Setari Cookie-uri

femeia rac

De la: alegro6543, la data 2011-10-14 15:29:40Eu vreau sa stiu despre femeia... vipera.

o!E cea mai tare din zodiace,da' nu-ti spunem ce si cum,stim doar noi!
nicossia
Postat pe 14 Octombrie 2011 15:32
Ai dreptate, in zodiace nu scrie nimic despre ea. Astia-mi zic insa ca... o intalnim peste tot.
alegro6543
Postat pe 14 Octombrie 2011 15:43
De la: alegro6543, la data 2011-10-14 15:43:04Ai dreptate, in zodiace nu scrie nimic despre ea. Astia-mi zic insa ca... o intalnim peste tot.


in aceleasi locuri gasesti si femeia drac
N0_name
Postat pe 14 Octombrie 2011 16:07
"femeia - drac"... pare un pleonasm
alegro6543
Postat pe 14 Octombrie 2011 16:09
De la: alegro6543, la data 2011-10-14 16:09:52"femeia - drac"... pare un pleonasm


ma tem ca o sa apara replici,multe ,ceva legat de misogini

N0_name
Postat pe 14 Octombrie 2011 16:14
ma tem... ca nu.
alegro6543
Postat pe 14 Octombrie 2011 16:16
De la: alegro6543, la data 2011-10-14 16:16:56ma tem... ca nu.


se pare ca ai dreptate
N0_name
Postat pe 14 Octombrie 2011 16:19
De la: N0_name, la data 2011-10-14 16:19:56
De la: alegro6543, la data 2011-10-14 16:16:56ma tem... ca nu.


se pare ca ai dreptate

Adevaru' absolut... nu poate fi combatut.
alegro6543
Postat pe 14 Octombrie 2011 16:22
De la: alegro6543, la data 2011-10-14 16:22:29
De la: N0_name, la data 2011-10-14 16:19:56
De la: alegro6543, la data 2011-10-14 16:16:56ma tem... ca nu.


se pare ca ai dreptate

Adevaru' absolut... nu poate fi combatut.



Serios?Ce reprezinta adevarul absolut in conceptia ta?Ia sa vedem....!
RAINBOWLADY
Postat pe 14 Octombrie 2011 16:30
Haideti doamna, ma angrenati intr-o discutie care este... peste puterea de percepere a obositului neuron pe care il am in dotare. Ce-mi aduc insa aminte de pe la ... artimetica (parca ), c'-atunci cand a vazut profesoru' ca nu pricep si nu stiu sa demonstrez nici o teorema, ca sa nu ma lase repetent ... si al saselea an la rand... mi-a explicat despre.. lema - ceva ce nu trebuie demonstrat ... ci luat ca atare, de la sine inteles. Cam asa imi imaginez eu despre adevaru' asta absolut... da' nu prea sigur.
alegro6543
Postat pe 14 Octombrie 2011 16:38
De la: alegro6543, la data 2011-10-14 16:38:27 Haideti doamna, ma angrenati intr-o discutie care este... peste puterea de percepere a obositului neuron pe care il am in dotare. Ce-mi aduc insa aminte de pe la ... artimetica (parca ), c'-atunci cand a vazut profesoru' ca nu pricep si nu stiu sa demonstrez nici o teorema, ca sa nu ma lase repetent ... si al saselea an la rand... mi-a explicat despre.. lema - ceva ce nu trebuie demonstrat ... ci luat ca atare, de la sine inteles. Cam asa imi imaginez eu despre adevaru' asta absolut... da' nu prea sigur.



