Setari Cookie-uri

Ma cauta si ma vrea numai cand e beat

DRAGA MEA VREI SA-TI DAU UN SFAT STII PROVERBUL....[COPII SI OMUL BIAT INTODEAUNA ZICE ADEVARUL] EU CRED CA TE IUBESTE SAU VREA CEVA SERIOZ CU TINE DAR CAND E TREAZ E TIMID SAU CHIAR NU STIE SA-SI DEFINEASCA SENTIMENTELE POATE CA NU STIE SA VORBEASCA DE DRAGOSTE NU STIE CUM SA-TI FACA O DECLARATIE DE DRAGOSTE SI DOAR UN [TE IUBESC]NU IL MULTUMESTE CU TOATE CA PE TINE ASTA TE-AR MULTUMI SI NU O MARE DECLARATIE DE DRAGOSTE SAU POATE STII TU BARBATII NU ZIC DE PREA MULTE ORI TE IUBESC PTR CA LE E TEAMA CA TE VEI SCHIMBA SI NU VEI FI FATA TANDRA GRAGUTA SI IUBITOARE PE CARE EL A CUNOSCUT-O

Postat pe 20 Octombrie 2008 12:55
da se pare ca asa e ``omul beat spune adevarul``
am patit si eu ceva ce nu am crezut k o sa patesc si e cam lunga povestea dar o sa incerc sa spun pe scurt...
e vorba de un prieten de familie pe care il cunosc de vreo 4 ani si care pt mine era mai mult decat un tata...nu k nu as avea dar in ce priveste comportamentul asa il vedeam eu (tatal meu e mai mult plecat decat akasa in fine...) ma lua peste tot cu el povesteam orice radeam glumeam spunea k si-ar fi dori sa aiba o fata k mine si k m-ar infia in fine.. el are 36 de ani eu 20.
akuma vine partea grea...eu tot timpul am tinut la el foarte mult dar il vedeam k pe un prieten... el venea aproape zilnic la mine mai ales cand era taica-miu akasa si in rest venea la o cafea sau ma chema cu el peste tot pe unde avea treaba..asta pana cand a venit o data si m-a vazut cu prietenul meu de care m-am despartit akum 3 luni. atunci nu am inteles de ce s-a comportat asa ciudat si nu a mai venit deloc dar am gasit explicatia k auzisem k e cu cineva si chiar radeam si ziceam k in sfarsit si-a gasit si el pe cineva.
dupa vreo luna dupa ce m-am despartit de prietenul meu m-am trezit intr-o dimineata la 7 cu EL la usa beat....si plin de sange venea de la politie si imi povesteste k s-a certat rau cu aia si k nu stiu pe cine a batut in fine... Se trezeste maica-mea il vede si ii spune sa faca un dus si sa doarma putin sa-si revina sa nu plece asa. ea pleaca de-akasa si raman cu el..si ii spun hai sa fumam o tigara si te pui sa dormi..dupa vreo 2 minute imi spune k el tine foarte mult la mine eu ii spun k si eu obisnuita k tot timpul imi spunea asta si imi spune hai sa te pup....obisnuita si cu asta nu mi se parea nimik neobisnuit si el...ma saruta okay m-am gandit e beat si nu si-a dat seama dup-aia imi spune k el ma iubeste si nu mai suporta k trebuie sa-mi spuna eu eram socata dar convinsa k e beat si asta e explicatia si ii explic k vb prostii si sa se puna sa doarma. el nimik tot cu asta o tinea k el vb serios si k o sa-mi spuna la fel si cand o sa-si revina k asta nu e de-akuma...k el de mult tine la mine si k vrea sa fim impreuna. ne-am certat ff rau vreo ora pana a venit maica-mea dupa care el ii spune la maica-mea k pleaca si vine mai tarziu sa ma ia sa merg nu stiu unde cu el lucru pe care mi-l spusese inainte de asta si i-am spus k nu merg niciunde si mi-a zis k dak nu merg sau nu-s akasa cand vine el se taie tot...
n-a mai venit in ziua aia iar dupa cateva zile a plecat cu tatal meu la bucuresti o saptamana si ceva. n-a mai dat nici un semn si nici eu eram ff nervoasa pe el..
si m-a sunat cand a ajuns inapoi intr-o seara...dar n-a mai venit deloc la noi. m-a sunat si mi-a spus k vrea sa vb neaparat l-am intrebat d c nu a mai venit la noi si a zis k nu a avut timp dar k vrea sa ne vedem la o cafea sa vb. am zis bine ne vedem intr-o zi cand nu sunt la lucru te sun eu.
eram f convinsa k si-a dat seama k a vb aiurea. si ma tot suna dar nu vroia sa vb la tel si in final am zis okay ne vdm cand ies de la lucru.
ne-am intalnit in final si...el credea k am mers sa-l vad de unde sa-mi explice k vorbise aiurea..dimpotriva k vroia sa-mi demonstreze k si dak nu e beat tot asta spune. i-am explicat k nu se poate si el mi-a spus k vrea makar sa ne vedem din cand in cand si k el nu mai vine la mine k el venea numai pt mine oricum si k ar vrea sa fim impreuna..
si ne-am vazut asa vreo 2 sapt in care el tot incerca sa ma faca sa ma razgandesc si eu spuneam k nu...pana intr-o zi in care pur si simplu ``s-a intamplat`` si dupa vreo sapt a plecat din tara stiam k trebuie sa plece imi spusese inainte si spunea k vrea sa merg la el...
akuma e plecat deja de 1 luna si ceva si ma suna tot timpul si ma cheama la el dar sunt foarte derutata...eu intentionam sa plec din tara si eu dar nu la el. iar akum k as putea pleca unde vroiam parca as merge la el dar nu stiu dak e bine sau nu. cu el stiu k nu as putea fi adika parintii mei ar muri sa stie dar problema e k eu cred k m-am indragostit si nu stiu dak tineam in sensul asta de mai demult cum mi-a spus el k e sigur k asa e sau doar de-akuma dar ce stiu sigur e k mi-e foarte dor de el si nu mai simt ce simteam atunci cand mi-a spus...nu mai sunt nervoasa pe el ba dimpotriva...
cred k v-am plictisit dar as avea nevoie si eu de o parere
darkk_ang3l
Postat pe 20 Octombrie 2008 21:58
Mai, asa e. In primul rand ar trebui sa te respecti mai mult. Poate suna dur, dar tu esti WC-ul lui in care se descarca atunci cand e beat?
ursuletulmeu
Postat pe 20 Octombrie 2008 22:11
unde naiba ii gasiti pe alcolicii astia.eu am alergie la betivani nu pot sa-i ascult nici o secunda apai sa ma indragostesc de ei si sa mai fac si dragoste cu asa specimene...no never.parerea mea fugiti fetelor cat mai aveti timp sincer.....va pierdeti timpul cu ei parerea mea.cand ii intalniti mai dati-le bani de-o dusca si fugiti !
otto_otto2000
Postat pe 22 Octombrie 2008 15:45
deci...habar nu aveti ce inseamna sa traiesti langa cineva dependent de alcool...In primul rand ca nu poti pune baza in el, apoi la job, cand il apuca isi face de cap, cand e baut injura, loveste, iti rupe o coasta si...a doua zi nici macar nu zice ca ii pare rau si chiar daca ar zice...ce folos?

