Setari Cookie-uri

sunt o femeie usoara dak am facut sex oral?????

nu ne mai pisam acilea?
matracucu
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:48
aici matroana...sa devii usoara
portitza_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:55
http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/143817.html
un vot plz
mikela_my
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:57
stas portitza,sooper mega cool
ca mi se facu frica de amenintzari.......
poop fetili mele dragi.....va stitzi voi care.....
matracucu
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:02
De la: laurathegirl, la data 2009-01-16 14:02:28stas portitza,sooper mega cool
ca mi se facu frica de amenintzari.......
poop fetili mele dragi.....va stitzi voi care.....



portitza_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:03
matracucu
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:14
matracucu
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:37
De la: laurathegirl, la data 2009-01-16 14:37:18



off matroana..................
portitza_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:39
da cum nu va e rusine sa va creada lumea femei serioase daca va ocupati de scarboasa perversiune felatie si nu ma mai jigniti mascota ca voi suinteti niste mascote perverse si cu gura spurcata de sex oral iar eu sunt curata si nespurcata de nici o perversiune dupa mine sunteti chiar niste c.....e ordinare care nu ar trebui sa stea pe strada la prins barbati pentru sex oral ci in inchisoare acolo e locul prostituatelor perverse care isi fac meseria din sex si perversiuni

Postat pe 16 Ianuarie 2009 18:19
Devii repetitiva.
Kathara
Postat pe 16 Ianuarie 2009 18:30
De la: dana_3, la data 2009-01-16 18:19:22da cum nu va e rusine sa va creada lumea femei serioase daca va ocupati de scarboasa perversiune felatie si nu ma mai jigniti mascota ca voi suinteti niste mascote perverse si cu gura spurcata de sex oral iar eu sunt curata si nespurcata de nici o perversiune dupa mine sunteti chiar niste c.....e ordinare care nu ar trebui sa stea pe strada la prins barbati pentru sex oral ci in inchisoare acolo e locul prostituatelor perverse care isi fac meseria din sex si perversiuni



ma p-isat-o da tu cine mortzi mati te crezi de jignesti pe toate luma si ce p u l a mea te f u t e ce face fiecare cu viata sa....mai dute in pi z d a mati si vezi-ti de cratita ta si lasa domnisoarele si domnele sa faca ce vrea cu viata lor .NU LE MAI jigni s u gatoate de sosete.
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Ianuarie 2009 21:52
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 21:52:21
De la: dana_3, la data 2009-01-16 18:19:22da cum nu va e rusine sa va creada lumea femei serioase daca va ocupati de scarboasa perversiune felatie si nu ma mai jigniti mascota ca voi suinteti niste mascote perverse si cu gura spurcata de sex oral iar eu sunt curata si nespurcata de nici o perversiune dupa mine sunteti chiar niste c.....e ordinare care nu ar trebui sa stea pe strada la prins barbati pentru sex oral ci in inchisoare acolo e locul prostituatelor perverse care isi fac meseria din sex si perversiuni



ma p-isat-o da tu cine mortzi mati te crezi de jignesti pe toate luma si ce p u l a mea te f u t e ce face fiecare cu viata sa....mai dute in pi z d a mati si vezi-ti de cratita ta si lasa domnisoarele si domnele sa faca ce vrea cu viata lor .NU LE MAI jigni s u gatoate de sosete.




goooooooooo mickyyo_parintele bv bv zi ca merita.o fi pocaitaa
alina2809
Postat pe 16 Ianuarie 2009 23:11
De la: dana_3, la data 2009-01-16 18:19:22da cum nu va e rusine sa va creada lumea femei serioase daca va ocupati de scarboasa perversiune felatie si nu ma mai jigniti mascota ca voi suinteti niste mascote perverse si cu gura spurcata de sex oral iar eu sunt curata si nespurcata de nici o perversiune dupa mine sunteti chiar niste c.....e ordinare care nu ar trebui sa stea pe strada la prins barbati pentru sex oral ci in inchisoare acolo e locul prostituatelor perverse care isi fac meseria din sex si perversiuni


pai sa vezi, sleeping beauty, eu nu mi-am facut o meserie din asta ci o pasiune - adik o fac gratis ca-mi place; eu unde ma incadrez???
si are dreptate, oameni buni, NU MAI JIGNITI MASCOTA! daca se supara si ne vaduveste de nepretuita dansei prezenta? se reduce brusc farmecul la jumatate.

