Setari Cookie-uri

Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum

De la: Barbie30, la data 2010-08-02 00:18:40
De la: marco918, la data 2010-08-02 00:12:24... genul asta de cafenea ''musulmana'' mi se pare de o rautate demna de toate rautatile cu care a fost gratulata ... e doar o constatare ... pentru niste ROMANCE devenite, din diverse motive, musulmance, e greu de inteles de ce se IZOLEAZA (poate fortat?) si refuza socializarea cu ceilalti ... pe criterii RELIGIOASE ... in fond in viata de zi cu zi au nevoie de noi ceilalti si s-ar supara daca ar fi marginalizate si izolate ... ma mir ca nu a fost sters topicul pina acum ... oricum e urit din partea voastra ...


Nenea Marco,asta e cafenea pentru fete bre!Eu zic sa iesi repejor!








... ies sefa ... imediat ... dar intelegi ca fetele trebuie sa fie ... musulmance !!! ... altfel esti tratat cu condescenta ... asa le-au invatat ''sponsorii'' ... eheee, fetelor daca plecati din romania o sa va iasa distratia pe nas ... oricum eu am o mica retinere fata de cei care si-au renegat toti stramosii in felul asta ... pentru simplu motiv ca am exemple reale de familii mixte unde iubirea nu a fost conditionata de apartenentza la o religie sau alta ... tzeapa ... mare ...

marco918
Postat pe 2 August 2010 01:19
De la: Altfel_, la data 2010-08-02 00:12:57
predau stafeta...,noapte cu vise dulci !!!

no' ...,ca aparu' sustinatorul lui baselu' si-al lui boc,pdl-istul marco
sau ..,intre timp o fi devenit si el unul din grohaitorii de dupa
cred ca si-asta si-o fi tras-o cu vreun musulman si nu o fi fost saisfacut




:sml-..happy0144: ...va doresc o sapatmina cu multe impliniri si realizari din toate punctele de vedere ...la toti cei de aici si nu in ultimul rind multa sanatate !!!! ...sunteti ...simpatici

Postat pe 2 August 2010 14:16
De la: marco918, la data 2010-08-02 01:13:59
De la: Altfel_, la data 2010-08-02 00:12:57
predau stafeta...,noapte cu vise dulci !!!

no' ...,ca aparu' sustinatorul lui baselu' si-al lui boc,pdl-istul marco
sau ..,intre timp o fi devenit si el unul din grohaitorii de dupa
cred ca si-asta si-o fi tras-o cu vreun musulman si nu o fi fost saisfacut





... cu un musulman poate a incercat ... altcineva ... ... eu am incercat citeva musulmance ... ...

... apropo ... nu sint pdl-ist ... sint doar mai realist decit altii ... ... probabil ca barbati-tu, arabul, pierde mult de cind nu mai are acces la bunatatile oferite de psd-isti ... mde, a scazut venitul familiei ...




Doamneeee..,ca mare gradina ai si liberi iti pasc taurasii castrati...
uite marco..,daca stii ce sunt aia ,te cred c-ai renuntat la pdl sau mai repede au renuntatei la tine
si inca ceva draguta ,sau mai bine ma voi adresa cu formula "transexualule virtual si politic"...ai grija tu de amaratul ce ti-o trage,c-o fi arab..,crestin sau politician
in concluzie..,nu am sot dar am o soata,care nu a avut treaba nici cu psd,nici cu pnl si nic macar cu pdl-ul tau "realistule"..
poate ne spui si cine te plateste sa te vantori ,"vanturi"ar fi fost mai corect pe topicul asta..??
paaaaaaaaaaaaaaaaa si basti la cotet ca ti-o trag musulmanii...
stef80
Postat pe 2 August 2010 16:03
De la: Altfel_, la data 2010-08-02 16:03:37
De la: marco918, la data 2010-08-02 01:13:59
De la: Altfel_, la data 2010-08-02 00:12:57
predau stafeta...,noapte cu vise dulci !!!

no' ...,ca aparu' sustinatorul lui baselu' si-al lui boc,pdl-istul marco
sau ..,intre timp o fi devenit si el unul din grohaitorii de dupa
cred ca si-asta si-o fi tras-o cu vreun musulman si nu o fi fost saisfacut





... cu un musulman poate a incercat ... altcineva ... ... eu am incercat citeva musulmance ... ...

