Setari Cookie-uri

sex in grup

Eu una, nici n-am facut...dar nici nu ma tenteaza...
roxi_ana
Postat pe 1 Martie 2010 15:23
Am pufnit cind am vazut cum a fost deschis acest topic. O simpla bagare in seama cu un subiect hot, care sa le aprinda creierii (si poate si altceva) celor ce posteaza.
Trio cu inca o femeie, da. Dar altfel el nu m-ar imparti si asta-mi place. Ca ma vrea doar pentru el. Si ca se gindeste si daca am pune in practica fantezia cu alta femeie ce probleme ar putea aparea si cum sa faca sa nu fie probleme. In primul rind, daca ar fi sa fie am alege-o amindoi, iar cind pui asa problema, arati ceva. Va las sa ghiciti voi ce.

Mari orgii sexuale nu sint de mine. Nu-mi place sa fiu doar o piesa intr-o masinarie.
soraderazboi
Postat pe 1 Martie 2010 16:41
Sunt ambivalenta sexual ( imi plac si femeile, mai corect spus)...cu toate acestea am o relatie monogama de cativa ani, cu un barbat interesant.
Dupa 2 ani cuplul nu mai are atuurile unei relatii proaspete ( are desigur alte plusuri, cum ar fi incredere, afectiune, prietenie) si simt ca acumulez frustrari legate si de absenta unei femei in viata mea.Solutia propusa de El este sexul in trei, cu o fata frumoasa pe care sa o aleg eu; desigur sunt temeri...ne indepartam si ducem de rapa ca echipa?Alegem stilul free ?
Ne "sudam" mai tare..vorba cuiva de pe-aici ?

Vom vedea...
Suntem deci in cautarea fetei.
Chartreux
chartreux
Postat pe 1 Martie 2010 20:29
Eu zic..ca ai patit ceva la cap.Maine..poate vrei si cu animale..mai stii
love_strike
Postat pe 1 Martie 2010 23:03
De la: love_strike, la data 2010-03-01 23:03:23Eu zic..ca ai patit ceva la cap.Maine..poate vrei si cu animale..mai stii


Asa-i ca te doare si nu te poti abtine sa zbieri? Cam asa-i cu toti care cauta sa-si razbune esecurile pe internet, don't worry. Nu esti singurul/singura.
soraderazboi
Postat pe 1 Martie 2010 23:35
Ma gandeam ca acesta nu e un loc in care sa ne jignim sub protectia anonimatului.
Ma astept -si sper- ca impartasindu-ne din partile "umbroase" ale propriei minti si inimii sa devenim mai informati, mai toleranti cu ceilalti ( care nu sunt neaparat "construiti" ca si noi), mai intelepti.
Sunt o femeie frumoasa si instruita, si daca am intrat in vorba pe acset subiect nu e o modalitate de a ocoli psihiatrul.
Nu ; nu am patit nimic "la cap".
Am o configuratie psihica putin diferita, atata doar.
Sunt iubitoare si cautatoare de frumusetze, in tot ceea ce se regaseste ea : arta,literatura, arhitectura, pictura, natura,femeia, barbatul.
Chartreux
chartreux
Postat pe 2 Martie 2010 10:24
De la: chartreux, la data 2010-03-02 10:24:42 Ma gandeam ca acesta nu e un loc in care sa ne jignim sub protectia anonimatului.
Ma astept -si sper- ca impartasindu-ne din partile "umbroase" ale propriei minti si inimii sa devenim mai informati, mai toleranti cu ceilalti ( care nu sunt neaparat "construiti" ca si noi), mai intelepti.
Sunt o femeie frumoasa si instruita, si daca am intrat in vorba pe acset subiect nu e o modalitate de a ocoli psihiatrul.
Nu ; nu am patit nimic "la cap".
Am o configuratie psihica putin diferita, atata doar.
Sunt iubitoare si cautatoare de frumusetze, in tot ceea ce se regaseste ea : arta,literatura, arhitectura, pictura, natura,femeia, barbatul.
Chartreux


Pe alt topic era o poveste despre o individa care a adus in pat o alta femeie , sotul a acceptat-o si a si lasat-o gravida pe amanta .Mai apoi individa vine si se plange ca si-a nenorocit relatia , pentru ca sotul vrea si copilul si mai vrea sa ramana si cu amanta si nu cu sotia .Cam ce zici de treaba asta? Ce-ai face in locul ei, ai mai vrea o a treia in pat cu voi?

