Setari Cookie-uri

Sinii mici marea problema

pfff...asta e pb ta? eu am marimea 1 si nici o pb. oricum sanii nu o sa-ti mai creasca. ori te obisnuiesti cu ideea ori te duci si te operezi. iti recomand sa te obisnuiesti cu ideea. eu chiar daca am sanii mici am fost cea mai 'intrebata' in generala, liceu, si mult dupa. nu mi-a spus nimeni niciodata ca am sanii prea mici. si acum sunt iubita de un an jumate cu tot cu sanii mei mici .

si barbatii tot intorc capul dupa mine pe strada. stai linistita..nu e nimic grav.
vera_coca
Postat pe 2 Februarie 2009 07:50
Sincer am 20 de ani si sanii mei sunt potriviti,poate un pic mai mari decat mi-as dori,dar in definitiv nu cred sa existe o femeie multumita pe deplin de frumusetea ei! Din punctul meu de vedere frumusetea exterioara este trecatoare,putem imbunatati aceasta frumusete dar tot noi vom suporta consecintele.Sincer eu sunt mult mai ingrijorata de sanatate decat de frumusete,mai am si eu prb cu acneea dar o tratez,cu timpul totul trece iar in privinta sanilor iti spun sincer sa nu te agiti,fii mandra de ceea ce ai macar ptr toate femeile care au suferit o mastectomie sau poate chiar doua din nefericire.Fii multumita de ce ai si traieste-ti viata ptr ca asta este cel mai important lucru! Sa traiesti si sa fii sanatoasa!
arabella_neicu
Postat pe 5 Februarie 2009 15:28
Nu e un capat de lume !
liza24_84
Postat pe 5 Februarie 2009 18:18
Inainte sa incep sa iau anticonceptionale mi-a spus diverse persoane k ti se maresc si sanii putin.. nu credeam sa fie posibil, dar am vazut la mine...dupa 4 luni s-au mai marit..nu foarte mult, cu vreo 2 ...acum as vrea sa ii am mai mici dar nu pot da timpul inapoi. Ti-as recomanda sa incerci si cu anticonceptionale...nu e un lucru atat de grav avand in vedere k te si protejezi in acelasi timp. pup

Postat pe 18 Februarie 2009 13:00
Ofer 2 kit-uri pentru tratament marirea sanilor......tratament ptr 9 luni la pret redus 30% fata de pretul de vinzare 450$. mai multe informatii pe siteul mama: www.bountifulbreast.com
functioneaza garantat, este natural si are rezultate. banii inapoi in 30 de zile daca nu functioneaza.
zuzuzuza
Postat pe 21 Februarie 2009 11:15
uite...si eu am "problema" asta de cand ma stiu...dar este doar a mea nu si a "lui".oricum,chirurgical nu as risca dar eu iti recomand setul "DIVINE 90/60/90. este pe baza de plante (marar in special) si contine mai multe ,este destul de accesibil.il gasesti la unul din magazinele naturiste.la mine a dat rezultate chiar dupa prima luna.foloseste-l cateva luni sa vezi.Succes...
popa_adeluta
Postat pe 24 Februarie 2009 12:45
incearca crema pentru marirea sanilor de la perfect woman.

Postat pe 27 Februarie 2009 14:09
Vreau sa va spun ca acum 2 ani am intrat tot pe un astfel de forum si am citit ce se scria. M a uimit sa aud vorbindu se despre guma de mestecat contind o planta care provine din Thailanda si are efecte exceptionale vitalizante, revigorante, reintineratoare, purificatoare generale si mai ales hepatice, amplificatoare ale circulatiei, stimulente cardiace si, cel mai important efect al sau este cel estrogenic, care duce la marirea sanilor prin stimulare fitohormonala. Planta se numeste purifica mirifica. Am cautat peste tot dar fabricantii combina si cu alte plante ceea ce face ca, cresterea sa fie mai grea. In orice caz am gasit si folosesc de o luna. Deja dupa doua saptamini am vazut schimbari iar acum am cupa B. Am folosit numai un fel de serum iar ieri am comandat si pastilele si crema.
Vroiam sa impart cu voi si sa va spun ca se poate. M am uitat pe youtube si acolo sint filme unde puteti vedea cum sa va faceti si masaje. Eu am facut si mai fac de doua ori pe zi cind aplic serumul.

