Setari Cookie-uri

Nu am orgasm!!!!!!!!!

In plus orgasm clitoridian aveam...dar oricum nu eram multumita de el...nu dorea noul...nu dorea sa schimbe nimic macar sa incerce sa ma ajute sa ajung si eu la clasicul orgasm...iti dai seama k viata mea sexuala nu se rezuma numai la placerea lui...luptam si eu pt a mea...dar....pana cand sa lupt doar eu???

Postat pe 6 Septembrie 2008 21:10
Well...felicitari celor care au avut orgasm si care au in continuare...multa bafta celor care nu au avut...in care categorie ma incadrez si eu...
Vreau sa stiu si eu dak am eu cumva vre-o problema...sau "el".Mi-am inceput viatza sexuala aqm 10 luni...eram impreuna de 1 an si ceva.Toate bune si frumoase...mai mult pt el decat pt mine,el era iun extaz de fiecare data,eu...simteam placere,dar doar atat,nu pot spune k am avut orgasm pt k n-am avut De durata nu ma puteam plange...pt k duraaa ,dar totusi lipsea acel ceva.In fine de 3 luni ne-am despartit...si aqm o luna ne-am intalnit,am stat de vb am hotarat sa ne mai dam cate o sansa...am sarbatorit la el...q vin,atmosfera placuta,am ajuns sa avem parte de o noapte pasionala,dar mai scurta decat celelalte...dar cand i-am spus k de data asta vreau sa ajung la orgasm...imi da o replica de genu' "pey eu am terminat deja,lasa dak e data viitoare" imi venea sa-i dau q ceva in cap,noroc k n-am avut nimic la indemana ...dupa aceasta seara...am stat iar de vb si am hotarat k sansa aia...nu prea isi avea rostul.

So...imi spune-ti si mie...cine are o problema??eu sau el???sau amandoi?
abbytta
Postat pe 7 Septembrie 2008 13:25
Mai...nu sunt eu cea mai in masura sa dau sfaturi...k nici eu nu am.... dar am gasit alte metode sa am....adik eu cu el am gasit,... faza e k el s-ar putea sa fie egoist si sa nu tzina cont k esti incepatoare...............Eu in primele luni de viata sexuala nu simteam mare lucru si crede-ma el era expert.... si acum gandindu-ma in urma imi dau seama cat de bine m-as simti astazi cu fostul. Eu cred k tre sa mai incerci si cu altcineva cum am facut eu....si e din ce in ce mai bine....si sa te concentrezi din toata inima ta sa ajungi la orgasm! sa fii relaxata si sa iti doresti asta. nush cine spunea k orgasmul vine de acolo sus...

Postat pe 7 Septembrie 2008 15:12
La mine nu era problema k nu ma simteam bine...ci din contra era super fain...dar nu era acel "orgasm" de care vb toata lumea... Si el e expert(diferenta dintre noi e de 9 ani)...ma facea sa ma simt bine,dar totusi nu am reusit sa ajung acolo,poate k de cele mai multe ori eram atat de concencentrata ca vreau sa ajung,vreau sa am ... si uite k nu s-a intamplat.
Iar de incercat cu altcineva...well...acum no way...nu ma simt pregatita...inca mai tin la "el" si nu as putea!
Asta e..pana atunci raman cu dorinta de a afla cum e !
Mersi mult!
abbytta
Postat pe 7 Septembrie 2008 16:42
De la: rock__to_love, la data 2008-09-06 21:06:28Poate k si din iubire...Stii...se intampla sa gasesti un partener minunat....cu toate calitatile de iubit...mai putin bun in pat. Si toate astea compenseaza....si uneori nu ne ajunge acel om perfect dar prost in pat si vrem sa fie perfect si in pat...si speram, luptam...pana intr-o zi cand ni se ia valul pe pe ochi si ne dam seama: eu unde ajung? Nu il pot tine langa mine doar pt k e un om exceptional...pt k parte din mine este si activitatea sexuala...sa imi caut un amant care sa il completeze sau sa renunt definitiv? Si aici apare dilema...si in final decizia...

