Setari Cookie-uri

esecul in pat

te poop cyyb............ms pt compliment.........te iubesc si te tzuc

Postat pe 14 Septembrie 2008 19:48
De la: celia, la data 2008-09-14 18:04:22nu stiu sa intreb amantu.............poate oi fi esec in pat......daca m-a inselat probl lui............sa ii fie de bn

pai nu intreba amantul...intreaba-ti prietenul...
cristinatoca
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:16
De la: cristina.toca, la data 2008-09-14 21:16:35
De la: celia, la data 2008-09-14 18:04:22nu stiu sa intreb amantu.............poate oi fi esec in pat......daca m-a inselat probl lui............sa ii fie de bn

pai nu intreba amantul...intreaba-ti prietenul...

total de acord cu tine cristina....
black_kitty
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:22
De la: cyyb_jupanu, la data 2008-09-14 19:45:17CELIA este cea mai buna amanta,imi satisface toate placerile,asa ca nu va luati de ia, BLAK SPRE DEOSBIRE DE TINE EA ESTE DEZINVOLTA,isi da drumul la imaginatie,ceea ce u cred ca nu ai reusi niciodata,cand o sa ajungi la maturitatea ei in materie de sex sa vii sa dai sfaturii,asa ca laso balta!!!!!!!

draga jupanule,imi cer scuze ca m-am luat de "ia" dar cred ca n-are nevoie de avocat....se poate apara si singura,asta daca ea a crezut ca am atacat-o cumva,era pur si simplu o intrebare...spre deosebire de tine n-am facut nici o afirmatie la adresa ta...de unde stii tu de cata imaginatie dispun eu?iti spun eu...nu stii....si din cate stiu eu n-am dat nici un sfat pana acum,dar o sa incep prin a-ti da tie doua:1- invata sa scrii ca jignesti pana si ochii care citesc ce scrii si 2-daca vroiai sa iti iei certificatul de "mama omida" in materie de caracterizare a oamenilor dupa ce au scris cateva randuri....afla ca nu o sa-l iei...din contra...o sa ramai repetent ....asa ca apuca-te si invata....
black_kitty
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:41
am observat ca pe langa limba romana,nu stii nici limba engleza...dar cred ca iti cer prea mult,nu?macar sa fii copiat si tu ce scrie acolo..."black_kitty" nu "blak"
black_kitty
Postat pe 14 Septembrie 2008 21:44
esti ironica ..........razi dar nu e rasul tau..........cum e o vb.........veziti de oalele tale..........nu am nevoie de avocat........si app si tu faci greseli de ortografie.........

Postat pe 14 Septembrie 2008 23:25
De la: celia, la data 2008-09-14 23:25:39esti ironica ..........razi dar nu e rasul tau..........cum e o vb.........veziti de oalele tale..........nu am nevoie de avocat........si app si tu faci greseli de ortografie.........

iti multumesc ca m-ai lamurit....cat despre jupanul...nu face simple greseli de ortografie sau cele provocate de tastatura(adica litere alaturate)....adica faza cu "ia" a fost prea de tot...stii tu...totul are o limita....aici si-a cam dat cu firma in cap si a aratat cat de bine stie sa vb.cat despre greselile mele de ortografie te-as ruga sa mi le trimiti...si inca o data iti multumesc ca m-ai lamurit si iti cer scuze daca te-am suparat...
black_kitty
Postat pe 15 Septembrie 2008 18:32
De la: celia, la data 2008-09-14 23:25:39esti ironica ..........razi dar nu e rasul tau..........cum e o vb.........veziti de oalele tale..........nu am nevoie de avocat........si app si tu faci greseli de ortografie.........

in primul rand vreau sa iti multumesc ca m-ai lamurit....in al doilea rand vorba cu oalele era ceva de genul:"nu-ti baga nasul unde nu-ti fierbe oala"....si in al treilea rand legat de jupanul...scuza-ma dar exprimarea lui arata cat este de dotat intelectual...adica faza cu "laso" mai e de inteles dar aia cu "ia" e absolut bestiala...nu sunt nici eu asa de drastica....se mai poate intampla sa faci greseli de ortografie si din cauza tastaturii(litere alaturate)...cat despre greselile mele as vrea sa mi le arati....
black_kitty
Postat pe 15 Septembrie 2008 18:54
scuza-ma....am avut ceva probleme cu netul...si am crezut ca primul mesaj n-a fost adaugat
black_kitty
Postat pe 15 Septembrie 2008 18:56
scuza-ma....am avut ceva probleme cu netul...si am crezut ca primul mesaj n-a fost adaugat
black_kitty
Postat pe 15 Septembrie 2008 19:02
black..........fiecare cu parerea lui sau fiecare stie cat il duce capul.........nu imi sta in caracter sa dau replici asa mereu.........vb cu oalele mi-a fost lene sa scriu tot...........si crede-ma dupa cateva postari nu iti dai seama daca o pers e dotata intelectual sau nu...........ma bucur ca e dotata in alta parte

Postat pe 15 Septembrie 2008 20:42
upsssssssssss....................that is!!!!!!!!!!!

