Setari Cookie-uri

Nu am orgasm!!!!!!!!!

la fel ca si tine nici eu nu am orgasm,desi suntem impreuna de 3 ani.poate inainte era cat se poate de ok pt ca el macar se chinuia sa se abtina(se termina fff repede, nu tine nici 10 minute) si sa ma mai excite ca poate poate aveam si eu, insa acuma este fffffff frustrant ca nici macar nu se mai chinuie, nu avem nici macar preludiu si daca avem asteapta ca eu sa fac totul,numai se pune pe spate. daca eu nu fac nimic fie renuntam,fie se pune deasupra mea si se termina imediat.nici nu imi mai vine sa fac nimic,dar pt el o fac si asa, oricum folosim lubrifiant si nici macar nu trebuie sa fiu umeda ca sa pot sa o fac.sper ca lucrurile sa se indrepte ca nu vreau sa renunt la el doar pt acest motiv, daca nu asta e , se pare ca nu suntem facuti unul pt altul asa cum am crezut. nu am avut niciodata orgasm vaginal, desi am mimat de 2 ori unul. am intradevar prin sex oral,dar nici aia nu mai primesc in ultima periada:(( .felicitari celor care va bucurati din plin de placerile oferite de o partida de sex si tineti-o tot asa.

Postat pe 12 Septembrie 2008 11:10
Trebuie sa fi mai degajata, sa nu ai inhibitii, sa poti comunica cu el. Un lucru este cert: problema este la amandoi. La tine ca nu stii CUM sa ii ceri si/sau sa iti iei singura, la el ca nu vrea sau nu poate sa iti ofere dupa atata si atata amar de timp. Crede-ma ca timp ati avut suficient pt. a va cunoaste, era cazul ca de mult sa gasiti impreuna placerea maxima. Cred ca nici el nu se straduieste indeajuns, fiindca altfel ar fi reusit pana acum.
Iti tin pumnii sa reusiti in cele din urma, fiindca actul sexual este necesar sa aduca satisfactii amandurora. Nu numai lui!
Toate bune iti doresc!
pergolese
Postat pe 12 Septembrie 2008 11:24
Da exact asta ne trebuie,,,insensibilitate ca de tupeu...au cam inceput femeile sa aibe,in ultimul timp au ajuns si femeile sa mai aibe cate un partener pt sex,pt k am realizat k ne-am saturat de magarii si vrajeli,si cateodata cand mai avem pofte,e de ajuns un telef sa se rezolve.Dar ajungem la partea cu sensibilitatea,sentimente care tb lasate deoparte...k sa nmu avem de suferit
pui_mic
Postat pe 12 Septembrie 2008 11:51
De la: pinkG, la data 2008-09-12 11:10:22la fel ca si tine nici eu nu am orgasm,desi suntem impreuna de 3 ani.poate inainte era cat se poate de ok pt ca el macar se chinuia sa se abtina(se termina fff repede, nu tine nici 10 minute) si sa ma mai excite ca poate poate aveam si eu, insa acuma este fffffff frustrant ca nici macar nu se mai chinuie, nu avem nici macar preludiu si daca avem asteapta ca eu sa fac totul,numai se pune pe spate. daca eu nu fac nimic fie renuntam,fie se pune deasupra mea si se termina imediat.nici nu imi mai vine sa fac nimic,dar pt el o fac si asa, oricum folosim lubrifiant si nici macar nu trebuie sa fiu umeda ca sa pot sa o fac.sper ca lucrurile sa se indrepte ca nu vreau sa renunt la el doar pt acest motiv, daca nu asta e , se pare ca nu suntem facuti unul pt altul asa cum am crezut. nu am avut niciodata orgasm vaginal, desi am mimat de 2 ori unul. am intradevar prin sex oral,dar nici aia nu mai primesc in ultima periada:(( .felicitari celor care va bucurati din plin de placerile oferite de o partida de sex si tineti-o tot asa.



deci NU!!! NU NU NU! E trasa la xerox povestea....nu lasa sa continue asa...nuuuu!!! fa ceva urgent! eu m-am culcat cu altu' prostia mea...am iesit indragostita, dar macar am vazut si eu ce inseamna un barbat bun in pat...