Deci,sa inteleg ca adevarul absolut este o taina,un sacrament,in acceptiunea ta si tu ca sa nu fii pus in ingrata situatie de a mai repeta inca o data un an scolar,ai luat-o ca atare!Adevarul absolut nu exista in timp real,nu poate fi perceput de catre om,oricat de mult ne-am crede apti si capabili pentru a-l descoperi.
Ei,adevarul absolut nu exista decat in Divinitate,si este parere pur personala,nu trebuie sa te simti obligat sa ma contracarezi in vreun fel,nu doresc nicicum sa tulbur linistea singurul neuron pe care il detii ca functionabil,cu toate ca eu sunt absolut convinsa de contrariul spuselor tale!
RAINBOWLADY
Postat pe 14 Octombrie 2011 16:51
Femeia rac? eu sunt rac. E sensibila,are un ocean de sentimente de oferit(daca are cui oferi),e mama devotata,e fidela,...sunt multe de spus...e drac impielitat in anumite momente...daca e provocata. E foarte feminina ,sentimentala,o femeie delicata si finuta.Am zis numai de bine, sa zic si de rau:e cam zgarcita uneori,nu prea iarta ,nu uita(doar trece cu vederea),e usor de ranit.Parerea mea.Nina.
Nina73
Postat pe 18 Decembrie 2011 22:38
eu sunt rac cu ascendent in leu :) . din amandoua am cate ceva , dar peste 35 de ani spun astrologii ca nu o sa mai conteze zodia ci ascendentul adica vei lua si ceva din ascendent, daca ai rac in ascendent in rac nu vei lua nimic din ascndent pt ca ii aceas zodie. si intr-adevar raci sunt al naibi de gelosi si ai dracu..eu sunt multumita ca sunt in zodia rac chiar daca am ascendent in leu si asta ma multumeste.. pt ca sunt zodii total diferite.. apa si pamant:)
Iubhytha_Tha_1
Postat pe 2 August 2012 20:45
De la: monalisa2000, la data 2008-09-06 11:16:00Cea mai nasoala zodie de pe fata de pamant.Ma rog, parerea mea despre zodia mea.Sensibilitate excesiva, dusa pana la extremul extremului, incapatanare de multe ori prosteasca asociata cu un orgoliu la fel, cand nu-i convine ceva in loc sa-i spuna omului in fata ce si cum, se bosumfla si se baga la el in carapace acolo unde e cald si bine si de unde nu-l mai scoate nici dracu decat cu mari eforturi; genul de om care se zbate si ajuta pe toata lumea pt ca el considera ca fiind obligatia lui cosmica sa-i ajute pe toti in toate problemele, e sigur rac( bineinteles, de regula din aceasta caracteristica deriva o groaza de probleme si vesnica intrebare :de ce n-oi fi stat eu in banca mea, sa-mi vad de treaba, ca doar nu sunt maica teresa , si vesnicul raspuns :pt ca nu pot fi altfel)Visatori, traiesc intr-o lume imaginara unde toti sunt buni la suflet la fel ca ei, unde nu li se poate intampla nimic rau, pt ca ei de fapt raman niste copii toata viata si cum sa-i faci rau unui copil , doamne fereste.In esenta, niste inadaptati la lumea actuala in care nu prea mai conteaza calitati gen loialitate, bunatate, sinceritate, atasament fata de casa si familie. Cam asa sunt toti racii pe care-i cunosc si am studiat indelung problema.Mare noroc daca da peste un partener dintr-o zodie care sa-i inteleaga nevoia de afectiune, de siguranta, capriciile si psihicul destul de labil - de preferat un peste sau un taur.Pt ca daca se intalneste cu vreun varsator sau vreo balanta, o sa fie vai de el.