si eu tot din iubire am asteptat un an de zile sa se schimbe ceva....era un pic cam egoist...el avusese mai multe partenere inaintea mea...eu fusesem virgina....interesant de-a dreptul a fost ca am avut orgasm a doua oara si dupa aia lipsa un an de zile...pur si simplu se gandea numai la el(asa credeam eu dar de fapt ramasese cu un fel de "sechela" ca sa zic asa de la cele de dinainte....cum nu prea tinea la ele se gandea numai la el si cum sa ajunga el sa aiba orgasm) dar mi-am luat inima in dinti si i-am spus....si m-a inteles....si s-a schimbat de atunci...a fost mult mai atent...si apropo o chestie foarte importanta mi-am dat seama ca prezervativele imi produceau un disconfort(si am incercat foarte multe tipuri)si pot sa zic ca in prima noapte dupa ce n-am mai folosit prezervativ am avut orgasm.....si de atunci am orgasm de aproape fiecare data(adica cam (99%)....un procentaj foarte bun,nu?!de aceea eu cred ca cel mai important lucru dintr-o relatie este comunicarea....daca nu spui nimic cu nimic ramai....
elenacristina
Postat pe 9 Septembrie 2008 22:17
eu i-am tooot spus...dar el fiind fara experienta... nu stia ce sa faca...ii aratam dar nu ii iesea...era neindemanatic...dar m-am despartit si am facut cea mai buna alegere. si o sa am si eu orgasm...;)) iar de prezervativ...nu foloseam! :*

Postat pe 9 Septembrie 2008 23:13
Buna tuturor! Si e ma includ in categoria celor fara orgasm...din pacate. Am un partener de 6 ani care este mai mare ca mine si foarte experimentat insa eu tot nu am reusit sa ajung la orgasm. In acesti 6 ani am mai avut relatii sexule cu inca 4 parteneri si dintre toti mi-am dat seama ca cel mai experimentat, dotat si longeviv (il tine peste 1 ora mereu) este partenerul stabil pe care il am. Am incercat sa discut cu el despre aceasta problema si a incercat sa schimbe cursul visetii noastre sexuale: sa fie mai atent cu mine, sa prelungeasca preludiul etc. Dar tot nimik Orgasm clitoridian am doar atunci cand ma masturbez singura in timpul actlui sexual nu am nici orgasm clitoridian nici vaginal. Heeelp!!! Cine are sa imi dea si mie un sfat bun???
Vedeta
Postat pe 10 Septembrie 2008 00:08
Cand iti face sex oral nu ai orgasm? Spune-i tu exact ce vrei cand iti face sex oral...spune-i cum iti place... Eu aveam orgasm clitoridian in timpul actului sexual, insa imi atingea el clitorisul sau eu....dak ma atingeam eu aveam sigur orgasm! :D:D:D Dak poti avea singura orgasm, poti avea si in doi...nu se poate. dar zi-i exact ce vrei...experimentati si voi pana ajungi la ceea ce iti doresti...

Postat pe 10 Septembrie 2008 00:23
NU nici cand imi face sex oral nu am orgasm! Deci insista pe clitoris face treaba buna, imi place, ma simt bine, sunt foarte aproape dar niciodata nu ating acel punct. Situatia nasoala este ca de la inceput din primele noastre partide de sex eu am mimat orgasmul de dragul lui... sa nu se simta prost sau sa devina un om complexat. Am invatat de pe internet chiar si tehnici de mimare a orgasmului si le-am pus in praktica cum am stiut eu mai bine. Acum cum sa ii spun ca eu timp de 6 ani nu am avut niciodata orgasm??? Si sunt sigura ca problema este la mine si nu la el pt ca am facut sex si in 3 fbf cu prietena mea cea mai buna...sa intamplat de mai multe ori pot sa spun ca de 3-4 ani incoace cel putin odata pe luna o facem in 3 si ea este foarte multumita de prestatia lui. Este singura persoana care imi cunoaste problema si mi se pare ciudat sa ii spun lui ca dupa 6 ani nu am avut niciodata orgasm...Poate relatia noastra s-ar destrama din cauza unei astfel de minciuni. Stiu ca am grestit...dar acum nu mai pot da inapoi. Heeelp pls ce sa fac ??
Vedeta
Postat pe 10 Septembrie 2008 01:00
Nici self made cu el ca spectator sa învete? Si în fbf -prietena nu face nimic? Nici madam nu-ti face pe plac? Sau ea este numai pentru placerile lui? Orcum încearca si pe madam de cîteva ori... Poate este mai capabila ca el.
Anyway...
Greseala consta de la început ca ai simulat asa ceva.

