Setari Cookie-uri

cum rectionati daca o femeie sa da la iubitul(barbatul) vostru??si cum rectionati daca un barbata seda la iubita(sotia voastra)??

mamaia22
Postat pe 25 August 2008 00:39
Hmmm...aici greu de spus cum reactionezi , doar cei care au trecut prin asta cred ca ne pot spune...pt ca in general reactionezi pe moment si nu prea ai de unde sa stii.Eu cred ca as fi foarte diplomata , intotdeauna imi pastrez calmul in public si mai bine numar pana la zece in gand decat sa ma fac de ras ( gen : sa pun mainile in sold si sa ma iau de 'aia' , sa ii fac parul permanent sau sa vorbesc murdar ). Cred ca un barbat inteligent stie el singur cum sa procedeze cu astfel de femei , mai ales daca aceasta actiune se petrece de fata cu iubita lui.De fapt mi s`a intamplat intr`un club , dar nu am avut cine stie ce reactie, am ras, pt ca iubitul meu m`a chemat intrucat nu eram langa el , m`a luat in brate si s`a scuzat ca e ocupat cu iubita lui. Aia a inceput sa "trancane" ceva dar noi am facut pasi de langa ea.
Kittynelle
Postat pe 26 August 2008 20:34
pai da, cred ca n-are sens sa reactionezi tu, el trebuie sa reactioneze si ce a facut iubitul tau a fost super tare!!!
nota 10 :P
morticia_adams
Postat pe 26 August 2008 22:28
Hmmmmmmmmmm!!!!!!!Ii arunc niste...priviri.De zici ca nici bataie nu-i trebuie.Si-apoi daca pe el il lasa rece(ceea ce nu prea se intampla,ca vezi na...cocosul),ii pun lui "ochelari de cal"Si-atat;PRIVIREA LA MINE.
ana_lili36
Postat pe 27 August 2008 12:34
hai ca sunteti tari...
mamaia22
Postat pe 27 August 2008 19:40
:))))))))tare tema......pai sa spunem ca eu am trecut odata prin ceva asemanator.....eram de 6 luni cu EL.....am invitat o prietena( cu ghilimelele de rigoare) la sat la mine.....toate bune si frumoase....seara eram in ''club'' :eu, EL, si prietena mea .....plus altii....brusc ma trezesc ca ma uit in stanga si in dreapta mea si nici unul din cei doi nu mai erau la masa.....ei dragalasii erau pe ringul de dans si doamne ce sexi se mai miscau unul lipit de celalalt....sa va spun reactia? cred ca am fost prea socata ca sa mai pot avea o reactie.....mi-a trebuit cateva ore de spectacol prelungit din partea lor ca sa ma dezmeticesc si sa imi dau seama ca nu este doar un cosmar....dar nici dupa nu am facut scene.....poate am fost prea ranita si MULT PREA DEZGUSTATA incat mi-am dat seama ca si daca as face o scena nu as rezolva nimik decat sa le arat ca imi pasa....asa ca mi-am facut loc la distractie cu restul amicilor si am parut rece si indiferenta....a mers sincera sa fiu....ca am suferit ca un caine cand am ajuns acasa asta e partea a doua...
LuckyMe
Postat pe 30 August 2008 19:30
sincer cred ca in locul tau as fi reactinonat atre urat si ias fi dat cap in cap sa se trezeasca amandoi si ais fi facut de tot rasul..si razbunarea ar contiua si dupa...si poate as fi caut la fel ca el ..sa se simta si el la fel ca mine...
mamaia22
Postat pe 30 August 2008 23:59
Sincer nu stiu cum as reactiona sau ce a-si face pentru ca nu am fost inca pusa intr-o astfel de situatie!!oricum nu cred ca as face vrun scandal imens!!

Postat pe 11 Septembrie 2008 15:14

IAU FOC !!!
Shobby
Postat pe 11 Septembrie 2008 15:54
las' sa se dea.. ca daca il apreciaza si altele...ii cresc actiunile..