... apropo ... nu sint pdl-ist ... sint doar mai realist decit altii ... ... probabil ca barbati-tu, arabul, pierde mult de cind nu mai are acces la bunatatile oferite de psd-isti ... mde, a scazut venitul familiei ...




Doamneeee..,ca mare gradina ai si liberi iti pasc taurasii castrati...
uite marco..,daca stii ce sunt aia ,te cred c-ai renuntat la pdl sau mai repede au renuntatei la tine
si inca ceva draguta ,sau mai bine ma voi adresa cu formula "transexualule virtual si politic"...ai grija tu de amaratul ce ti-o trage,c-o fi arab..,crestin sau politician
in concluzie..,nu am sot dar am o soata,care nu a avut treaba nici cu psd,nici cu pnl si nic macar cu pdl-ul tau "realistule"..
poate ne spui si cine te plateste sa te vantori ,"vanturi"ar fi fost mai corect pe topicul asta..??
paaaaaaaaaaaaaaaaa si basti la cotet ca ti-o trag musulmanii...








... ... ti-am tras-o cumva pe 9am ? ... ca esti prea suparat ? ... ... cred ca a durut ...

marco918
Postat pe 3 August 2010 01:27
... altfel ... uitasem ceva ... cind vorbesti de transsexual probabil ca te referi la MATA ... ea era ''arabul'' care mi-o ''tragea'' ... pina a iesit un prost ca tine ... pupilici ...
marco918
Postat pe 3 August 2010 02:10
De la: marco918, la data 2010-08-03 01:27:59
De la: Altfel_, la data 2010-08-02 16:03:37
De la: marco918, la data 2010-08-02 01:13:59
De la: Altfel_, la data 2010-08-02 00:12:57
predau stafeta...,noapte cu vise dulci !!!

no' ...,ca aparu' sustinatorul lui baselu' si-al lui boc,pdl-istul marco
sau ..,intre timp o fi devenit si el unul din grohaitorii de dupa
cred ca si-asta si-o fi tras-o cu vreun musulman si nu o fi fost saisfacut





... cu un musulman poate a incercat ... altcineva ... ... eu am incercat citeva musulmance ... ...

... apropo ... nu sint pdl-ist ... sint doar mai realist decit altii ... ... probabil ca barbati-tu, arabul, pierde mult de cind nu mai are acces la bunatatile oferite de psd-isti ... mde, a scazut venitul familiei ...




Doamneeee..,ca mare gradina ai si liberi iti pasc taurasii castrati...
uite marco..,daca stii ce sunt aia ,te cred c-ai renuntat la pdl sau mai repede au renuntatei la tine
si inca ceva draguta ,sau mai bine ma voi adresa cu formula "transexualule virtual si politic"...ai grija tu de amaratul ce ti-o trage,c-o fi arab..,crestin sau politician
in concluzie..,nu am sot dar am o soata,care nu a avut treaba nici cu psd,nici cu pnl si nic macar cu pdl-ul tau "realistule"..
poate ne spui si cine te plateste sa te vantori ,"vanturi"ar fi fost mai corect pe topicul asta..??
paaaaaaaaaaaaaaaaa si basti la cotet ca ti-o trag musulmanii...



... ... ti-am tras-o cumva pe 9am ? ... ca esti prea suparat ? ... ... cred ca a durut ...




esti prea dobitoc s-o tragi cuiva,mai ales pe 9 am unde-s atatea inteligente si toti se dovedesc a fi imporiva celor ce vrei sa-i reprezinti..


"marco918
3414 mesaje
Membru din: 6/07/2008
Oras: Caracal
Postat pe: 3 August 2010, ora 02:10 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

... altfel ... uitasem ceva ... cind vorbesti de transsexual probabil ca te referi la MATA ... ea era ''arabul'' care mi-o ''tragea'' ... pina a iesit un prost ca tine ... pupilici ... "