DAr hallo???? cine naiba va baga în cap sa mimati si sa faceti pe vedetele , daca nu simti nimic? Sa nu se simta el rau si complexat? Vezi acuma el se increde mascul taur si tu te culci nesatisfacuta.
AI dreptate lui nu poti sa-i spui nimic.Ca acum chiar s-ar complexa rau

Faptul ca ai mintit partenerul într-un asemenea aspect principal mi se pare o stupiditate. într-un fel ti-ai batut joc de el si de tine...
Incearca cu un alt partener,care sa-ti place si discuta fara minciunele astfel de probleme.







Full_Metal_Jacket
Postat pe 10 Septembrie 2008 01:47
Buna tuturor si multumesc pt sfaturi...sa incerc sa raspund intrebarilor acum!

Nici self made cu el ca spectator sa învete?
R: Nu am incercat insa aici nu este vorba strict despre orgasmul clitoridian pe ala il am si singurica este vb in primcipal despre orgasmul vaginal...

Si în fbf -prietena nu face nimic?
R: Face si ea si face multe...si cu mine si cu el

Nici madam nu-ti face pe plac?
R: Pe plac imi face dar problema e ca nu ajung la orgasm...ea nu ma poate ajuta decat la cel clitoridian insa eu sunt foarte interesata de cel vaginal...pfff vreau si eu sa simt aceea senzatie. Fiind prietena mea cea mai buna am incercat si fara el dar tot nimik

Sau ea este numai pentru placerile lui?
R: Nu nu este numai pt placerile lui. Ne place la toti 3 si chiar adoram postura asta. Cand suntem noi 2 facem dragoste cand suntem toti 3 facem sex

Orcum încearca si pe madam de cîteva ori... Poate este mai capabila ca el.
R: Incercat si asta

Stiu ca de la inceput a fost gresala mea si este exclus din start sa pun cartile pe fata in privinta lui... Am incercat si alt partener si tot nimik

Astept ajutor din partea voastra ! Multumesc tuturor
Vedeta
Postat pe 10 Septembrie 2008 03:18
Well in primul rand, pentru subiectul deschis aici: exista, din fericire, pastilute care il fac pe el sa tina cam cat vrei tu :) au riscurile lor, dar asa la diferite momente, daca alta solutie nu e, ajuta in mod sigur!!!

Apoi revenind la orgasm: da, vaginalul exista, nu este tot timpul, dar si cand e...bine cel mai bun in final e dublu