Postat pe 12 Septembrie 2008 13:33
cu altul ai avut?
bonetterouge
Postat pe 13 Septembrie 2008 20:41
nu stiu de ce nu te cred ca ai rezolvat problema asa repede....
di_cristina
Postat pe 15 Septembrie 2008 03:27
Cine eu??? Nu am avut insa...am simtit k sunt f aproape...si acum e o incurcatura in fine...in curand am sa va anunt k am avut orgasm...stiu eu de ce si ulterior am sa va si povestesc...poate deduceti ceva din alte postari de ale mele... Nu am rezolvat problema, dar nu mai suportam sa nu simt nicio urma de placere... Cu primul partener...fireste in 2 luni in care am facut dragoste nu am avut orgasm, al doilea parrtener virgin fiind intra ca ciobanu ....vai nu vreau sa imi amintesc...simteam doar durere...si din cauza distantei si a atitudinii lui eu m-am indragostit de un mare afemeiat, dar cunoaste femeie indeajuns incat sa o faca sa se simta extraordinar macar in pat...si am trait clipe de neuitat numai ca au fost niste conjuncturi mai aiurea...si nu am putut eu sa scap de inhibitzii...dar e cu totul altceva....si sunt mult mai multumita decat daca ramaneam cu fostul si sa fac sex cu el k asa vrea el si eu sa nu simt nimic...nu!

Postat pe 15 Septembrie 2008 03:54
Cred ca barbatii astea nu se gandesc decat la ei ar trebui sa faca si ei ca si noi sex oral nu sa astepte sa li se spuna sau cere. Dar cred ca ar trebui cand ni se cere sa facem sex oral sa le spunem: hai sa incercam amandoi in aceas timp sa vedem cum este(69) sa vedem reactai lor cu tupei ca altfel nu ajungem nicaieri
yoana80
Postat pe 15 Septembrie 2008 10:13
eu cred ca cea mai buna solutie este sa-i spui clar ceea ce se intimpla si ceea ce nu-ti place!nu vad de ce atita pudism,mai ales ca este sotil tau!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 15 Septembrie 2008 10:54
ufff..mare problema cu orgasmul asta..iubitul meu nu e aici momentan si desi il iubesc f mult am cunoscut un tip mai tanar decat mine si chiar ma bate gandul sa fac sex cu el..e mai tanar si isi si doreste f mult sa faca sex cu mine..si poate finally am si eu orgasm ..dar ce ma fac dupa aceea din cauza remuscarilor??
qq_girl
Postat pe 15 Septembrie 2008 17:21
De remushcari te vindeci! :)))) Eu m-am vindecat...desi am plans nopti intregi, mi-a trecut dupa aia...parca prea tare mi-a trecut

Postat pe 15 Septembrie 2008 17:24
chiar daca un barbat se excita foarte tare si termina repede.trebuie sa se gandesca si la tine pentru ca si tu ai nevoie de o descarcare si nu in ultimul rand de placere mai lasa-l si pe el sa te excite ca sa te simti si tu bine in atatia ani doar 3 orgasme e foarte putin eu am 3 pe saptamana
bafta
bkkl
Postat pe 15 Septembrie 2008 17:45
de remuscari scapi repede - alte griji sunt mai "mari" - ptr mine virginitatea este cel mai greu lucru de recunoscut. desi nu s-ar gandi nimeni ca "sufar de virginitate " e greu de recunoscut
kiss_u1206
Postat pe 15 Septembrie 2008 19:38
3 orgasme pe saptamana...? 3 orgasme pe an ?!? Pai eu in cele mai "proaste" nopti ale mele am 3 orgamse intr-un numar! Incercati mai fetelor sa va cunoasteti intai pe voi mai bine!
She_Ralu
Postat pe 15 Septembrie 2008 23:38
*orgasme
She_Ralu
Postat pe 15 Septembrie 2008 23:38
eu am 5-10 orgasme pe noapte................asta se pune?

