Setari Cookie-uri

Sunt complexata! Un sfat va rog...

Acum cateva zile prietenul meu mi`a propus sa facem sex oral... si eu lui si el mie... problema este ca sunt foarte complexata, nu pot scapa de prejudecati.... sex normal facem de vreo 7 luni, insa sexul oral parca e un subiect tabu pentru mine... Suntem impreuna de un an si ceva si il iubesc enorm, e singura persoana cu care as face asa ceva daca ar fi... Insa intotdeauna am fost o fata cuminte si nu incetez sa ma gandesc ce ar crede despre mine daca as accepta... Daca o sa zica ca sunt o usuratica sau mai stiu eu ce?! E gresit sa fac asta? Va rog sa nu fiti rautaciosi in raspunsuri
love_is_precious
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:40
daca nu vrei sa faci ceva.....nu face.........comunica cu el spune i temerile tale.......
simo_76
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:44
De la: simo_76, la data 2009-10-17 21:44:04daca nu vrei sa faci ceva.....nu face.........comunica cu el spune i temerile tale.......


Nu e vorba ca nu vreau... vreau... Dar mi`e frica sa nu`si schimbe impresia despre mine...
I`am zis ca nu am mai facut asa ceva si ca eu cred ca de obicei fetele de pe centura fac...
poate sunt eu de moda veche de nu pot scapa de inhibitii...
In final...e ceva normal sa faci asta cu persoana iubita?
love_is_precious
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:48
normal e doar ceea ce crezi tu ca e normal.....nu ce cred altii.......doar tu poti lua decizia daca e normal sau nu......in orice caz....mai gandeste te.......inainte de a lua o decizie.....
simo_76
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:51
e normal.adica sunt multi adolescenti care nu sant pregatiti pentru sex normal asa ca incep cu oral.
iulia069834
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:51
De la: iulia069834, la data 2009-10-17 21:51:46e normal.adica sunt multi adolescenti care nu sant pregatiti pentru sex normal asa ca incep cu oral.


Am zis mai sus ca stam bine la capitolul sex normal... Lui i s`a facut si oral, pe vremea cand nu eram impreuna...Si e foarte incantat de acest aspect... La 22 de ani nu prea mai e adolescent...si nici eu la 20... De iubit ma iubeste si eu pe el normal... cum am mai zis, este singura persoana cu care as face asa ceva... dar mi`e prea frica de ceea ce ar putea crede despre mine...
E ceva firesc sa faci oral cu pers iubita sau numai usuraticele fac?
love_is_precious
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:58
Pui mic, atunci cand iubesti pe cineva, faci dragoste, nu sex! Puteti sa experimentati orice, fara jena si prejudecati, important e sa va placa voua! In niciun caz nu vei fi catalogata drept usuratica, din moment ce va iubiti!
miss_darine
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:14
daca va iubiti este firesc tot ce va doriti sa faceti impreuna, deci... lasa inhibitia de-o parte si stai linistita ca daca relatia voastra sexuala merge bine, dupa cum spui, nu are de ce sa te creada usuratica, ba din contra, o sa va simtit si mai bine.
iubiti-va si gandeste-te ca faceti dragoste, nu sex
i_andra
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:18
De la: miss_darine, la data 2009-10-17 22:14:43Pui mic, atunci cand iubesti pe cineva, faci dragoste, nu sex! Puteti sa experimentati orice, fara jena si prejudecati, important e sa va placa voua! In niciun caz nu vei fi catalogata drept usuratica, din moment ce va iubiti!


Ai dreptate, cand iubesti pe cineva faci dragoste, nu sex. Pana la urma de ce as fi eu usuratica ca doar si el imi face mie
glumesc...mi`e greu sa scap de inhibitiile astea desi il iubesc enorm...
Multumesc miss darine pentru sfat...
love_is_precious
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:21
De la: i_andra, la data 2009-10-17 22:18:14daca va iubiti este firesc tot ce va doriti sa faceti impreuna, deci... lasa inhibitia de-o parte si stai linistita ca daca relatia voastra sexuala merge bine, dupa cum spui, nu are de ce sa te creada usuratica, ba din contra, o sa va simtit si mai bine.
iubiti-va si gandeste-te ca faceti dragoste, nu sex


