Setari Cookie-uri

fete plinute vs fete slabute:D

si pt Roberta
_oktober_
Postat pe 10 Februarie 2009 17:27
Prefera una mai slabutza , prefera una mai grasutza... cui ii pasa ?:)) fetelor tre sa le placa... pt k o fata mai usor gaseste un baiat .. decat un baiat o fata !! asha k nu prea sunt in situatia sa faca multe scheme si figuri... k odata si odata o sa le puna cineva capac :)) si nu stiu dc am presimtirea..din ce am vazut pana acum k nu cea kre le sfashie inima nu e tocmai cum o visa...dar totusi o iubeste asha k nu trebuie sa va ganditi doar la chestia k.. cine va iubeste , va iubeste si asha... dak vrei sa slabiti sau sa va ingrasatzi .. ganditzi`va bine! daca nu o facetzi cu adevarat pt voi..nu o sa reusiti niciodata trust me !!!
bebemik09
Postat pe 17 Februarie 2009 18:58
ce conteaza pana la urma.. ce daca e slaba si ce daca e grasa... oricum mult prea slaba nu e bine sa fii ca cu siguranta unui baiat nu ii place sa stranga in brate un cadavru
_dulcik_
Postat pe 6 Mai 2009 22:00
De la: moonlight11, la data 2008-09-24 16:32:06cobra, ba nu exagerez deloc!!am si poze ca sa iti demonstrez ca am dreptate!si fara nici un bisturiu!!!doamne fere':)) mie-mi e frica si sa-mi fac gauri in urechi, apai de alte alea [/quote
Eu te cred,pt k am fost racita acum 2 ani si nu reuseam sa mananc mai nimik si am slabit 7kg..deci e posibil sa slabesti 10 intr-o luna...cred ca daca ai de unde sa dai jos,merge!
Fiecare e cu preferintele lui..eu in adolescentza eram f ok ca si kg,apoi m-am imbolnavit si p fondul unui tratament m-am ingrasat si nu prea am mai reusit sa revin la greutatea mea!Deci n-as putea sa spun ca fetele mai plinutze sunt mai dragutze sau ca fetele slabutze sunt mai frumoase,fiecare are farmecul ei daca stie sa se face placuta pt cei din jur!]
Totusi un sondaj facut printre amici releva faptul ca prefera "plinutzele",pt formele lor!Asa au spus ,asa va spun !Sanatoase sa fim!
luyyzz
Postat pe 6 Mai 2009 22:17
Buna fetelor!Si eu sunt o persoana mai plinuta,dar va spun ca ma simt foarte bine in pielea mea,cred ca asta este tot ce conteaza.
micutadaria
Postat pe 6 Mai 2009 22:48
fetele slabutze se misca mai bine in pat asta am auzito de la un baiat si cik cele plinutze ii strivesc .. desi sincer cel mai mult conteaza sa te iubesti tu si sa iti placa ce vezi in fata oglinzii
_dulcik_
Postat pe 7 Mai 2009 22:43
Buna fetelor. Eu sunt mai plinuta acum 65 kg la 160 cm. Dar anul trecut am avut 76 kg si m-am simtit cam rau in pielea mea.Eu de mica am fost mai grasuta si am avut destul de mult de suferit din cauza asta mai ales in clasele 1-8 cand baieteii din scoala faceau misto de mine(intr-o vreme imi era rusine sa mananc sandvisul la scoala sa nu zica cineva ca iar mananca grasa).Acum sunt ceva mai increzatoare in mine si sper sa mai dau jos cateva kg.
roxirose
Postat pe 14 Mai 2009 11:03
SALUTARE TUTUROR!!! EU SUNT MAI NOUA PE AICI DAR IMI PLACE MULT CE VAD PE AICI! EU AM AVUT MULT TIMP O PROBLEMA CU GREUTATEA, ADICA NU AM STIUT SA AM INCREDERE IN MINE....DUPA DOUA NASTERI SI 20 DE KG IN PLUS M-AM PRABUSIT MORAL DAR, M-AM RIDICAT SI AM REUSIT SA SCAP DE E APROAPE TOATE 20...TRE SA AI MOTIMATIE SI VOINTA DECI NICI PREA SLABA NICI PREA GRASA... ASA CU FORME APETISANTE...
camich
Postat pe 14 Mai 2009 11:25
ambele
irina02
Postat pe 14 Mai 2009 17:25
mie imi plac grasele.
fosta iubita avea 102 kg si era lata in spate mai ceva ca Tyson.
vreau sa ma casatoresc cu o obeza pentru a avea liniste.
sunt o fire foarte geloasa si d aceea as fi linistit stiid ca grasunik mea e acasa cu tot cua masa.
daca va simtiti fetelor si nu aveti pe nimeni contactati-ma.
Va multumesc
bebe_lush_ul
Postat pe 2 Iunie 2009 18:04
De la: _dulcik_, la data 2009-05-07 22:43:22fetele slabutze se misca mai bine in pat asta am auzito de la un baiat si cik cele plinutze ii strivesc .. desi sincer cel mai mult conteaza sa te iubesti tu si sa iti placa ce vezi in fata oglinzii