Postat pe 11 Septembrie 2008 16:02
Shobby
Postat pe 11 Septembrie 2008 16:15
De la: inocica, la data 2008-09-11 16:02:17las' sa se dea.. ca daca il apreciaza si altele...ii cresc actiunile..




super tare inocica!

dar eu am observat k sunt f geloasa in legatura cu actualul prieten. cu fostul nu aveam niciun stres de acest gen. adevarul e k nici nu-mi dadea motive. cu actualul este ceva mai greu k e un tip f sociabil shi ma rog... io una doar ma uit urat la ele, de mai mult nu e nevoie shi nici nu a fost nevoie. asta-l amuza pe prietenul meu shi singura lui reactie e aceea de a ma strange in brate shi sa ma sarute spunand: "cat ma poti amuza, iubi!" dar dc se va intampla sa se dea cu tupeu vreuna la el de fata cu mine sincer... ash lua foc! shi nu cred k m-ash putea abtine de la vreo scena. sunt teribil de vulcanica... de obicei intai fac... shi apoi gandesc... de obicei analizez consecintele
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 11 Septembrie 2008 16:18
nu merita..gelozia iti macina sufletul...si nu poate decat sa strice o relatie...fii tu insati, zambeste, fii frumoasa...dar nu fa scene...concurenta dispare de la sine...nu ai cum sa-ti tii barbatul in cusca, dimpotriva...lasa-l liber si ai sa vezi ca va fi al tau pe viata...

Postat pe 11 Septembrie 2008 16:25
si eu am avut parte de astfel de personaje.. dar din fericire fostii iubiti sau actualul meu sot au stiut sa se descurce ei singurei..
nu s-a intamplat niciodata nimic altceva decat sa avem parte de o buna portie de ras..

Postat pe 11 Septembrie 2008 17:47
S-a intamplat de foarte multe ori ca eu sa fiu de fata, ele nu ma cunosteau, iar el nu stia ca sunt acolo. Deci ar fi putut sa accepte avansurile lor, nestiind ca sunt acolo! Dar se pare ca, nu numai ca le respingea, dar isi mai si batea joc de ele! De fiecare data simteam o placere diabolica la faza asta! Al doilea pas era sa-mi fac aparitia, iar gagicile respective pur si simplu fierbeau de fiecare data! Al treilea pas era sa ne batem joc de ele impreuna! Si cu barbati am facut la fel (ma refer la barbati care insistau sa-mi faca mie avansuri, stiind ca sunt cu cineva)! Imi place la nebunie sa-mi bat joc si de ei si de ele! Pana la urma vor ce nu le apartine, asa ca noi de ce sa nu ne distram?!
darksukkubus69
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:30
Se da foarte bine in momentul ala si el a disparut si ramane cu cine vrea el!!Bine acum depinde pana unde ajunge cu aceea femeie care ii face avansuri!!Daca ma inseala cu ea adio mi-a facut placere!!

Postat pe 16 Septembrie 2008 16:49
eeeee ma supar pe moment, dar nu ma exteriorizez...k nu am de ce in fond si la urma urmei!
alexutzab
Postat pe 19 Septembrie 2008 18:02
depinde in ce stare ma aflu in momentul respectiv!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 20 Septembrie 2008 01:06
Ii calc in picioare!!!

Postat pe 20 Septembrie 2008 01:07
Fiecare procedeaza cum crede!!Oricum mai intai trebuiesc dovezi!

Postat pe 21 Septembrie 2008 11:25
eu am patit-o cu prietena mea cea mai buna...bine ca am deschis ochii la timp.....in primul rand sunt atenta daca prietenul meu ii da si el atentie..daca nu,imi impun punctul de vedere si ii explic EI ce nu intelege la fraza:"EL are o relatie"...iar daca da,nu-mi mai bat capul cu nici unul din ei

Postat pe 22 Septembrie 2008 12:18
Asta e boala veche : Prietena cea mai buna sa se dea la prietenul tau!
De ce? Pentru ca poate vb prea frumos despre el. Asta da pericol ca la fel faci si in partea cealalta.
dafffne
Postat pe 22 Septembrie 2008 22:26
nu am patit-o o data ci de mai multe ori.eu sunt chiar mandra cand vad ca se dau femeile la el,imi place si de obicei ne distram de minune pe seama lor mai ales cand le vedem cum se uita urat la mine si la el nu stie cum sa se linguseasca mai bine.eu una nici macar nu pot sa ma enervez, mi-e mila de ele pt ca mi se pare jenante si cam fara orgoliu.
witcher
Postat pe 23 Septembrie 2008 12:51
De la: witcher, la data 2008-09-23 12:51:13nu am patit-o o data ci de mai multe ori.eu sunt chiar mandra cand vad ca se dau femeile la el,imi place si de obicei ne distram de minune pe seama lor mai ales cand le vedem cum se uita urat la mine si la el nu stie cum sa se linguseasca mai bine.eu una nici macar nu pot sa ma enervez, mi-e mila de ele pt ca mi se pare jenante si cam fara orgoliu.