Postat pe 15 Septembrie 2008 20:42
De la: celia, la data 2008-09-15 20:42:08black..........fiecare cu parerea lui sau fiecare stie cat il duce capul.........nu imi sta in caracter sa dau replici asa mereu.........vb cu oalele mi-a fost lene sa scriu tot...........si crede-ma dupa cateva postari nu iti dai seama daca o pers e dotata intelectual sau nu...........ma bucur ca e dotata in alta parte

daca tu te multumesti sa fie dotata(la persoana ma refer) in alte parti si nu intelectual...parerea ta si ti-o respect.dar chestia ca nu poti sa iti dai seama cat de dotata este persoana intelectual dupa cateva postari este total falsa.hai sa las de la mine si sa zic ca da....nu poti sa iti dai seama cat de inteligent este....dar de cat de mult a frecventat scoala tot iti dai seama.poti sa iti dai si tu seama de lucrul asta pt ca presupun ca ai mai citit si postarile altora....si la unele persoane ai avut dificultati ca si mine de altfel sa intelegi ce au vrut sa scrie....
black_kitty
Postat pe 15 Septembrie 2008 20:54
black_kitty....pe langa faptul k esti o complexata...sau o persoana care sta toata ziua in fata calculatorului....ai gasit sa ma corectezi pe mine..datorita greselilor de mai sus,care sunt facute din cauza neatentiei sau a plictiseli...asa k scumpa mea fetitza knd esti pegatita pentru un duel gramatical te astept...de fapt niki nu vreau sa imi bat capul cu o persoana despre care niki nu stiu ce fel de intelect are...vreau sa iti mai zik ceva....daca te aflii pe acest site,te aflii pentru a invata ceva legat de viata de la diferite persoane...indiferent cum scriu ele...asa k ai puterea de a intelege msj'ele persoanelor dupa acest site...as putea sa continuu cu un larg sir de cuvinte adresate tie dar ma abtin...tine minte un lucru...eu sunt in vizita pe acest site si nu ma pasioneaza atat de mult precum te pasioneaza pe tine...sunt un om cu experienta vietii....asa k nu ma compromit la atacurile tale,as fi foarte curios sa te cun si sa vorbim fata in fata sa vad c fel de intelect ai...oricum apreciez k esti atenta la cea ce se scrie pe site...si iti dai seama de greselile anumitor persoane...in incheiere vreau sa iti spun k nu am niki un fel de ura asupra ta...iti urez mult noroc in ceea c vrei sa faci....dar nu mai adu jigniri unor persoane pe care nu le cunosti...
cyyb_jupanu
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:16
mai black il cunosc pe cyyb stiu ce studii are stiu cat de inteligent e aici pe forum face caterinca ................greselile le are de la tastatura ....se grabeste ...........faza cu dotatu e discutabila..........dar sincer nu ma intereseaza daca o pers e inteligenta sau nu pt mine conteaza sa fie om, sa aiba '' coloana vertebrala '' ..............nu conteaza daca ai studii sau si hai sa iti spun cv bunicul meu are 5 clase si crede-ma e mai inteligent decat mine sau decat altii de o mie de ori dar e om ,ai ce discuta cu el.............nu imi aleg prietenii dupa criteriile de studii ..........asa sunt eu ............

Postat pe 15 Septembrie 2008 21:16
De la: celia, la data 2008-09-15 21:16:53mai black il cunosc pe cyyb stiu ce studii are stiu cat de inteligent e aici pe forum face caterinca ................greselile le are de la tastatura ....se grabeste ...........faza cu dotatu e discutabila..........dar sincer nu ma intereseaza daca o pers e inteligenta sau nu pt mine conteaza sa fie om, sa aiba '' coloana vertebrala '' ..............nu conteaza daca ai studii sau si hai sa iti spun cv bunicul meu are 5 clase si crede-ma e mai inteligent decat mine sau decat altii de o mie de ori dar e om ,ai ce discuta cu el.............nu imi aleg prietenii dupa criteriile de studii ..........asa sunt eu ............

sunt de acord cu tine referitor la faptul ca exista persoane cu 5 clase mai inteligente decat altele cu mai multe clase dar nu trebuie generalizat...pe mine ce m-a ofticat la jupanul a fost faptul ca a vrut sa raspunda in locul tau si a inceput sa ma jigneasca si sa scrie afirmatii despre mine....pur si simplu m-am simtit obligata sa il pun la punct legandu-ma de ceea ce scrisese el...nu de supozitii.....poate ca voi mi-ati starnit interesul sa vad ce scrieti(nu stau toata ziua pe calc cum zicea jupanul) pt simplu fapt ca slatina e orasul meu natal....
black_kitty
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:27
ma rog esti o dragutza si imi place ca esti fair-play............nici eu nu jignesc si ok ai dreptate trebuia sa dai replica ............asa el si ii place sa imi ia apararea...............te-ai nascut in slatina?

