Setari Cookie-uri

eu leu, el fecioara

:))eu sunt leu el fecioara si suntem d 4 ani impreuna...:P si noi avem aceleasi certuri mici rapide care s termina foarte rapid cu o dulce impacare.important nu e ce spun astrele important e ceea c simtiti unul pentru celalalt
lavinia21_26jul
Postat pe 13 Ianuarie 2009 12:58
imi place combinatia...eu sunt leu iar pritenul meu e fecioara si nemerge ffff bn.avem aproape 2ani si sunte ffff indragostiti
alinamaria_92
Postat pe 16 Martie 2009 20:57
Am trecut printr-o relatie dar eu fiind leu ea fecioara , certuri dese dar cum ai spus si tu se terminau imediat , un an de zile a durat , am crezut ca va dura mai mult , sau ma rog mai mult am sperat decat am crezut , daca doi oameni sunt facuti unul pentru celalalt nu cred ca relatia lor este in functie de zodii , la mine au fost multe complicatii si s-a terminat cu show , in mare parte tind sa cred in zodii dar nu atat de mult incat sa-mi bazez o relatie pe asta... conteaza sa fiti fericiti , sa fiti comun de acord cu deciziile luate in viata , in rest nu stiu ce sa mai zic
Denver
Postat pe 20 Mai 2009 17:13
Si eu sunt leoaica el fecioara ....Ne mai completam unul pe celalalt avem aproape 20 de ani de cand suntem impreuna ...dar exista pasiune ...fecioara mea e foarte comod ....in sfarsit ...avea nevoie de cineva care sa/l mai insufleteasca un pic !!!!eu as fi preferat un alt barbat mai descurcaret .....sa lupte mai mult pt .familie etc ...avem un baiat adolescent ......asa ca ...ce nu faci pt copii tai ....te faci frate si cu darcul pana treci luntrea .....deci sa se aseze la csa lui si dupa aceea vom vedea ....voiam sa spun ca nu exista pasiune ...atractie eotica ...eu sunt semn de foc si el de apa ......
kudika017877
Postat pe 20 Mai 2009 21:01
Fecioasa este semn de pamant, nu de apa. Si este bine infipta cu picioarele in pamant de cele mai multe ori
Genty_ana
Postat pe 20 Mai 2009 21:09
DA ai drepatte ...asa e .....
kudika017877
Postat pe 21 Mai 2009 22:06
CRED CA ESTE GROAZNIC CE-AI SCRIS.DACA NUI EXISTYA NIMIC SI STAI PENTRU COPIL,TU LKEOAICA SI EL FECIARA ,FACI RAU.EU MI8-AS DORI SA FAC CEVA CA"LEOAICA"" SA SARA" TOATA NOAPTEA SI TOATA ZIUA PE...MINE.nU CREZI CXA AR FI MAI BINE?
numai
Postat pe 22 Mai 2009 16:32




Foarte adevarat ...cum spunea cineva de aici (ALEXANDRA).....cred ca nu exista o alta zodie care sa stie sa faca mai bine compromisuri cum este zodia fecioarei.eu sunt casatorita tot cu o zodie de foc(sagetator)....nu e usor deloc...dar sunt 20 ani.fecioara care este o perfectionista nascuta stie totusi sa fie si ingaduitoare si umila si stie sa se impuna atunci cand e cazul. rabdare si multa tactica....daca tu crezi ca il iubesti si merita efortul.....lupta pentru relatia voastra.vor fi si bune si rele....de fapt ca in orice relatie.o relatia fara certuri....ti se pare normala? mie nu... bafta mukta!!!
kudika001317
Postat pe 29 Mai 2009 09:06
De la: numai, la data 2009-05-22 16:32:33CRED CA ESTE GROAZNIC CE-AI SCRIS.DACA NUI EXISTYA NIMIC SI STAI PENTRU COPIL,TU LKEOAICA SI EL FECIARA ,FACI RAU.EU MI8-AS DORI SA FAC CEVA CA"LEOAICA"" SA SARA" TOATA NOAPTEA SI TOATA ZIUA PE...MINE.nU CREZI CXA AR FI MAI BINE?