Ajungand la tine, Vedeta:
Nu mai mima orgasmul. Mie mi se intampla de multe ori sa fiu atat de concentrata de ce se intampla, incat uit sa am orgasm stiu ca suna funny, dar cateodata vreau sa ii arat lui ca imi place (nu mimez niciodata, mi se pare aberant! Daca nu ma satisface sa puna mana sa munceasca, nu o sa devin actrita!), vreau sa se simta bine ca imi face placere si uit sa ma concentrez pe mine :)
Asa ca lasa-ti mintea libera...si incearca usurel, preludiu foooarte lung, spune-i ca aia e noaptea ta si trebuie sa fie concentrat numai pe tine si continua.
Sau poti sa o iei pe prietena ta sa te ajute -amandoi sa fie concentrati pe tine, la urma urmei.
Indiferent ce si cum -spune-i ca ai probleme. Poti sa o imbraci altfel, sa ii spui ca de ceva timp nu mai ai orgasm.
Singura ai incercat, cu un vibrator sau fara?
andreea_new
Postat pe 10 Septembrie 2008 09:40
sex in 3???/oauuu.mai bine faceti in 2
mkdisk
Postat pe 10 Septembrie 2008 11:42
Buna...am si eu cam aceeasi problema ca a ta desi nu sunt casatorita..la capitolul orgasm sa fiu sincera nu prea stiu cum e exact cu iubitul meu..totul se termina in max 10 min si cam de 2-3 ori pe luna...si nu-mi place deloc asa pt ca trebuie sa ma prefac de f multe ori..si mai stam prost si la capitolul comunicare ..
qq_girl
Postat pe 10 Septembrie 2008 11:55
fetelor sunt de acord cu andreea_new.....nu trebuie sa le spuneti partenerilor vostri ca nu ati avut orgasm niciodata....pur si simplu nu il mai mimati si spuneti ca de la o vreme nu reusiti sa aveti orgasm....atunci sigur or sa-si puna si ei un semn de intrebare si or sa fie mai atenti....va asigur.si altceva ganditi-va la voi in timpul actului....fiti mai egoiste ca sa zic asa....nu va concentrati sa ajungeti la orgasm(ca e foarte greu sa ajungi la el daca te gandesti incontinuu)....pur si simplu nu va ganditi la nimic in timpul actului....ati putea sa va spuneti in gand ce bine va simtiti....ca faceti dragoste cu cel mai tare barbat de pe pamant...sau sa va imaginati ca e ultima data cand o sa o faceti....
sper ca v-am fost un picutz de ajutor
elenacristina
Postat pe 10 Septembrie 2008 13:05
Daca ii spui unui barbat cu care esti de 6 ani ca nu ai avut niciodata orgasm il poti complexa de nici macar sex nu mai poate face.

Sa nu uitam cat de sensibil este subiectul pentru barbati. Imaginatie, relaxare, o sticla de vin rosu ajuta intotdeauna...daca nu merge, afrodisiace etc. Sunt atatea stimulente in ziua de azi, fara efecte nocive...
andreea_new
Postat pe 10 Septembrie 2008 14:24
Se spune ca nu exista femei frigide ci doar barbati neindemanatici.
Este aproape normal ca atunci cand nu faci sex zilnic ca barbatul sa termine inainte de placerea finala a fetei.
Daca nu exista graba si preludiul dureaza pana aproape de orgasm atunci reusita e sigura.
Nu inteleg daca la prima sedinta de sex el termina prea repede de ce nu o incercati si pe a doua si pe a treia,facut cu pasiune sexul e imposibil sa nu aduca orgasmul.
Era o fata care a incercat sexul in trei si a mai chemat o fat,de ce nu incearca sa mai cheme si un baiat.
Daca el nu rezista decat la o partida cumparati pastilute pentru el te la domnul cici tang ,ii veti casi numarul de telefon pe internet alaturi de pastilutele tang xin care au alta destinatie.
Dupa 2 pastilute luate vineri la praz va garantez ca de vineri seara pana luni seara veti avea parte de atata sex cat nu ati mai avut niciodata.
Daca sunteti suficient de senzuale si de dornice pentru a le asigura erectia baietilor va garantez ca reusita va fi sigura.
Pastilutele sunt din plante si nu sunt nici periculoase ,nici nocive astfel incat totul e sa-i tina ceilalti muschi,ai picioarelor si mainilor ca de ce aveti voi nevoie e asigurat.
Daca nici asa nu merge va astept la cursuri.....
sahadrian
Postat pe 10 Septembrie 2008 16:19
spune-i direct... dar tu numai s-o bagi si sa iti dai drumu' sti? orgasmul meu knd mi-l dai... si eu sunt casatorita d e doar 4 luni si al meu zici k nu mai stie decat sa stea pe spate si sa astepte sa fac eu tot sportul... knd i-am zis-o k e un nepriceput la pat atunci i-a sarit orgoliu din el si si-a facut treaba...
izabellamoldoveanu
Postat pe 10 Septembrie 2008 19:28
f tare ce recomanzi tu aici....dar ma gandesc ca poate n-o sa vrea sa ia pastilutele...sa le punem intr-o mancarica gustoasa?!
qq_girl
Postat pe 10 Septembrie 2008 19:28
tipic..si al meu e la fel..sta lungit in pat si eu tre sa fac toata treaba...boring
qq_girl
Postat pe 10 Septembrie 2008 19:31
subscriu

