Setari Cookie-uri

sunt o femeie usoara dak am facut sex oral?????

De la: wolfy, la data 2009-01-14 20:21:41
De la: dana_3, la data 2009-01-14 16:37:39categoric ca este o femeie usoara cea care accepta sa ii faca felatie unui barbat indiferent ca ii este iubit sot sau amant este foarte degradant pentru o femeie care se pretinde a fi serioasa sa se spurce cu cea mai hidoasa perversiune si in plus se mai si umileste fata de ala la care ii face felatia aceasta perversiune a fost si este practicata numai de prostituate alea iau invatat pe barbatii nostri sa ne ceara si noua femeilor care nu suntem profesioniste in felatie sa ne ceara si noua fara pic de rusine sa ne degradam facandu-le felatiie nu este permis sa ne pretinda noua femeilor cinstite sa ne degradam atat de jos sa facem ceea ce fac numai prostituatele e o jignire grosolana si in plus acel barbat e clar ca a umblat numai la prostituate si alea au invatat pe barbati sa pretinda si de la femeie serioasa sa ii faca acest asa zis sex oral care e cat se poate de anormal


Nu stiu daca te-ai prins, dar si barbatii fac sex oral femeilor. Deci ori suntem toti niste destrabalati, ori suntem toti normali.


ooooo dupa parerea ei,prima varianta e valabila
Sincer,nu prea sunt sanse sa dispara de aici
andreea1976
Postat pe 14 Ianuarie 2009 20:54
mai femeilor de strada ce tot dati cu gura aia spurcata de felatie nu vedeti ce scarboase mai sunteti cu prostiile voastre cum de nu vomeaza barbatii aia care va ling intre picioare ca pe mine nu m-a lins nici unul si nici nu as vrea sa incerce asemenea orgie spurcata trebe ca sunteti rau destrabalate iar aia care va ling intre picioare sunt complet anormali au ajuns ca niste animale

Postat pe 14 Ianuarie 2009 20:55
Mi-e mila de tine tanti
Daca prostia doare........ei bine,...cred ca ai dureri groaznice
andreea1976
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:00
De la: dana_3, la data 2009-01-14 20:55:38mai femeilor de strada ce tot dati cu gura aia spurcata de felatie nu vedeti ce scarboase mai sunteti cu prostiile voastre cum de nu vomeaza barbatii aia care va ling intre picioare ca pe mine nu m-a lins nici unul si nici nu as vrea sa incerce asemenea orgie spurcata trebe ca sunteti rau destrabalate iar aia care va ling intre picioare sunt complet anormali au ajuns ca niste animale


ramona275
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:00
De la: dana_3, la data 2009-01-14 20:55:38mai femeilor de strada ce tot dati cu gura aia spurcata de felatie nu vedeti ce scarboase mai sunteti cu prostiile voastre cum de nu vomeaza barbatii aia care va ling intre picioare ca pe mine nu m-a lins nici unul si nici nu as vrea sa incerce asemenea orgie spurcata trebe ca sunteti rau destrabalate iar aia care va ling intre picioare sunt complet anormali au ajuns ca niste animale


Eu am auzit ca si orgasmul iti face rau, nu care cumva sa ai vreunul ca innebunesti!
Kathara
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:09
De la: dana_3, la data 2009-01-14 18:31:48nu va e rusine sa jigniti o femeie serioasa o adunatura de c....e perverse si libidinoase care sunt mai scarboase decat un wc public au ajuns un jeg uman care inghit si samanta barbatilor si le beau si urina asa de scarboase sunteti nenorocitelor sunteti o gramada de gunoaie spurcate care s-au degradat mai rau ca niste handicapate vai de capul vostru ce gunoaie ati ajuns sa beti urina si sa sugeti barbati intre piccioare pentru cati bani va spurcati


dana si aici ai aparut????
doamne femeie chiar nu iti vine mintea la cap...............si vad ca ai aceiasi problema...........

