Setari Cookie-uri

ce e de facut?

Acuma debia vb in casa, el sta mereu la calculator,ma simt singura intr-o casnicie,nu stiu ce sa fac si inca suntem la inceput .Oare e vina mea ca am stat mai mult plecata de acasa?Nu stiu ce e de facut am incecat sa vb cu el da ori imi zice ca sunt nebuna ori imi zice ca o sa ne schimbam ,si tot asa ramane.Acuma nu vb deloc,incercsa evit conversatia ca sa nu ne certam iarasi, eu sunt genul de persoana care nu sta si inchite sau sufera din dragoste .eu sunt directa............CE SA FAC?
ionlea
Postat pe 7 August 2008 08:32
salut,
cea mai buna cale este conversatia.Daca stii ca nu vrea sa te asculte roaga-l sa te ajute sa treci peste situatia in care esti.Poate ca in rolul de protector se va comporta altfel.
claudea69
Postat pe 7 August 2008 08:39
da, cred ca ar fi indicata adoptarea tacticii: printesa neajutorata. Roaga-l sa te ajute sa iesi din acest impas, poti intinde nitel coarda spunand ca vina-ti apartine-n mare parte si tocmai de aia consideri ca tre sa te schimbi, insa nu-ti dai seama cum si nu-ti vine taman usor.
Vezi asa cum se comporta, s-ar putea sa dea randament, daca nu, atc schimbi tactica ca, slava Domnului, tactici exista buluc.
Bafta!
puiut_77
Postat pe 7 August 2008 13:54
FETELOR RASPUNSUL LA TOATE E FRUMUSETEA CORPULUI(PTR CELE CARE IL AU ) SI INCA ACUM MA STRADUI LA IMPACARE DACA DRAGOSTE E ...........TOATE SE REZOLVA
INCA UN CAZ FERICIT ............
ionlea
Postat pe 9 August 2008 15:05
De la: ionlea, la data 2008-08-07 08:32:52Acuma debia vb in casa, el sta mereu la calculator,ma simt singura intr-o casnicie,nu stiu ce sa fac si inca suntem la inceput .Oare e vina mea ca am stat mai mult plecata de acasa?Nu stiu ce e de facut am incecat sa vb cu el da ori imi zice ca sunt nebuna ori imi zice ca o sa ne schimbam ,si tot asa ramane.Acuma nu vb deloc,incercsa evit conversatia ca sa nu ne certam iarasi, eu sunt genul de persoana care nu sta si inchite sau sufera din dragoste .eu sunt directa............CE SA FAC?


fatalau sta acasa si u muncest,ea dute u si spunei ca vrei sa divortezi,ca te'ai saturat de toata nebunia,sa'l vezi cum percuteaza de numa numa,asta daca te iubeste bine'teles(glumeam)
u sti cel mai bine,parere mea este ca u nu ai nici o vina
bafta
scorpyoW
Postat pe 7 Mai 2009 22:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
experienta 7 De la: rehab20 15 Iunie 2009 19:02
ce decizie sa iau? 12 De la: v3ronik 19 Mai 2010 08:27
IUBIRE INTERZISA 28 De la: kudika_16468 26 Septembrie 2012 23:14
Ciudatenie 26 De la: thadoog 11 Ianuarie 2010 18:52
va rog sa va dati cu parerea... 4 De la: irinuca89 4 Decembrie 2008 23:20