Postat pe 10 Septembrie 2008 21:10
De la: qq_girl, la data 2008-09-10 11:55:58Buna...am si eu cam aceeasi problema ca a ta desi nu sunt casatorita..la capitolul orgasm sa fiu sincera nu prea stiu cum e exact cu iubitul meu..totul se termina in max 10 min si cam de 2-3 ori pe luna...si nu-mi place deloc asa pt ca trebuie sa ma prefac de f multe ori..si mai stam prost si la capitolul comunicare ..

k sa ai orgasm fal sa te excite nu cand facety sex direct pok te-ai dezbracat shy hay bagoo nu asa
fal sa te excite fall sa te simti bn sau d caz pprimu nr ajutal sa se termine fara sa o introduca in u adik sa nu facety sex fai un sex oral sau altceva si ai sa vezi k la al 2-lea nr va fii mai bun exita-te u prima shy at va fii altceva ity dau un sfat
conduu u nu-l mai lasa pe el sa conduca knd vezi k incepe sa se termine opreste-te shy stay putyn shy iara incepi shy tot asa shy at ai sa vezi k il va tzyne mai mult shy u vei fii satysfacuta ity spun sincer pana acum eu am avut succes adik din cate styu eu niciuna nu so plans:D:D:D:D:D: sper sa ai rabdare shy bafta nu uita dal sa te satysfaca inainte sa o introduca fa un sex oral inainte shy ai sa vezi k totu va parcurge asa cum ity doresty u ptr ca la el acum e asa
sper sa nu te supi dar el pe u te considera o supapa de scurgere adik las k eu ma termin nu conteaza c f ea km asa e pb ta
claudyuu
Postat pe 11 Septembrie 2008 20:44
De la: Vedeta, la data 2008-09-10 03:18:46Buna tuturor si multumesc pt sfaturi...

Astept ajutor din partea voastra ! Multumesc tuturor

@vedeta

==> elibereazate de ideea orgasmului

==> încearca jucarii: bilute, vibrator, dildo (+/- lubrifiant) ca preludiu înaintea pentetrarii- cu ea,el amîndoi si încearcale si singura

==> incearca stimularea concomitenta a organelor genitale exterioare si interiore si oprestete penetrarea cl. exact cînd ai avea org. clit

==> exercitii pentru muschiul vaginal (ori cu smartballs ori asa numitle exercitii kegel)



==> dirty talk

==> rollenspiel (joc scenic- adica jucati o scena cere va excita si folositi o tinuta corespunzatoare ...Un joc între realitate si fantezie...
NU ma refer la SM.
Poate pe tine te excita sa i te prezinti ca o "fetita cuminte" cu codite împletite,uniforma...O fata pe care trebuie so cucereasca, sau sa joci o servitoare, sau el sa preia rolul unui gigolo. Rollenspiel se desfasoara dupe regulile pe care le-ati stabilit.