Corect, facem dragoste, nu sex..
Si el este un pic inhibat ca nu a mai facut pana acum, ci doar i s`a facut... dar este dispus sa treaca peste inhibitii, lui ii este mai usor... si zicea ca sunt nebuna daca cred ca numai alea de pe centura fac... mai ales ca suntem impreuna de un an si ne iubim... Acum nu stiu ce sa fac, nu stiu daca pot sa scap de retineri...
Multumesc din suflet
love_is_precious
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:25
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 22:25:43
De la: i_andra, la data 2009-10-17 22:18:14daca va iubiti este firesc tot ce va doriti sa faceti impreuna, deci... lasa inhibitia de-o parte si stai linistita ca daca relatia voastra sexuala merge bine, dupa cum spui, nu are de ce sa te creada usuratica, ba din contra, o sa va simtit si mai bine.
iubiti-va si gandeste-te ca faceti dragoste, nu sex


Corect, facem dragoste, nu sex..
Si el este un pic inhibat ca nu a mai facut pana acum, ci doar i s`a facut... dar este dispus sa treaca peste inhibitii, lui ii este mai usor... si zicea ca sunt nebuna daca cred ca numai alea de pe centura fac... mai ales ca suntem impreuna de un an si ne iubim... Acum nu stiu ce sa fac, nu stiu daca pot sa scap de retineri...
Multumesc din suflet


incearca cu 100 de whisky bafta
i_andra
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:28
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:58:37
De la: iulia069834, la data 2009-10-17 21:51:46e normal.adica sunt multi adolescenti care nu sant pregatiti pentru sex normal asa ca incep cu oral.


Am zis mai sus ca stam bine la capitolul sex normal... Lui i s`a facut si oral, pe vremea cand nu eram impreuna...Si e foarte incantat de acest aspect... La 22 de ani nu prea mai e adolescent...si nici eu la 20... De iubit ma iubeste si eu pe el normal... cum am mai zis, este singura persoana cu care as face asa ceva... dar mi`e prea frica de ceea ce ar putea crede despre mine...
E ceva firesc sa faci oral cu pers iubita sau numai usuraticele fac?


nu am zis ca e un adolescent.dar poate cand o fost cu asta o inceput.si este normal dar eu una prefer sexul normal.si nu are de ce sa iti zica asa.
iulia069834
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:29
De la: i_andra, la data 2009-10-17 22:28:01
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 22:25:43
De la: i_andra, la data 2009-10-17 22:18:14daca va iubiti este firesc tot ce va doriti sa faceti impreuna, deci... lasa inhibitia de-o parte si stai linistita ca daca relatia voastra sexuala merge bine, dupa cum spui, nu are de ce sa te creada usuratica, ba din contra, o sa va simtit si mai bine.
iubiti-va si gandeste-te ca faceti dragoste, nu sex


Corect, facem dragoste, nu sex..
Si el este un pic inhibat ca nu a mai facut pana acum, ci doar i s`a facut... dar este dispus sa treaca peste inhibitii, lui ii este mai usor... si zicea ca sunt nebuna daca cred ca numai alea de pe centura fac... mai ales ca suntem impreuna de un an si ne iubim... Acum nu stiu ce sa fac, nu stiu daca pot sa scap de retineri...
Multumesc din suflet


incearca cu 100 de whisky bafta


multumesc, chiar o sa am nevoie de bafta daca va fii ceva
love_is_precious
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:30
De la: iulia069834, la data 2009-10-17 22:29:47
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:58:37
De la: iulia069834, la data 2009-10-17 21:51:46e normal.adica sunt multi adolescenti care nu sant pregatiti pentru sex normal asa ca incep cu oral.


Am zis mai sus ca stam bine la capitolul sex normal... Lui i s`a facut si oral, pe vremea cand nu eram impreuna...Si e foarte incantat de acest aspect... La 22 de ani nu prea mai e adolescent...si nici eu la 20... De iubit ma iubeste si eu pe el normal... cum am mai zis, este singura persoana cu care as face asa ceva... dar mi`e prea frica de ceea ce ar putea crede despre mine...
E ceva firesc sa faci oral cu pers iubita sau numai usuraticele fac?


nu am zis ca e un adolescent.dar poate cand o fost cu asta o inceput.si este normal dar eu una prefer sexul normal.si nu are de ce sa iti zica asa.