..ca si reprez. al zodiei pesti..am ajuns la concluzia ca racii sunt labili psihic, am inghitit am inghitit, frate dar deloc nu recunoaste si nu lasa de la ei neam nici cand proprii ei prieteni ii zic in fata " fata tu gresesti lasa de la tine" ..ea nu si nu si nu..o tin numai pe a lor, se retrag in carapace si coc" ideile de numa numa..apoi urmeaza tocana...in loc sa intrebe direct...maicamea tot rac, prea prea sufocant de protectoare..cat o tin la distanta este ok dar daca cobor garda jos vai..genul de femeie care deschide usa in urma fiului ce pleaca la servici ..la 29 de ani . Colega de servici..da tot rac, antipatica si cu toane, instabila si nehotarata.. si asta o zice un peste (ascend in scorp. daca are vreo relevanta), care are ceva toleranta.
kudika_13371
Postat pe 2 August 2012 22:09
te pune pe ganduri pestele precedent...auzi la el ...! am inghitit,am inghitit,frate,dar deloc .....!
nicossia
Postat pe 3 August 2012 22:37
.. desi stiam ca nu'i de mine nu treb sa ma pun la mintea ei..tipei rac, ma rog fosta..azi las de la mine maine la fel..ce frumos ar fi mers relatia 2-3-7 ea ar fi zis eu as fi executat, dar cand am ridicat pct-ul de vedere..foc si para, ma obosit psihic, stiu ca in alegerea partenerului se mai tine cont si de backround copilariei, educatie, bun simt, reactii/actiuni morale. Tipa asta daca aveam un covrig si nu il mai mancam si intindeam sa dau la unu mai nevoias dp strada..vai era stapana si pe banii/valorile mele morale.."ca astia asa s-au invatat la intins mana pe strada..da bine este alegerea mea"..sper sa fi nimerit eu un soi mai nasol de femeie erodata la dovleac..ca unde te uiti ...mama mama peste-rac combinatie extra ultra mega super uber boom bang mishto'. Mare pacat ca nu i-am dat liber dupa prima intalnire si mi-a dat tot ea mie..dupa ce ii dadusem eu in prealabil cu 2 zile in urma...is ciudate rau fiintele astea. Ma rog, is epuizat si agitat dupa contradictiile cu racul*, sa fiti iubiti..de oameni decenti ce va merita cu adevarat.
kudika_13371
Postat pe 4 August 2012 00:23
Si eu sunt Rac , ce pot sa iti spun ,eu am ascendentul in Fecioara , foarte sensibila , perfectionista, critica , naiva cateodata , geloasa , loiala, impulsiva si fac foarte multe lucruri din impulsivitate si spun multe lucruri care cateodata sunt prostesti , vreau tot timpul atentie si siguranta , si cam atat ^^
kudika_29884
Postat pe 19 Februarie 2013 09:28
De la: kudika_29884, la data 2013-02-19 09:28:58Si eu sunt Rac , ce pot sa iti spun ,eu am ascendentul in Fecioara , foarte sensibila , perfectionista, critica , naiva cateodata , geloasa , loiala, impulsiva si fac foarte multe lucruri din impulsivitate si spun multe lucruri care cateodata sunt prostesti , vreau tot timpul atentie si siguranta , si cam atat ^^
si vb cam mult
kudika_28071
Postat pe 19 Februarie 2013 09:37
O data am avut de-a face cu un RAC.Nu mai doresc.I-am dat tot ce inseamna iubire,dragoste,siguranta.tot.in timp de era cu mine mai era cu inca 3 barbati.Sunt foarte dificili,mincinosi si visatori,de necunvant.
kudika183470
Postat pe 5 Noiembrie 2013 16:02
Ai dreptate mare.Tot i-am dat,zilinic cum spui tu,in timp ce era cu mine mai era 3 barbati.Mincinoase din calea afara.Cele mai negre trairi le am cu femeia rac.
kudika183470
Postat pe 5 Noiembrie 2013 16:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia SAGETATOR barbatul GEMENI 29 De la: Indiana_Jones 20 Septembrie 2011 18:34
El capricorn-ea gemeni. 3 De la: Iradiatu_ 4 Februarie 2009 22:24
eu pesti el gemeni.... 12 De la: kudika_14249 10 Septembrie 2012 23:14
help!!! 17 De la: anishoara22 5 Octombrie 2011 22:40
ce parere aveti despre sex? 80 De la: rox81 5 Iulie 2010 14:31