==> Bondage
==> SM (soft)preia rolul pasiv sau activ
Ultima idee este numai pentru imaginatia ta sa te motiveze excitant. Si deja stiu cum o reactioneze unii/unele la acest comentar;-)
==> Inca de la inceputul preludiului sau sexului, lasa-ti fantezia spre spre tarimuri noi necunoscute. Joaca un rol sau scene excitante numai mental fara a discuta cu el despre asta..."schimbati" înfatisarea - schimba personajele reale cu o fantezie/fictiune (imagineazati ca esti angelina jolie si ai sex cu brad sau trio...Traieste si simte aceste sentimente pe care le are persoana din imaginatie. De ex. stiite penetreaza plictisitor in realitate si nu ai organsm. ...gîndestete ca la persoana X care te face sa te simti în al noulea cer
Full_Metal_Jacket
Postat pe 11 Septembrie 2008 23:47
De la: abbytta, la data 2008-09-07 13:25:51Well...felicitari celor care au avut orgasm si care au in continuare...multa bafta celor care nu au avut...in care categorie ma incadrez si eu...
Vreau sa stiu si eu dak am eu cumva vre-o problema...sau "el".Mi-am inceput viatza sexuala aqm 10 luni...eram impreuna de 1 an si ceva.Toate bune si frumoase...mai mult pt el decat pt mine,el era iun extaz de fiecare data,eu...simteam placere,dar doar atat,nu pot spune k am avut orgasm pt k n-am avut De durata nu ma puteam plange...pt k duraaa ,dar totusi lipsea acel ceva.In fine de 3 luni ne-am despartit...si aqm o luna ne-am intalnit,am stat de vb am hotarat sa ne mai dam cate o sansa...am sarbatorit la el...q vin,atmosfera placuta,am ajuns sa avem parte de o noapte pasionala,dar mai scurta decat celelalte...dar cand i-am spus k de data asta vreau sa ajung la orgasm...imi da o replica de genu' "pey eu am terminat deja,lasa dak e data viitoare" imi venea sa-i dau q ceva in cap,noroc k n-am avut nimic la indemana ...dupa aceasta seara...am stat iar de vb si am hotarat k sansa aia...nu prea isi avea rostul.

So...imi spune-ti si mie...cine are o problema??eu sau el???sau amandoi?



nu ai nicio problema..si mie mi s-a intamplat la fel, pe el il tinea destul de mult dar nu ajungeam la orgasm. pana la urma, nsh, ca peste noapte, a aparut si soarele pe strada mea :)) iti urez succes in atingerea orgasmului :D

Postat pe 12 Septembrie 2008 01:05
De la: claudyuu, la data 2008-09-11 20:44:33
De la: qq_girl, la data 2008-09-10 11:55:58Buna...am si eu cam aceeasi problema ca a ta desi nu sunt casatorita..la capitolul orgasm sa fiu sincera nu prea stiu cum e exact cu iubitul meu..totul se termina in max 10 min si cam de 2-3 ori pe luna...si nu-mi place deloc asa pt ca trebuie sa ma prefac de f multe ori..si mai stam prost si la capitolul comunicare ..

k sa ai orgasm fal sa te excite nu cand facety sex direct pok te-ai dezbracat shy hay bagoo nu asa
fal sa te excite fall sa te simti bn sau d caz pprimu nr ajutal sa se termine fara sa o introduca in u adik sa nu facety sex fai un sex oral sau altceva si ai sa vezi k la al 2-lea nr va fii mai bun exita-te u prima shy at va fii altceva ity dau un sfat
conduu u nu-l mai lasa pe el sa conduca knd vezi k incepe sa se termine opreste-te shy stay putyn shy iara incepi shy tot asa shy at ai sa vezi k il va tzyne mai mult shy u vei fii satysfacuta ity spun sincer pana acum eu am avut succes adik din cate styu eu niciuna nu so plans:D:D:D:D:D: sper sa ai rabdare shy bafta nu uita dal sa te satysfaca inainte sa o introduca fa un sex oral inainte shy ai sa vezi k totu va parcurge asa cum ity doresty u ptr ca la el acum e asa
sper sa nu te supi dar el pe u te considera o supapa de scurgere adik las k eu ma termin nu conteaza c f ea km asa e pb ta


claudiu, crede-ma, o fata dk vrea sa joace teatru, joak, si joak bine de tot...se intampla sa nu aiba orgasm ;) nu vreau sa zic k nu esti bun, sa te jignesc, dar ti-am zis k sa stii...dk vrei sa aflii dk a avut, asculta-i bataile inimii , ele spun totul :D