Dulcik tin sa te contrazic, sau cel putin il contrazic pe baiatul de la care ai auzit tu, ca una slabutza se misca mai bine in pat. Si eu fac parte din categoria plinutelor, asa am fost toata viata mea si sincer ma simt super in pielea mea.Am un prieten care ma iubeste si ii place la nebunie cum ma misc in pat si pana acum nici un fost prieten nu s-a plans...
kudikairamona
Postat pe 2 Iunie 2009 19:22
De la: kudikairamona, la data 2009-06-02 19:22:36
De la: _dulcik_, la data 2009-05-07 22:43:22fetele slabutze se misca mai bine in pat asta am auzito de la un baiat si cik cele plinutze ii strivesc .. desi sincer cel mai mult conteaza sa te iubesti tu si sa iti placa ce vezi in fata oglinzii


Dulcik tin sa te contrazic, sau cel putin il contrazic pe baiatul de la care ai auzit tu, ca una slabutza se misca mai bine in pat. Si eu fac parte din categoria plinutelor, asa am fost toata viata mea si sincer ma simt super in pielea mea.Am un prieten care ma iubeste si ii place la nebunie cum ma misc in pat si pana acum nici un fost prieten nu s-a plans...


Ai dreptate !! depinde nu doar de structura corpului ci si de ceea ce stii sa faci in pat plinutele, poate se misca mai greu , dar nu spune nimeni ca nu sunt la fel de bune ca cele slabute
lusha_ubitik
Postat pe 2 Iunie 2009 20:11
De la: bebe_lush_ul, la data 2009-06-02 18:04:44 mie imi plac grasele.
fosta iubita avea 102 kg si era lata in spate mai ceva ca Tyson.
vreau sa ma casatoresc cu o obeza pentru a avea liniste.
sunt o fire foarte geloasa si d aceea as fi linistit stiid ca grasunik mea e acasa cu tot cua masa.
daca va simtiti fetelor si nu aveti pe nimeni contactati-ma.
Va multumesc


tu chiar vb serios??
pai fetele de pe aici vor si ele suport moral....nu sa ne faci in toate felurile...ca stim ca suntem asa....dar totusi....sa mai faci si misto de noi.....vai....mi-a trecut dragostea de tine
aish
Postat pe 2 Iunie 2009 23:08
Buna. Aici pot sa vin cu o zicala ,, Nu forma exterioara este cea importanta ci cea interioara a omului". Acum depinede de fiecare barbat cum o percepe si cat este el de om cu nasul pe sus ca sa spunem asa. Avand in vedere ca tot aceleasi ........ le are e totul ok.
kudika033180
Postat pe 2 Iunie 2009 23:22
De la: kudika033180, la data 2009-06-02 23:22:19Buna. Aici pot sa vin cu o zicala ,, Nu forma exterioara este cea importanta ci cea interioara a omului". Acum depinede de fiecare barbat cum o percepe si cat este el de om cu nasul pe sus ca sa spunem asa. Avand in vedere ca tot aceleasi ........ le are e totul ok.