Cam asta am avut de adaugat.

Postat pe 7 Martie 2009 03:31
silicoane... si sanii mici sunt frumosi
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 23:08
si eu am aceeasi problema...bn, porti sutieni cu silicon, dar cea mai mare problema e la plaja, tocmai mii rusine
kudika044041
Postat pe 25 Iunie 2009 14:01
EU AM SANII DESTUL DE MARI SI CREDE-MA CA DE MULTE ORI MI-AS DORI SA FIE MAI MICI...
Andre_Ioana
Postat pe 25 Iunie 2009 14:05
nici mici nici mari nu e bine
yumy
Postat pe 25 Iunie 2009 14:06
sanii mici sunt cea mai mica problema pe care o ai tu. nu stiu de ce mi se pare ca ai mentalitatea uneia care s-a ales cu o megafarsa marca Buzdugan! si nu spun asta pentru ca eu am sanii mari.
greierash_is_back
Postat pe 25 Iunie 2009 14:08
nu conteaza marimea sanilor. nemultumitului i se ia darul. multumeste-te cu ce ai. gandeste-te ca sunt atatea femei cu cancer mamar carora li s-a extirpat sanul. ele sa se planga, nu tu. pana la urma, cine te iubeste, te iubeste asa cum esti. fii mai increzatoare in tine, ca si eu cand ma duc la mare sau la piscina ma uit la altele ca sunt suple si eu sunt mai grasutza. ai mai multa incredere in tine. pupici
buburuza09
Postat pe 26 Iunie 2009 14:56
Sanii mici...care-i problema? Eu sunt f mandra de ai mei...dupa ce nasti s alaptezi nu ti se "lasa"
lonely_soul
Postat pe 27 Iunie 2009 00:17
Am nevoie de ajutor .Va rog intrati pe link asta....Multumesc anticipat celor care o sa intre pe el . [Scz k nu are legatura cu topicul ..daca ar fi sa'mi spun parerea as repeta ce s'a mai spus ...sunt in aceiasi situatie ca cea care a deschis topicul ...iubeste te si apoi o sa te iubeasca si ceilalti de 10 ori mai mult...asta nu este o problema]>:D< O zi buna si nu uitati intrati pe linkul de mai jos.


http://banutul.com/Onytza2409-20059.html

Postat pe 27 Iunie 2009 11:13
Eu am aceeas problema si acum dupa 2 bebe nu au mai ramas decat sfarcuri.....te place sotul sau ibitul asa cum esti nu asta e problema.La mine cel putin asa este insa eu sunt cea cu pitici pe creier....nu ma simt feminina deloc"parca sunt un barbat "in zona pieptului.Este super naspa situatia pt mine si sa fim serioase cine are bani de silicoane.Si sutiene cu silicon sau burete ce rost au ca il dai jos la un momentdat.....asta e....unuele au de le cocoseaza si altele pauza.daca gasiti un leac sa imi zice-ti si mie
adyna_bis
Postat pe 30 Iunie 2009 00:10
Iubyta mea am sani mari sh credema ca m-am saturat.....eu iti vreau tot binele,imi doresk sa reusesti dar mai bn ai ramane asa si nu ar trebui sa fi dezamagita.

Postat pe 2 Iulie 2009 14:14
Te inteleg ca nu este usor sa ai sanii mari dar as risca orce ca sa am si eu cu ce umple un sutien marimea 2.
adyna_bis
Postat pe 2 Iulie 2009 18:23
nush ce sa zic ca nu sunt in situatia asta. din potriva am sanii foarte mumosi si chiar ma enervez cand unele persoane ma intreaba daca am implanturi de silicon.si eu le spun categoric nuuuuuuuuuuu
dolcik1
Postat pe 2 Iulie 2009 19:16
hmmm si eu am 13 ani dar nu am sini defelllllll dar colegele mele da Domnu ca au.. ce sa fac lume?? ca rid pe seama mea
kudika067813
Postat pe 11 Septembrie 2009 16:01
fetelor eu aveam aceeasi problema...insa de la cupa A , acum 1 an si jumatate, am ajuns in doar 10 luni la cupa D ...pentru ca ma ingrasasem circa 10 kg...Acum am dat jos cele 10 kg, sunt din nou skinny, problema este ca sanii mi-au ramas aproape la fel de mari(cupa C) si tanjesc dupa sanii cupa A...deci fiti fericite asa cum sunteti pentru ca nu uitati frumusetea vine din eleganta, din lipsa de frustrari si din seninatate! O zi frumoasa!
crievo
Postat pe 11 Septembrie 2009 16:20
De la: cristi1, la data 2008-08-29 02:14:11Am si eu problema multor fete, sinii mici mai ales cind vine momentul sa merg la o piscina/mare....mi-e rusine cind dau sutienul care imi arata ca a ceva,,,,,si se dovedeste ca mai nimik.parca as avea 13 ani :-( am 18 si nici-o marire la orizont putem face ceva in privinta asta fetelor???????????????