Postat pe 17 Ianuarie 2009 06:08
nu tie rusine se ma injuri gunoiule spurcat si pervers,ma cac in gura ta spurcata de cunilingus de c.....e ordinare

Postat pe 17 Ianuarie 2009 14:43
De la: dana_3, la data 2009-01-17 14:43:25nu tie rusine se ma injuri gunoiule spurcat si pervers,ma cac in gura ta spurcata de cunilingus de c.....e ordinare


Dana,tu ce zici de Teodutza? care se pisa si se lasa pisata in gura la propiu? De alea sa te iei,nu de altele.E total opusul tau
lil_devil
Postat pe 17 Ianuarie 2009 14:52
De la: dana_3, la data 2009-01-17 14:43:25nu tie rusine se ma injuri gunoiule spurcat si pervers,ma cac in gura ta spurcata de cunilingus de c.....e ordinare




Eleganta, stil, rafinament !
Evident, aceste trasaturi nu le gasim la dana

Postat pe 17 Ianuarie 2009 15:23
De la: dana_3, la data 2009-01-17 14:43:25nu tie rusine se ma injuri gunoiule spurcat si pervers,ma cac in gura ta spurcata de cunilingus de c.....e ordinare




DANOOO sa-ti iau gura in p U l a ...te-a confundat cineva vreodata cu o fata?stii esti asa de frumoasa si ascultatoare…pacat ca nu iubesc animalele....asa ca mai du-te in mor tzii mati de t arat u ra f*teM as pe limbutza ta aia s p u r c a t a si pacatoasa.
sa-mi su g i P U L A cu capu ma-tii de c a c a c i o a s a c o r d i t a ca vin cu pu l a peste mata in coliba de stati speriate in coltz si pU L a mea lejer pe canapea.....cine P iZ dA mati te crezi de jignesti atatea doamne si domnisoare de pe acest site?
DATI-AS M U I E CU C A C A T SA-TI FAC FREZA PESTE CAP SA TE STRANGA LA STOMAC ....
mickyyo_parintele
Postat pe 17 Ianuarie 2009 16:38
De la: alina2809, la data 2009-01-16 23:11:52
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 21:52:21
De la: dana_3, la data 2009-01-16 18:19:22da cum nu va e rusine sa va creada lumea femei serioase daca va ocupati de scarboasa perversiune felatie si nu ma mai jigniti mascota ca voi suinteti niste mascote perverse si cu gura spurcata de sex oral iar eu sunt curata si nespurcata de nici o perversiune dupa mine sunteti chiar niste c.....e ordinare care nu ar trebui sa stea pe strada la prins barbati pentru sex oral ci in inchisoare acolo e locul prostituatelor perverse care isi fac meseria din sex si perversiuni



ma p-isat-o da tu cine mortzi mati te crezi de jignesti pe toate luma si ce p u l a mea te f u t e ce face fiecare cu viata sa....mai dute in pi z d a mati si vezi-ti de cratita ta si lasa domnisoarele si domnele sa faca ce vrea cu viata lor .NU LE MAI jigni s u gatoate de sosete.




goooooooooo mickyyo_parintele bv bv zi ca merita.o fi pocaitaa



MAI POATE FI SI C U R V A pe CINE o doare de viata ei....poate sa-si spuna parerea da sa nu jigneasca c a c a -mas pe mormatu masi sa aiba taicasu unde pune flori
mickyyo_parintele
Postat pe 17 Ianuarie 2009 16:41
De la: dana_3, la data 2009-01-16 18:19:22da cum nu va e rusine sa va creada lumea femei serioase daca va ocupati de scarboasa perversiune felatie si nu ma mai jigniti mascota ca voi suinteti niste mascote perverse si cu gura spurcata de sex oral iar eu sunt curata si nespurcata de nici o perversiune dupa mine sunteti chiar niste c.....e ordinare care nu ar trebui sa stea pe strada la prins barbati pentru sex oral ci in inchisoare acolo e locul prostituatelor perverse care isi fac meseria din sex si perversiuni

Da, Dana... asa e. Ai dreptate.
Chocolate22
Postat pe 17 Ianuarie 2009 17:42
De la: dana_3, la data 2009-01-14 21:40:53 nu ma injurati ca eu sunt un [b]om al legii[/b] si daca vreau pot sa va nenorocesc si nici nu o sa stiti vreo data cine v-a facut bucata asa ca aveti grija ce vorbiti cu mine mai femeilor de strada niciodata nu e prea tarziu sa ajungeti la inchisoare poate va fac o lege care sa va condamne pentru scarboasa aia de felatie si o sa va putrezeasca oasele in inchisoare sau cand o sa iesiti nu o sa va mai trebuiasca sa sugeti si lingeti sexul barbatilor gunoaielor perverse mai bine impuscati-va ca spurcati pe toti barbatii cu gura voastra spucata de felatie
Om al legii....
Acolo la tine in munti nu ti-a predat nimeni gramatica limbii romane?
Chocolate22
Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:00
gramatica i-o fi predat-o careva dar daca intrati pe profilul creaturii vedeti ca nu posteaza decat unde e vb de sex, de preferat oral sau anal; deci la cat sex are in cap unde sa mai incapa si gramatica??? acu' pe bune...

Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:17
veeeeeei!
mi-am pus mana la ochi cand am citit p-aci! plus o roseata in obrajori ce a scos inca o data in evidenta , buzele!
nu mai stie lumea sa injure elevat!!?

Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:23
vai tu draga dana pe ce lume traiesti..???dupa parerea ta toate femeile sunt c***e,daca stam sa ne gandim nu???si acea femeie casatorita cu 2 copii care face asa ceva nu???parerea mea???vai de capu tau si pacat de forumu asta,nu e nimeni sa faca ceva...??si vai de tine k intri pe un forum sa jignesti fetele,fiecare face ce vrea,sex ul oral nu te face mai prost sau mai josnic,doar tu esti o persoana din aia mai sus mentionata,daca ai alte principii nu tre sa jignesti ca la usa cortului,frustrata ce esti...duci lipsa cumva???cred k DAAAAAAAAAAAAA!!!!ai primit o educatie demna de dus la mahala...din bun simt nu o sa te jignesc si eu,nu ma cobor la un asemenea nivel..cred k in loc sa stai pe forum te ai duce sa mai citesti ceva interesant,sa te mai destepti si tu...repet,din bun simt nu iti zic aici ce meriti,cu toate k intru f rar pe forum nu iti permit tie,o taranca sa jignesti aceste fete!!!CLAR!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:08
nu esti in nici un fel . fiecare face ce vrea in pat . si atata timp cat va face placere asta nu te face imorala
Calypso23
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:21
De la: geo_tz, la data 2009-01-17 18:23:34veeeeeei!
mi-am pus mana la ochi cand am citit p-aci! plus o roseata in obrajori ce a scos inca o data in evidenta , buzele!
nu mai stie lumea sa injure elevat!!?

Hihihi!
Dor_a
Postat pe 18 Ianuarie 2009 14:41


Postat pe 18 Ianuarie 2009 14:43
Ashia-ashia! Vino'ncoa Botoshel sa mi te smotocesc un pic
Dor_a
Postat pe 18 Ianuarie 2009 14:48
De la: dana_3, la data 2009-01-16 18:19:22da cum nu va e rusine sa va creada lumea femei serioase daca va ocupati de scarboasa perversiune felatie si nu ma mai jigniti mascota ca voi suinteti niste mascote perverse si cu gura spurcata de sex oral iar eu sunt curata si nespurcata de nici o perversiune dupa mine sunteti chiar niste c.....e ordinare care nu ar trebui sa stea pe strada la prins barbati pentru sex oral ci in inchisoare acolo e locul prostituatelor perverse care isi fac meseria din sex si perversiuni



mda............. copy/paste...
ai ramas fara repertor???
sun_shine
Postat pe 18 Ianuarie 2009 18:59
De la: justfeel, la data 2008-08-23 20:02:09pff...nu stiu cum sa incep...in urma cu ceva timp l-am cunoscut pe prietenul meu cu care ma intelege f bine si am ajuns sa il iubesc!!! inainte sa il cunosc eram foarte ,,incuiata" ca sa zic asa...aveam multe conceptii prostesti si invechite in ceea ce priveste sexul...a fost mare bataie de cap pana m-a facut sa inteleg ca sexul oral e ceva normal!! zilele trecute am fost criticata si facuta in toate felurile posibile de cineva pe messenger...un id necunoscut care se pare k are multe informatii despre mine...am ajuns kiar sa ma simt asa...si am o groaznica intrebare in cap...oare sunt c...a pt k am fc sex oral prietenului meu pe care il iubesc si caruia ii sunt fidela????

Scuza'ma dar am o curiozitate:De unde stia acea persoana cu care ai vb pe mess k tu ai facut sex oral?Stau si ma gandesc si cred k in momentul respectiv eratzi doar voi 2 !
pysycuta
Postat pe 19 Ianuarie 2009 06:21
Intr-o relatie este permis orice, daca acel orice face placere si evident aduce bunastare acelei relatii.
Pe scurt n-ai de ce sa-ti faci griji. Iar despre chestia cu messul??? Ma uimeste usurinta cu care dai accept unui ID pe care nu-l cunosti. Nu te mai framinta, poate ca acel ID (sa-i zicem asa ca e un el sau o ea anonimi) nici nu te cunoaste si s-a intimplat sa fie anumite potriviri. Da-i remove din lista si deny daca incearca dinou sa te contacteze pe mess sau raporteaza-l ca "spam" si sigur nu vei mai primi mesaje tulburatoare. SUCCES
Leo
MaximL
Postat pe 19 Ianuarie 2009 09:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pareri va rog. 13 De la: ik22 28 Iulie 2010 01:21
"preacurvia"feminina vs" potenta "masculina!! 12 De la: nino_caniggia 23 Februarie 2009 18:14
MARIMEA PENISULUI CONTEAZA IN RELATIE??? 41 De la: rockk 23 Martie 2011 18:41
Sex sau romantism de sarbatori ? 22 De la: daniella_s 25 Noiembrie 2010 16:34
relatie adulterina 11 De la: pickard 21 Ianuarie 2011 22:11