Postat pe 2 Martie 2010 10:35
Mdaaa...telenovele savuroase !
Viata palpitanta, drama, tragedie..ehee..
Numai ca dincolo de "ras", ai dreptate, se poate lasa cu "plans "
Adevarul este ca aceasta postura ar fi o nouate absoluta.
Mai tanara fiind, in urma cu vreo 10 ani, am trait o intamplare incantatoare si naucitoare in acelasi timp, cu un cuplu frumos si pragmatic pe o plaj undeva langa Mangalia.
Un cuplu superb,care , in inocentza varstei mele, pur si simplu m-a fascinat prin noutatea absoluta a abordarii erotismului.
M-au cucerit, m-au "violat" aproape.
Am ajuns cu ei de pe plaja la Bucuresti, si am facut dragoste ireal,in trei,cu soc ,teama si surpriza unor senzatii pe care le-am intalnit in premiera absoluta.
A fost naucitor.
Nu ne-a revazut, dar amprenta a ramas pregnanta.
E minunat sa fii femeia care vine..si pleaca .
Nu stiu ce simte si ce turnura ia viata femeii legata de barbatul implicat.
Nu ma tem pentru relatia mea, las lucrurile sa curga.
Oricum in structura in care este acum, nu e satisfacatooare pe deplin.
Trebuie sa-ti asculti trupul si inima daca vrei o functionare optima, trebuie sa incerci sa imbunatatesti carburantul.
chartreux
Postat pe 2 Martie 2010 10:52
De la: chartreux, la data 2010-03-02 10:52:03Mdaaa...telenovele savuroase !
Viata palpitanta, drama, tragedie..ehee..
Numai ca dincolo de "ras", ai dreptate, se poate lasa cu "plans "
Adevarul este ca aceasta postura ar fi o nouate absoluta.
Mai tanara fiind, in urma cu vreo 10 ani, am trait o intamplare incantatoare si naucitoare in acelasi timp, cu un cuplu frumos si pragmatic pe o plaj undeva langa Mangalia.
Un cuplu superb,care , in inocentza varstei mele, pur si simplu m-a fascinat prin noutatea absoluta a abordarii erotismului.
M-au cucerit, m-au "violat" aproape.
Am ajuns cu ei de pe plaja la Bucuresti, si am facut dragoste ireal,in trei,cu soc ,teama si surpriza unor senzatii pe care le-am intalnit in premiera absoluta.
A fost naucitor.
Nu ne-a revazut, dar amprenta a ramas pregnanta.
E minunat sa fii femeia care vine..si pleaca .
Nu stiu ce simte si ce turnura ia viata femeii legata de barbatul implicat.
Nu ma tem pentru relatia mea, las lucrurile sa curga.
Oricum in structura in care este acum, nu e satisfacatooare pe deplin.
Trebuie sa-ti asculti trupul si inima daca vrei o functionare optima, trebuie sa incerci sa imbunatatesti carburantul.


Se prea poate sa ai dreptate , am mai discutat cu cineva aici pe Kudika si avea o relatie foarte satisfacatoare cu iubita ei si cu iubitul iubitei mai nou.Dau exemplele altora pentru ca nu pot exprima o parere proprie , nu sunt construita in felul asta dar am curiozitatea sa cunosc si parile despre viata si dragoste ale celor cu orientare sexuala diferita de a mea.

Postat pe 2 Martie 2010 11:04
scorpio, jos palaria pentru atitudine. Intr-adevar, cred ca asta voia si chartreux sa gaseasca la partenerii de discutie de aici. Daca condamnam automat ceea ce nu cunoastem aratam ca sintem fiinte inguste si fricoase. Frica si comoditatea ne fac sa condamnam. Ne simtim ameninati de ceea ce e diferit de noi si ne aparam astfel, cu lasitate. Zic lasitate pentru ca aceia care vorbesc fara sa aiba habar de asta dau dovada si de lasitate.

chartreux, mi-a placut sa citesc ce ai povestit despre experienta ta cu cuplul intilnit pe plaja. Pare sa fi fost ceva ceea ce ai trait intens la nivel erotic si nu mi-ai lasat senzatia ca te-ar fi marcat cumva negativ din punct de vedere emotional. Sint curioasa daca atunci ti-ai descoperit atractia pentru femei sau a fost ceva dinainte.
Cit despre faptul ca te gindeai ca aici nu este un loc unde sa ne jignim sub protectia anonimatului ... zic sa te mai gindesti o data. Unii nu pot pierde o asemenea oportunitate, pe care in viata de zi cu zi nu o au si simt lipsa.
soraderazboi
Postat pe 2 Martie 2010 11:17
Ah ! Si mai e ceva...
Poate-l las eu pe el..pentru o EA
chartreux
Postat pe 2 Martie 2010 11:20
De la: chartreux, la data 2010-03-02 11:20:09Ah ! Si mai e ceva...
Poate-l las eu pe el..pentru o EA


La asta nu ma ducea capul!