nu prea zic ca e fain sa ii ai mari... o sati creasca dupa ce nasti...eu la 13 ani ii aveam destul de mari pt varsta mea si unee fete din clasa nu aveau deloc si nu sunt chiar confortabili
Fructis
Postat pe 11 Septembrie 2009 22:07
De la: cristi1, la data 2008-08-29 02:14:11Am si eu problema multor fete, sinii mici mai ales cind vine momentul sa merg la o piscina/mare....mi-e rusine cind dau sutienul care imi arata ca a ceva,,,,,si se dovedeste ca mai nimik.parca as avea 13 ani :-( am 18 si nici-o marire la orizont putem face ceva in privinta asta fetelor???????????????
Exista, pe langa tinctura de marar, in plafare si un extract de mladite de zmeur care este recomandat printre altele si pentru asa ceva.. Dar tratamentul isi face efectul in special daca problema (ca orice problema) este observata din timp, adica in adolescenta. Tu esti undeva la capatul superior sa zicem... Poate nu e prea tarziu. Poti incerca daca este cu adevarat o problema asa mare pentru tine.In plus are si un gust foarte bun.
alina_pitaru
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:07
ca sa-i creasa sanii trebuie sa bea tinctura de marar!?
geo_x
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:11
De la: geo_x, la data 2009-09-12 00:11:52ca sa-i creasa sanii trebuie sa bea tinctura de marar!?

da, dar numai din aia preparata de Andreea pentru sotul ei...
Lucia38
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:14
De la: Lucia38, la data 2009-09-12 00:14:25
De la: geo_x, la data 2009-09-12 00:11:52ca sa-i creasa sanii trebuie sa bea tinctura de marar!?

da, dar numai din aia preparata de Andreea pentru sotul ei...


oo , daa! aia merge!!
da' ma gandeam totusi , ca a scris alinuta mai sus, ca are gust bun. daca nu-l bea ea, cine-l gusta, barbatu'!!?
sa gustea ea vreo trei linguri de tincturta si dupa aia sa vorbeasca!!
geo_x
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:18
eu nu mai inteleg nimic...
pai barbatul trebuie sa bea tinctura de marar ca sa-i creasca femeii sanii?
Lucia38
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:19
De la: geo_x, la data 2009-09-12 00:11:52ca sa-i creasa sanii trebuie sa bea tinctura de marar!?
Stiam ca se bea, dar mai nou am auzit ca se si poate face masajul sanilor cu ea.. Cat are efect...? Asta chiar nu stiu sa-ti spun.
alina_pitaru
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:20
De la: geo_x, la data 2009-09-12 00:18:00
De la: Lucia38, la data 2009-09-12 00:14:25
De la: geo_x, la data 2009-09-12 00:11:52ca sa-i creasa sanii trebuie sa bea tinctura de marar!?

da, dar numai din aia preparata de Andreea pentru sotul ei...


oo , daa! aia merge!!
da' ma gandeam totusi , ca a scris alinuta mai sus, ca are gust bun. daca nu-l bea ea, cine-l gusta, barbatu'!!?
sa gustea ea vreo trei linguri de tincturta si dupa aia sa vorbeasca!!

da' tu de ce-ai baut tinctura de marar?
Lucia38
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Asortarea auriului? 12 De la: kudika014690 7 Octombrie 2009 23:00
Am si eu o dilema 19 De la: doi_ochi_caprui 9 August 2011 17:51
il iubesc insa recent ceva ma indeparteaza de el si nu stiu ce!!! 10 De la: oudry 28 Martie 2013 17:33
rochie.... 2 De la: thadoogback 4 Aprilie 2011 14:53
iphpne 3 De la: micnegrusiurat4 19 Iulie 2009 00:06