In mod sigur poti sa gasesti un barbat normal si, e bine ca te-ai lasat de alcool, altfel riscai de dragul lui, sa devi asemenea lui si era pacat.

Asa apar stirile de la ora 5 (glumesc)...adica, de fapt el bea, ea bea de dragul lui si apoi, hatz cutitul si gata stirile.
luv4ever77
Postat pe 24 Octombrie 2008 23:09
[quote name=\'darkk_ang3l\' date=\'2008-10-20 21:58:12\']...
akuma e plecat deja de 1 luna si ceva si ma suna tot timpul si ma cheama la el dar sunt foarte derutata...eu intentionam sa plec din tara si eu dar nu la el. iar akum k as putea pleca unde vroiam parca as merge la el dar nu stiu dak e bine sau nu. cu el stiu k nu as putea fi adika parintii mei ar muri sa stie dar problema e k eu cred k m-am indragostit si nu stiu dak tineam in sensul asta de mai demult cum mi-a spus el k e sigur k asa e sau doar de-akuma dar ce stiu sigur e k mi-e foarte dor de el si nu mai simt ce simteam atunci cand mi-a spus...nu mai sunt nervoasa pe el ba dimpotriva...
cred k v-am plictisit dar as avea nevoie si eu de o parere [/quote]



Ok... o sa-mi spun mai intai parerea despre povestea ta.