bagi in oala pe toata lumea la rand fara a gandi macar ce drak spui ...................
PATETIC mama...............
sun_shine
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:12
De la: dana_3, la data 2009-01-14 20:55:38mai femeilor de strada ce tot dati cu gura aia spurcata de felatie nu vedeti ce scarboase mai sunteti cu prostiile voastre cum de nu vomeaza barbatii aia care va ling intre picioare ca pe mine nu m-a lins nici unul si nici nu as vrea sa incerce asemenea orgie spurcata trebe ca sunteti rau destrabalate iar aia care va ling intre picioare sunt complet anormali au ajuns ca niste animale


TANTILIiiiiii................ cu dreaq sa te linga pe tine cineva intre picioare??
pai daca iti este la fel de scarboasa ca si gura atunci e clar...............
sun_shine
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:14
mai fomeie da si aici am aparut ca sa imi exprim indignarea si scarba fata de mult practicata felatie pana cand nu o sa va vina mintea la cap sa ii lasati in pace pe barbati cu scarbosul vostru de sex oral care amesteca gura cu fundul si face atatea victime nevinovate intre barbati care ajung impotenti prea devreme fara sa vrea din cauza voastra mai prostituatelor scarboase care ia-ti invatat si aceptat sa ii tot sugeti intre picioare pana nu mai sunt buni de facut sex normal ia mai lasatii in pace ca eu v-as baga pe toate c........e la inchisoare sa nu mai aveti ce sa sugeti

Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:20
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:20:26mai fomeie da si aici am aparut ca sa imi exprim indignarea si scarba fata de mult practicata felatie pana cand nu o sa va vina mintea la cap sa ii lasati in pace pe barbati cu scarbosul vostru de sex oral care amesteca gura cu fundul si face atatea victime nevinovate intre barbati care ajung impotenti prea devreme fara sa vrea din cauza voastra mai prostituatelor scarboase care ia-ti invatat si aceptat sa ii tot sugeti intre picioare pana nu mai sunt buni de facut sex normal ia mai lasatii in pace ca eu v-as baga pe toate c........e la inchisoare sa nu mai aveti ce sa sugeti
ramona275
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:22
yo abia astept sa-l bag cu capu intre picioarele mele....si bineinteles k ii raspund la provocare...asta ne face sa ne simtim pe culmi si sincera sa fiu....imaginatia conteaza f mult,si mai presus de asta stiu sa imi tin barbatul langa mine....asta ar trebui sa invete sa faca cele care nu au aflat inca de ceea ce reprezinta barbatul si cu ce se mananca
devil_akasha
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:28
De la: ramona275, la data 2009-01-14 21:22:41
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:20:26mai fomeie da si aici am aparut ca sa imi exprim indignarea si scarba fata de mult practicata felatie pana cand nu o sa va vina mintea la cap sa ii lasati in pace pe barbati cu scarbosul vostru de sex oral care amesteca gura cu fundul si face atatea victime nevinovate intre barbati care ajung impotenti prea devreme fara sa vrea din cauza voastra mai prostituatelor scarboase care ia-ti invatat si aceptat sa ii tot sugeti intre picioare pana nu mai sunt buni de facut sex normal ia mai lasatii in pace ca eu v-as baga pe toate c........e la inchisoare sa nu mai aveti ce sa sugeti




Ce descoperire... sa stii k de asta ajung barbatii impotenti... chiar ma intrebam care o fii motivul... merci pentru informatie!
Auzi tanti, vad k suferi rau de nebagare de seama..... poate ar fi cazul sa te uiti la o telenovela, sau sa-ti faci rugaciunea de seara, k s-a facut km tarziu si ma gandesc ca esti cam obosita....Noapte buna!
ramona275
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:28
De la: ramona275, la data 2009-01-14 21:22:41
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:20:26mai fomeie da si aici am aparut ca sa imi exprim indignarea si scarba fata de mult practicata felatie pana cand nu o sa va vina mintea la cap sa ii lasati in pace pe barbati cu scarbosul vostru de sex oral care amesteca gura cu fundul si face atatea victime nevinovate intre barbati care ajung impotenti prea devreme fara sa vrea din cauza voastra mai prostituatelor scarboase care ia-ti invatat si aceptat sa ii tot sugeti intre picioare pana nu mai sunt buni de facut sex normal ia mai lasatii in pace ca eu v-as baga pe toate c........e la inchisoare sa nu mai aveti ce sa sugeti


