Setari Cookie-uri

esecul in pat

Esecul meu total a fost cand mi`am inselat prietenul cu unu... toate bune shi frumoase pana am ajuns in pat... la cat d bine arata "amantu", am crezut k o sa parte d o partida incendiara! si dezamagire totala... dupa c k o avea mica... eu am miscam d disperata si 2 min mi`a zis sa ma opresc k el s`a terminat si eu care credeam k sexu cu prietenul meu nu era destul d bun:))))) a doua zi m`am desp d prieten, iar cu "amantul" nush dk am mai skimbat 2 vorbe... asta ii esec total:))))
Innocence
Postat pe 4 Ianuarie 2009 13:40
De la: Innocence, la data 2009-01-04 13:40:44Esecul meu total a fost cand mi`am inselat prietenul cu unu... toate bune shi frumoase pana am ajuns in pat... la cat d bine arata "amantu", am crezut k o sa parte d o partida incendiara! si dezamagire totala... dupa c k o avea mica... eu am miscam d disperata si 2 min mi`a zis sa ma opresc k el s`a terminat si eu care credeam k sexu cu prietenul meu nu era destul d bun:))))) a doua zi m`am desp d prieten, iar cu "amantul" nush dk am mai skimbat 2 vorbe... asta ii esec total:))))
asa se mai intampla ,,ce sa-i faci
sarutama
Postat pe 4 Ianuarie 2009 13:46
si daca in pat e totul ok,super,dar el are nevoie de bani pt a trai bine si pleaca .poate ca acum face sex cu banii.cum se numeste asta?esec in pat????????
dana_mv
Postat pe 6 Ianuarie 2009 18:51
De la: dana_mv, la data 2009-01-06 18:51:19si daca in pat e totul ok,super,dar el are nevoie de bani pt a trai bine si pleaca .poate ca acum face sex cu banii.cum se numeste asta?esec in pat????????

Se numeste ca ai nimerit un tip superficial, disperat si cu o gandire cat de poate de puerila. Cei care viseaza numai bani culeg numai nefericire. Asta e...uneori nu le poti avea pe toate...si banii si prostia si iubirea si sexul de calitate.
ablazancadar
Postat pe 6 Ianuarie 2009 20:48
De la: Innocence, la data 2009-01-04 13:40:44Esecul meu total a fost cand mi`am inselat prietenul cu unu... toate bune shi frumoase pana am ajuns in pat... la cat d bine arata "amantu", am crezut k o sa parte d o partida incendiara! si dezamagire totala... dupa c k o avea mica... eu am miscam d disperata si 2 min mi`a zis sa ma opresc k el s`a terminat si eu care credeam k sexu cu prietenul meu nu era destul d bun:))))) a doua zi m`am desp d prieten, iar cu "amantul" nush dk am mai skimbat 2 vorbe... asta ii esec total:))))



tare!
morticia_adams
Postat pe 10 Ianuarie 2009 23:18
Esec total? si daca nu ai ...PAT ?.... Cum se spune? esec in NATURA?, ))
rodeena_vitan
Postat pe 2 August 2009 19:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca tu nu ma vrei eu te vreau... 86 De la: yumy 15 Octombrie 2010 11:22
o treaba deocheata 2 De la: kudika_1038523 11 Februarie 2020 07:26
sex fara prejudecati 5 De la: scorpio67 5 August 2010 21:22
faa lenjerie 88 De la: bl_de 17 Iunie 2009 13:47
Posibila sarcina 36 De la: Shhh 19 Februarie 2010 18:56