Setari Cookie-uri

sunt o femeie usoara dak am facut sex oral?????

eu sunt de alta parere probabil ca intr-o relatie este permis si sexul oral cu conditia sa nu produca neplaceri vreunui partener daca nu exista placere reciproca atunci exista o problema in acea relatie dar in cazul in care sexul oral este practicat contra cost si de catre prostituate atunci intervine problema unei infractiuni de natura penala

Postat pe 19 Ianuarie 2009 22:59
De la: dana_3, la data 2009-01-19 22:59:34eu sunt de alta parere probabil ca intr-o relatie este permis si sexul oral cu conditia sa nu produca neplaceri vreunui partener daca nu exista placere reciproca atunci exista o problema in acea relatie dar in cazul in care sexul oral este practicat contra cost si de catre prostituate atunci intervine problema unei infractiuni de natura penala


dana mi-ai lipsit.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 19 Ianuarie 2009 23:01
prostituata ieste o profisionala si asta lucrul ei,asa sa suga si sa ee la clant ,dar in cazul sexului oral eu nus contra si cred ca e normal intro intro relatie unica si puternica,e o placere mare,,,sus in deal e o casa ear acolo e mindra mea,,,
nikhifor78
Postat pe 19 Ianuarie 2009 23:04
De la: nikhifor78, la data 2009-01-19 23:04:58prostituata ieste o profisionala si asta lucrul ei,asa sa suga si sa ee la clant ,dar in cazul sexului oral eu nus contra si cred ca e normal intro intro relatie unica si puternica,e o placere mare,,,sus in deal e o casa ear acolo e mindra mea,,,


concurezi cu note maxime la podiumul mascotelor...
dai inainte cu tupeu nu te sfii....

dandanaua_reloaded
Postat pe 19 Ianuarie 2009 23:08
De la: nikhifor78, la data 2009-01-19 23:04:58prostituata ieste o profisionala si asta lucrul ei,asa sa suga si sa ee la clant ,dar in cazul sexului oral eu nus contra si cred ca e normal intro intro relatie unica si puternica,e o placere mare,,,sus in deal e o casa ear acolo e mindra mea,,,



mda.......................borring.................mai ai pana le ajungi din urma pe damuta si teodutza.................

dar nu dispera esti pe drumul cel bun
sun_shine
Postat pe 20 Ianuarie 2009 13:43
pff...am o foarte mare dilema...as vrea sa ii fac si eu sex oral prietenului meu pe care il iubesc ff mult...el mi`a facut de nenumarate ori dar eu nici macar nu am incercat....dar care e problema mea...mi`e rusine....adik ...nu stiu cum sa incep...ce fac il sarut si apoi ma duc imd sa ii fac sex oral??asta e problema...am tot vrut sa incerc dar pur si simplu nu pot....si nu stiu cat sa i fac adik cat timp...of...va rog da`ti`mi si mie un raspuns...:( va raman profund indatorata...:) :*
glumeatza
Postat pe 20 Ianuarie 2009 19:46
PAi, pur si simplu, cand va puneti pe treaba, you on top, il saruti si-apoi tot cobori, gat, piept, sfarcuri (le place la nebunie) and once you get there... you just do it, kiss it, then suck it, buzele in forma de o, grija sa nu zgarii cu dintii si cat se poate de strans, cu buzele adica. Si cat timp... pai, cat ii place, dar nici sa te plictisesti tu, si-l mai intrebi daca-i ok, daca mai are pana se termina... sau esti atenta si-o simti :))
Leli_utza
Postat pe 20 Ianuarie 2009 19:53
pai............ eu pana m-am obisnuit faceam pe scafandrul.........

adica sub paturica.........doar cu buzele mama fara dintisori.........
sun_shine
Postat pe 20 Ianuarie 2009 20:02
sa stii ca nu esti o femeie usoara este normal asa ceva acum mai trebuie sa faci si sex anal ca si asta este normal dupa cate trebuie sa faci sprinceana,subrat si restul,daca va iubiti.

Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:44
mersi mult leli utza:) esti suuper:*:* dar mai am o intrebare:D trebuie neaparat sa`i fac sex oral pana se termina??adik..nu pot sa ma opresc cand am eu kef si apoi sa faem sex normal?e ceva gresit??nu stiu,chair vreau sa incerc asyta k il iubesc mult de tot si el pe mn dar mi asa rusinik;)) dupa ce voi incerca promit ca am sa scriu din nou pe pagina asta:)
Numai te rog sa`mi rasp la intrebare:) p00p
glumeatza
Postat pe 22 Ianuarie 2009 11:01
De la: ankukaratista, la data 2009-01-22 11:01:33mersi mult leli utza:) esti suuper:*:* dar mai am o intrebare:D trebuie neaparat sa`i fac sex oral pana se termina??adik..nu pot sa ma opresc cand am eu kef si apoi sa faem sex normal?e ceva gresit??nu stiu,chair vreau sa incerc asyta k il iubesc mult de tot si el pe mn dar mi asa rusinik;)) dupa ce voi incerca promit ca am sa scriu din nou pe pagina asta:)
Numai te rog sa`mi rasp la intrebare:) p00p


nu e neaparat nevoie sa il si termini, dar nu trebuie sa te opresti brusc , e frustrant............................

incet cu dragalasenii si ajungi si la sexul normal...................

tine minte e vorba de propria ta alegere...............
sun_shine
Postat pe 22 Ianuarie 2009 11:40

n-am vazut eu bine, sau a disparut danutza?

_fantoma_
Postat pe 22 Ianuarie 2009 11:58
De la: vas25, la data 2009-01-22 11:58:53
n-am vazut eu bine, sau a disparut danutza?



eheeeeeeeeeeeeee...............
e ceva timp............... cred ca fata in sfarsit gasi pe cineva .............care sa o invete o mica"felatie".
sun_shine
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:03
S-a dusara Danutza??? Nuu!

Bai rautatilor! Ne-am pierdut jucarelele? Nici Danutza nici Teoduza? Kudika o sa devina un loc taare plictisitor...
Dor_a
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:08
sper sa mai vina inapoi cand va veni si bunicu "Dumnezeu sa-L ierte"
mickyyo_parintele
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:11


si tot in cosciug sa apara,asta sa ii fie imbracamintea?????
so sexy
matracucu
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:17
parerea mea este ca sexul oral a fost preluat de barbatii care au umblat la prostituate si alea i-au invatat pe barbati sa faca sex oral eu cred ca nu e deloc normal ci din contra sexul oral este anormal poate pentru femeile de strada e ceva normal dar pentru restul e ceva degradant si umilitor
ilyescorina
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:12
De la: ilyescorina, la data 2009-01-23 22:12:46parerea mea este ca sexul oral a fost preluat de barbatii care au umblat la prostituate si alea i-au invatat pe barbati sa faca sex oral eu cred ca nu e deloc normal ci din contra sexul oral este anormal poate pentru femeile de strada e ceva normal dar pentru restul e ceva degradant si umilitor
cred ca parerea ta e cam depasita

Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:19
Ce credeati ca nu are cine sa le inlocuiasca pe cele doua?
liana976
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:19
sigur ca da numai o prostituata care face sex pe bani practica acest scarbos sex oral iar despre cele care nu sunt prostituate si fac sex oral eu cred ca sunt niste proaste sau fraere care nu mai au nici un pic de rusine sau pudoare nu stiu ce este bine si ce este rau in primul rand sexul oral este foarte neigienic si e o cale de transmitere a bolilor de sex
ilyescorina
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:40
eu consider ca e rau sa te vinzi pe bani adik sa o faci cu oricine oriunde cu toti scarbosii numa banu sa fie ,normal barbatiilor le convine situatia ,ei nu inteleg ca e mai greu psihic pt o femeie ,ar trebui sa se acorde mai multe sanse pt femei in societate dar daca tu alegi sa faci sex oral cu barbatul iubit sau din placere ins ca e strict treba ei si modul ei de viata ,poate fi o femeie independenta cu o cariera ,mama devotata si sotie buna si sa faca sex oral pt a l satisface pe iubit si implicit ea va fi bucuroasa ca el se simte bine ,si in cativa ani decat sa lasi sa se instaleze monotonia mai bine faci si sex oral anal pe langa sexul vaginal care poate deveni banal.
altex
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:59
Corinush eu cred k u nu ai primit ji nu ai facut sex oral niciodata... e ca si cum nu te-ai saruta cu cineva pentru ca faci schimb de milioane de bacterii... si daca faci sex oral cu o persoana se presupune ca o cunojti destul de bine, asa ca incearca si scrie-ti parerile dupa ;)
BikeritzZa
Postat pe 27 Ianuarie 2009 18:01
De la: altex, la data 2009-01-27 17:59:52eu consider ca e rau sa te vinzi pe bani adik sa o faci cu oricine oriunde cu toti scarbosii numa banu sa fie ,normal barbatiilor le convine situatia ,ei nu inteleg ca e mai greu psihic pt o femeie ,ar trebui sa se acorde mai multe sanse pt femei in societate dar daca tu alegi sa faci sex oral cu barbatul iubit sau din placere ins ca e strict treba ei si modul ei de viata ,poate fi o femeie independenta cu o cariera ,mama devotata si sotie buna si sa faca sex oral pt a l satisface pe iubit si implicit ea va fi bucuroasa ca el se simte bine ,si in cativa ani decat sa lasi sa se instaleze monotonia mai bine faci si sex oral anal pe langa sexul vaginal care poate deveni banal.

lume lume fiecare si-o baga si si-o scoate unde vrea
hai aveti grija de voi v-am pupat
yumy
Postat pe 27 Ianuarie 2009 18:01
De la: altex, la data 2009-01-27 17:59:52eu consider ca e rau sa te vinzi pe bani adik sa o faci cu oricine oriunde cu toti scarbosii numa banu sa fie ,normal barbatiilor le convine situatia ,ei nu inteleg ca e mai greu psihic pt o femeie

Mai Depozitu' de electronice, eu consider ca e bine ca te vinzi pentru bani, dai un serviciu pe care-l oferi si esti platita. Ca o faci cu toti scarbosii, asta e alegerea ta, si sa nu uitam ca si anumite prestatoare sunt cel putin la fel de scarboase...ceea ce oricum nu conteste!
De ce sa fie greu pentru o femeie !? Ea a ales cu p... mintea ei.

Postat pe 28 Ianuarie 2009 17:58
azi ma simt ca un fulg de nea........
matracucu
Postat pe 29 Ianuarie 2009 12:09
De la: laurathegirl, la data 2009-01-29 12:09:14azi ma simt ca un fulg de nea........


pluteste pana la mine

Postat pe 29 Ianuarie 2009 12:11
De la: laurathegirl, la data 2009-01-29 12:09:14azi ma simt ca un fulg de nea........


ai grija cu vantul de afara
sarutama
Postat pe 29 Ianuarie 2009 12:12
preafericeste-ma plsssssssss
matracucu
Postat pe 29 Ianuarie 2009 12:22
mai saruta-ma (cu liniutza),mi se trage de la sexu....oralu.....de aia........if you know what i meen.....
matracucu
Postat pe 29 Ianuarie 2009 12:25
De la: laurathegirl, la data 2009-01-29 12:22:55preafericeste-ma plsssssssss




mmmmmmmmmmmmm!


Postat pe 29 Ianuarie 2009 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
se pot schimba barbatii?? 46 De la: crystina24 7 Februarie 2014 11:14
Cum sa abordez un subiect delicat 33 De la: aanaxor 11 Septembrie 2009 10:44
o intrebare pt fete si una pt baieti,astept parerile voastre,am nevoie de ele. 208 De la: matracuca 7 Ianuarie 2010 18:08
help me 33 De la: kudika081126 7 Decembrie 2009 01:01
Pro sau contra Reductil? (pastile pentru slabit) 21 De la: kudika061192 20 August 2009 16:45