Tu ii faci galerie la tanti sau care ti-e problema???
Sau nu ti-a aparut postarea?
andreea1976
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:29
TRAIASCA FELATIA sau suptul pulii care mai devreme sau mai tarziu toate o faceti,asa ca nu mai judecati barbatii din privinta asta
devil_akasha
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:34
De la: andreea1976, la data 2009-01-14 21:29:55
De la: ramona275, la data 2009-01-14 21:22:41
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:20:26mai fomeie da si aici am aparut ca sa imi exprim indignarea si scarba fata de mult practicata felatie pana cand nu o sa va vina mintea la cap sa ii lasati in pace pe barbati cu scarbosul vostru de sex oral care amesteca gura cu fundul si face atatea victime nevinovate intre barbati care ajung impotenti prea devreme fara sa vrea din cauza voastra mai prostituatelor scarboase care ia-ti invatat si aceptat sa ii tot sugeti intre picioare pana nu mai sunt buni de facut sex normal ia mai lasatii in pace ca eu v-as baga pe toate c........e la inchisoare sa nu mai aveti ce sa sugeti


Tu ii faci galerie la tanti sau care ti-e problema???
Sau nu ti-a aparut postarea?


Galerie??? No way :))
E prima oara cand postez pe forumul asta. Am trimis asa din greseala
ramona275
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:35
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:20:26mai fomeie da si aici am aparut ca sa imi exprim indignarea si scarba fata de mult practicata felatie pana cand nu o sa va vina mintea la cap sa ii lasati in pace pe barbati cu scarbosul vostru de sex oral care amesteca gura cu fundul si face atatea victime nevinovate intre barbati care ajung impotenti prea devreme fara sa vrea din cauza voastra mai prostituatelor scarboase care ia-ti invatat si aceptat sa ii tot sugeti intre picioare pana nu mai sunt buni de facut sex normal ia mai lasatii in pace ca eu v-as baga pe toate c........e la inchisoare sa nu mai aveti ce sa sugeti


Saracii barbati, raman impotenti de la atata sex oral! Bietii de ei! Esti amuzanta tare, I'll give you that!

Auzi, da' am si eu o curiozitate: daca femeile care fac sex oral sunt niste c>>>e, barbatii care fac acelasi lucru ce sunt?

Si inca nu m-am lamurit: barbatii le invaya pe femei la sex oral dupa ce au fost la prostituate, sau femeile nu ii lasa in pace pe barbati?
beyonce_indragostita
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:37
nu ma injurati ca eu sunt un om al legii si daca vreau pot sa va nenorocesc si nici nu o sa stiti vreo data cine v-a facut bucata asa ca aveti grija ce vorbiti cu mine mai femeilor de strada niciodata nu e prea tarziu sa ajungeti la inchisoare poate va fac o lege care sa va condamne pentru scarboasa aia de felatie si o sa va putrezeasca oasele in inchisoare sau cand o sa iesiti nu o sa va mai trebuiasca sa sugeti si lingeti sexul barbatilor gunoaielor perverse mai bine impuscati-va ca spurcati pe toti barbatii cu gura voastra spucata de felatie

Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:40
De la: ramona275, la data 2009-01-14 21:22:41
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:20:26mai fomeie da si aici am aparut ca sa imi exprim indignarea si scarba fata de mult practicata felatie pana cand nu o sa va vina mintea la cap sa ii lasati in pace pe barbati cu scarbosul vostru de sex oral care amesteca gura cu fundul si face atatea victime nevinovate intre barbati care ajung impotenti prea devreme fara sa vrea din cauza voastra mai prostituatelor scarboase care ia-ti invatat si aceptat sa ii tot sugeti intre picioare pana nu mai sunt buni de facut sex normal ia mai lasatii in pace ca eu v-as baga pe toate c........e la inchisoare sa nu mai aveti ce sa sugeti


Tu auzi ce prostii spui??

