Setari Cookie-uri

Ce am mancat azi ?

De la: Georgia99, la data 2008-10-10 00:19:39
De la: Iris4ever, la data 2008-10-10 00:18:16mda , am recitit si prima pagina si tot nu mi-a picat fisa unde ai gasit tu minciunile respective ....


iris, mincinoaso !!!


nope , chiar am recitit toate mesajele de pe topicul asta si nu mi s-a parut nimic dubios
iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 00:23
foarte bine,eu am vazut ceva dubios

Postat pe 10 Octombrie 2008 00:31
da mah , ai dreptate sa dea naiba
Incep sa vad si eu ceva dubios
iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 00:33

bravo iris,in sfarsit ne intelegem si noi macar pe topicul asta

Postat pe 10 Octombrie 2008 00:35
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 00:35:28
bravo iris,in sfarsit ne intelegem si noi macar pe topicul asta


iar am fost prea subtila
iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 00:37
bine iris,whatever...

Postat pe 10 Octombrie 2008 00:40
De la: mia_bela, la data 2008-10-09 23:34:47eu pot sa pun pariu ca jumatate din cei care au scris pe topicul acesta au mintit si de fapt ei au mancat cu totul si cu totul altceva



tu ai mereu impresia ca lumea minte! traiesti intr o lume paralela asta se cam numeste paranoia! cine are vre un interes s minta? poate doar tu faci asta! nici nu ne cunoastem intre noi makr! asa ca las o mai moale pitzi!

Postat pe 10 Octombrie 2008 00:45
De la: Georgia99, la data 2008-10-09 13:03:57somon cu legume la cuptor..yummy :D


astazi mi am permis sa mi fac mai multe pofete culinare! am mers impreuna cu sotul meu sa mancam 3 feluri de mancare. felul 1 felul 2 si desert! de obicei nu mananc decat un fel de mancare! dimineata beau cafea! maine o las mai moale!

Postat pe 10 Octombrie 2008 00:50
hai mai motan blondut, vargat si pufos in anumite zone de ce esti rauta??? zgariiii? miauna si tu in alta parte ca eu nu inteleg pisiceste.hai fi mai blanda ca nu strica

Postat pe 10 Octombrie 2008 00:50
Uf, eu am fost cumintzica azi pana dupa pranz.. un mic dejun cu cereale iar la pranz crap si salata de spanac verde cu ciuperci (totul home-made )..
pfff... pe seara i-a casunat sotului sa iasa in oras, i s-a facut si foame intre timp si eu m-am ,,destrabalat,, ca motanik cu 3 feluri!! 4 daca ma gandesc bine, ca au fost 2 deserturi..
nu e vorba de calorii, ca mi se intampla rar sa fac excese de mancare.. dar ma doare tare rau stomacelul..

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:11
uite motanika mai exista persoane care mananca 4 feluri nu doar 3 ca si tine

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:19
oana,vezi ca mancarea de seara dauneaza siluetei..

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:25
motanika ai disparut sa mananci si tu al patru-lea fel? am vazut multe prostii pe site-ul asta dar sa scrii ce mananci,cum mananci,de cate ori...mi se pare prea de tot,sau pt voi e un fel de lauda asta? si ma mai faceti pe mine pitipoanca...pai numai pitipoancele se lauda cu ce mananca

Postat pe 10 Octombrie 2008 01:50
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 01:50:35motanika ai disparut sa mananci si tu al patru-lea fel? am vazut multe prostii pe site-ul asta dar sa scrii ce mananci,cum mananci,de cate ori...mi se pare prea de tot,sau pt voi e un fel de lauda asta? si ma mai faceti pe mine pitipoanca...pai numai pitipoancele se lauda cu ce mananca


Tu asa vezi topicul asta ? chiar crezi ca ,,ne laudam '' cu ceea ce inghitim sau nu ?
iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 11:50
Eu am renuntat la micul dejun ( bleah , mi s-a acrit dupa 3 zile de iaurt cu cereale ) in favoarea a vreo 2 cani de cafea si doar 5 tigari pana la ora asta