marco...raspunsul exact este altul :
rezultatul din incrucisarea unui bou (tauras castrat pe jumatate) si o biata vaca facuta ferfenita de multe alte cirezi ,nu poate fi altul decat ...un bolnav- transexual virtual-politic..
poate asa vei invata sa nu mai ataci membrii familiilor multora pe aici,pentru ca de cele mai multe ori ,de la mine vei primi ce oferi..
si basti
ca te prind sunt musulman si vai de gurita ta
stef80
Postat pe 3 August 2010 10:02
De la: marco918, la data 2010-08-03 02:10:30... altfel ... uitasem ceva ... cind vorbesti de transsexual probabil ca te referi la MATA ... ea era ''arabul'' care mi-o ''tragea'' ... pina a iesit un prost ca tine ... pupilici ...
Este voie sa dam si astfel de raspunsuri? Daca da, la o adica, sa imi dau si eu drumul, nici eu nu agreez deloc barbatii practicanti ai aceastei religii, numai probleme am avut cu toti pe care-i cunosc, fara exceptie.
In schimb femeile, eheeeee, nu am intalnit "felationiste" mai "meseriase".
MIKE_condo
Postat pe 3 August 2010 13:02
De la: marco918, la data 2010-08-02 01:19:22
De la: Barbie30, la data 2010-08-02 00:18:40
De la: marco918, la data 2010-08-02 00:12:24... genul asta de cafenea ''musulmana'' mi se pare de o rautate demna de toate rautatile cu care a fost gratulata ... e doar o constatare ... pentru niste ROMANCE devenite, din diverse motive, musulmance, e greu de inteles de ce se IZOLEAZA (poate fortat?) si refuza socializarea cu ceilalti ... pe criterii RELIGIOASE ... in fond in viata de zi cu zi au nevoie de noi ceilalti si s-ar supara daca ar fi marginalizate si izolate ... ma mir ca nu a fost sters topicul pina acum ... oricum e urit din partea voastra ...


Nenea Marco,asta e cafenea pentru fete bre!Eu zic sa iesi repejor!








... ies sefa ... imediat ... dar intelegi ca fetele trebuie sa fie ... musulmance !!! ... altfel esti tratat cu condescenta ... asa le-au invatat ''sponsorii'' ... eheee, fetelor daca plecati din romania o sa va iasa distratia pe nas ... oricum eu am o mica retinere fata de cei care si-au renegat toti stramosii in felul asta ... pentru simplu motiv ca am exemple reale de familii mixte unde iubirea nu a fost conditionata de apartenentza la o religie sau alta ... tzeapa ... mare ...




Le-a iesit deja... ...acum se cauta pe net, sa-si planga amarul...
kudika226898
Postat pe 3 August 2010 21:36
:)
si ce te face sa crezi ca romancele cad in plasa musulmanilor poate aleg singure fara sa fie influentate ...
petitange
Postat pe 3 August 2010 23:22
sincer nu inteleg care e problema unora fiecare face ce vrea ....... nu are nimeni dreptul sa judece ....
petitange
Postat pe 3 August 2010 23:26
stef80
Postat pe 3 August 2010 23:33
De la: petitange, la data 2010-08-03 23:26:45sincer nu inteleg care e problema unora fiecare face ce vrea ....... nu are nimeni dreptul sa judece ....




BRAVO !!!!!....perfecta dreptate ai !!!!....nimeni nu are dreptul sa judece pe nimeni ,decit ...DUMNEZEU!!!!
Fiecare are dreptul sa aleaga si sa faca ce vrea ,nu suntem noi in masura sa ne judecam intre noi ...indiferent de religie ,culoare sau statut social aici trebuie sa fim ...OAMNENI !!!...si daca se poate sa ne ajutam macar cu un sfat frumos sau o vorba frumoasa ,atunci demostram adevarata noastra valoare aceea de a sti sa ne comportam cu semenii nostrii ...ptr ca degeaba avem sapte mii de facultati daca nu avem CARACTER SI BUN SIMT !!!!....

Postat pe 4 August 2010 00:36
spuneam undeva mai sus ca-s musulman ...
nu sunt si cei de aici ce ma cunosc.., stiu bine asta....
cum de altfel nu-s nici myeyes,sun_shine si ca noi destui ...ce tot bantuim cu ganduri frumoase topicul asta
am respectat alegerea celor ce au ales aceasta religie si suntem respectati
nu pot intelege insa dobitoacele ,care la randul lor nu inteleg ca sub soarele asta asa de calduros,avem loc cu totii,indiferent de religia in care ne-am nascut ,sau ne-am aleas-o..
o seara cat mai faina tuturor !!
stef80
Postat pe 4 August 2010 21:16
De la: Altfel_, la data 2010-08-03 10:02:11....................
rezultatul din incrucisarea unui bou (tauras castrat pe jumatate) si o biata vaca facuta ferfenita de multe alte cirezi ,nu poate fi altul decat ...un bolnav- transexual virtual-politic..
poate asa vei invata sa nu mai ataci membrii familiilor multora pe aici,pentru ca de cele mai multe ori ,de la mine vei primi ce oferi..
si basti
ca te prind sunt musulman si vai de gurita ta





... gogule ... nu te contrazic ... eu nu as spune ca a fost chiar o vacuta ferfenitza ... doamnaaaa MA*A ... ... dar rezultatul este, intradevar, cel pe care il spui ... ...

