Setari Cookie-uri

Epilare pe maini...

probabil ca ti lai epilat tu. de ai propui . !! la tn a dat roade. nu a mai ramas nimik !
kudika167481
Postat pe 15 Aprilie 2010 22:59
Pentru epilare definitiva va recomand "hair no more".Inca il folosesc este foarte bun.De la prima aplicare s-a cuoscut efectul.Parul creste mai greu si mai rar pana ajunge la o epilare definitiva.Va las id daca vreti ceva detalii andadanda17@yahoo.com
Andadanda
Postat pe 21 Aprilie 2010 14:58
kit-ul pentru epilare profesional e cel mai bun! l-am luat anul trecut de la profesionalcosmetics.ro si il recomand! e fff eficient si practic, nu miroasem nu faci mizerie, nu doare asa mult si parul creste dupa 3-4 saptamani. mai e si ieftin 120 lei

am folosit si tratamentul pentru epilare definitiva Epilar System si am scapat de mustata si parul de pe pometi defintiv.
ronna20
Postat pe 1 Iunie 2010 22:21
cred k depinde de fiecare in parte...unei persoane foarte paroase ii este recomandat sa se epileze pe maini cu ceara bineinteles....dar prietena mea care este in aceasta situatie are in permanenta bubite pe maini si sincer nu arata deloc ok....ca sa nu mai spun k firele desi sunt mai rare sunt destul de tepoase....eu am par pe maini...nu foarte mult si nici foarte inchis la culoare dar totusi ESTE si ma decolorez pe timp de iarna pentru ca vara nu se mai vede....cred k trebuie sa facem tot ce ne sta in putinta pentru a arata cat mai bine si mai ingrijit pentru k totusi...suntem fete...pupici
anastasiaaa123
Postat pe 27 Octombrie 2011 12:13
simplu....PENTRU CA ARATA DEZGUSTATOR....poate k nu ai intalnit pana acum o fata cu tenul foarte deschis si cu par negru sa vezi cam cum da dak poarta maneca scurta....macar decolorare iarna dak nu epilare...desi cred k in unele cazuri dak parul este foarte inchis nici makr nu se decoloreaza bine....nici eu nu eram adepta pana de curand....dar dupa ce am vazut mi-am schimbat parerea...;))...
anastasiaaa123
Postat pe 27 Octombrie 2011 12:18
De acord cu crema de galbenele.Este foarte buna!
kudika_14024
Postat pe 11 August 2012 11:15
salut am o intrebare azi m-am epilat pe maini si intr-un loc mi sa luat bronzu ce sa fac
kudika_992193
Postat pe 12 August 2015 20:04
O prietena m-a epilat si a insistat mai mult pe o zona oare daca folosesc crema autobronzanta se acopera
kudika_992193
Postat pe 12 August 2015 20:07
Indiferent cu ce as incerca sa ma epilez pe brate dupa o saptamana imi apar bubite rosii si ma irit foarte rau. Am parul subtire si deschis la culoare, pielea alba si foarte sensibila insa nu stiu ce sa fac ca sa nu-mi mai apara acele iritatii inestetice. De 2 luni nu m-am mai epilat deloc pentru ca nu se observa...este ca un puf, se simte usor la atingere dar as vrea totusi sa gasesc o metoda prin care sa ma epilez fara probleme. Pe picioare ma pot epila fara nicio problema, pe maini cred ca am pielea prea sensibila
Sasha_Criss
Postat pe 12 August 2015 21:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Metode si Trucuri anti-durere 2 De la: kudika049846 22 Aprilie 2010 23:10
Aparat de epilat profesional cu ceara! La tine acasa 2 De la: kyty_katy 27 August 2009 13:20
Ce e asa de greu sa raspundeti? 4 De la: alexandragru 9 Iulie 2015 15:25
Chiar trebuie??? 46 De la: ronna20 1 Iunie 2010 22:22
Kalil Aesthetic. 5 De la: GODZILA 15 Decembrie 2011 13:41