Postat pe 16 Septembrie 2008 01:37
Si ce te lauzi?


oricum felicitari

Postat pe 16 Septembrie 2008 01:51
Nu pot sa cred! 3 - 5 - 10 orgasme pe noapte ! Fetele (norocoase) care se lauda cu asa ceva ar trebui sa fie mai explicite ! Cum se ajunge la asa ceva?
Andreea_rai
Postat pe 16 Septembrie 2008 08:44
De la: celia, la data 2008-09-16 01:37:40eu am 5-10 orgasme pe noapte................asta se pune?



vb serios ?? bravo :D

Postat pe 16 Septembrie 2008 08:59
vreau si eu asa....eu am doar 3 pe saptamana nu am avut niciodata 5-10unul dupa altul in aceasi seara?oauuuuuuuuuuu cummmmm?vreau si eu
bkkl
Postat pe 16 Septembrie 2008 17:00
nu crezi ca exagerezi putin cu 5-10 pe noapte??..sau nu tu dormi deloc si faci doar sex?!
qq_girl
Postat pe 16 Septembrie 2008 17:17
Nu cred ca Celia exagereaza, chiar poti avea 5-10 orgasme pe noapte, fara sa trebuiasa sa faci sex toata noaptea, fara sa dormi :)) Maximul atins de mine intr-o noapte a fost de 8 orgasme numarat, dup'aia I lost count. Am mai spus undeva pe acest forum, intr-unul din topicuri, ca pt a atinge un nr cat mai mare de orgasme, trebuie sa te cunosti in primul rand f bine pe tine, sa iti cunosti corpul, apoi trebuie sa existe o comunicare intre parteneri. De asemenea pt un orgasm puternic, si de ce nu, multiplu si intr-un numar cat mai mare, stimularea clitorisului este foarte importanta. "Reteta" e simpla, repetitia e mama invataturii, iar orgasmul e garantat in aceste conditii. La cat mai multe orgasme!
She_Ralu
Postat pe 16 Septembrie 2008 21:50
De la: mic_negru_si_urat2, la data 2008-09-06 11:56:04
De la: rock__to_love, la data 2008-09-06 05:21:32Eu cred k atunci cand partenerul nu te satisface, tre sa il skimbi pe el...sau sa il skimbi cu altul...eu m-am kinuit 3 ani sa il fac pe baiatul meu sa nu il mai tina 3 minute. Si am reusit,...ultima oara l-a tinut zece

=))) deci din cauza lui eu nu am viata sexuala acum...nu stiu ce e aia orgasm nu stiu nik... Bine spunea cineva: "NU EXISTA FEMEI FRIGIDE, CI DOAR BARBATI NEPRICEPUTI" Asa ca eu o sa am orgasm cu...gasesc eu un barbat priceput...si knd o sa am o sa ma laud si io ca voi...k O SA AM!
daca stii ca trebuie schimbat ce te face sa te chiniu 3 ani? cum se paote trai atata timp in asa fel?de ce accepta unele femei asaceva?



credca o sa schimbe barbatii mai des decit ciorapii... in cautarea orgasmului...

Postat pe 17 Septembrie 2008 08:38
De la: Vedeta, la data 2008-09-10 01:00:35NU nici cand imi face sex oral nu am orgasm! Deci insista pe clitoris face treaba buna, imi place, ma simt bine, sunt foarte aproape dar niciodata nu ating acel punct. Situatia nasoala este ca de la inceput din primele noastre partide de sex eu am mimat orgasmul de dragul lui... sa nu se simta prost sau sa devina un om complexat. Am invatat de pe internet chiar si tehnici de mimare a orgasmului si le-am pus in praktica cum am stiut eu mai bine. Acum cum sa ii spun ca eu timp de 6 ani nu am avut niciodata orgasm??? Si sunt sigura ca problema este la mine si nu la el pt ca am facut sex si in 3 fbf cu prietena mea cea mai buna...sa intamplat de mai multe ori pot sa spun ca de 3-4 ani incoace cel putin odata pe luna o facem in 3 si ea este foarte multumita de prestatia lui. Este singura persoana care imi cunoaste problema si mi se pare ciudat sa ii spun lui ca dupa 6 ani nu am avut niciodata orgasm...Poate relatia noastra s-ar destrama din cauza unei astfel de minciuni. Stiu ca am grestit...dar acum nu mai pot da inapoi. Heeelp pls ce sa fac ??