... in al doilea rind, MATA, merita sa fie mentionata asa cum ai facut si tu mentiune la membrii familiilor altora ... dar imi dau seama ca esti prea imb*cil ca sa iti dai seama ce vorbesti (scuze ceea ce scrii) ...

... si daca esti musulman ai putea sa iti bagi singur ceva in ... dos ... ... vezi ca ai facu tMARE HARAM de cind ai intra ca berbecul pe topicul asta ... inteleg frustrarile tale de PSD-ist dar, sincer, trebuie sa mergeti la ... MUNCA ... ''suptul'' te-a cam tras la fata ...


marco918
Postat pe 5 August 2010 04:29
De la: petitange, la data 2010-08-03 23:22:39:)
si ce te face sa crezi ca romancele cad in plasa musulmanilor poate aleg singure fara sa fie influentate ...






... te intreb ceva ... o femeie poate sa treaca la religia musulmana benevol si oficial ? ... DA ... atunci de ce este obligata si amenintata sa nu renunte la ea pentru o alta religie ? ... chiar daca vrea benevol si oficial ? ... ... e corecta teroarea si abuzurile asupra femeilor care se indragostesc de barbati din alte religii ? ... ... coranul spune multe dar realitatea este alta ...


marco918
Postat pe 5 August 2010 04:36
De la: Altfel_, la data 2010-08-04 21:16:20spuneam undeva mai sus ca-s musulman ...
nu sunt si cei de aici ce ma cunosc.., stiu bine asta....
cum de altfel nu-s nici myeyes,sun_shine si ca noi destui ...ce tot bantuim cu ganduri frumoase topicul asta
am respectat alegerea celor ce au ales aceasta religie si suntem respectati
nu pot intelege insa dobitoacele ,care la randul lor nu inteleg ca sub soarele asta asa de calduros,avem loc cu totii,indiferent de religia in care ne-am nascut ,sau ne-am aleas-o..
o seara cat mai faina tuturor !!






... stiu ... ce esti ... tu esti ... FRUSTRAT ... respecti orice atita timp cit e de ros ceva ... cotetzare ... ... pupilici !!!??? ... ... ce moto ai, nebunaticule ... pupilici!!! ... parca ai fi nevasta-mea ...


marco918
Postat pe 5 August 2010 04:38
De la: MIKE_condo, la data 2010-08-03 13:02:03
De la: marco918, la data 2010-08-03 02:10:30... altfel ... uitasem ceva ... cind vorbesti de transsexual probabil ca te referi la MATA ... ea era ''arabul'' care mi-o ''tragea'' ... pina a iesit un prost ca tine ... pupilici ...
Este voie sa dam si astfel de raspunsuri? Daca da, la o adica, sa imi dau si eu drumul, nici eu nu agreez deloc barbatii practicanti ai aceastei religii, numai probleme am avut cu toti pe care-i cunosc, fara exceptie.
In schimb femeile, eheeeee, nu am intalnit "felationiste" mai "meseriase".






... normal nu este voie ... dar cind esti gratulat fara motiv cu FRUSTRARI gratuite de un neica nimeni e aproape normal sa raspunzi la fel ... altfel se umfla fasolea in ei ... un fel de reactiune la o actiune ... cine incepe isi prezinta de fapt cartea de vizita si educatia ... nu-i asa ? ... pupiliciule !!! ...

... apropo ... nu e cazul sa generalizezi ... parerea mea ...

marco918
Postat pe 5 August 2010 04:45
corect :)
petitange
Postat pe 5 August 2010 10:01
De la: marco918, la data 2010-08-05 04:29:24
De la: Altfel_, la data 2010-08-03 10:02:11....................
rezultatul din incrucisarea unui bou (tauras castrat pe jumatate) si o biata vaca facuta ferfenita de multe alte cirezi ,nu poate fi altul decat ...un bolnav- transexual virtual-politic..
poate asa vei invata sa nu mai ataci membrii familiilor multora pe aici,pentru ca de cele mai multe ori ,de la mine vei primi ce oferi..
si basti
ca te prind sunt musulman si vai de gurita ta





... gogule ... nu te contrazic ... eu nu as spune ca a fost chiar o vacuta ferfenitza ... doamnaaaa MA*A ... ... dar rezultatul este, intradevar, cel pe care il spui ... ...

