varsator - taur....realitate minciuna...sau niciodata impreuna?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent varsator - taur....realitate minciuna...sau niciodata impreuna?: (1 din 1 vot)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

buna..eu sunt in zodia varsator...si sunt baiat:D...si prietena mea ..adika fosta...de 1 luna..este taur.Peste tot se spune k niciodata nu se vor intelege un taur cu un varsator...k ies furtuni...dar daka ishi unesk fortele ies miracole...eram cu ea de 9 luni..si ne iubeam foarte mult,ne certam foarte des dar treceam peste,si simteam multe lucruri si ea la fel...inainte fusese cu un baiat doi ani dar era prea mika..si mia promis mia jurat k nu a tzinut la el a spus k pentru ea nu exista nu vorbea cu el...delok.Pana cand intro zii mia spus k nu mai putem fii impreuna deoarece suntem f diferiti si k eu spun un lucru ea alt lucru...si k ea akm nu vrea grijile unui prieten....si de atunci distrus am ramas~X( si ea din nou se vede cu fostul..dar doar k amici ...dar se vad in fieare zi..dar ea spune k e doar un amic...si nema prmis k nu o sa ne mintim niciodata .....si k o sa ne spunem kand enam gasit iubit...
Raporteaza abuz de limbaj

1 mesaj

In primul rand, cati ani ai? Pari a fi foarte tanar.
In al doilea rand, eu am o prieten varsator, iar sotul ei e taur. Si tocmai a nascut. Deci, se poate.
In al treilea rand, nu mai crede asa mult in zodii. Au partea lor de vina, dar nu asa mare cum crezi tu. Personalitatea unui om nu este definita de zodia in care este, altfel nu crezi ca ar fi o gramada de oameni identici dp asta de vedere?
dolcedoll Avatarul lui dolcedoll

101 mesaje

da!!ce virste aveti..tu si fosta?
Elena30 Avatarul lui Elena30

291 mesaje
Oras: bucuresti

De la: Cinevaaa, la data 2008-08-26 23:21:39buna..eu sunt in zodia varsator...si sunt baiat:D...si prietena mea ..adika fosta...de 1 luna..este taur.Peste tot se spune k niciodata nu se vor intelege un taur cu un varsator...k ies furtuni...dar daka ishi unesk fortele ies miracole...eram cu ea de 9 luni..si ne iubeam foarte mult,ne certam foarte des dar treceam peste,si simteam multe lucruri si ea la fel...inainte fusese cu un baiat doi ani dar era prea mika..si mia promis mia jurat k nu a tzinut la el a spus k pentru ea nu exista nu vorbea cu el...delok.Pana cand intro zii mia spus k nu mai putem fii impreuna deoarece suntem f diferiti si k eu spun un lucru ea alt lucru...si k ea akm nu vrea grijile unui prieten....si de atunci distrus am ramas~X( si ea din nou se vede cu fostul..dar doar k amici ...dar se vad in fieare zi..dar ea spune k e doar un amic...si nema prmis k nu o sa ne mintim niciodata .....si k o sa ne spunem kand enam gasit iubit...

Eu am avut in trecut o experienta cu un baiat din zodia varsator, si nu ne-am inteles, dar nu cred ca zodiile pot influenta atat de mult relatia intre doua persoane...
Cand iti doresti ceva cu toata fiinta, intreg Universul conspira pentru realizarea dorintei tale...

1 mesaj

nu crede in zodii si compatibilitati.Eu sunt varsatoare iar sotu taur suntem impreuna de 6 ani si totu e ok intre noi daca ar fi adevarat ca nu se potrivesc varsatorii cu taurii atunci nu ar fi trebuit sa ne intelegem si mai ales sa ne casatorim.Intr-o relatie totul se bazeaza pe incredere,respect si iubire.
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

buna cinevaaaa
eu sunt varsator iar sotul meu taur.
suntem casatoritzi de 17 ani.....ce as putea sa iti spun????este o relatzie pe muchie de cutzit,f pasionala insa parca tot timpul esti la doua capete.
daca iti place andrenalina zilnica,enigma si ai curaj...inhama-te.....
Fosta membra Kudika.ro
Neatza ..abia am facut ochisori:) si ma simt ca noua dc? pt ca in fiecare dimi citesc un msj de la un suflet care desi este departe e asa aproape ..este in inima mea..nu zodia conteaza si omul,caracterul,educatia...
De mult am observat un b care imi parea increzut ..insa nici nush cum dar m-am indragostit de el(varsatorul meu,eu is taur)mi-a furat inima il iubesc din zi in zi mai mult il doresc aproape mai mult nu credeti in nimic pana nu aveti certitudinea ca este ce doreste sufletul dvs...zodiile? pai se scrie de taur si fecioara ca vai ce rel ce casatorie ce minune de om?nici pe departe nu va luati dupa zodii :(nu suferiti ...incercati sa cun bn pers resp e frumos sa visam dar realitatea poate fi alta ..am suferit mult din cauza unei balante care promitea vaaaaaaiiii nu fiti naivi nu va incredeti..omul care lupta cu voi in rel acela este sufletul per...un om poate iubi insa nu poate spune mereu exact ce simte iar daca acesta nu te iubeste cum vrei tu nu inseamna ca nu te iubeste ...ganditi pozitiv s-asa viata e uratzica ..va scrie un suflet ranit care isi vindeca ushor ushor ranile din trecul alaturi de un varsator...de un poshtash:)CINEVA ACOLO SUS NE IUBESTE SARBATORI FERICITE...si o zi splendida.Angel
Ingeritza
parvati Avatarul lui parvati

54 mesaje
Oras: bucuresti

hello...si eu sunt varsator si prietenul meu este taur...sau ar trebui sa spun..fostul prieten? pentru ca ne tot certam..ne tot impacam...dar un singur lucru pot sa spun...pe cat de mari sunt diferentele intre noi...tot atat de multe sunt si lucrurile care ne unesc...e o atractie "fatala"..multa multa adrenalina...varsatorul inovator...taurul capos...
chiar astept si eu pareri despre cum vedeti voi o relatie de genul asta..
cele bune..
mushe Avatarul lui mushe

3 mesaje

...zodia n-are nici o importanta...doar persoana cu care esti in relatia respectiva are importanta...in fond zodia determina sau prezinta anumite trasaturi generale ale unei persoane...dar fiecare din noi este unic...si diferit....si apoi noi nu putem fin incadrati in tipare...zodiacale...
poate nu a fost sa fie si gata...
deiutza_20 Avatarul lui deiutza_20

353 mesaje

eu sunt varsator,iubitul meu taur...suntem impreuna de 2 ani si sunt fericita!il iubesc mai mult k orice,deci....