Setari Cookie-uri

KUDIKA-S.O.S- nemultumiri,sugestii si colaborare ....

Cred ca multi dintre voi utilizatorii acestui site,aveti multe de spus administratiei KUDIKA..!!

Am creat acest loc ,tocmai in scopul asta si sper ca cine trebuie, sa ne vada si sa ne asculte....

de ce nu chiar, sa raspunda aici intrebarilor noastre...

Eu unul sunt total nemultumit,de faptul ca pierd prea mult timp pentru a da o pagina si lucrul asta l-am auzit de la mai multi..

Sper si cred ca se va face ceva in sensul asta sau macar voi primi un raspuns ..

Postat pe 26 August 2008 14:02
aaaaa pai nemultumiri sunt o gramada....dar solutii la ele mai rar sau deloc.....
deci cum totusi am si eu o problema....

de ce nu sunt urmarite mai indeaproape discutiile de pe forum?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 August 2008 16:31
aaaa si mai am una....cum mama drq luam legatura cu administratia site-ului??????

de ce nu exista o optiune care sa ne permita sa trimitem un mail direct unui administrator sau unui moderator?????
daca nu pe forum macar un mail...ceva acolo sa stim ca se uita cineva la ce aberatii spunem....
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 August 2008 16:37
Exista atat de multe injuraturi si limbaj vulgar pe forum. Chiar nu exista moderatori pe aici?
Kathara
Postat pe 26 August 2008 17:20
exista atat rasisim si prostie pe forumul asta si nimeni nu face nimic ...dar traim in romania si asta ne ocupa tot timpul

Postat pe 26 August 2008 17:38
De la: ranyyah, la data 2008-08-26 17:38:10exista atat rasisim si prostie pe forumul asta si nimeni nu face nimic ...dar traim in romania si asta ne ocupa tot timpul


Da, asa e, si pe forumul asta mai exista si oameni care ii ameninta pe altii ca le vor pune kalasnikovul la tampla si vor trage! Cu siguranta ca dau dovada de inteligenta si de lipsa de discriminare!
beyonce_indragostita
Postat pe 26 August 2008 20:11
De la: ranyyah, la data 2008-08-26 17:38:10exista atat rasisim si prostie pe forumul asta si nimeni nu face nimic ...dar traim in romania si asta ne ocupa tot timpul


Cred ca tu vrei sa zici intoleranta religioasa, deci de acord la partea cu prostia.
Kathara
Postat pe 26 August 2008 20:40
De la: Kathara, la data 2008-08-26 20:40:08
De la: ranyyah, la data 2008-08-26 17:38:10exista atat rasisim si prostie pe forumul asta si nimeni nu face nimic ...dar traim in romania si asta ne ocupa tot timpul


Cred ca tu vrei sa zici intoleranta religioasa, deci de acord la partea cu prostia.


Pariu pe ce vrei tu ca nu o sa inteleaga ce i-ai spus!
beyonce_indragostita
Postat pe 26 August 2008 21:25
wolfito.......subscriu!

Postat pe 26 August 2008 21:31
Una , doua persoane care sa fie moderatoare pe forum ar fi bine venite ,in ultima perioada s-au inmultit ingrozitor subiectele deschise pe aceasi tema ......discutiile in contradictoriu transformate in adevarate campuri de lupta verbala , vulgaritatile spuse fara nici cea mai mica urma de jena .....conturile fantoma facute la comanda s.a.m.d.

De aproape doi ani sunt membra a unui alt forum unde moderatoarele isi fac treaba cum nu se poate mai bine .
In cazul in care apar 2-3 useri ce folosesc acelasi ip si impart injuraturi celorlalti membrii persoana respectiva este banata sau chiar nu mai poate intra pe forum .

Hai ca nu-i chiar atat de greu sa pui niste moderatori Kudika ......eu sper sa citeasca cineva topicul asta si sa ia masuri.

iris_4_ever
Postat pe 26 August 2008 21:45
iris.........injuraturile si certurile de orice fel......aduc trafic ! ce rost are sa fie moderate?

Postat pe 26 August 2008 21:47
As vrea sa fie restrictionati userii care folosesc un limbaj vulgar si dau tonul la tot felul de certuri si acuze nefondate. Mi`as dori sa se discute civilizat chiar daca exista opinii contradictorii.
Si as mai avea o sugestie ...asa cum Kudika scoate la concurs in permanenta excursii in tari exotice , pantofi si operatii estetice...poate se implica sa ajute persoanele cu probleme de sanatate care au cont pe acest site.
Kittynelle
Postat pe 26 August 2008 21:51
te sustin puffilici si pe tine iris..!!
astea sunt probleme ce trebuiesc rezolvate urgent..

si sper ca cei ce vor veni dupa noi,sa nu transforme si topicul asta intr-un loc de cearta si jigniri..

aici ne "certam" administratorii ...

Postat pe 26 August 2008 22:08
in contul fiecaruia exista" moderare mesaj" si era deja bifat da, de ce? de ce apar usere care seamana cu cele existente deja?

Postat pe 26 August 2008 22:22
Sigur ca da....fac trafic nu ? dar ce fel de trafic fac nu observa nimeni ?
SUnt convinsa ca ati observat noile subiecte aparute in ultimele zile ......te doare mintea ce de probleme existentiale vis a vis de sex exista pe forumul asta

Culmea este ca sunt cel putin 5 subiecte deschise pe aceasi tema ....nu stiu,poate faptul ca vin de pe un forum unde exista moderatori ma face sa par asa de mironosita avand in vedere ca la multe subiecte raspund si eu .....