mare greseala!!! sa inveti sa mimezi... de ce nu inveti sa ai orgasm? de fapt? nu e mai simplu sa ,,inveti'' sa te simti bine, decit sa te minti singura si implicit pe el? partea naspa este ca odata si-o data tot o sa isi dea seama, si sa te vad.. pe unde scoti camasa...... dee... noapte...

Postat pe 17 Septembrie 2008 08:47
naspa moment, frustrant, nefrustrant dar asta e viata, la fel ca peste tot in jurul nostru.unii au parte de tot, altii de nimic.asa e si cu orgasmul.am postat mai devreme pt a arata doamenei care a propus topicul ca nu e singura si ca se poate si mai rau. din nou felicitarile mele din tot sufletul celor care au minunatul orgasm si celor care nu au(ca mine:D ) fie sa renute, fie sa incerce mai departe ca poate........nu stii de unde apare. cand am citit acuma ce s-a scris de 8-10 orgasme am fost wow.uite ca se poate . cred ca azi tp mine nu mai e asa de frustrant sau nu imi mai doresc asa de mult acel orgasm, cred ca tine de stare.oricum felicitari ca sunteti interesate de subiect si va impartasiti experietele.

Postat pe 17 Septembrie 2008 11:53
De la: yoana80, la data 2008-08-28 10:17:35Dragii mei va multumesc ca mi-ati dat atatea sfaturi bune Chiar am stat de vb cu sotul meu aseara si am avut parte de o partida super tare idee este ca-l excit prea tare si el termina foarte repede o sa incercam sa fie partidele ca cele de aseara va pup


incercati mai des ,prima runda este a lui iar a doua este a ta,bafta
adistefi1970
Postat pe 17 Septembrie 2008 13:00
De la: Rock__, la data 2008-09-15 17:24:26De remushcari te vindeci! :)))) Eu m-am vindecat...desi am plans nopti intregi, mi-a trecut dupa aia...parca prea tare mi-a trecut


ce nu te omoara, te intareste dear Rock

+ de asta, viata trebuie traita si experimentata.. 20 de ani ai (+ sau -) de ce sa nu te bucuri de ea la maxim?
Greenie
Postat pe 30 Septembrie 2008 14:13
am citit ce ati scris pe aici....hmmm sa-mi dau si eu cu parerea....eu zic asa, ca nu poti avea chiar tot timpul orgasm...stress-ul, viata de zi cu zi, cu greutatile ei, isi spune cuvantul uneori.poate unele femei care spun pe aici ca nu au orgasm, poate nu ar trebui sa se gandeasca atat de mult sa aiba orgasm, ci sa se lase in voia...instinctelor...si o sa vada ca totul va fi ok.sa nu gandeasca prea mult
mkdisk
Postat pe 1 Octombrie 2008 19:22
De la: Andreea_rai, la data 2008-09-16 08:44:47 Nu pot sa cred! 3 - 5 - 10 orgasme pe noapte ! Fetele (norocoase) care se lauda cu asa ceva ar trebui sa fie mai explicite ! Cum se ajunge la asa ceva?



de obicei faci sex!

Postat pe 1 Octombrie 2008 21:20
sau minti
googoodoll
Postat pe 1 Octombrie 2008 23:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AJUTORR!! HEELP!! Si toate cele... 59 De la: stefanant 18 Octombrie 2009 23:07
VA INSELATII SOTII? SI DC? 243 De la: Shhh 25 Mai 2010 10:30
cum sa scap de timiditate? 33 De la: Barbie30 13 August 2010 10:34
ce parere aveti despre homosexuali 24 De la: Apocalipse 27 Iulie 2009 19:47
primul pas...sau ceav de genu! 19 De la: kudika021090 4 Mai 2009 21:53