... in al doilea rind, MATA, merita sa fie mentionata asa cum ai facut si tu mentiune la membrii familiilor altora ... dar imi dau seama ca esti prea imb*cil ca sa iti dai seama ce vorbesti (scuze ceea ce scrii) ...

... si daca esti musulman ai putea sa iti bagi singur ceva in ... dos ... ... vezi ca ai facu tMARE HARAM de cind ai intra ca berbecul pe topicul asta ... inteleg frustrarile tale de PSD-ist dar, sincer, trebuie sa mergeti la ... MUNCA ... ''suptul'' te-a cam tras la fata ...




nu am folosit niciodata cuvantul MATA in pagina asta,pentru ca n-as fi fost atat de prost..., sa nu stiu ca se scrie MA-TA...
nu m-am legat de familiile altora ,ci am facut referire la regnul animal si rezultatul unor incrucisari ...
greseala genetica..fataciunea transexuala virtual-politica
transexual si nu tranSSexual cum ai scris mai sus..
prostia doare ,dar cred ca pe tine te ustura..

ma aflu pe topicul asta de doi ani ,nu-s musulman sa-mi bag ceva in dos...sunt crestin si prefer sa-ti bag in gura ...
niciodata psd-pdl ...
pentru ca stiu ca-ti place sugiucul si ai motive serioase..,iti las un HALLS vapour action.. :sml-happy0009



stef80
Postat pe 5 August 2010 11:08
De la: marco918, la data 2010-08-05 04:38:34
De la: Altfel_, la data 2010-08-04 21:16:20spuneam undeva mai sus ca-s musulman ...
nu sunt si cei de aici ce ma cunosc.., stiu bine asta....
cum de altfel nu-s nici myeyes,sun_shine si ca noi destui ...ce tot bantuim cu ganduri frumoase topicul asta
am respectat alegerea celor ce au ales aceasta religie si suntem respectati
nu pot intelege insa dobitoacele ,care la randul lor nu inteleg ca sub soarele asta asa de calduros,avem loc cu totii,indiferent de religia in care ne-am nascut ,sau ne-am aleas-o..
o seara cat mai faina tuturor !!



... stiu ... ce esti ... tu esti ... FRUSTRAT ... respecti orice atita timp cit e de ros ceva ... cotetzare ... ... pupilici !!!??? ... ... ce moto ai, nebunaticule ... pupilici!!! ... parca ai fi nevasta-mea ...




e tare greu cu tine ,fataciune mica ...
am sa-ti traduc pe intelesul tau...
sunt ca o pilula...
pentru cei ce nu ma pot inghiti , ma pot suge..
HALLS-vapour action..
stef80
Postat pe 5 August 2010 11:21
De la: Altfel_, la data 2010-08-05 11:08:42
De la: marco918, la data 2010-08-05 04:29:24
De la: Altfel_, la data 2010-08-03 10:02:11....................
rezultatul din incrucisarea unui bou (tauras castrat pe jumatate) si o biata vaca facuta ferfenita de multe alte cirezi ,nu poate fi altul decat ...un bolnav- transexual virtual-politic..
poate asa vei invata sa nu mai ataci membrii familiilor multora pe aici,pentru ca de cele mai multe ori ,de la mine vei primi ce oferi..
si basti
ca te prind sunt musulman si vai de gurita ta





... gogule ... nu te contrazic ... eu nu as spune ca a fost chiar o vacuta ferfenitza ... doamnaaaa MA*A ... ... dar rezultatul este, intradevar, cel pe care il spui ... ...

... in al doilea rind, MATA, merita sa fie mentionata asa cum ai facut si tu mentiune la membrii familiilor altora ... dar imi dau seama ca esti prea imb*cil ca sa iti dai seama ce vorbesti (scuze ceea ce scrii) ...

