Setari Cookie-uri

Despre femeia FECIOARA

Buna. Si eu sunt fecioara si un lucru care nu imi convine la mine e faptul ca nu am incredere in fortele proprii si nu sunt atat de puternica pe cat as vrea. VREAU SI EU IN CLUB.

Postat pe 1 Septembrie 2008 08:43
lil_claudya sa stii ca si eu eram la fel... in tinerete... Cu timpul insa am invatat ca nu merita sa ma consum pentru lucruri pe care nu le pot schimba. Asta in primul rand. Apoi intelegandu-i pe ceilalti... privind prin ochii lor, mi-am dat seama ca adevarul este altfel sau poate fi altul pentru fiecare dintre noi... Si mai concret vorbind, nu ti se pare normal ca fiind diferiti sa reactionam diferit la aceeasi problema, situatie, lucru?
Lizicat
Postat pe 1 Septembrie 2008 08:43
Salut, am citit cu interes tot ce s-a scris pana acum pe acest topic. Sunt si eu fecioara si vreau si eu in club pls
dynalless
Postat pe 1 Septembrie 2008 09:17
Uitasem... La multi ani! tuturor fecioarelor de aici, caci suntem in semnul nostru
dynalless
Postat pe 1 Septembrie 2008 09:24
ma pliktisesc sa citesc toate mesajele voastre asha ca.... parerea mea . eu fecioara...... sotul meu zice ca sunt extraordinar de dificila, acum plang acum rad, acum ma supar acum imi trece, simt cand ceva nu e in regula(am mereu un presentiment cand trebuie sa primesc ceva anume un obiect,o veste stiu), prea sunt extravaganta, prea cuminte, sunt suspicioasa, geloasa. putin egoista,(imi place ca ce este al meu sa nu impart cu nimeni dar atunci cand e vb ca cineva sa imparta cu mine si nu o face sunt geloasa, sufar)offf si cate nu sunt de zis dar sunt fecioara si stiti voi cum suntetm ...acum m-am pliktisit :) orikum iubesc tot o fecioara (barbat da!) si ma intelege si imi accepta toate chichitele pt ca in fiecare zi sunt o nebuna si il fac sa rada....inventez eu ceva va las ca pe bune mie sila si sa va mai scriu
my_chocolat
Postat pe 1 Septembrie 2008 15:33
Ovidiu 42, m-as bucura tare mult daca ai fi acel Ovidiu pe care il cunosc eu. Poti sa- mi spui cate ceva despre tine?
cristianamnd
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:27
Maine este ziua mea si nu-mi doresc decat fericire.Credeti ca cer prea mult? De la sotul meu nu astept nimic pt ca deja mi-a zis ca nici LA MULTI ANI nu-mi va spune, nu va avea timp...
cristianamnd
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:32
Maine este ziua mea si nu-mi doresc decat fericire.Credeti ca cer prea mult? De la sotul meu nu astept nimic pt ca deja mi-a zis ca nici LA MULTI ANI nu-mi va spune, nu va avea timp...
cristianamnd
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:32
Maine este ziua mea si nu-mi doresc decat fericire.Credeti ca cer prea mult? De la sotul meu nu astept nimic pt ca deja mi-a zis ca nici LA MULTI ANI nu-mi va spune, nu va avea timp...
cristianamnd
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:32
Maine este ziua mea si nu-mi doresc decat fericire.Credeti ca cer prea mult? De la sotul meu nu astept nimic pt ca deja mi-a zis ca nici LA MULTI ANI nu-mi va spune, nu va avea timp...
cristianamnd
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:32
Maine este ziua mea si nu-mi doresc decat fericire.Credeti ca cer prea mult? De la sotul meu nu astept nimic pt ca deja mi-a zis ca nici LA MULTI ANI nu-mi va spune, nu va avea timp...
cristianamnd
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:32
De la: cristianamnd, la data 2008-09-01 22:32:19Maine este ziua mea si nu-mi doresc decat fericire.Credeti ca cer prea mult? De la sotul meu nu astept nimic pt ca deja mi-a zis ca nici LA MULTI ANI nu-mi va spune, nu va avea timp...


Nu ceri prea mult,scumpo!LA MULTI ANI!!!
Maine e si ziua mea,asa ca dau o bericica
andreea1976
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:45
LA MULTI ANI TUTUROR FECIOARELOR !!!

VA DORESC SA AVETI PARTE DE MULTA SANATATE, BUCURIE SI INDEPLINIREA TUTUROR DORINTELOR !!!

VA PUPIC SI ... PE DATA DE 04 SARBATORESC ZIUA MEA DE NASTERE ... VA INVIT LA PETRECERE
MISSILVY
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:55
LA MULTI ANI TUTUROR FECIOARELOR !!!