Pufilici .....putine sanse sa ti se ia in considerare sugestia avand in vedere ca prin definitie Kudika este un site feminin si nu de sanatate.....
iris_4_ever
Postat pe 26 August 2008 22:46
De ce sa nu se poata? Orice se poate daca exista bunavointa...e un site feminin , si e frumos ca utilizatoarele sa fie ajutate (asa cum este cazul Madalinei) atat timp cat si noi intre noi incercam sa ne ajutam. Cu atat mai mult ca acest site se adreseaza femeilor...au posibilitatea de a face fericita o femeie si de a ii reda increderea in sine...asa cum au fost oferite silicoane...ma gandesc ca pot fi oferite si proteze...!!!
Kittynelle
Postat pe 26 August 2008 23:02
puffilici ..,ei nu apar sa stea de vorba cu noi
iar tu spui sa mai si ajute..???
eu cred ca va trebui sa-i convingem intr-un fel sa vina la dialog ,sau macar sa raspunda unor intrebari ..

Postat pe 26 August 2008 23:07
Siiiigggguuurrr caaa viiinnn ....ia uite-i , sunt pe drum
iris_4_ever
Postat pe 26 August 2008 23:11
las ca daca nu apar ,ne mutam la
www.ogica.ro

ca si-a deschis si "mister" site..,acolo putem canta si manele...

Postat pe 26 August 2008 23:21
doamne tare asta stef ogica mor de ras de "personajul" asta , spaima loteriei care se da mare cocos
Kittynelle
Postat pe 26 August 2008 23:26
cred ca mi-a vazut pozele ..,cum imi dansau cadanele etta si ema pe masa


asta-i marea lui placere..,asa ca o sa colaboram bine cu frumuselul patron..

poate baga si ceva banuti la chilotei,cadanelor ..

Postat pe 26 August 2008 23:43
Io zic passs la frumusei dar prosti
iris_4_ever
Postat pe 26 August 2008 23:57
mai bine altfel...,asa ca altii

nu.,eu vreau sa fiu frumos....

Postat pe 27 August 2008 21:48
Paginile astea se deschid f greu....
onuta81
Postat pe 28 August 2008 15:42
atata timp cat nu colaboreaza cu noi...,cat nu vin sa discute cu utilizatorii,eu mi-am format deja o impresie despre administratorii site-lui..

dupa ce ca merge ca ne mai dau si reclamele aste tampite pe sfert de pagina...

eu unul.., f serios am luat in calcul disparitia mea de aici pe alt site si sunt convins ca vor pleca f multi odata cu mine..

Postat pe 29 August 2008 00:22
Hai mai stef si tu acum ....ce e cu ultimatumul asta la tine ? pai tu crezi ca se uita cineva la forumul asta ?

iris_4_ever
Postat pe 29 August 2008 01:20
1.Nu-sh de ce ***** si ****** mi-a fost sters primu' cont (prefer nitzel mai cenzurat,k poate acu' se trezesc oamenii si-mi sterg si contu' asta


2.De ce dureaza aprox. 2 minute sa se incarce pagina? .Ca sa nu mai zic de erorile alea nenorocite

Astea sunt cele mai mari preocupari ale mele,nu ma obosesc sa scriu mai multe,pt ca aveti si voi destule de zis

Postat pe 29 August 2008 01:28
Concursul "Concursul Kudika Nemira" s-a incheiat pe 29 August 2008, ora 16:00.


UN ALT EXEMPLU DE, CUM NE FURA KUDIKA VOTURILE SI CONCURSURILE FARA PIC DE RUSINE..

SA-TI FIE RUSINE KUDIKA...

stie cineva cine este petre52...
de cand are cont..
cine l-a votat..?????

inca odata RUSINEEEEEEE.... ..

Postat pe 29 August 2008 16:25
alone
Postat pe 29 August 2008 16:45
pai hai sa vedem nemultumirile:

1. site-ul merge foarte prost, incarcarea unei pagini ia la 5 minute sau mai mult....mai bine renunt la site decat sa ma enervez

2. concursurile care sunt facute cu manarii.....toate concursurile nu au fost corecte....mai bine lipsa decat sa mai participam si sa ne vedem in top iar in ultimele secunde sa cazi pe locul 2 de un individ care este venit nou pe site si fara prieteni...RUSINE....

3. cum se face ca un site nu are moderatori? si cine sunt administratorii? este singurul site unde nimeni nu cunoaste moderatori, administratori....nu colaboreaza cu noi toti ce suntem pe kudika....

4. KUDIKA DESCHIDE-TI OCHII SI VEZI CA LUMEA VREA NISTE RASPUNSURI.....sunt subiecte deschise si repetate de mii de ori care nu-si au rostul.....auzi subiect" cum merge relatia dintre berbec si taur?" pai asta este subiect de discutie si redeschis de nu stiu cate ori?

5. Sunt multi useri pe acest site care au nevoie de noi, sunt bolnavi, dar daca nu exista moderatori si administratori cum sa deschida singuri subiect de ajutor?? Kudika...ar putea deschide un subiect cu cei ce au nevoie de noi si-i putem ajuta...

6. daca nu esti in stare sa tii un site..mai bine vinde-l...poate-l cumpar eu...

revin mai tarziu cu detalii ...

Postat pe 29 August 2008 16:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bonus la lumini lasere,fum 1 De la: djboyeru 21 Iulie 2008 18:32
Intrebare 20 De la: yumy 17 Iulie 2010 17:24
Doar o confesiune,doar un gand. 50 De la: Ammi-Seshet 9 Februarie 2014 13:44
Ma place...nu ma place:)` 14 De la: Nicoleta01 23 August 2010 21:41
spuneti cum a fost ceea mai ghimionista zii a voastra?! 2 De la: HaiGhiciCine_i 12 Iulie 2010 09:21