... si daca esti musulman ai putea sa iti bagi singur ceva in ... dos ... ... vezi ca ai facu tMARE HARAM de cind ai intra ca berbecul pe topicul asta ... inteleg frustrarile tale de PSD-ist dar, sincer, trebuie sa mergeti la ... MUNCA ... ''suptul'' te-a cam tras la fata ...




nu am folosit niciodata cuvantul MATA in pagina asta,pentru ca n-as fi fost atat de prost..., sa nu stiu ca se scrie MA-TA...
nu m-am legat de familiile altora ,ci am facut referire la regnul animal si rezultatul unor incrucisari ...
greseala genetica..fataciunea transexuala virtual-politica
transexual si nu tranSSexual cum ai scris mai sus..
prostia doare ,dar cred ca pe tine te ustura..

ma aflu pe topicul asta de doi ani ,nu-s musulman sa-mi bag ceva in dos...sunt crestin si prefer sa-ti bag in gura ...
niciodata psd-pdl ...
pentru ca stiu ca-ti place sugiucul si ai motive serioase..,iti las un HALLS vapour action.. :sml-happy0009








... goguleeee ... nu te-a deranjat nimeni pina sa pari ca bouletzul si sa arunci cu idiotenii ... nu merg cu mine prostovanii care isi inchipuie ca sint prea spirituali ... un ala dos si se potolesc ... nu ma intereseaza de cind esti pe topicul asta si, daca vrei, pot sa te ajut sa te plictisesti de el foarte repede ...

... se vede ca te preocupa ... SUGIUCUL ... mult de tot ca prea il folosesti in discursul tau ... ... muuuuuuumuuuuuu ...

... inca ceva ... nu toti musulmanii isi baga ceva la dos ... doar TU ... intelegi ? ... ca de asta vorbeam cu tine, nu cu toti musulmanii ... te-ai nimerit ca nu mai stiai ce esti (cind musulman acum crestin cica) ... asa ca nu face afirmatii generale la adresa unora sau altora (...**nu-s musulman ca sa-mi bag ceva la dos**) ... dar esti prea redus sa intelegi chestii de bun simt ...

... nu ma abtin ... PUPILICI, papusha !!! ... ... daca te excita mai mult citeste MA-TA in loc de MATA ... dar ramine cum am stabilit ...

marco918
Postat pe 5 August 2010 13:26
De la: Altfel_, la data 2010-08-05 11:21:53
De la: marco918, la data 2010-08-05 04:38:34
De la: Altfel_, la data 2010-08-04 21:16:20spuneam undeva mai sus ca-s musulman ...
nu sunt si cei de aici ce ma cunosc.., stiu bine asta....
cum de altfel nu-s nici myeyes,sun_shine si ca noi destui ...ce tot bantuim cu ganduri frumoase topicul asta
am respectat alegerea celor ce au ales aceasta religie si suntem respectati
nu pot intelege insa dobitoacele ,care la randul lor nu inteleg ca sub soarele asta asa de calduros,avem loc cu totii,indiferent de religia in care ne-am nascut ,sau ne-am aleas-o..
o seara cat mai faina tuturor !!



... stiu ... ce esti ... tu esti ... FRUSTRAT ... respecti orice atita timp cit e de ros ceva ... cotetzare ... ... pupilici !!!??? ... ... ce moto ai, nebunaticule ... pupilici!!! ... parca ai fi nevasta-mea ...




e tare greu cu tine ,fataciune mica ...
am sa-ti traduc pe intelesul tau...
sunt ca o pilula...
pentru cei ce nu ma pot inghiti , ma pot suge..
HALLS-vapour action..








... sigur ... sigur ... PUPILICI !!! ... ... cap de tabla ...

... gogule ... nu cumva porti si fusta cind estisingur pe acasa ? ... nebunaticule ... pervers mic ... PUPILICI !!! ...

marco918
Postat pe 5 August 2010 13:27
pentru tine sunt pastila vindecatatoare..!!!
si pentru ca nu ma las inghitita si doar supta ..,pune-ti pe piet barbita protectoare si foloseste cu incredere sevetelele intim,ca vin in inspectie..
stef80
Postat pe 5 August 2010 13:51
De la: Altfel_, la data 2010-08-05 13:51:51pentru tine sunt pastila vindecatatoare..!!!
si pentru ca nu ma las inghitita si doar supta ..,pune-ti pe piet barbita protectoare si foloseste cu incredere sevetelele intim,ca vin in inspectie..