VA DORESC SA AVETI PARTE DE MULTA SANATATE, BUCURIE SI INDEPLINIREA TUTUROR DORINTELOR !!!

VA PUPIC SI ... PE DATA DE 04 SARBATORESC ZIUA MEA DE NASTERE ... VA INVIT LA PETRECERE
MISSILVY
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:57
LA MULTI ANI TUTUROR FECIOARELOR !!!

VA DORESC SA AVETI PARTE DE MULTA SANATATE, BUCURIE SI INDEPLINIREA TUTUROR DORINTELOR !!!

VA PUPIC SI ... PE DATA DE 04 SARBATORESC ZIUA MEA DE NASTERE ... VA INVIT LA PETRECERE
MISSILVY
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:57
De la: andreea1976, la data 2008-09-01 22:45:09
De la: cristianamnd, la data 2008-09-01 22:32:19Maine este ziua mea si nu-mi doresc decat fericire.Credeti ca cer prea mult? De la sotul meu nu astept nimic pt ca deja mi-a zis ca nici LA MULTI ANI nu-mi va spune, nu va avea timp...


Nu ceri prea mult,scumpo!LA MULTI ANI!!!
Maine e si ziua mea,asa ca dau o bericica


LA MULTI ANI !!! SA FII IUBITA, DORITA SI ... RESPECTATA !!!
MISSILVY
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:59

LA MULTI ANI!!!!
danutzu
Postat pe 2 Septembrie 2008 07:20
sunt fecioara..cateo´data ma simt mandra cateódata nu...dar am invatat sa fac ceea ce nu´mi placea sau ceea ce nu faceam...acum ma simt mult mai bine ca nu am complexe ca inainte...si mereu ma pun pe primul loc...nu dau sansa nimanui sa creada ca poate mai mult ca mine...si asa ma simt bine...muncesc mult sa fac tot ceea ce i´mi propun...si reusesc...incerc sa nu fiu egoista si nici rauracioasa...incerc sa fiu mai bune si mai ambitioasa...si nu in ultimul rand perseverenta...la multi ani fecioarelor.!!!
ariadna_106
Postat pe 2 Septembrie 2008 18:03
De la: cristianamnd, la data 2008-09-01 22:27:35Ovidiu 42, m-as bucura tare mult daca ai fi acel Ovidiu pe care il cunosc eu. Poti sa- mi spui cate ceva despre tine?




nu stiu daca ...eu sunt...cine crezi tu...dar...putem sa ne lamurim...
evident...in privat...nu aici...
si...cine stie...
oricum...LA MULTI ANI....SI...SA AI DOAR SOARE IN VIATA...SI...BUCURII IN SUFLET...
o viata plina de bucurii si...soare...
deci...e ok...ne putem edifica...daca... consideri ca e necesar!!
ovidiu_42
Postat pe 2 Septembrie 2008 18:41
De la: ariadna_106, la data 2008-08-08 20:19:11sunt interesata de cupluri femeie fecioara si barbat rac...cine stie cate ceva...

Am avut un prieten rac...am stat impreuna 1 an si jumatate. A fost bine si rau, dar ingeneral bine...
Fecioarele...(si eu sunt fecioara) stiu sa inteleaga barbatul rac in ceea ce priveste sensibilitatea lor...dar uneori sunt prea critice pentru ei....
G_Diana
Postat pe 2 Septembrie 2008 19:25
fetelor.. maine ee ziua mea...implinesc 20 de ani.....shi.. cu toate ca am o gramada de prietene... ma simt singura.. de cateva zile m-am despartit de prietenul meu.. de fapt ne-am certat...de fiecare data knd ne certam ma gandeam k ne vom desparti inainte sa fac 20 .. k sa incep un nou an fara el.. shi iata ca asa s-a intamplat... off.. daca ar stii.. cata nevoie am de el... nu are rost..sa mai scriu cate s-a intamplat.... hai va poop pe toate ,.. sper k voi suntetzi fericite de ziua voastra
alina_edu
Postat pe 2 Septembrie 2008 21:03
LA MULTI ANI PENTRU TOTI/TOATE CARE S-AU NASCUT IN ZODIA FECIOAREI ! SA VA FIE VIATA ASA CUM VA DORITI
maria_zada
Postat pe 3 Septembrie 2008 00:42
Va multumesc pt urari si va doresc tot binele din lume. Astept Ovidiu
cristianamnd
Postat pe 3 Septembrie 2008 22:09
De la: cristianamnd, la data 2008-09-03 22:09:28Va multumesc pt urari si va doresc tot binele din lume. Astept Ovidiu




si eu...dar vad ca aici...nu pot sa scriu doar catre e-mailul personal...
si...nu cred ca e cazul sa..detaliem aici...nu stiu cum...dar...incercam...poate gasim cumva o metoda!
o zi placuta...si...bucurii!!
ovidiu_42
Postat pe 4 Septembrie 2008 17:05
... cum e relatia dintre o femeia fecioara si barbatul varsator?
wild_angel
Postat pe 5 Septembrie 2008 17:03
De la: wild_angel, la data 2008-09-05 17:03:26... cum e relatia dintre o femeia fecioara si barbatul varsator?


