Setari Cookie-uri

femeia taur si barbatul rac????!!!!!

Hello for everyone.......ajutati-ma .....merge sau nu merge???
AndreezlA
Postat pe 25 Iulie 2008 22:22
Ti-ar sta mai bine cu un Taur . Cica intre voi sunteti perfecti .
laura31c
Postat pe 25 Iulie 2008 23:10
Buna...si eu tot taur sunt si prietenul meu este rac si suntem impreuna de 6 ani de zile...ne intelegem foarte bn, dar iti dai si u seama ca in orice cuplu mai apar si anumite incidente...t pup
andy23
Postat pe 30 Iulie 2008 10:29
Teoretic, merge. Din carti, net si horoscoape e viabila relatia. Una dintre cele mai reusite alaturari. Practic, mai greu. Depinde de ce fel de om este si el. Din patite iti vorbesc..te poate face cea mai fericita femeie de pe planeta asta dar te poate face sa te simti si cel mai mizerabil posibil din viata ta. Depinde de el. Si de tine.Succes!
giorgi_irimioaea
Postat pe 30 Iulie 2008 10:56
Multumesc ptr incurajari!!!!!
AndreezlA
Postat pe 30 Iulie 2008 20:11

La mine pare sa mearga!!! Eu taur el rac.. stratul a fost cu nabadai dar pe zi ce trece e din ce in ce mai bine! Ce pot spune e ca daca se ajunge la o cale de mijloc pentru micile contradictii, atunci totul e ok. Cat despre taur-taur.... la mine nu a mers! Doua zodii mult prea puternice probabil...
Dar... la mai bine!
carminelu
Postat pe 1 August 2008 09:50
are mare dreptate giorgi,ca si eu am tatit-o acum depinde de voi , asa ca sfatul meu ar fii sa nu te mai iei dupa astre si sa te bucuri de vitata si de viata alaturi de el, pupucei si multa bafta
babynutza
Postat pe 5 August 2008 10:20
la mine este invers eu sunt rac iar el este taur suntem in preuna de 16 ani ne cunoastem de 21 si ce pot sa spun ne intelegem perfect ne completam f. bine unul pe celalat
andreiaura
Postat pe 10 August 2008 17:23
da, intr-adevar relatia taur-rac este una dintre cele mai reusite.eu in cazul meu, eu sunt taur si el e rac, si pot spune ca este unul dintre cei mai mininati oameni pe care i-am cunoscut vreodata...suntem impreuna de aproape 6 ani. eu am gresit mult in aceasta relatie, am facut foarte multe prostii, dar el m-a iertat, a trecut peste, si suntem in continuare impreuna, iar la anu ne vom casatori...sper sa pot face acest pas
moonlight11
Postat pe 15 August 2008 09:30
asta poti sa vezi si la compatibilitati pe orice site de astrologie:P...esti convinsa ca are o mare importanta aspectu'asta?!...combinatia e foarte buna,stiu sigur,dar te`as sfatui ca atunci cand cunosti un tip sa NU fie asta primul lucru pe care`l faci,adica sa te interesezi de zodia lui
ramonikutz
Postat pe 8 Septembrie 2008 16:10
hmm...cred ca ar merge dc nu?!deshi din cat am citit la compatibilitati....cel mai potrivit ar fii scorpion,CAPRICORN:>,peste si fecioara! :d!
lady_gaga_01
Postat pe 1 Octombrie 2008 18:07
Fratele meu este rac, si ea e taur..
se inteleg ff bine sunt impreuna de vreo 5 ani de zile..
Dar racii sunt stabili in general ca si taurii...Eu zic ca este ok)
AngelFail
Postat pe 16 Noiembrie 2008 01:11
Eu taur el rac in situatia mea. Am vrut sa aflu mai multe despre compatibilitate si am intrat pe un site ce zicea k cea mai mare compatibilitate a racilor si kiar o casnicie reusita ar fi cu taurul, deoarece sunt zodii oarecum ”opuse” rac-zodie a apei, taurul-al pamantului, se completeaza si la caracter, sensibilitate, romantism. Dak vrei sa afli mai multe search google; scrii astrologie si vezi acolo.compatibiltati cu toate zodiile. La mine sa potrivit in proportie de 90%(la suta).

