea !!!...

Postat pe 6 August 2008 14:33
etta pot sa fiu putin 'barbata'si sa raspund? Oricum acceptam si parerile barbatilor vis a vis d intrebare asta care ne framanta pe toate.
Ei bine...barbatii sunt clar condusi de instincte primare(eu cred ca mai mult ca femeile) asa ca e f important pt ei ca o femeie sa faca cam tot ce le trece lor prin capshor in pat. Acum...evident ca noi femeile,nu trebuie sa acceptam chiar orice de dragul lor (cand ceva nu ne place -ce spuneau fetele mai sus ca nu suporta -e mai bine sa nu acceptam) Totusi...sa nu`i desfiintam de tot pe barbatei ...vor si alte calitati de la femei , nu numai legate de sex. Aaaa...si mai cred ca barbatii vor ca femeia lor sa ii vada 'the one and only' cel mai macho dintre macho , e instinctul ala de mascul si prada

Cat a durat cea mai lunga partida a vostra de sex? ( sper ca nu s`a mai pus intrebarea ca n`am citit chiar tot topicul)
Kittynelle
Postat pe 6 August 2008 15:02
binenteles ca nu atata timp cat el nu face acelasi lucru
intrebare:daca a-ti fi departe de partener ,stiu eu intr-o deplasare cu munca....si acolo a-ti avea un coleg care ar arata f bine.....si s-ar da la voi....ce a-ti face??
myha_km5
Postat pe 6 August 2008 16:11
CINE STA CU OCHII PE CEAS?EU STIU CA MA DUC LA CULCARE LA 11,SI PE LA 1 SI CEVA ,DUPA CE TREMINAM ,IESIM LA O TIGARE..........
PARTENERII VOSTRI PUN PLACEREA VOASTRA INAINTEA LOR SAU INVERS?
simonik29
Postat pe 6 August 2008 16:13
asaaaa...sa le luam pe rand, ca vad ca cam ( sic ) toate asteptati parerea unui barbat

emma : depinde de ce se citeste pe chipul ei; daca se vede clar ca este satisfacuta ( si imi dau seama cand este prefacatorie si cand este ok ) nu intreb nimic; daca nu are nici o expresie o intreb daca s-a intamplat ceva

etta : sa-ti mai spun si eu ce ce-si doresc barbatii?

puffilici : sa zicem ca mult mai mult decat o partida normala ( 20-30)

myha : nimic

simonik : probabil ca exista reciprocitate, chiar nu pot spune, a depins de fiecare relatie in parte

intrebare : ati putea sa va indragostiti de cineva cunoscut doar virtual?
_fantoma_
Postat pe 6 August 2008 19:00
desi nu as fi crezut ca e posibil....chiar mi s-a intamplat...si n-a fost doar o amagire...


intrebare: ce parere aveti de pozitia "in picioare"? (daca ati incercat)
ancuta_g
Postat pe 6 August 2008 20:20
Eu personal nu stiu ce sa-ti raspund pt ca nu am fost niciodata intr-o astfel de situatie .
intrebare:Cum reactionezi cand un el sau o ea se da fara rusine in fa
ta ta la jumatatea ta?
eu ii raspunsesem lui vas 25, scuze ,si referitor la intrebarea ta sa stii ca e super in picioare ,imi suatin intrebarea

Postat pe 6 August 2008 20:20
pac pac si la gara pt cel care se da la ea ( cea care este cu mine )



va place sexul cand femeia este pe ciclu? ( pt ambele sexe este intrebarea )
_fantoma_
Postat pe 6 August 2008 21:09
esti nebun.... huuuuuuuuooooooooo....ati face sex in boscheti..????

Postat pe 6 August 2008 22:11
pai probabil cui ii place fripturica in sange !!..... ....si nu prea e igienic......dar dupa ziua a treiaaaa.......depinde de fiecare ......

intrebare : vi s-a facut vreodata sa faceti sex,uitandu-va la animale care se imperecheau ????.....

Postat pe 6 August 2008 22:12
pentru Stef:...da.....acolo a avut loc pentru prima data !!!!.....

acu 'raspundeti la intrebarea mea ....

Postat pe 6 August 2008 22:13
PERVERSOOOOOO..,presimteam ca o sa apari.. intrebarea am pus-o cu gandul la tine... ramane intrebarea ta valabila...

Postat pe 6 August 2008 22:19
si eu presimteam ca vei fii multumit de raspuns !!!.....
ramane intrebarea mea valabila !!!....si de ce n-ai raspuns tu ???/...

Postat pe 6 August 2008 22:22
Sincer nu, deoarece aici apar princiipile.Chiar daca nu a fost iubire, sau acea relatie nu a tinut ani de zile...ci doar cateva saptamani, luni etc...tot mi-a palcut si altceva la partener in afara de sex.Da e important sexul, dar nu se poate doar atat.

Intrebare: Cei care au o relatie stabila, cat de des faceti sex, de exemplu intr-o saptamana?
silvia_teodora
Postat pe 7 August 2008 12:38
la mine depinde de anotimp: primavara cam de trei ori pe saptamana, vara in fiecare zi (de mai multe ori pe zi), toamna de vreo patru ori pe saptamana iar iarna mai putintel (1-2 ori pe saptamana)
sper ca nu sunt o ciudata
intrebare: ati participat vreodata la o orgie (mai mult de trei persoane)?
corina_uta
Postat pe 7 August 2008 12:50
Nu am participat la orgii, nici macar in 3 nu, desi pot spune ca sexul in 3 se incadreaza in lista mea de fantezii.Consider ca sa ajung sa fac sex in 3, trebuie sa am o relatie impecabila si bazata pe multa incredere cu partenerul meu, ca altfel s-ar putea dupa o astfel de partida, sa se cam duca tot pe apa sambetei....asa ca astept sa am mai multa incredere si apoi cred ca o sa pun an aplicare macar o data fantezia asta.

Intrebare: Ati facut vreodata sex pe o plaja si sa fiti surprinsi?
silvia_teodora
Postat pe 7 August 2008 15:26
de paza de coasta? de doua ori imi amintesc eu ( totusi cred ca nu au fost mai multe )





ati facut vreodata sex in zapada?
_fantoma_
Postat pe 7 August 2008 17:22
daaaa si e super... pt ca ies aburi daca te intrebi unde.... pe Tampa.... ca doar sunt din brasov ce puii mei...
intrebare de la colega mea de munca...

va place sa fiti privite(priviti) de partener in timp ce va masturbati???? (nu ioooo.... )
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 August 2008 17:34
nu am facut-o, asa ca nu-ti pot raspunde, iar sex-ul in zapada este bestial ( ca sa va spun si parerea mea ), nu va puteti inchipui senzatia, credeti-ma

va place sa adaugati anumite ingrediente ( frisca, fructe, sampanie,...), pe corp in faza de preludiu?
_fantoma_
Postat pe 7 August 2008 19:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PT> CONSTANTENI!!!! Care stie ce se construieste pe Ferdinand ??? 1 De la: y0ana 22 August 2008 13:06
inscrie-te si u in concurs http://ipremii.com/index.php?r=Kg7y 5 De la: loredana_06_88 10 Februarie 2010 17:17
KudiStilul tau! 19 De la: mishellle 23 Iulie 2010 00:16
Cu ce spal geamurile de la cabina de dus? 22 De la: lauraflorina29 4 Septembrie 2015 10:55
6 catei mici de o luna spre adoptie 2 De la: marry23 28 Iulie 2009 15:06