Ei na...uite cine imi spunea mie sa invat sa scriu corect ... citez din mesajul pe care l-am primit:,, invata sa scrii corect ca sa te respecti, ca daca nu te respecti tu nu astepta sa te respecte altii''
anapoprt
Postat pe 29 Mai 2009 09:22
da...la mine a fost invers si dupa 4 ani si jumatate s a dus naibii totul!sunteti atat d orgoliosi voi leii!!!
crsfmv
Postat pe 26 Octombrie 2009 22:05
of, mai fetelor...sunt si eu fecioara si el leu...am fost impreuna aproape 4 ani. dar ne-am despartit, cica...si acum ne intelegem mai bine. cred ca am fost prieteni adevarati, totusi. e singurul leu pe care l-am cunoscut, dar nu e deloc cum s-ar spune, adica orgolios, misogin etc. m-a respectat foarte mult, m-a iubit, dar in felul lui. si s-a schimbat mult pt mine. dar nu suficient. cel mai mare defect cred ca e indiferenta si pt mine a fost obositor. cand avea chef, ma simteam regina, cand nu...cenusareasa. nu are coerenta. cred ca ne iubim in continuare...dar e greu sa mai fac inca un compromis pt ca nu stiu daca se merita. daca nu ar fi indiferent, ar fi perfect: flori ce;l putin o data la 2 saptamani, iesit la cofetarie de mai multe ori pe saptamana, daca nu si in fiecare zi, complimente, ajutor in bucatarie si la orice altceva, comportament elegant, la fel si tinuta...dar indiferent. poate sunt eu nebuna, perfectionista peste masura, nu stiu...alte prietene asta spun. dar stiu ca se poate si mai bine.
kudika337890
Postat pe 9 Decembrie 2010 00:45
Eu la fel sunt leoiaca, am avut o relatie cu o fecioara.E dezastru!!!!Prea multa critica , zgircenie si raceala.Sa nu uit de infideliate ........E sufocant...
kudika197822
Postat pe 28 Decembrie 2010 15:35
nu conteaza astrele! conteaza chimia si caracterul celor din relatie!
roz5blue6lila7
Postat pe 28 Decembrie 2010 16:04
EU leoaica -el fecioara ...DEZASTRUUUUUUUUUUUUUUUUUU nu merge ...
firi opuse ..unul prea lent altul prea ar face multe si nu are cu cine ..............

kudika017877
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:29
aceeasi poveste mi s-a intimplat si mie...6ani cei mai frumosi pe care i-am pierdut.acum sint foarte fericitasi infloresc pe-zice trece.sa fii fericita!
kudika369737
Postat pe 20 Februarie 2011 21:11
Buna tuturor,

In acceasi situatie am fost si eu, eu leu, el ''fecior''. M-a adus in pragul nebuniei si disperarii, imi doream de multe ori moartea sa nu ma mai trezesc, sa nu mai sufar si sa suport. Acceasi situatie ca descrisa mai sus, si eu am petrecut 8 ani din viata mea alaturi de un asemenea om, 5 ani casatoriti. Te distrug psihic pur si simplu, si eu am devenit de nerecunoscut. Dar cu ajutorul lui Dumnezeu am scapat si am cunoscut alt barbat, si care pot sa spun ca nu exista la propriu termeni de comparatie, cum sunt acum si cum eram inainte. Cele din zodia leu implicate in relatii cu ''feciori'' mare grija, acum poate nu suferiti dar in timp da. Ori ''feciorii'' isi schimba modul de a actiona ori numai de suferit veti avea. Mult success va doresc la toti si multa iubire.
kudika_22666
Postat pe 3 Decembrie 2012 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
R.I.P-Michael Jackson-The King Of Pop 3 De la: ade207 7 Iulie 2009 09:12
buna!!! 4 De la: Barbie30 14 Octombrie 2010 19:10
balanta - pasti 3 De la: blaa 22 Februarie 2010 14:18
Femeia geaman 1 De la: maxidanny 28 Decembrie 2009 13:58
sex pana mori.... 61 De la: adyna2905 13 Aprilie 2011 21:14