ca bine zici....
aish
Postat pe 3 Iunie 2009 11:46
DA AISH 102 KG
m-am uitat la pozele tale si cred ca mai mult de 85 nu ai
oricum ce sa facem
toti ne gasim perekea
bebe_lush_ul
Postat pe 3 Iunie 2009 16:28
vai draga....iar ai frustrari....
nu prea stii sa apreciezi....dar de la tine nu am ce sa cer....
si nu oricine isi gaseste perechea...tu faci exceptie....
dar chiar nu stiu dc imi consum timpul cu tine cand mintea ta este atat de ingusta...
tu nici un scuipat intre ochi nu meriti.....
si fetele de pe aici ma scuzati de limbaj insa el nu pricepe altfel ca este ceea ce societatea demult a renegat....
aish
Postat pe 3 Iunie 2009 16:51
O Aish dar de ce draga vorbesti asa urit?
chiar ai 85kg? ooooooooooo ''scuipat intre ochi''
Doamne ce cuvinte folosesti Imi pare rau dar te sterg din lista si sper sa o faca ssi altii : asa comportament nu am gasit la nici o persoana.
Comportamenet de mahala. ma dezamagesti pe bune.
nu ma pot cobori la nivelul tau sa te jignesc deoarece te-a jignit viata asta.
sa ai o zi buna
bebe_lush_ul
Postat pe 4 Iunie 2009 09:40
nu dragul meu....tocmai de aia am spus ca nu stii sa apreciezi....si din lista te-am sters eu demult caci persoane ca tine nu merita importanta....iar comportamentul meu fata de tine e singurul pe care tu il stii si intelegi....caci daca ai fi fost alt om ma comportam ca atare....insa tu nici atat nu meriti....iar de jignit...daca te-ai simtit...e problema ta...si daca pe mine viata m-a jignit....ceea ce ti-ai fi dat viata sa se intample....de tine dragul meu si-a batut joc in cel mai urat hal....si te rog nu`mi mai trimite mesaje caci esti un nimic iar eu nu ma obosesc sa citesc nimicuri.....
ce-am ajuns sa ma cert cu nimicuri pe forumuri...am lucruri mai bune de facut...deci....ignora-ma...si daca te mai simti cu musca pe caciula....asta e...viata ti-e potrivnica....iar societatea te repudiaza
aish
Postat pe 4 Iunie 2009 18:21
cat de usor jignesti ........ e treaba ta ............... probabil ca iti pare rau ca faci prostitutie , dar eu nu am stiu intelege ca eu nu dau bani la femei pentru ca le consider de ultima speta darv stai linistita voi face o exceptie si sa nu ma mai suni cu secret ca imi creezi oboseala ''Guritza mea'' o seara placuta si cat mai multi clienti in cinstea ta
bebe_lush_ul
Postat pe 4 Iunie 2009 21:17
STAU CU TINE PANA MAINE DIMINEATZA , DACA MA LASI SA-TI MANGAI TRUPUL :
DAR NU VA LASATI CONDUSI DE HORMONI INTREBATI SI PRETUL PENTRU CA E FOARTE SCUMPA SI...................NU PREA STIE MARE LUCRU!!!!!!!!!
bebe_lush_ul
Postat pe 4 Iunie 2009 21:19
Vaaai ce rusine, ce discutie imatura.
micabis
Postat pe 5 Iunie 2009 04:01
Ce am apreciat eu intotdeauna la fetele plinute si mult peste ...... a fost umorul si, dca vreti, autoironia. Una dintre cele mai bune prietene ale mele este mai plinuta. Si frumusica foc. Niciodata nu am simtit-o a fi complexata, la orice petrecere danseaza toata noaptea.. (inclusiv pe masa), la plaja nu sta la soare ci "batem mingea" toata plaja... Iar daca cineva ma face sa rad cu pofta.. ea este aceea. As putea spune ca am remarcat asta si la baietii plinuti... E posibil ca femeia snur sa fie mai intepata.. ¿ O fi!
rashela
Postat pe 5 Iunie 2009 04:16
pai normal ca noi, astea plinute, suntem mai vesele..eu, una, sunt sufletul grupului...sau asa ma mint restul prietenilor... ....
lil_mariuk
Postat pe 5 Iunie 2009 22:42
De la: micabis, la data 2009-06-05 04:01:38Vaaai ce rusine, ce discutie imatura.


ai dreptate....de asta nici nu-l mai bag in seama....sa vorbeasca singur....
aish
Postat pe 6 Iunie 2009 16:35
De la: lil_mariuk, la data 2009-06-05 22:42:29pai normal ca noi, astea plinute, suntem mai vesele..eu, una, sunt sufletul grupului...sau asa ma mint restul prietenilor... ....


pai ce prieteni ar mai fi daca te-ar minti nu??.....deci....

aish
Postat pe 6 Iunie 2009 17:13
De la: rashela, la data 2009-06-05 04:16:49Ce am apreciat eu intotdeauna la fetele plinute si mult peste ...... a fost umorul si, dca vreti, autoironia. Una dintre cele mai bune prietene ale mele este mai plinuta. Si frumusica foc. Niciodata nu am simtit-o a fi complexata, la orice petrecere danseaza toata noaptea.. (inclusiv pe masa), la plaja nu sta la soare ci "batem mingea" toata plaja... Iar daca cineva ma face sa rad cu pofta.. ea este aceea. As putea spune ca am remarcat asta si la baietii plinuti... E posibil ca femeia snur sa fie mai intepata.. ¿ O fi!

Umorul si autoironia de care vorbesti,este de fapt un scut,un sistem de aparare.,o fateta....dar poti fi convins ca in subconstientul lor nu mai este asa multa veselie...(spun din ce am citit )...
e_v_a
Postat pe 6 Iunie 2009 17:18
Hey te pot intreba ceva?Ce ai facut ca sa slabesti?Eu incerc de toate si abia se vede..:(

Postat pe 22 Iunie 2009 22:31
cum am slabit 16 kg in 4 luni ! detalii pe slabesteurgent ro
wellness_coach
Postat pe 15 Iulie 2009 19:24
concurs si metode:
http://insanezone.ro/toCSic-24783.html

Postat pe 18 Iulie 2009 22:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat... 31 De la: alejandraa20 23 Decembrie 2009 22:48
Va plac preparatele MEXICANE? 18 De la: kudika_pudika 15 Decembrie 2011 23:08
despre femeia (in)grasa(ta) 'dupa'... 46 De la: diana1981 8 August 2009 17:16
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53
cel mai tare restaurant cu mancare sanatoasa 3 De la: ETE_EU 27 Mai 2009 02:37