Postat pe 2 Martie 2010 11:22
De la: soraderazboi, la data 2010-03-02 11:17:25scorpio, jos palaria pentru atitudine. Intr-adevar, cred ca asta voia si chartreux sa gaseasca la partenerii de discutie de aici. Daca condamnam automat ceea ce nu cunoastem aratam ca sintem fiinte inguste si fricoase. Frica si comoditatea ne fac sa condamnam. Ne simtim ameninati de ceea ce e diferit de noi si ne aparam astfel, cu lasitate. Zic lasitate pentru ca aceia care vorbesc fara sa aiba habar de asta dau dovada si de lasitate.

chartreux, mi-a placut sa citesc ce ai povestit despre experienta ta cu cuplul intilnit pe plaja. Pare sa fi fost ceva ceea ce ai trait intens la nivel erotic si nu mi-ai lasat senzatia ca te-ar fi marcat cumva negativ din punct de vedere emotional. Sint curioasa daca atunci ti-ai descoperit atractia pentru femei sau a fost ceva dinainte.
Cit despre faptul ca te gindeai ca aici nu este un loc unde sa ne jignim sub protectia anonimatului ... zic sa te mai gindesti o data. Unii nu pot pierde o asemenea oportunitate, pe care in viata de zi cu zi nu o au si simt lipsa.


Nu pot sa condamn ce nu stiu , cum bine spuneai.Am zis undeva ca prefer sa ignor decat sa condamn si mi s-a sarit in cap.Cum adica sa ignori? O spusesem in sensul ca nu m-as baga in viatza ciuva de alta orientare sexuala sa o fac pe desteapta , pentru ca nu sant in stare sa simt si sa vad lucrurile ca acea persoana.Iaca asa am fost blamata pentru ca nu am o parere vrand , nevrand.

Postat pe 2 Martie 2010 11:27
Ah !
cand am spus 'amprenta", nu i-am dat niciodecum conotatie negativa...dimpotriva !
M-am descoperit cu uluire ca fiind ceva ce nu stiam ca as putea fi, ca pot savura intimitatea in alt mod, fara teama, fara precautii.
Cand iubesti , te temi; e o axioma deja epuizata.
Cand faci dragoste cu o femeie nu te temi, probabil pentru ca nu doresti sa o pastrezi.
Nu vrei sa aveti copii, casnicie, masina si vila P + M cu gazon.
Povestea aceea intensa s-a intamplat pe fondul unei derite total a fiintei mele: divortasem dupa 17 ani de casnicie monogama, si "intorsesem spatele " intregii specii masculine.
Instinctiv probabil fiinta mea intima s-a refugiat in intimitatea langa o femeie.
Am avut o iubita o jumatate de an dupa intamplarea de pe plaja, apoi, dupa cateva experiente care mi-au redat forta de a iubi , mi-am regasit locul langa un barbat minunat.
chartreux
Postat pe 2 Martie 2010 11:29
De la: chartreux, la data 2010-03-02 11:29:44Ah !
cand am spus 'amprenta", nu i-am dat niciodecum conotatie negativa...dimpotriva !
M-am descoperit cu uluire ca fiind ceva ce nu stiam ca as putea fi, ca pot savura intimitatea in alt mod, fara teama, fara precautii.
Cand iubesti , te temi; e o axioma deja epuizata.
Cand faci dragoste cu o femeie nu te temi, probabil pentru ca nu doresti sa o pastrezi.
Nu vrei sa aveti copii, casnicie, masina si vila P + M cu gazon.
Povestea aceea intensa s-a intamplat pe fondul unei derite total a fiintei mele: divortasem dupa 17 ani de casnicie monogama, si "intorsesem spatele " intregii specii masculine.
Instinctiv probabil fiinta mea intima s-a refugiat in intimitatea langa o femeie.
Am avut o iubita o jumatate de an dupa intamplarea de pe plaja, apoi, dupa cateva experiente care mi-au redat forta de a iubi , mi-am regasit locul langa un barbat minunat.