De el nu stiu ce sa zic. In principiu am oarecare retineri cand vine vorba de persoane de 30+ ani, care nu au (si nu au avut de curand) o relatie serioasa, dar incerc sa nu-i judec doar dupa criteriul asa, mai ales cand nu stiu toate amanuntele.

Tu insa esti foarte tanara iar la varsta asta suntem destul de sensibili din punct de vedere emotional. Avem tendinta sa ne atasam de orice persoana care nu ni se pare respingatoare, daca aceasta arata vreun interes fata de noi (crede-ma ca am trecut de cateva ori prin asta, abia acum imi dau seama ce a fost de fapt). In plus, in general ne alegem, inconstient, parteneri care sa semene cu parintii nostri. Tu spui ca el ti-a fost ca un tata si cred ca asta te deruteaza cel mai mult.

Pana la urma doar tu poti sa stii ce simti cu adevarat, dar eu te sfatuiesc sa incerci sa-ti imaginezi o relatie cu omul asta peste 10 ani. Daca crezi ca ar fi ok, atunci incearca. Daca nu... la 20 de ani ai toata viata inainte, eu oricum zic ca ar fi pacat sa ti-o complici in modul asta. :)
celeste_i
Postat pe 26 Octombrie 2008 01:49
cam asa e celeste_i si sunt constienta de asta...
cred k nimik din ce-a fost nu trebuia sa fie si habar n-am ce era in capul meu. la momentul respectiv mi s-a parut ``normal`` adik nu am simtit k gresesc iar akum ce stiu e ca niciodata n-o sa mai fie pt mine ce-a fost indiferent de ce o sa fie in continuare.
despre el nu prea as avea de spus nimik rau pt k e un om extraordinar si nu pot sa spun k tin la el pt aspectul fizic pt k nu e nici o frumusete si nici urat nu e dar...e exact asa cum ar trebui sa fie un om. n-o spun pt perioada asta o spun pt tot timpul de cand il cunosc fata de toata lumea nu doar fata de mine.
dar cum spuneai dak ar fi sa presupun k am fi impreuna nu stiu cum ar fi peste 5 sau 10 ani...nu ma gandesc la el ma gandesc la mine la faptul k nu stiu dak mi-ar parea rau sau nu.
in legatura cu el fata de relatiile lui stiu k a avut o relatie serioasa multi ani si ar fi facut orice pt ea...de fapt a si facut dar n-a fost deloc apreciat si l-a lasat pt altcineva cu bani iar de atunci a mai fost doar akuma recent cu cineva care in nici un caz nu era genul lui adik si-a dat seama dupa un timp k bea si altele....
mie de ce mi-ar fi cel mai frica in primul rand ar fi de parerea lumii pt k in general lumea cand vede una de 20 si unu mai in varsta prima impresie e k sunt impreuna pt bani si aici chiar nu e cazul...
oricum ms mult de tot pt sfat si sper k pana la urma sa iau decizia buna :(
darkk_ang3l
Postat pe 26 Octombrie 2008 17:39
sa nu-ti fie teama niciodata de parerea lumii. Niciodata cat timp vei trai nu vei putea fi pe placul tuturor. Gandeste intotdeauna la felul in care te poti multumi pe tine insuti. Tie sa iti fie bine. Iar lumea las-o in plata ei.
amme22
Postat pe 26 Octombrie 2008 17:55
De la: amme22, la data 2008-10-26 17:55:43sa nu-ti fie teama niciodata de parerea lumii. Niciodata cat timp vei trai nu vei putea fi pe placul tuturor. Gandeste intotdeauna la felul in care te poti multumi pe tine insuti. Tie sa iti fie bine. Iar lumea las-o in plata ei.