Multumesc
Problema este ca i`au facut doar usuraticele pana acum... unele de la o pensiune Dakos... poate si de asta mi`e frica ca ma va asemana cu ele...
love_is_precious
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:35
Daca te iubeste, in nici un caz nu te va considera usuratica. Lasa-l pe el sa-ti faca tie oral mai intai, cine stie, poate asa vei scapa de inhibitii (macar de o parte)
kitty_krieger
Postat pe 17 Octombrie 2009 23:29
Bine, uite un sfat concret: daca aveti un spatiu numai al vostru (camera), incearca sa creezi o atmosfera intima si calda, cumpara mai multe lumanari, pune muzica in surdina, cumpara un ulei pentru masaj cu aroma care-ti place tie ( se gaseste in cora). Incepeti preludiul cu un masaj reciproc folosind uleiul de care ti-am spus si ai sa vezi ca incet, incet te vei relaxa si nu te vei mai gandi la nimic care sa te inhibe in vreun fel!
miss_darine
Postat pe 18 Octombrie 2009 10:15
e f ok sa creezi o atmosfera romantica...dar intai sa te obisnuiesti inceararca pe o banana(fara coaja), cam seamana. vezi cum e. si apoi cand e atunci faci acelasi lucru ca si la banana . o sa vezi inceputul e greu...si o sa il faci ffff fericit, mai ales ca sexul oral e important pentru barbati. bafta
lauraganea
Postat pe 18 Octombrie 2009 11:12
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 22:25:43
De la: i_andra, la data 2009-10-17 22:18:14daca va iubiti este firesc tot ce va doriti sa faceti impreuna, deci... lasa inhibitia de-o parte si stai linistita ca daca relatia voastra sexuala merge bine, dupa cum spui, nu are de ce sa te creada usuratica, ba din contra, o sa va simtit si mai bine.
iubiti-va si gandeste-te ca faceti dragoste, nu sex


Corect, facem dragoste, nu sex..
Si el este un pic inhibat ca nu a mai facut pana acum, ci doar i s`a facut... dar este dispus sa treaca peste inhibitii, lui ii este mai usor... si zicea ca sunt nebuna daca cred ca numai alea de pe centura fac... mai ales ca suntem impreuna de un an si ne iubim... Acum nu stiu ce sa fac, nu stiu daca pot sa scap de retineri...
Multumesc din suflet


Scumpa, nu stiu daca el a mai facut sau nu, dar hai sa-l credem pe cuvant
Da-mi voie insa sa-ti spun un mic secret despre barbati: desi nu o spun clar, le place sa ofere sex oral. Tuturor (barbatilor) le place, fara exceptie! Deci el nu ar face ceva ce nu i-ar placea, stai linistita.

Pe de alta parte... toate am avut aceleasi scrupule la varsta ta. Trec!
Nu-ti face probleme, daca te iubeste, impresia lui nu are cum sa se schimbe.
Iar daca se schimba, inseamna ca nu te-a iubit nici inainte si ca e un prost plin de prejudecati de loi lei.
Hihi! Mi-a placut faza cu "e singurul caruia i-ai face-o"... Toate am zis si asta, la varsta ta... As vrea sa te aud in 10 ani ... dar mai bine nu iti sparg balonasul de sapun de acum.

Ceea ce trebuie sa-ti amintesti e ca sexul oral nu e nici murdar, nici scarbos si nici injositor, daca o faci pentru ca vrei tu. Cand esti indragostita de cineva, vrei sa-l saruti (si sa fii sarutata) peste tot.
Atentie la igiena intima (e un sfat de prisos, as zice, presupun ca stii si tu asta) si - daca tot vrea sa munceasca, ai grija sa-i spui exact unde si cum simti cel mai bine. Nu uita, el nu are de unde sti ce si unde simti tu, e treaba ta sa-i explici. Si vice-versa e valabila.
Sa aveti o viata frumoasa cu nopti fierbinti!