Pai daca ar ramane ipotenti , crezi ca ar mai vreun barbat care sa vrea asa ceva??
mititeiiiiii inocenti ca ei nu stiu ce este sexul oral si noi spurcatele si relele i-am corupt...........


Femeie wake-up ...........................
sun_shine
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:46
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:40:53 nu ma injurati ca eu sunt un om al legii si daca vreau pot sa va nenorocesc si nici nu o sa stiti vreo data cine v-a facut bucata asa ca aveti grija ce vorbiti cu mine mai femeilor de strada niciodata nu e prea tarziu sa ajungeti la inchisoare poate va fac o lege care sa va condamne pentru scarboasa aia de felatie si o sa va putrezeasca oasele in inchisoare sau cand o sa iesiti nu o sa va mai trebuiasca sa sugeti si lingeti sexul barbatilor gunoaielor perverse mai bine impuscati-va ca spurcati pe toti barbatii cu gura voastra spucata de felatie [/quote

ooooooooooooooooooooo.................


ma uimesti cu atata prostie......Om al legii zici???

pai daca e asa nu stii ca poti fi data injudecata pt toate porcariile pe care le zici???



OOOOOOOOOOOO stai asa, am uitat eu nu am habar..............

esti cazuta in cap mama draga......lovita cu leuca dea dreptul...............
pfffffffffffffffff
sun_shine
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:48
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:40:53 nu ma injurati ca eu sunt un om al legii si daca vreau pot sa va nenorocesc si nici nu o sa stiti vreo data cine v-a facut bucata asa ca aveti grija ce vorbiti cu mine mai femeilor de strada niciodata nu e prea tarziu sa ajungeti la inchisoare poate va fac o lege care sa va condamne pentru scarboasa aia de felatie si o sa va putrezeasca oasele in inchisoare sau cand o sa iesiti nu o sa va mai trebuiasca sa sugeti si lingeti sexul barbatilor gunoaielor perverse mai bine impuscati-va ca spurcati pe toti barbatii cu gura voastra spucata de felatie


Mama ce frica mi s-a facut! Ma si vad la inchisoare!

Si de-abia stept sa vad legea impotriva sexului oral!

Deci sa inteleg ca pana la urma barbatii sunt niste inocenti iar gunoaiele astea de femei ii corup!!!


De la: dana_3, la data 2009-01-14 20:55:38mai femeilor de strada ce tot dati cu gura aia spurcata de felatie nu vedeti ce scarboase mai sunteti cu prostiile voastre cum de nu vomeaza barbatii aia care va ling intre picioare ca pe mine nu m-a lins nici unul si nici nu as vrea sa incerce asemenea orgie spurcata trebe ca sunteti rau destrabalate iar aia care va ling intre picioare sunt complet anormali au ajuns ca niste animale


Aha, deci de-asta esti tu asa frustrata, ca nu te-a lins nimeni intre picioare!
beyonce_indragostita
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:51
Auzi, tanti, eu iti recomand cat mai urgent un control psihologic. Se pare ca problema ta e grava.

