Setari Cookie-uri

alexa

Buna fetelor .. Sunt noua pe site-ul acesta si am si eu o problema ...Sunt cu iubitul meu de 2ani ,ne intelegem super bine, ne iubim foarte mult ..dar eu stric totul .. Sunt foarte GELOASA ..knd nu este cu mine si este singur si e afara zici ca innebunesc .. Il sun din 20 in 20 de mine .. il intreb ce face ,cu cine e ... dak nu`mi da mesaje am impresia ca e cu alta si nu poate sa vb .. si tot asa .. Numai pot scapa de aceasta gelozie cu toate ca ne iubim foarte mult . la cate i`am facut ma mir cum de nu ma lasat .. sunt prea stresanta ..ajutati`ma va rog fiindca nu vreau sal pierd .va pupic

Postat pe 28 Iulie 2008 17:06
pai ai raspuns singurica..mai lasa ..din geloziile astea tampite. Intr-o buna zi o sa te insele cu tine de mana.

Postat pe 27 August 2008 08:20
pai dak continui asa..cu un astfel de comportament sa stii k tu singura o sa-l indepartezi de tine si il vei face sa te insele..il vei impinge singura spre asta..asta vrei?nu inseamna k dak nu e cu tine e cu alta...toate asceste scenarii se intampla in mintea ta..apropo stiai k nu ai incredere in tine deloc?asta inseamna k esti nesigura pe tine si nu ai incredere nici in partenerul tau..si ai grija nu iti va mai suporta mult crizele de gelozie...ai incredere in tine ..mult succes!
deiutza_20
Postat pe 30 August 2008 12:58
Incearca sa te linistesti si sa gandesti pozitiv! Din cate stiu gelozia este considerata de unii o boala...dar stiu ca de crizele de gelozie fug barbatzii mancand pamantul! Baiatul asta cred ca te iubeste daca a ramas cu tine dupa multe faze ce i le-ai facut, dar la un moment dat nu cred ca va mai rezista pentru ca nimeni nu e de fier!
G_Diana
Postat pe 1 Septembrie 2008 22:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre facebook 9 De la: kudika093014 18 Aprilie 2011 17:41
S - E - X 113 De la: kudika_18065 14 Ianuarie 2014 16:09
iubire tradata 22 De la: destin_srr 15 Aprilie 2010 17:58
e lautar si se da la toate dar il iubesc 52 De la: zdup 11 Decembrie 2011 18:05
risti si castigi! dar daca pierd tot ? 5 De la: manumarius 18 Mai 2010 17:10