Dor_a
Postat pe 18 Octombrie 2009 12:00
De la: Dor_a, la data 2009-10-18 12:00:55
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 22:25:43
De la: i_andra, la data 2009-10-17 22:18:14daca va iubiti este firesc tot ce va doriti sa faceti impreuna, deci... lasa inhibitia de-o parte si stai linistita ca daca relatia voastra sexuala merge bine, dupa cum spui, nu are de ce sa te creada usuratica, ba din contra, o sa va simtit si mai bine.
iubiti-va si gandeste-te ca faceti dragoste, nu sex


Corect, facem dragoste, nu sex..
Si el este un pic inhibat ca nu a mai facut pana acum, ci doar i s`a facut... dar este dispus sa treaca peste inhibitii, lui ii este mai usor... si zicea ca sunt nebuna daca cred ca numai alea de pe centura fac... mai ales ca suntem impreuna de un an si ne iubim... Acum nu stiu ce sa fac, nu stiu daca pot sa scap de retineri...
Multumesc din suflet


Scumpa, nu stiu daca el a mai facut sau nu, dar hai sa-l credem pe cuvant
Da-mi voie insa sa-ti spun un mic secret despre barbati: desi nu o spun clar, le place sa ofere sex oral. Tuturor (barbatilor) le place, fara exceptie! Deci el nu ar face ceva ce nu i-ar placea, stai linistita.

Pe de alta parte... toate am avut aceleasi scrupule la varsta ta. Trec!
Nu-ti face probleme, daca te iubeste, impresia lui nu are cum sa se schimbe.
Iar daca se schimba, inseamna ca nu te-a iubit nici inainte si ca e un prost plin de prejudecati de loi lei.
Hihi! Mi-a placut faza cu "e singurul caruia i-ai face-o"... Toate am zis si asta, la varsta ta... As vrea sa te aud in 10 ani ... dar mai bine nu iti sparg balonasul de sapun de acum.

Ceea ce trebuie sa-ti amintesti e ca sexul oral nu e nici murdar, nici scarbos si nici injositor, daca o faci pentru ca vrei tu. Cand esti indragostita de cineva, vrei sa-l saruti (si sa fii sarutata) peste tot.
Atentie la igiena intima (e un sfat de prisos, as zice, presupun ca stii si tu asta) si - daca tot vrea sa munceasca, ai grija sa-i spui exact unde si cum simti cel mai bine. Nu uita, el nu are de unde sti ce si unde simti tu, e treaba ta sa-i explici. Si vice-versa e valabila.
Sa aveti o viata frumoasa cu nopti fierbinti!



Multumesc Dor_a, esti o scumpa
Ai dreptate, din cate stiu, nu ar face ceva ce nu i`ar placea. Si poate ca peste 10 ani nu voi mai gandi la fel
Iar aici ai pus punctul pe i : ,,Ceea ce trebuie sa-ti amintesti e ca sexul oral nu e nici murdar, nici scarbos si nici injositor, daca o faci pentru ca vrei tu. Cand esti indragostita de cineva, vrei sa-l saruti (si sa fii sarutata) peste tot." Poate ca si de asta am atatea prejudecati, ca mi se pare un pic injositor...
Multumesc inca o data!
love_is_precious
Postat pe 18 Octombrie 2009 15:49
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-10-17 23:29:05Daca te iubeste, in nici un caz nu te va considera usuratica. Lasa-l pe el sa-ti faca tie oral mai intai, cine stie, poate asa vei scapa de inhibitii (macar de o parte)


Am vorbit ca daca e sa se intample, sa fie simultan...
love_is_precious
Postat pe 18 Octombrie 2009 15:51
De la: miss_darine, la data 2009-10-18 10:15:33Bine, uite un sfat concret: daca aveti un spatiu numai al vostru (camera), incearca sa creezi o atmosfera intima si calda, cumpara mai multe lumanari, pune muzica in surdina, cumpara un ulei pentru masaj cu aroma care-ti place tie ( se gaseste in cora). Incepeti preludiul cu un masaj reciproc folosind uleiul de care ti-am spus si ai sa vezi ca incet, incet te vei relaxa si nu te vei mai gandi la nimic care sa te inhibe in vreun fel!