Atitudinea asta atat ofensiva fata de femei e clar semnul unei frustrari negate si probabil neconstientizate.
Cred ca ori esti nebuna, ori faci pe nebuna...
ramona275
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:51
habar nu aveti gunoaielor si ordinarelor perverse cine sunt eu pot sa fac atata rau ca nu aveti ce sa faceti nu ma faceti pe mine nebuna ca voi sunteti o gramada de c....e ordinare care ar trebui sa putreziti in inchisoare dar o sa am eu grija sa va nenorocesc si sa va bag la racoare ca sa va saturati sa ma mai amenintati cu judecata vai de voi gunoaielor va distrug gunoiaelor vai de capul vostru nu stiti pe cine amenintati o sa ma ocup eu de perversiunile voastre

Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:58
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:58:37habar nu aveti gunoaielor si ordinarelor perverse cine sunt eu pot sa fac atata rau ca nu aveti ce sa faceti nu ma faceti pe mine nebuna ca voi sunteti o gramada de c....e ordinare care ar trebui sa putreziti in inchisoare dar o sa am eu grija sa va nenorocesc si sa va bag la racoare ca sa va saturati sa ma mai amenintati cu judecata vai de voi gunoaielor va distrug gunoiaelor vai de capul vostru nu stiti pe cine amenintati o sa ma ocup eu de perversiunile voastre


Crede-ma ca mor de ras cand iti citesc posturile!
beyonce_indragostita
Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:03


foarte tare...
klenica
Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:05
de acord cu u
doamna chiar are probleme psihologice grave nu inteleg ce i deranjeaza pe unii ce fac altii cu viatza lor
si mai mult, chiar atat de vulgara si ofensiva? da fiecare cu mancarea lui de peste, iti spui parerea si gata
Shobby
Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:07
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:58:37habar nu aveti gunoaielor si ordinarelor perverse cine sunt eu pot sa fac atata rau ca nu aveti ce sa faceti nu ma faceti pe mine nebuna ca voi sunteti o gramada de c....e ordinare care ar trebui sa putreziti in inchisoare dar o sa am eu grija sa va nenorocesc si sa va bag la racoare ca sa va saturati sa ma mai amenintati cu judecata vai de voi gunoaielor va distrug gunoiaelor vai de capul vostru nu stiti pe cine amenintati o sa ma ocup eu de perversiunile voastre



DANUTZO...asta inseamna sa te apuci sa construiesti inchisori...si ai treaba,nu gluma...suntem o gramada de c****e...eheeeeeeee
Ce stim noi de puritatea!Da sa te pup...ca mi-era dor de tine!
mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:07
si mie imi vine sa vomez de scarba cand citesc orgiile voastre cu care va spurcati gura si trupul vai de capul vostru ce scarboase mai sunteti mai bine spanzurati-va ca ne-am mai scapa de ceva gunoaie ca ne imputesc lumea

Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:07
de unde le scoate?
klenica
Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:10
bai "fomeie", nu mai scrie "vomez", ca imi vine si mie sa "vomez" de la atata ras. verbul la infinitiv e "a voma", nu a "vomeza"

Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:11
De la: klenica, la data 2009-01-14 22:10:39de unde le scoate?



inca n-ai vazut nimic...ai rabdare...si incearca sa nu te enervezi....
mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:11
De la: dana_3, la data 2009-01-14 22:07:57si mie imi vine sa vomez de scarba cand citesc orgiile voastre cu care va spurcati gura si trupul vai de capul vostru ce scarboase mai sunteti mai bine spanzurati-va ca ne-am mai scapa de ceva gunoaie ca ne imputesc lumea


Tot nu mi-ai spus cum se numesc barbatii care le fericesc oral pe femei! Si la inchisoare le bagi numai pe femei, sau ii pui la racoare si pe barbati?
beyonce_indragostita
Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
insarcinata sau probleme cu stomacul? 32 De la: kudika_28965 13 Februarie 2013 23:32
sotia mea ma refuza cind vine vorba de sex 117 De la: Barbie39 24 Februarie 2010 12:20
Catre baietei......Va place sa bagati botul la savarina??? 129 De la: gratuit89 28 Noiembrie 2009 20:05
Gigolo latino!!! 22 De la: Andreioana 20 Iulie 2009 16:41
buna fetelor 33 De la: midi_junkiex 5 Ianuarie 2009 16:53