In schimb o sa ma dau in barci mai tarziu , tre sa ajung la prietena mea care e proaspat mamica si cum sta fix deasupra restaurantului detinut de sotul ei sot care face cea mai buna ciorba de burta din cate am mancat pana acum si tiramisu ....prevad ca o sa mananc azi cat pt toata saptamana
iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 11:54
De la: Iris4ever, la data 2008-10-10 11:54:27Eu am renuntat la micul dejun ( bleah , mi s-a acrit dupa 3 zile de iaurt cu cereale ) in favoarea a vreo 2 cani de cafea si doar 5 tigari pana la ora asta

In schimb o sa ma dau in barci mai tarziu , tre sa ajung la prietena mea care e proaspat mamica si cum sta fix deasupra restaurantului detinut de sotul ei sot care face cea mai buna ciorba de burta din cate am mancat pana acum si tiramisu ....prevad ca o sa mananc azi cat pt toata saptamana


tiramisu...yummyy...:D pofta buna iris

Postat pe 10 Octombrie 2008 12:05
De la: Iris4ever, la data 2008-10-10 11:50:21
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 01:50:35motanika ai disparut sa mananci si tu al patru-lea fel? am vazut multe prostii pe site-ul asta dar sa scrii ce mananci,cum mananci,de cate ori...mi se pare prea de tot,sau pt voi e un fel de lauda asta? si ma mai faceti pe mine pitipoanca...pai numai pitipoancele se lauda cu ce mananca


Tu asa vezi topicul asta ? chiar crezi ca ,,ne laudam '' cu ceea ce inghitim sau nu ?


Tu Iris nu ma refeream la tine ci la unele fonfanele de pe aici, asa ca lasa.

Postat pe 10 Octombrie 2008 12:09
Multam georgia , nu prea imi vine sa ma duc acolo tocmai din cauza asta , pentru ca stiu ca nu ma pot abtine cand incepe ala sa-mi plimbe pe la nas diverse feluri de mancare

Bela draga , nu stiu la cine te refereai pentru ca personal nu vad nimic ciudat in meniurile fetelor ,nu mai suntem pe vremea lu' ceasca sa ne uitam cu jind in farfuria altuia ca noi nu ne permitem sau ceva de genul.

Daca spunea vreuna ca mananca icre negre la micul dejun si langusta la pranz probabil ca as fi fost de acord cu tine desi nici astea nu sunt extraordinar de scumpe .

Avand in vedere ca esti singura care sustine ca unele pers mint ...iti propun sa ne dai exemple si putem discuta pe marginea subiectului altfel .....nu vad ce rost are sa continui sa postezi pe acest topic
iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 12:26
Iris draguta daca tot insisti , eu pe vremea lu' tovarasu' locuiam in alta tara asa ca farfuria mea a fost plina mereu dar nu mi-a fost dat pana acum sa se laude unii si altii cu felurile de mancare.ridicol si crezi ca mi-e drag topicul? daca este site-ul tau ca tot ai zis regulile informeaza-ma daca nu trebuie sa postez ce nu iti place tie.de ce sari asa? treaba mea ce pareri am , am dat peste vorbe urate pe topicuri si nu te-am vazut intervenind si acum te iei de mine pt ca imi spun parerile? Oare de ce tu iris?

Postat pe 10 Octombrie 2008 12:35
Pai am mancat de fapt am baut 3 cafele jumatate de pachet de tigari , si acum o sa mananc makluba.la desert probabil fructe sau un ice cream.pofta buna!

Postat pe 10 Octombrie 2008 12:44
brao enta_el_ghaly , ma bucur pt tine , ai gusturi la mancare.esti tare

Postat pe 10 Octombrie 2008 12:46
Eu vad ca lumea manaca lucruri sanatoase pe aici, eu imi fac de cap in fiecare zi si ma intreb cat o sa mai rezist in ritmul asta.
Nu zic de azi ci de ieri.
Dimineata ... un corn cu ciocolata, o banana, 3 cafele, fara tigari.
Pranz, ciorba de vacuta, chiftele marinate, slata de castraveti murati, placinta cu caise, iar seara .. carnaciori prajiti, pui prajit, cred ca am mai mancat si ceva fursecuri, si... partea buna vine acum, juma de cutie de bere (Iris asta era pt tine :P).
Si cred ca am mai mancat ceva ieri, exceptand bomboanele de peste zi ... da nu imi aduc aminte...
sheeva
Postat pe 10 Octombrie 2008 12:57
Pna acum - bomboane si un strudel. Dar cred ca ar fi cazul sa vad un doctor, nu am deloc pofta de mancare.
Kathara
Postat pe 10 Octombrie 2008 12:57
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 12:46:04brao enta_el_ghaly , ma bucur pt tine , ai gusturi la mancare.esti tare

ehehe mananc sanatos cine spune ca tigara nu e sanatoasa?