Cu creatul atmosferei intime e mai greu, pentru ca cel mai probabil va fii la el acasa... offff
love_is_precious
Postat pe 18 Octombrie 2009 15:54
De la: lauraganea, la data 2009-10-18 11:12:52e f ok sa creezi o atmosfera romantica...dar intai sa te obisnuiesti inceararca pe o banana(fara coaja), cam seamana. vezi cum e. si apoi cand e atunci faci acelasi lucru ca si la banana . o sa vezi inceputul e greu...si o sa il faci ffff fericit, mai ales ca sexul oral e important pentru barbati. bafta


Oralul nu mi se pare atat de esential, chiar il poate face fff fericit?! Poate gandesc asa si din cauza mediului in care traiesc, de exemplu majoritatea fetelor pe care le cunosc spuneau ca daca prietenul lor le`ar propune asa ceva, l`ar trimite la plimbare in secunda 2... eu de obicei sunt open-minded, vorbesc despre orice cu prietenul, am si eu fantezii pe care i le marturisesc si pe care incearca sa mi le indeplineasca...insa de oral nu a mentionat nici unul pana acum, era ceva tabu...
love_is_precious
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:06
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:58:37
De la: iulia069834, la data 2009-10-17 21:51:46e normal.adica sunt multi adolescenti care nu sant pregatiti pentru sex normal asa ca incep cu oral.


Am zis mai sus ca stam bine la capitolul sex normal... Lui i s`a facut si oral, pe vremea cand nu eram impreuna...Si e foarte incantat de acest aspect... La 22 de ani nu prea mai e adolescent...si nici eu la 20... De iubit ma iubeste si eu pe el normal... cum am mai zis, este singura persoana cu care as face asa ceva... dar mi`e prea frica de ceea ce ar putea crede despre mine...
E ceva firesc sa faci oral cu pers iubita sau numai usuraticele fac?

Ai fost foarte haioasa,cu ultima propozitie ...
Eu ma gandesc ca in iubire si intr-un cuplu care se iubeste asa cum e si cazul vostru,limitele vi le puneti voi.Nu exista ceva "normal" pt toata lumea,asta depinde de convingerile fiecaruia dintre noi.
Daca te ingrijoreaza doar ce ar putea" crede "el,nu cred c-ai comunicat destul de direct cu el sau esti tu deocamdata prea pudica pt a face pasul.Nu trebuie sa te stresezi,sexul oral ,e o placere extraordinara pt un barbat si poate fi si pt tine la fel,daca ai suficienta incredere in tine si in iubirea voastra.Multe dintre noi probabil au gandit la fel ca tine la inceput,dar parerea mea este ca atunci cand iubesti f mult,nu exista "rusine" si poti face cu persoana iubita tot ceea ce va doriti amandoi.
Deci-mai putine vorbe si surprinde-l pe iubitul tau,nu iti cenzura trairile si dorintele,pt ca la un mom dat,te vei amuza sigura de "temerile " tale!Iubiti-va cum va place!
luyyzz
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:09
De la: love_is_precious, la data 2009-10-18 15:51:43
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-10-17 23:29:05Daca te iubeste, in nici un caz nu te va considera usuratica. Lasa-l pe el sa-ti faca tie oral mai intai, cine stie, poate asa vei scapa de inhibitii (macar de o parte)


Am vorbit ca daca e sa se intample, sa fie simultan...


Mai bine pe rand... 69-le mi se pare incomod, iar pentru o intaia oara... neaaa, nici vorba!

Dar care-i problema, i-e frica sa-ti faca el primul, sau ce??
Dor_a
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:11
De la: Dor_a, la data 2009-10-18 16:11:16
De la: love_is_precious, la data 2009-10-18 15:51:43
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-10-17 23:29:05Daca te iubeste, in nici un caz nu te va considera usuratica. Lasa-l pe el sa-ti faca tie oral mai intai, cine stie, poate asa vei scapa de inhibitii (macar de o parte)


Am vorbit ca daca e sa se intample, sa fie simultan...


Mai bine pe rand... 69-le mi se pare incomod, iar pentru o intaia oara... neaaa, nici vorba!