...dintre femeia fecioara si barbatul varsator ..

sorry
wild_angel
Postat pe 5 Septembrie 2008 18:38
Da. Si eu sunt fecioara si intradevar am multe pretentii de la altii. Sunt putin dificila, dar daca cineva stie cum sa ma ia, pot fi o persoana cu care se traieste foarte usor. Imi place sa critic. Nu ma pot abtine, desi uneori imi dau seama ca nici eu nu sunt mai buna. Cateodata chiar nu pot sa nu observ tot felul de detalii.
Dar imi place mutl zodia mea, ma bucur ca sunt fecioara.
ursuletulmeu
Postat pe 6 Noiembrie 2008 11:50
De la: danutzu, la data 2008-08-28 13:35:36da-mi voie sa te contrazic....sunt fecioara iar prietenul meu gemeni...crede-ma ca ies scantei...si stiu ce inseamna si alt partenel ca pana am o relatie cu el am avut alta de 2 ani ..nici nu se compara..ideea e ca fecioarei ii trebuie un partener care stie cum sa o faca sa nu se inhibe ...sa o faca sa-si dea drumul la toate fanteziile...credema ca chiarputem fi ''dracul gol'' asta daca partenerul stie sa ne ofere incredere...intr-adevar suntem reci si putem parea nesuferite la prima vedere...dar iubim intens si nu cerem prea multe in schimb.....poate suntem putin cicalitoare dar nu fara motiv...si ar fi multe de spuns.....oricum sunt mandra ca sunt fecioara




salutari!...referitor la...relatia fecioara-gemeni...de acord cu tine...nu cred ca exista compatibilitate mai perfecta ca aceasta...
scantei...e putin spus...
iar in ce priveste chestia cu...inhibitia...nu-i adevarat!
atata timp cat exista comunicare si...nu-i nimic legat de prejudecati...totul e perfect!!
insa...dupa cate am citit pe aici...poate depinde si de persoane...de educatie...si...poate ar mai fi dar...ma abtin!
ovidiu_42
Postat pe 7 Noiembrie 2008 01:28
si eu sunt o fecioara indragostita de o alta fecioara(sau sa-i spunem fecior).totul e minunat cand e bine:).cand ajungem la certuri urmeaza paze lungi de tacere care pe mine ma scot din minti.imi spune cineva daca este in aceeasi situatie fecioara-fecioara,ceva detalii...o seara frumoasa!
icegirl04
Postat pe 12 Noiembrie 2008 22:14
De la: icegirl04, la data 2008-11-12 22:14:34si eu sunt o fecioara indragostita de o alta fecioara(sau sa-i spunem fecior).totul e minunat cand e bine:).cand ajungem la certuri urmeaza paze lungi de tacere care pe mine ma scot din minti.imi spune cineva daca este in aceeasi situatie fecioara-fecioara,ceva detalii...o seara frumoasa!


si eu la fel( fecioara-fecior) am stiut din prima ca el e ..a doua zi dupa nunta faceam 5 luni de cand ne cunosteam

si este minunat dar desi suntem aceeasi zodie si chiar se leaga chestia asta ..sunt momente in care nu-l inteleg ..de fapt il inteleg dar as vrea sa sterg cu buretele ..

mi-e greu ptr ca el nu vorbeste ...si eu nu ma opresc din vorbit
eu as vrea sa se rezolve totul atunci pe loc dar el zice ca o sa treaca , insa la urmatoarea discutie afli ca doar "se reporteaza "
chiar as vrea sa stiu ce se intampla altora in situatia asta

Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Informatii 4 De la: kudika_1000503 29 Ianuarie 2016 07:44
eu capricorn, el sagetator 3 De la: Barbie30 9 Iulie 2010 11:18
cum merge relatia intre un scorpion si o fecioara? 8 De la: ice_flower 15 Ianuarie 2010 18:45
ea varsator si el taur 1 De la: jaguaru 23 Martie 2010 15:14
EU BALANTA,EL PESTI 5 De la: kudika080135 4 Decembrie 2009 09:12