Postat pe 5 Decembrie 2008 01:46
buna eu sunt rac iar prietenul meu este taur si nu ne intelegem deloc oare dc/

Postat pe 2 Ianuarie 2009 14:11
De acord cu giorgi irimioaea. In afara de succes! pe care ti-l doresc si eu,iti mai fac o recomandare. Incearca sa-i intelegi excesul de sensibilitate(sigur ,in limita bunului simt) si vei gasi o punte de legatura care sa imbine armonios trasaturile tauritei, cu cele ale racului. Se stie bine, ca femeile din taur, si-ar dori cel mai mult pe pamant, armonia! Insa pt. obtinerea acesteia, mai trebuie sa depunem uneori si mici eforturi.
chisaura
Postat pe 27 Ianuarie 2009 09:54
...eu zic ca buna functionare a unei relatii depinde de persoanele implicate in ea, de felul cum acestea se comporta si de felul in care gandesc, si mai putin de ce zodie sunt.....:)......
moonchild
Postat pe 2 Februarie 2009 12:22
Buna...

Ce sa iti spun eu cred ca merge, depinde de ceea ce vrei tu..eu am avut o relatie aproape un an cu un rac, mi se pare cea mai ok zodie ca si barbat in rac...dar cum am zis depinde ceea ce vrei tu...important este sa te gandesti daca il vrei sau nu, pt. ca racul ajuns la maturitate este barbatul ideal pentru casatorie.
A si mai este un lucru daca iti place cu adevarat ia-l daca nu lasa-l Racii se indragostesc repede si il poti rani foarte usor si foarte rau....
Iar despre combinatia dintre o tauroaica si un rac nu pot sa iti spun decat ca e posibil ca la un moment dat sa te plictiseasca iubirea lui neconditionata, romantismul nemarginit si obsesia care o sa o faca pt. tine.

Depinde doar de tine ca sa mearga aceasta relatie, dupa el merge sigur .

Multa bafta
ellyssa
Postat pe 6 Aprilie 2009 16:35
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 6 Aprilie 2009 16:37
De la: alex_theboss492yahoo_com, la data 2009-01-02 14:11:06buna eu sunt rac iar prietenul meu este taur si nu ne intelegem deloc oare dc/


http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 6 Aprilie 2009 16:37
De la: alex_theboss492yahoo_com, la data 2009-01-02 14:11:06buna eu sunt rac iar prietenul meu este taur si nu ne intelegem deloc oare dc/

pt ca nu stii sa iei taurul de coarne
coffeeta
Postat pe 6 Aprilie 2009 16:38
cred ca relatia de cuplu functioneaza in functie de educatie,mediu social,cultura,si experienta vietii.in completare intervine zodia...si bineinteles este f important ceea ce iti doresti de la viata
kudika421544
Postat pe 20 August 2011 23:42
Hey everyone... sunt in zodia taur sivreau sa incep o relatie cu o fata in zodia rac.....credeti ca v-a merge?
Florin_Baicu_1
Postat pe 26 Mai 2013 00:58
De la: Florin_Baicu_1, la data 2013-05-26 00:58:12Hey everyone... sunt in zodia taur si vreau sa incep o relatie cu o fata in zodia rac.....credeti ca v-a merge?
Florin_Baicu_1
Postat pe 26 Mai 2013 00:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu pesti, el varsator..:-s 5 De la: PinkMichelle 23 Septembrie 2010 22:37
PESTI-GEMENI 18 De la: MYL 14 Octombrie 2010 17:02
iubire 6 De la: pickard 30 Martie 2011 20:52
eu varsator el sagetator!avem sanse?? 12 De la: gugulina74 13 Septembrie 2009 23:28
BARBATUL RAC 48 De la: kudika016437 7 Martie 2011 17:43