:))) asta asa e. nu prea sunt genul care sa-mi pese de parerea lumii e prima data cand iau asta in calcul. dar pana la urma asa e k nu prea conteaza. ms pt parere amme :)
darkk_ang3l
Postat pe 27 Octombrie 2008 21:12
Multumesc mult pentru sfaturi, dragele mele... Problema mea e ca lucrurile evolueaza...ma cauta des... i-am dat un mesaj...mai de dragoste, o poezie ff reusita...si il stie acum pe derost... si eu mai beau...sincer...cel putin de cand sufar pentru el prefer sa beau decat sa mai stau in bodega noastra cu ochii pe usa...in speranta ca va intra... am petrecut o seara de vis pe malul unui rau...zilele trecute...m-a tinut de mana tot orasul, m-a sarutat in public(desi are iubita acasa de mult)...dar face si multe greseli, cum ar fi sa flirteze cu altele in ochii mei...pt ca sincer vorbind, oficial nu are obligatii fatza de mine. Nu stiu de ce face asta ca ma ridica in slavi treaza sau beat fiind... in fine... incep sa il urasc... :(

Postat pe 6 Noiembrie 2008 09:14
Haideti sa va mai spun cate ceva din povestea mea...ca am lasat forumul in aer de cand nu am avut net k-lumea...etc...

Domnul meu...a petrecut cu mine niste clipe de vis...am fost pe malul unui rau...etc...povesti de iubire...dar iacata ce aflu: ca dragul de el ma minte de rupe stilul...ca de fapt iubita lui stie despre toate aventurile lui, ca de fapt el acum e mai afemeiat ca niciodata si am avut "shansa" sa vad femeile cu care el a umblat...care sunt atat de urate incat eu nu pot sa il mai sarut vreodata, atat de scarbita sunt.
So...eu sunt o fata bruneta, cu ochi mari albastri, buze grosutze...piele alba...la 1.60 am vreo 53 kg...si am forme... Boon...el e un tip la 2m...cu plete negre si ochi mari superbi...ok... prietena lui e o tipa la 1.55 foarte frumoasa...DAR... femeile cu care el s-a culcat sunt incredibil de diforme...foarte grase...cu coshuri...cu fetze strambe...si nu glumesc, nui exagerez...eu sunt in stare de shok..zilele astea am aflat eu mai clar niste treburi si nu inteleg cum un barbat superb...poate face asta...adik...pe mine intelegeam sa ma vrea, chiar sunt o fata dorita...dar...restul??? In plus...i-am dat odata un mesaj minunat. O poezioara si o stia pe derost la cateva zile dupa...sunt chestii care se bat cap in cap... Am scris asta ca sa ma descarc... Nu cred k mai pot primi alt sfat decat ceea ce oricum am de gand sa fac! Adik sa ii zic vreo doua si sa nu il mai las vreodata sa ma atinga...

Postat pe 8 Noiembrie 2008 10:38
rock draga, sa sti ca nu intotdeauna un barbat superb se culca numai cu fete care arata bine.poate fetele acelea aveau ceva ce tu nu poti vedea la ele, plus ca tu il vezi pe el prin ochii tai (daca ma intelegi) si asta nu inseamna neaparat ca e si realitatea.parerea mea e ca tu te-ai ambitionat intr-o oarecare masura sa fie al tau si te inteleg mai ales ca, chestia dureaza de ceva vreme da sincer nu stiu daca merita .te pup si sper sa ne ti la curent.
witcher
Postat pe 18 Noiembrie 2008 12:43
Well...intre timp s-a mai intamplat ca i-am dat un mail in care i-am explicat foarte liric si elegant si discret ca ma deranjeaza tot ce face in ochii mei si ca nu mai vreau sa am de-a face cu el, de aceea am ales sa dau un mail, nu vreau sa vorbim nici live nici la tel, vreau doar sa nu-l mai vad in jurul meu. Reactia lui a fost un sms cum ca regreta ca m-a ranit, n-a stiut, nu si-a dat seama...si a incheiat cu "vom vorbi noi odata"...recent i-am scos ignore-ul din greseala si m-a abordat foarte intens de genul: "rock, papusha...scumpete....nu mai fi suparacica pe mine, te rog eu mult, nu mai fiii... nu vreau sa fii supi pe mine...t einteleg, dar te rog nu ramane supi pe mine." Eu am fost cat se poate de rece. Nu l-am mai vazut de 3 saptamani, m-a invitat printr-o prietena la un chef si nu m-am dus, nu mai ies deloc prin locurile unde stiu ca iese el, nu are cum sa dea de mine...decat pe telefon... Nu stiu ce urmeaza, dar eu nu vreau un monstru sa imi manance inima...desi il iubesc de innebunesc!