Postat pe 12 Septembrie 2008 01:08
Eu nu am mimat niciodata...dak se simt prost...sa se simta...si eu ma simt prost k nu am avut orgasm iar el e topit de placere... Deci...kiar la mine e imputzita treaba k acum sunt singura, nu sunt adepta aventurilor de o noapte, dar nu mai vreau o relatie prea curand...mi-e groaza sa ma gandesc la o noua relatie. Tre sa imi ling ranile, desi nu eu am plecat iubind din relatie, ci el. M-am indragostit de cineva, care din pacate se joaca cu mine si imi e partener ocazional...cu el a simtit k as putea avea, dar dak el vine la mine in vizita si se intampla...la intamplare...e aiurea...nici n-am apucat sa-l cunosc prea bine, nici el nu ma cunoaste si nu stie ce vreau....eu doar stiu ca il iubesc si sex cu cineva pe care nu iubesc nu pot face. :( sunt intr-o situatie f aiurea...

Postat pe 12 Septembrie 2008 01:24
esti sigura ca acele 3 tentative au fost orgasme? la acest stadiu se ajunge doar cu un anumit tip de partener nu cu cel care il descrii tu.
ioana1305
Postat pe 12 Septembrie 2008 01:27
Gandeste-te ca eu sunt nebuneste indragostita...iar el m-a cucerit definitiv dupa ce s-a culcat cu mine...pt ca se comporta ca si cum ar face dragoste...adik...dak inchizi ochii si stergi trecutul ai impresia k omul ala te iubeste...si a fost f delicat si nu mai stia ce sa imi faca sa ma simt bine...deci kiar am simtit o placere nebanuita...si m-am simtit aproape deoarece eu am avut orgasm facandu-mi-se sex oral...nush daca se simte la fel...nu am cum sa fac diferenta...dar mie asa mi s-a parut...

Postat pe 12 Septembrie 2008 01:33
amindoi, tu inca nu ai facut dragoste in adevaratul sens iar ptr el esti doar placerea lui sexuala, ptr a ajunge la orgasm mai trebuie adaugat ceva dorinta, pasiune si placerea in adevaratul sens al cuvintului, vei cunoaste mai multe tipuri de orgasme si il vei recun oaste pe cel real
ioana1305
Postat pe 12 Septembrie 2008 01:33
Mai...dar il doresc de innebunesc...cand punea fostul iubit mana pe mine imi pierea orice dorintza.. Acest individ, in schimb, e suficient sa ma priveasca sau sa imi mangaie parul si iau foc. Am mai avut o relatie de 6 luni cu prima mea iubire. El avea 30 de ani, eu 16...il iubeam de vreo 2 ani in secret...si m-am apropiat treptat de inima lui...a fost foarte frumos...dupa 4 luni din relatie cand mi-am pierdut virginitatea cu el... Insa in doua luni...cate puteam sa invat? Am simtit ca fac dragoste...dar eram prea imatura si prea timida sa ii spun ce imi doresc...de fapt nici nu stiam... era un barbat minunat...eu am pus capat relatiei si inca regret...

Postat pe 12 Septembrie 2008 01:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am si eu o intrebare. Va rog mult fetelor raspunde-ti! 38 De la: kristall92 9 Decembrie 2009 21:32
Sunt un pic cam derutata 29 De la: roscatika23 1 Aprilie 2009 01:33
salutetr 38 De la: G_Bogdan 3 Februarie 2009 12:50
pot ramane?? 87 De la: mitura 19 Ianuarie 2010 23:13
va rog HELP! 7 De la: voicumagdalena 6 Noiembrie 2009 21:10