... sigur ... cap de musca ... esti ce vrei tu ... ... dormi in pace ...
marco918
Postat pe 5 August 2010 13:58
De la: petitange, la data 2010-08-03 23:22:39:)
si ce te face sa crezi ca romancele cad in plasa musulmanilor poate aleg singure fara sa fie influentate ...


Corect...inainte de toate sunt sulmance...dupa aceea, devin "musulmance"....
kudika226898
Postat pe 5 August 2010 17:43
Ce ati facut frate din topicul asta???Bai Marco Polo te plictisesti asa grav??Stiu.. inca unul ofticat pe arabi k le F**te femeile!!! Iti dau un sfat f**tele si tu pe ale lor ca daca esti baiat destept se poate!!!
Nu mai ne intoxica nou forumul ...nu faci fata??ia o sticla de sampon si fugi la baie!!!
Dar lasa-ne frate........
myeyes
Postat pe 8 August 2010 00:20
De la: myeyes, la data 2010-08-08 00:20:59Ce ati facut frate din topicul asta???Bai Marco Polo te plictisesti asa grav??Stiu.. inca unul ofticat pe arabi k le F**te femeile!!! Iti dau un sfat f**tele si tu pe ale lor ca daca esti baiat destept se poate!!!
Nu mai ne intoxica nou forumul ...nu faci fata??ia o sticla de sampon si fugi la baie!!!
Dar lasa-ne frate........






... ... mai fata, eu nu am nimic cu nimeni ... pretenul vostru s-a bagat ca musca in oala ... si isi dorea niste scatoalce ...

... stii, nu e nici o problema sa F***i femeile altora (ca sa ma exprim ca tine) ... dar nu imi doresc ca ele sa ... MOARA ... daca intelegi ... sa nu iti inchipui ca tu esti mai protejata decit oricare dintre cele care au cunoscut ''dulceata'' unor interpretari relioase dar nici nu iti doresc sa afli pe pielea ta ... aici e mica, marea diferentza ... stiu mai multe despre arabi decit crezi tu ca stii stind linga barbati-tu ... si iti mai repet ... bucura-te ca nu esti la el acasa ca ai cunoaste mai bine in ce te-ai bagat ... ai fopst doar mai ieftina decit ceea ce isi permitea acasa ... si fara sa fii omorita in bataie ca te-ai maritat (!!!) cu cineva de alta religie ... CIVILIZAT ... nu e vorba de ''smechereala'' asa cum intelegi tu ... e vorba de diferente IMENSE de cultura in care tu te-ai bagat fara sa stii despre ce e vorba ... si sper sa nu iti dai seama de ele niciodata ... pentru ca esti romanca si nu ai merita ... ai grija de copii tai ... in rest ... sanatate ...

marco918
Postat pe 8 August 2010 23:14
m-am oprit doar sa va urez o seara faina
Malak
Postat pe 10 August 2010 21:01
RAMADAN KARIM!!!!!
myeyes
Postat pe 11 August 2010 12:05
Buna fetelor................am intrat si m-am crucit de ce am vazut......zau oameni buni. lasati-ne cu astea , sunt satula ................

Aici toata lumea e binevenita atat timp cat exista ceea ce se numeste BUNSIMT....

De ce va grabiti sa trageti concluzii?? Nimeni nu stie ce e in casa celuilalt , daca e bine sau nu....Fiecare traieste cu alegerea facuta, asa ca cine va da dreptul sa judecati, sa blamayi alegerea facuta??
Nimeni...............
Asta e un topic pasnic si curat si asa vrem sa ramana.....

In rest numai bine si sanatate,..............

Myeyes, malak...pooooooooooop fetele mele dragi si numai bine............Sultane............nu te supara stii cum e lumea..............va las o turma de pupicei la toti dragii mei....................j'adore, mahtub, malak, myeyes , rubia si alexa, alice................ si restul fameleonului................
sun_shine
Postat pe 11 August 2010 17:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce melodii credeti ca sunt :dragutze, cool, funny si au un videoclip pe masura 4 De la: Adora_me 27 Iunie 2009 10:19
votati-ma :* 2 De la: freakbabe 22 Ianuarie 2010 15:41
vine maju meu! 11 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:57
RoWoW 2 De la: rashela 30 Octombrie 2010 23:00
Coltul de caterinca( chestii funny, sa mai treaca timpul) 5 De la: M1dnight 5 Iunie 2013 00:20