Postat pe 15 Septembrie 2008 21:29
da....ai mei stau in steaua
black_kitty
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:32
fain ............sa inteleg ca esti la fac in buc..............

Postat pe 15 Septembrie 2008 21:33
yap
black_kitty
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:40
black_kitty....imi pare bine k esti o persoana cu simtul raspunderii...de aceea te apreciez si sper sa ramanem prieteni prin intermediul net'ului.......pt k nu ar avea rost sa ne aducem anumite jigniri unu altuia fara sa ne cunostem....ma bucur k esti o olteanca isteata...si ai inteles d c sunt pe acest site....cu acest cuvinte ma retrag si numai bine tuturor celor de pe acest site...
cyyb_jupanu
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:41
ciao cyyb

Postat pe 15 Septembrie 2008 21:44
De la: cyyb_jupanu, la data 2008-09-15 21:41:45black_kitty....imi pare bine k esti o persoana cu simtul raspunderii...de aceea te apreciez si sper sa ramanem prieteni prin intermediul net'ului.......pt k nu ar avea rost sa ne aducem anumite jigniri unu altuia fara sa ne cunostem....ma bucur k esti o olteanca isteata...si ai inteles d c sunt pe acest site....cu acest cuvinte ma retrag si numai bine tuturor celor de pe acest site...

ok....friends
black_kitty
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:46
Buna intrebare...cred ca un barbat este un esec in pat cand nu il intereseaza sa isi satisfaca partenera.Nu conteaza marimea nici durata ci conteaza preludiul si momentul de final cand in loc sa se intoarca sa doarma te poate lua inca 5 minute in brate si te poate mintii frumos .In fine in cazul meu singurul lucru care conteaza cu adevarat este compatibilitatea erotica pt ca rar gasesti un partener compatibil.

Postat pe 21 Septembrie 2008 19:12

am citit o gramada de mesaje in care anumite femei le-au dat papucii prietenilor lor dupa prima noapte de sex pt k era un esec, pt k nu au fost satisfacute. Am o intrebare "ce inseamna pt voi femeile esecul in pat?". "Daca il iubiti nu exista comunicarea si rabdarea?" Am citit o chestie de genu k l-am parasit fara sa ii spun de ce dupa prima noapte de sex desi il iubeam mult si nu mi-a fosat usor sa il uit. Astept opiinile voastre :)

esecul sexual.........nu se poate sa pui eticheta de la prima noapte.
Eu personal am trecut printr-o astfel de relatie, care culmea a fost si primul barbat din viata mea, adica in pat a fost un ESEC.
de ce spun asta? Eu aveam 18ani, aproape 19 si la scurt tp dupa ce ne-am cunoscut el a tot insistat sa facem dragoste, daca ii pot spune asa. Cu toate ca stia ca sunt virgina, nu s-a gandit decat ca el sa se simta bine, nici de cum sa faca in asa fel incat sa raman cu o amintire frumoasa despre prima mea noapte.
Cu toate acestea, nu i-am dat imediat papucii, ci au urmat inca doua partide, dupa care am spus gata pentru ca era egoist si oricum eu nu-l iubeam. ERA CU ADEVARAT UN ESEC IN PAT.
Acum am o relatie de 5 ani, care merge f bine. I-am dat mari batai de cap iubitului meu mult tp la inceputul rel in pat, pt ca eu nu simteam mare lucru cand faceam dragoste, dar pt ca ne iubeam si ne iubim inca , a facut tot posibilul sa m-a satisfaca, sa stiu ce este orgasmul....pt ca intotdeauna se gandeste sa imi fie mie bine, sa ma faca sa ma simt iubita. Dar asta a facut-o din prima noapte ptrecuta impreuna.

angy8
Postat pe 22 Octombrie 2008 01:09
De la: toCSic, la data 2008-08-23 10:10:11am citit o gramada de mesaje in care anumite femei le-au dat papucii prietenilor lor dupa prima noapte de sex pt k era un esec, pt k nu au fost satisfacute. Am o intrebare "ce inseamna pt voi femeile esecul in pat?". "Daca il iubiti nu exista comunicarea si rabdarea?" Am citit o chestie de genu k l-am parasit fara sa ii spun de ce dupa prima noapte de sex desi il iubeam mult si nu mi-a fosat usor sa il uit. Astept opiinile voastre :)