Postat pe 10 Octombrie 2008 12:59
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 12:35:47Iris draguta daca tot insisti , eu pe vremea lu' tovarasu' locuiam in alta tara asa ca farfuria mea a fost plina mereu dar nu mi-a fost dat pana acum sa se laude unii si altii cu felurile de mancare.ridicol si crezi ca mi-e drag topicul? daca este site-ul tau ca tot ai zis regulile informeaza-ma daca nu trebuie sa postez ce nu iti place tie.de ce sari asa? treaba mea ce pareri am , am dat peste vorbe urate pe topicuri si nu te-am vazut intervenind si acum te iei de mine pt ca imi spun parerile? Oare de ce tu iris?


Nu am intervenit pe alte topicuri poate pentru ca nu le frecventez sau pur si simplu nu m-a interesat discutia respectiva , daca ai nevoie de un avocat sunt aici tre sa te anunt insa ca in general tin cu cel care are dreptate .

Daca ai dreptate ...sunt de partea ta .

Pe topicul asta insa nu ai spus nimic care sa aibe legatura cu el , pur si simplu ai venit sa ne anunti ca sunt pers care mint sau se lauda ....CU CE se lauda si cine se lauda nu ai precizat.

Nu este site-ul meu si nici macar nu am deschis eu acest topic in schimb ma intereseaza ca lumea care posteaza aici sa fie on topic nu off cum esti tu

Argumenteaza-ti parerile si atunci nu va mai avea nimeni nimic de obiectat.Simplu

iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 13:02
De la: sheeva, la data 2008-10-10 12:57:00Eu vad ca lumea manaca lucruri sanatoase pe aici, eu imi fac de cap in fiecare zi si ma intreb cat o sa mai rezist in ritmul asta.
Nu zic de azi ci de ieri.
Dimineata ... un corn cu ciocolata, o banana, 3 cafele, fara tigari.
Pranz, ciorba de vacuta, chiftele marinate, slata de castraveti murati, placinta cu caise, iar seara .. carnaciori prajiti, pui prajit, cred ca am mai mancat si ceva fursecuri, si... partea buna vine acum, juma de cutie de bere (Iris asta era pt tine :P).
Si cred ca am mai mancat ceva ieri, exceptand bomboanele de peste zi ... da nu imi aduc aminte...


La 45 de kg ale tale mananci bine draga mea
Bei bere ?
iris_4_ever
Postat pe 10 Octombrie 2008 13:04
Iris, da nu mai am 45 ... am si eu mai multe, aproape 50 ... cred
SI da, am baut juma de Red's aseara ... E grav?
sheeva
Postat pe 10 Octombrie 2008 13:06
Azi am mancat un delicos sanwich cu peste afumat,salata si mild cedar..yummy!
andreuzza
Postat pe 10 Octombrie 2008 13:14
Bine Iris hai ca nu mai insist asa ca imi esti simpatica sa stii mai ales daca esti si avocata m-ai impresionat , in cazul unui litigiu de contactez dar eu stiam ca uneori avocatii pot fi si ai diavolului dara daca tu esti corecta mereu ma bucur pentru tine dar nu vad ce cauti la noi in tara

Postat pe 10 Octombrie 2008 13:15
o cana zdravana cu lapte , asortata cu paine cu gem de macese...
2 vitamine(cura de ingrasare) aaa si un mar...

nuuuu nu imi brontole stomacul....

acu ma duc sa manac de pranz....
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Octombrie 2008 14:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
portrete la comanda!!!! 9 De la: my_chocolat 4 Martie 2012 18:25
Sarea in regimul disociat. 4 De la: cris007 5 Iulie 2009 17:13
Hidrateaza-te cu vinete 1 De la: dianana 18 Iulie 2008 18:13
Concurs 28 De la: dandanaua_reloaded 26 Septembrie 2008 15:59
Casatorie 11 De la: Diavolyta_ 11 Mai 2009 20:18