F bine ai INCREDERE IN TINE si in el. Si intradevar e motiv de mandrie ca se da alta la el.Oricum unele fete considera ca dc un baiat are o prietena stabila inseamna ca are numeroase calitati si deasemenea vor si fructul oprit.
Altele considera ca ele sunt mai smechere ... si ii fac ele din cuvinte. Patetice fetele acelea , sunt niste superbitati
Unele pur si simplu nu accepta sa fie a 5-a roata la caruta.
Dar din pacate mai sunt si baieti ce nu stiu sa se aprecieze si sa se respecte si accepta avansurile unei dudui crezandu-se cocosi
dafffne
Postat pe 24 Septembrie 2008 02:28
da intr-adevar sunt unele fete care pur si simplu VOR sa fie a 5 roata de la caruta, dar barbatii adevarati pur si simplu o "rezolva ei".
Da mi s-a intamplat si mie o astfel de "inselat ,bine c anu eram de fata ,mi-a spus el ca uite asa...si uite asa...si bla bla bla,si i-am spus ori vrei sa ramai cu aia ori cu mine,si mi-a zis ca a fost doar o bataie de joc tipa.Ea stia ca este cu mine ,si din cate mi-a spus prieteni nostri iar fi spus ca este doar asa de distractie ,bine ca nu s-a mers mai departe decat afara ce au stat seara si doar 3 zile,si a spus ca o sa ii spuna ca nu mai arre ce cauta cu el,deci vreau sa va spun ca a plecat tipa cu coada intre picioare,iar afara radeam cu toti pe seama ei,si nici prin spatele blocului nu a mai vazut-o vreo data de atunci
simona_marinela1987
Postat pe 24 Septembrie 2008 10:30
nu m-as bate cu o fata pt un baiat nici in ruptul capului. daca lui ii place de ea, sa fie sanatos, ca e plina balta de broaste. trebuie sa recunosc ca nici nu mi s-a intamplat, dar daca mi s-ar intampla cine stie cum as reactiona? :P
chibritzel
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:26
ma scuzati..am si eu o problema...sunt si eu inscrisa pe site si m-am gandit sa-mi pun si eu o poza la avatar,dar nu stiu cum..ma puteti ajuta cu ceva explicatii,va rog frumos.ms,v-am pupat
xxelena85
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:50
hai,ca am reusit pan la urma..hehe
xxelena85
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:53
mda, eu am o slabiciune pt masculii mai aratosi... si in consecinta mi s`a intamplat de multe ori sa se dea alte femei la ei. dar nu am avut niciodata probleme. desi sunt geloasa, nu ma arat. prefer sa ofer libertate... si cum zicea cineva mai sus... sigur ramane langa mine.
mainedimineata
Postat pe 24 Septembrie 2008 14:07
pur s simplu nu_i acord atentie....pot fi ironica & o pot lua peste picior pe tipa.....;(cu un zimbet pina la urechi..;dar discret)..........iar daca el e o persoana (inteligenta ,care stie ce_si doreste) nu cred ca ar cadea prada unei astfel de abordari...(e clar ca se va simti flatat...dar desigur ca va fi rafinat) s isi va ascunde....;satisfactia ...
lalina61
Postat pe 24 Septembrie 2008 14:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum ii dai de inteles? 7 De la: kudika081856 2 Martie 2013 00:01
caut o tauroaica nascuta in 1975 , singura... 7 De la: one_size 29 Aprilie 2010 11:26
de ce nu pot tine doar la un baiat?x(X(X 88 De la: yumalai 29 Septembrie 2009 11:31
MA SIMT F F F SINGURA 62 De la: Ellutza4u 27 Martie 2010 20:55
nu stiu ce sa fac ?:( 30 De la: andreussa 27 Iulie 2010 15:16