....O R L ce multe vbe stiintifice....lasa ti vorbaria si treceti la treaba....
gratuit89
Postat pe 3 Martie 2010 16:11
gratule tot la grup esti
yumy
Postat pe 3 Martie 2010 16:14
nu,nu
kudika151304
Postat pe 24 Martie 2010 20:26
DE UNDE ATI SCAPAT DE LA BALACEANACA SAU DIN IAD????????????????
kudika026288
Postat pe 25 Martie 2010 16:31
De la: kudika026288, la data 2010-03-25 16:31:34DE UNDE ATI SCAPAT DE LA BALACEANACA SAU DIN IAD????????????????


Daca altii sunt altfel decat majoritatea nu inseamna ca vin din iad .

Postat pe 25 Martie 2010 19:15
De la: , la data 2008-07-31 15:57:34ce parere aveti? eu zic ca este ok. [/quote
shylloo
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:28
pfff prietenul meu mi'a propus asta. am si gasit cuplul, un fost coleg de'al lui de facultate si prietena lui...careeeee...eu nu o sufar de cand mi'a povestit ca s'a dat la el acum ceva timp, de fatza cu colegul asta al lui (cu care era combinata tipa inca de pe atunci). Acum...prietenul meu e destul de gelos si eu cred ca ne iubim destul de mult, insa simt ca riscam mult daca facem asta. Din partea mea in cel mai rau caz nu mi'ar placea sa fiu cu alt baiat in fata lui...cred...adica...sper sa nu ma cuprinda gelozia cand o sa'l vad cu aia...ew.

Daaar totusi ma tenteaza ideea...si eu vroiam sa fac de mult asta si e o ocazie buna...dar zau de nu m'as da cu capul de pereti daca dupa episodul asta ni s'ar destrama relatia:( ca dupa asa ceva...o relatie ori devine mai stransa, ori este distrusa:(

Acm nu stiu...vreau sa mestec bine ideea...sa o pot "vizualiza" ca sa'mi dau seama daca pot sau nu sa fac asta...ideea este cica sa petrecem ceva timp in 4 inainte, ca sa ne mai destindem, ca eu nu ii cunosc de mult timp pe cei doi.
jelleu
Postat pe 8 Iunie 2010 21:19
De la: , la data 2008-07-31 16:59:03io zic ..pas!


...eu zic "done"
pseudonius
Postat pe 10 Iunie 2010 19:39
De la: jelleu, la data 2010-06-08 21:19:53pfff prietenul meu mi'a propus asta. am si gasit cuplul, un fost coleg de'al lui de facultate si prietena lui...careeeee...eu nu o sufar de cand mi'a povestit ca s'a dat la el acum ceva timp, de fatza cu colegul asta al lui (cu care era combinata tipa inca de pe atunci). Acum...prietenul meu e destul de gelos si eu cred ca ne iubim destul de mult, insa simt ca riscam mult daca facem asta. Din partea mea in cel mai rau caz nu mi'ar placea sa fiu cu alt baiat in fata lui...cred...adica...sper sa nu ma cuprinda gelozia cand o sa'l vad cu aia...ew.

Daaar totusi ma tenteaza ideea...si eu vroiam sa fac de mult asta si e o ocazie buna...dar zau de nu m'as da cu capul de pereti daca dupa episodul asta ni s'ar destrama relatia:( ca dupa asa ceva...o relatie ori devine mai stransa, ori este distrusa:(

Acm nu stiu...vreau sa mestec bine ideea...sa o pot "vizualiza" ca sa'mi dau seama daca pot sau nu sa fac asta...ideea este cica sa petrecem ceva timp in 4 inainte, ca sa ne mai destindem, ca eu nu ii cunosc de mult timp pe cei doi.


Mestec-o bine dar sa nu faci indigestie !