Postat pe 26 Noiembrie 2008 01:29
am avut acum 3 ani un iubit de felul asta...ne am despartit dar dupa aia ma cauta numai cand vroia el.ma suna noaptea beat fiind si ma cauta sa facem sex tot beat fiind.cum s a terminat?m am combinat cu altcineva si intr o seara cand s a gandit el sa vina iar sa mi o traga ca era beat i am spus ca ....locul lui e cam ocupat...si in ziua de azi ma uraste:P:p.
in concluzie:daca l vrei doar de amant e ok.daca te ai indragostit nu e cea mai buna slutie pentru ca el nu o sa renunte la a mai fi afemeiat.
ce nu suport eu indivizii astia care au iubita acasa dar se intalnesc cu alta fata despre care spun lucruri minunante dar de fapt nu se despart niciodata de prietena de acasa.
elisa_me
Postat pe 29 Noiembrie 2008 23:53
De la: Rock__, la data 2008-11-26 01:29:43Well...intre timp s-a mai intamplat ca i-am dat un mail in care i-am explicat foarte liric si elegant si discret ca ma deranjeaza tot ce face in ochii mei si ca nu mai vreau sa am de-a face cu el, de aceea am ales sa dau un mail, nu vreau sa vorbim nici live nici la tel, vreau doar sa nu-l mai vad in jurul meu. Reactia lui a fost un sms cum ca regreta ca m-a ranit, n-a stiut, nu si-a dat seama...si a incheiat cu "vom vorbi noi odata"...recent i-am scos ignore-ul din greseala si m-a abordat foarte intens de genul: "rock, papusha...scumpete....nu mai fi suparacica pe mine, te rog eu mult, nu mai fiii... nu vreau sa fii supi pe mine...t einteleg, dar te rog nu ramane supi pe mine." Eu am fost cat se poate de rece. Nu l-am mai vazut de 3 saptamani, m-a invitat printr-o prietena la un chef si nu m-am dus, nu mai ies deloc prin locurile unde stiu ca iese el, nu are cum sa dea de mine...decat pe telefon... Nu stiu ce urmeaza, dar eu nu vreau un monstru sa imi manance inima...desi il iubesc de innebunesc!


bine ai facut.lasa ca inima ta merita ceva mai bun decat un betivan care scris numai prostii ieftine gen papushika...etc...zici ca e manelar:))
elisa_me
Postat pe 29 Noiembrie 2008 23:55
e kiar rocker...dar are vrajeala ieftina...dar inca il iubesc...si inca oftez dupa el...nu mai vb deloc cu el. l-am vazut prin oras...salut salut...se uita la mine, il ignoram...se baga in vorba raspundeam monosilabic cu privirea in alta parte...

Postat pe 30 Noiembrie 2008 17:35
bine faci ca incerci sau chiar il ignori.acuma nu e prea placut dar cand o sa iti treaca o sa te uiti inapoi si o sa sti ca ai facut alegerea buna.te pup si sper sa reusesti sa treci cat mai usor peste situatie
witcher
Postat pe 30 Noiembrie 2008 20:04
Intr-adevar barbatii la betie se lasa condusi mai mult de sentimente si mai putin de ratiune(k nu o mai au in acele momente), dar asta nu trebuie sa te faca sa nu vezi realitatea. Te-ai intrebat cu ce parte a corpului gandeste knd e beat? poi dak te-ar iubi ar face-o cu inima, dak nu te iubeste o face din dorinta de a se distra sau de a uita de cealalta , sau o face pur si simplu...
Incearca sa il iei la o discutie atunci knd e treaz si vorbeste cu el deschis despre se subiectu asta. Numai vorbind cu el poti ajunge la o concluzie.
E destul de greu sa uiti pe cineva knd il iubesti, dar decat o iubire hranita din amagiri mai bine ninic...dar decizia iti apartine!