Chiar mi se pare o prostie sa renunti dupa prima runda.Mie personal mi s-a intamplat sa nu-mi placa absolut deloc prima data,poate pentru ca a fost prima data si eram stresati de parerea celuilalt ,dar de la a doua incolo a fost FANTASTIC.
ana_lili36
Postat pe 22 Octombrie 2008 20:29
eu zic k va kinuiti in jurul cozii, nu exista o kestie generala, stiu cupluri kre au avut parte de super sex la inceput,dupa s-a dus draq,si totusi pt k se iubesc raman impreuna,si ignora sau accepta sexul asa cum e pt k sentimentele sunt mai importante, exista cazuri in kre si fata si baiatul inseala ori pt k nu e sexul bun, ori pt k se plictisesc, sunt cupluri kre nu au reusit niciodata sa se satisfaca k lumea si totusi sunt d ani in sir impreuna, sau sunt cazuri in kre vorbesc deschis, si asta e cea mai buna varianta, ii spui pur si simplu imi place aia, aia nu mi place, si dak se iubesc ajung la un consens...e exact k atunci knd faci mancare, tre sa stii exact ce sa i pui k sa iasa buna, si incerci pana iti iese,daca kiar il iubesti/o iubesti. sunt baieti carora nu le pasa daca femeia are sau nu orgasm, e exact k in bancu ala "de ce mimeaza femeile orgasmul?" ,raspuns" ele kiar cred k barbatilor le pasa", ei bine unora da,unora nu....e relativ,depinde de sentimente,de caracter, de multe
ania2k3
Postat pe 16 Noiembrie 2008 10:41
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 29 Decembrie 2008 15:29
cred ca prima intalnire intima poate fi esec. in primul rand partenerii nu se cunosc din pdv intim, sunt emotionati. la un barbat emotiile pot fi fatale. femeia in schimb poate sa fie emotiva, dar la ea nu apare esecul. un coleg de-al meu spunea "e mai greu sa stai cu mana intinsa decat cu gura deschisa". pentru a avea reusita in relati intime, trebuie sa sti ce vrei de la partener. eu cred ca femeia este pionul cel mai important, trebuie sa procedeze cu calm si cu rabdare. in general se transmite starea de stres. indiferent cum ar fi nu trebuie sa renunti la o persoana pentru care ai sentimente daca reyultatul imtim nu este cel dorit. TIMPUL REZOLVA LUCRURILE CELE MAI DIFICILE
violeta_anisoara
Postat pe 4 Ianuarie 2009 01:43
De la: violeta_anisoara, la data 2009-01-04 01:43:51cred ca prima intalnire intima poate fi esec. in primul rand partenerii nu se cunosc din pdv intim, sunt emotionati. la un barbat emotiile pot fi fatale. femeia in schimb poate sa fie emotiva, dar la ea nu apare esecul. un coleg de-al meu spunea "e mai greu sa stai cu mana intinsa decat cu gura deschisa". pentru a avea reusita in relati intime, trebuie sa sti ce vrei de la partener. eu cred ca femeia este pionul cel mai important, trebuie sa procedeze cu calm si cu rabdare. in general se transmite starea de stres. indiferent cum ar fi nu trebuie sa renunti la o persoana pentru care ai sentimente daca reyultatul imtim nu este cel dorit. TIMPUL REZOLVA LUCRURILE CELE MAI DIFICILE

se poate spune si asa eu am stat cu o persoana maturi fiind amandoi aproape un an fara sa facem sex iar atunci cand sa intamplat a fost un esec total ei de atunci au trecut multi ani si pot sa spun ca este perfect in pat daca as fi renuntat la el atunci cred ca nu as fi stiut niciodata ce inseamna dragoste adevarata si ce inseamna sa simti ca zbori sau ca explodezi de placere,ma felicit ca nu am luat o decizie pripita atunci mai ales ca eu si sotul meu nu mai aveam relatii de mult timp iar tipul respectiv ajunsese sa ma atraga datorita faptului ca doream sa am langa mine un barbat nu doar un surogat.
adistefi1970
Postat pe 4 Ianuarie 2009 02:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt virgin la 26 ani 2 De la: kudika981930 17 Iulie 2016 13:17
scurgeri:(( 15 De la: Lucia38 14 Octombrie 2009 16:14
Anticonceptionale... Menstruatie... 22 De la: SunGirl 11 Iunie 2013 13:58
m-am indragostit de fuckbuddy-ul meu 109 De la: _curly 22 Octombrie 2009 13:16
despre marele vot.... :D 1 De la: Dieggo 11 Iulie 2008 23:15