Postat pe 12 Iunie 2010 09:15
.....Cea mai frecventa fantezie erotica este sexul in 3 sau in grup... Recunosc, sunt unul dintre adeptii acestui tip de intalniri... N-am facut-o niciodata dar ma gandesc din ce in ce mai des (cu jind) la ce ar trebui sa fac sa-mi pot implini fantezia...
As vrea sa aflu cat mai multe despre acest subiect....experiente, pareri... si vreau sa fiu contactat de amatori...cine stie, poate iese ceva frumos... ID Ymess - exploratorul70, adresa de e-mail exploratorul70@yahoo.com. VA ASTEPT !!
Exploratorul
Postat pe 2 Iulie 2010 11:51
De la: , la data 2008-07-31 15:57:34ce parere aveti? eu zic ca este ok.
PAREREA MEA ESTE CA ASTIA CARE PRACTICA ASA CEVA SINT NISTE DEPLASATI MINTAL! CU SA ITI IMPARTI PARTENERUL SAU PARTENERA CU ALT CINEVA??? GINDESTE OMENESTE! ISI BATE JOC DRACUL DE VOI SI A-I FACETI VOIA.TRZITIVA LA REALITATE OAMENI BUNI CA PLCERA NU CONSTA IN A DEVENI ANIMALIC SAU SA DEVI DRAC. DUMNELEZEU A LASAT DRAGOSTEA SI IUBIREA CURATA NU A TE TAVALI IN MOCIRLA,PRACTICIND ASA CEVA DEJA ESTI CA UN PORC CARE SE TAVALESTE IM MOCIRLA. AR TREBUI SA GINDITI MAI SANATOS.UN OM CARE PRACTICA ASA CEVA ACEL OM DEJA MIROASE A HOIT.TREZITIVA SI GINDITI CACI DUMNEZEU NE VREA CURATI.BUNUL DUMNEZEU SA VA INTOARCA LA CREDINTA! DOAMNE AJUTA!
kudika026288
Postat pe 2 Iulie 2010 16:35
NE MAI INTREBAM DE CE ATITEA SE INTIMPLA IN LUME! CATACLISME,INUNDATI,CUTREMURE,FOAMETE SI ALTELE, DUMNEZEU NU NE MAI RABDA PACATELE, SINT PACATE GRELE IN LUME SI NE VA ARDE CU FOC.DUMNEZEU SPUNE SA NU PERSISTAM IN PACATE SI SA NE INTOARCEM SMERITI LA EL,ALTFEL VA FI VAI DE NOI.UFFFFFFFF, NU INTELEGETI CE NECAZURI NE ASTEAPTA PENTRU PACATELE ACEASTEA GRELE. SINT PACATE PESTE FIRE. TOT CE VINE DE AFARA SE PUNE IN PRACTICA.MURDARIE SI IAR MURDARIE.
kudika026288
Postat pe 2 Iulie 2010 17:31
Poti sa faci sex in grup si cu mine? Esti interesanta
kudika468224
Postat pe 20 Ianuarie 2012 09:27
De la: yumy, la data 2010-03-03 16:14:41gratule tot la grup esti

Si tu ...?
serpico_
Postat pe 20 Ianuarie 2012 09:33
De la: emaemanuella11, la data 2009-02-16 14:53:51
De la: www_cbrighitta, la data 2009-01-30 16:08:52cine dintre noi a facut sex in grup?


Eu nu si tare mi-ar place


In loc sa-i spui barbatului tau dorintele tale, le spui unor necunoscuti pe-un forum. Bun asa...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 30 Ianuarie 2014 07:52
De la: emaemanuella11, la data 2009-02-16 17:26:56
De la: anderson, la data 2009-02-16 17:23:19nu ma la tine.... la dor_a

ema la tine era intrebarea :de ce nu incerci? daca iti doresti

M-am linistit. Nu incerc ca n-am curaj si n-am cu cine (adica sa fie de f. mare incredere)


Nu vrei sa se afle in oras, de ce fel de perversiuni esti in stare?

Stai linistita, la cate aventuri ai avut, sigur s-a aflat ce fel de ...oama esti.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 30 Ianuarie 2014 07:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
... cum sa-l impresionez.... 4 De la: ladyniko 11 Mai 2010 19:55
Iubita refuza actele de dragoste (sex) 8 De la: kudika_965810 1 Iunie 2014 06:49
Probabil sunt de vina cu ceva? 16 De la: anderson 3 Iunie 2009 14:18
Varianta de examen 69. Subiectul 13. Cititi cu atentie textul de mai jos. 9 De la: Baiat_virgin 15 Aprilie 2013 00:06
Lipsa pofta de sex 1 De la: kudika_1040123 4 Martie 2020 11:27