Postat pe 1 Decembrie 2008 01:26
De la: Rock__, la data 2008-09-07 05:52:15Stiu...dupa titlu va ganditi e clar...n'are omu' nicio treaba. El are o rel stabila, isi insala prietena de cate ori are ocazia, dar zice ca o iubeste de moare. Eu nu cred ca o iubeste, dar el nu admite in ruptul capului sa spuna cineva ca el n-o iubeste pe fata lui. Ne intalnim de vreo 6 luni...am si facut-o de cateva ori, a fost minunat, dar in mare parte de fiecare data cand am facut-o era beat. Cand e beat ma umple de complimente si imi spune cat sunt de speciala. Ma suna in toiul noptii sau ma cauta pe net. Dar aproape de fiecare data cand ma cauta e beat. Eu m-am indragostit de el, nu il caut NICIODATA, il las in pace. Sigur ca vine la mine si cand e treaz si dicutam despre orice inclusiv despre unele probl din relatzia lui. Gatim impreuna, mai doarme la mine, etc. Iesim in oras... Insa e extrem de ciudat cand e beat... Nu stiu ce sa cred ca e in sufletul lui...
Deci ma suna deseori, dar e mult mai delicat si dulce cu mine cand e beat. Am observat k atunci cand e treaz e mai tacut si mai rezervat. Treaz fiind le-a spus unor amici ca eu sunt fiintza cu care poate discuta orice, ca ii sunt f draga... insa el se culca cu o gramada de fete. El nu admite ideea de a avea o amanta...insa eu am cam fost, dat fiind ca nu s-a intamplat doar odata sa se culce cu mine. Ce sa cred eu despre asta? Despre el? Ce parte se manifesta dintr-un om atunci cand e beat?


da tu cum poti sa accepti acest statut de amanta ??!! dak exista o problema atunci incepe cu tine..

Postat pe 5 Decembrie 2008 01:35
De la: live_dreams, la data 2008-12-05 01:35:27
De la: Rock__, la data 2008-09-07 05:52:15Stiu...dupa titlu va ganditi e clar...n'are omu' nicio treaba. El are o rel stabila, isi insala prietena de cate ori are ocazia, dar zice ca o iubeste de moare. Eu nu cred ca o iubeste, dar el nu admite in ruptul capului sa spuna cineva ca el n-o iubeste pe fata lui. Ne intalnim de vreo 6 luni...am si facut-o de cateva ori, a fost minunat, dar in mare parte de fiecare data cand am facut-o era beat. Cand e beat ma umple de complimente si imi spune cat sunt de speciala. Ma suna in toiul noptii sau ma cauta pe net. Dar aproape de fiecare data cand ma cauta e beat. Eu m-am indragostit de el, nu il caut NICIODATA, il las in pace. Sigur ca vine la mine si cand e treaz si dicutam despre orice inclusiv despre unele probl din relatzia lui. Gatim impreuna, mai doarme la mine, etc. Iesim in oras... Insa e extrem de ciudat cand e beat... Nu stiu ce sa cred ca e in sufletul lui...
Deci ma suna deseori, dar e mult mai delicat si dulce cu mine cand e beat. Am observat k atunci cand e treaz e mai tacut si mai rezervat. Treaz fiind le-a spus unor amici ca eu sunt fiintza cu care poate discuta orice, ca ii sunt f draga... insa el se culca cu o gramada de fete. El nu admite ideea de a avea o amanta...insa eu am cam fost, dat fiind ca nu s-a intamplat doar odata sa se culce cu mine. Ce sa cred eu despre asta? Despre el? Ce parte se manifesta dintr-un om atunci cand e beat?


da tu cum poti sa accepti acest statut de amanta ??!! dak exista o problema atunci incepe cu tine..

Daca citesti pana la final pe topic, vei observa niste schimbari... si vei vedea ca nu ma multumesc cu acest statut, ba chiar a incetat...si am fost amanta la modul intalniri accidentale odata la o luna...fara vorbit la telefon si prea multa implicare...doar ca eu am iesit indragostita de aici. De fapt, asta e singura problema...

Postat pe 8 Decembrie 2008 00:08
Vin cu noutati... dupa acel mail in care i-am dat de inteles ca simt ceva si ca ma raneste si ca ar fi bine sa dispara din viata mea...omul si-a facut aparitia printr-o serie de coincidente...si ...aseara mi-a spus din senin...in timp ce aproape dormeam...el pe covor eu in pat...el ramanea la mine ca sta foarte departe....imi spune...fara nicun subiect inainte, fara sa schimbam o vorba... din senin: "Eu...intr-un fel sau altul...si eu te iubesc"... explodez de fericire...mi-a sarutat ochii...fruntea...mi-a spus ca el ma vede pe mine la fel ca el... multe multe chestii...care inainte nu aveau loc...nu stiu ce sa cred...nu stiu ce simte...mi-e frica sa nu sufar din nou...dar e atat de frumos ce am simtit aseara...ii batea inima tare...si...uof...nu stiu ce sa mai spun... visez iar...acum ma suna sa vada ce fac...e perfect treaz...vorbeste pe net cu mine...e dulce cu mine si treaz fiind...e...wooow