Dar care-i problema, i-e frica sa-ti faca el primul, sau ce??


eu nici atat nu fac prima
love_is_precious
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:13

Oricum cand mai deschidem subiectul, o sa`i spun toate temerile mele...
Poate pentru unele din voi e un pic amuzant si totodata ceva normal, dar sunt convinsa ca ma intelegeti si ca ati gandit la fel prima data...
Va multumesc si o sa va tin la curent
love_is_precious
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:21
I`am zis care sunt temerile mele in ceea ce priveste sexul oral... Si si`a cerut scuze ca mi`a propus, a zis ca nu o sa mai vorbeasca despre asta... Parca nu e tocmai reactia pe care o asteptam, ce sa inteleg din asta?
love_is_precious
Postat pe 22 Octombrie 2009 16:29
De la: love_is_precious, la data 2009-10-22 16:29:11I`am zis care sunt temerile mele in ceea ce priveste sexul oral... Si si`a cerut scuze ca mi`a propus, a zis ca nu o sa mai vorbeasca despre asta... Parca nu e tocmai reactia pe care o asteptam, ce sa inteleg din asta?


pf... :) eu zic sa iti cumperi un lubrifiant de la durex.din ala rosu..sau verde..au gust bun :) si sa ii faci o surpriza...nu inteleg de ce nu tu prima. in nici un caz? daca il iubesti ..daca te iubeste..daca aveti incredere.si vreti sa faceti asta..faceti-o!! macar incearca..si vezi cum e..nu poti sa iti zici ca iti place sau nu pana nu incerci...incearca..o sa il faci fericit...ce atata vorbaraie?:) surprinde-l!!
Corina_cori
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:47
De la: love_is_precious, la data 2009-10-22 16:29:11I`am zis care sunt temerile mele in ceea ce priveste sexul oral... Si si`a cerut scuze ca mi`a propus, a zis ca nu o sa mai vorbeasca despre asta... Parca nu e tocmai reactia pe care o asteptam, ce sa inteleg din asta?


si-a dat seama ca nu vrei sa o faci si gata, ce-ti faci atatea griji?...parerea mea pur personala e ca esti complexata...in cuplu poti sa faci ce vrei...deci arunca aceste complexe...crede-ma fiecare inceput are farmecul lui...totul se petrece la nivel de perceptie...cum vezi tu lucrurile...oersonal nu pun sexul oral pe prima pagina...este cand e ...cum sa zic...incitant este cand nu...totul e cum percepi faptul in momentul respectiv....cum zicea careva...daca iti place faci ...daca nu...nu realizezi oricum nimic cu un lucru fals.
kudika076390
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:49
De la: kudika076390, la data 2009-10-22 22:49:15
De la: love_is_precious, la data 2009-10-22 16:29:11I`am zis care sunt temerile mele in ceea ce priveste sexul oral... Si si`a cerut scuze ca mi`a propus, a zis ca nu o sa mai vorbeasca despre asta... Parca nu e tocmai reactia pe care o asteptam, ce sa inteleg din asta?


si-a dat seama ca nu vrei sa o faci si gata, ce-ti faci atatea griji?...parerea mea pur personala e ca esti complexata...in cuplu poti sa faci ce vrei...deci arunca aceste complexe...crede-ma fiecare inceput are farmecul lui...totul se petrece la nivel de perceptie...cum vezi tu lucrurile...oersonal nu pun sexul oral pe prima pagina...este cand e ...cum sa zic...incitant este cand nu...totul e cum percepi faptul in momentul respectiv....cum zicea careva...daca iti place faci ...daca nu...nu realizezi oricum nimic cu un lucru fals.


Nu zic ca imi place sau nu, pentru ca deocamdata nu am incercat si nu am de unde stii... singura problema o reprezinta complexele mele generate de educatia stricta pe care am primit`o...
In final a ramas ca daca va fii sa se intample, macar sa fie ceva spontan si nicidecum ceva programat...
Dar am o gramada de emotii de pe acum, ma simt ca si cand as da examenul auto, proba practica
love_is_precious
Postat pe 23 Octombrie 2009 19:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce credeti? 19 De la: kentfarafiltru 5 Decembrie 2009 15:35
bunaa 26 De la: Tharr 25 Octombrie 2010 09:00
sex neprotejat 112 De la: Arutzu28 12 August 2011 16:44
Inscriu Reprezentanti Oriflame in toata tara 2 De la: lloremmy 9 Octombrie 2011 20:46
Insarcinata de la o penetrare? 8 De la: kudika_1007767 12 Aprilie 2016 23:16