Postat pe 16 Decembrie 2008 21:19
rock,orice om are o latura buna...important este cum il ajuti sa fructifice acest lucru!uneori dragostea face minuni
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 17 Decembrie 2008 13:17
Asta, Roberta, e un adevar de care ar trebui sa ne amintim mai des! Mare dreptate ai!
Dor_a
Postat pe 17 Decembrie 2008 13:26
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 27 Decembrie 2008 13:50
Buna. Vin cu vesti fierrbinti! Am facut cu el revelionul la munte si cu o gashka de oameni, iubita lui nu a venit. Si mi-a marturisit ca s-a indragostit de mine si ca nu stie ce sa faca...e foarte trist si ganditor acum...si e in faza in care realizeaza ca nu ii e bine cu ea...si ca ma vrea pe mine...eu am dedus ca la el e vb de 60% mila pt ea, 20 % obisnuinta si inca 20% iubire. El nu e fericit cu ea, dar zice ca o iubeste mult, insa s-a indragostit de mine... acum suntem in tacere...si astept decizia lui... l-am cunoscut mai bine la munte. E un om deosebit si cu alcoolul chiar se poate abtine, chiar acum a decis sa faca o pauza ca sa isi revina...oricum poate... ma bucur mult ca a ajuns si el sa ma iubeasca...se vede in ochii lui...toata lumea si-a dat seama...sunt atat de fericita....LA MULTI ANI TUTUROR SI UN AN MAI BUN!!!

Postat pe 5 Ianuarie 2009 13:23
Daca iti plac betivii, tot inainte! Ei se abtin doar pana li se face sete din nou
metal
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:11
:) ne bucuram ca esti happy:P
morticia_adams
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:32
De la: Rock__, la data 2009-01-05 13:23:49Buna. Vin cu vesti fierrbinti! Am facut cu el revelionul la munte si cu o gashka de oameni, iubita lui nu a venit. Si mi-a marturisit ca s-a indragostit de mine si ca nu stie ce sa faca...e foarte trist si ganditor acum...si e in faza in care realizeaza ca nu ii e bine cu ea...si ca ma vrea pe mine...eu am dedus ca la el e vb de 60% mila pt ea, 20 % obisnuinta si inca 20% iubire. El nu e fericit cu ea, dar zice ca o iubeste mult, insa s-a indragostit de mine... acum suntem in tacere...si astept decizia lui... l-am cunoscut mai bine la munte. E un om deosebit si cu alcoolul chiar se poate abtine, chiar acum a decis sa faca o pauza ca sa isi revina...oricum poate... ma bucur mult ca a ajuns si el sa ma iubeasca...se vede in ochii lui...toata lumea si-a dat seama...sunt atat de fericita....LA MULTI ANI TUTUROR SI UN AN MAI BUN!!!

ne bucuram pentru tine toti cei de aici ,,,dar cafeneaua ta a cam dat faliment dupa cum se are ,,,oricum dai inainte si cu curaj mare fata ,,,poop
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:34
Va multumesc pt cuvinte...nu stiu cat voi mai rezista, insa important e ca nu am ramas o oarecare in viata lui si s-a indragostit! Macar nu am trecut prin patul lui asa cum au trecut celelalte zeci de femei. Asta ma multumeste...cam atat. In rest sa fie fericit cu iubita lui, cu betzivanii lui...ca intr-o zi isi va da el seama ca greseste. Pana atunci eu imi vad de viata mea...si poate intalnesc si eu un om mai special...

Postat pe 6 Ianuarie 2009 22:28
ii bine ca macar si-a dat seama. sper sa ia decizia care iti convine tie
witcher
Postat pe 7 Ianuarie 2009 23:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna ziua tuturor! 4 De la: kitty_krieger 30 Iulie 2010 19:45
Barbatii gemeni 22 De la: Barbie30_ 31 Mai 2011 11:46
Inceputurile sunt cele mai dificile 30 De la: nebuna94 24 Mai 2009 21:40
My way 5 De la: Catalin_Sirbu_1 12 Februarie 2016 13:09
caut prietena 141 De la: indungischizofrenice 8 Noiembrie 2009 12:49