Setari Cookie-uri

cum sa-l recucesresc?



de curand m-am despartit de prietenul meu pt.ca ma simteam singura in relatie si de atunci il vad zilnic deoarece stam unul langa celalalt dar nici makar nu ne bagam in seama.inca tin mult la el dar nu vreau sa stau ca un om care e indiferent cu mine.cand am inceput rel.el era f.devotat si avea toate calitatile,in schim eu eram f,indiferenta ,iar cu cat a avansat rel.am inceput sa incep sa fiu mult mai pasatoare pana am ajuns sa-l iubesc dar el a inceput sa fie din ce in ce mai rece si nepasator pana am ajuns sa-mi dau seama k mi-e mai bine singura! il doresc inapoi dar nu pe omul rece si pe cel de care m-am indragostit si de aceea am inceput sa fiu indiferenta cu el ...si sa ma gandesc la fiecare gest al meu bine ce consecinta o sa aiba .cum sa recuceresc?
evelyn50
Postat pe 13 Septembrie 2008 09:36
din textul de mai sus nu am inteles decat ca .. roata se invarte

Postat pe 13 Septembrie 2008 11:11
nici tu nu stii ce vrei..il vrei pe el...dar cum era inainte?ce te face sa crezi ca va fi ca inainte.tu il vrei pe el,dar macar stii ce l-a determinat sa se poarte asa?daca ai stii ar fi mai usor sa-l recuceresti.
eu am fst aproape 4 ani cu cineva.timp in care ne-am si despartit. dar l-am recucerit.cum?l-am lasat 2 saptamani sa respire..fara bip,fara mesaje,fara sa ne vedem.si l-am sunat sa ne intalnim la o poveste.ne-am intalnit,am vb,am ras,am depanat amintiri,l-am facut sa-i para un pic rau..vorbeam cu aluzii si asta l-a surprins intr-un mod placut.ne-am despartit,i-am urat succes in continuare si atat a fost...dupa cateva zile m-a chemat la el acasa.m-am dus la el in camera...si cand m-a luat de mana mi-am dat seama ce vrea.ne-am sarutat si asa ne-am impacat.bineinteles ca am vb despre asta.si mi-a zis ca si-a dat seama ce fel de persoana sunt...si ce dobitoc e el...si ca-i pare rau si alea...
dar dupa atatia ani am revenit la aceeasi problema.si de data asta nu mai are rost sa stau dupa cineva care nu stie sa ma aprecieze.

cel mai bine e sa nu incerci sa te impaci cu el...pentru ca la un moment dat vei ajunge in acelasi punct,si poate...te va durea mai tare.

pana la urma faci ce vrei...ca sa-l recuceresti trebuie sa-l lasi o perioada cu ale lui...sa dispara disputele..dupa care trebuie sa intrii in peisaj,sa fi vorbareata,optimista,glumeata..si de ce nu,poate si o schimbare de look ar fi binevenita.trebuie sa impresionezi,dupa care sa astepti pe el sa faca pasul...
dorina_77
Postat pe 13 Septembrie 2008 21:27
m-am gandit eu bine cam ce de facut ...si am pus un plan la bataie !am vrut sa vad in primul rand daca ma mai iubste si sa -l fac sa reactioneze!asa am copt-o bine!el sta f.apropape de mine si e imposibil sa nu ne vedem ,avem prieteni comuni si dam nas in nas f.des!planul era simpu: sa ma sune fratele meu de fata cu el iar eu sa ma prefac k am ceva de ascuns si dupa aia sa ma duc acasa sa iau ceva ,intre timp primesc un sms de la presupusul care imi zice k vrea sa ne impacam si k o sa ma fac asa-l uit pe ex-ul (adica pe el). M-am dus la prietena mea unde apare si el,ma bag in baie ii dau sms fratemiu sa aplicam planul ...el ma suna:ii zic k nu pot vb.ca am treaba si inchid de fata cu el...intre timp prietena mea ma roaga sa-i aduc o oja (pretext) eu plec ,las tel.primesc sms-ul ,prietena mea se uita si il arata lui!el s-a enervat crunt si-a notat nr...eu am aparut ...imi zice k am un sms...le zic k de la fratele meu!(DE FAPT CHIAR NU AM MINTIT).in seara aia a venit la mine si eu i-am propus sa ne impacam ...a zis k are nevoie de gandire.i-am spus k ma cauta un fost si ca vrea sa ne impacam ca sa prinda incredere...oricum ii debiteaza mintea..printru-n sms ....iar acum astept sa vad dk tot ce am afcut da rezultate sau nu!
evelyn50
Postat pe 16 Septembrie 2008 15:42
in prima faza am crezut ca vorbesti de planuri facute la gradinita: hai sa ma sune fratele, sa intre prietena pe fir, sa-l fac gelos si alte bazaconii!!! cum spunea si cineva inaintea mea, o schimbare de look, o detasare.... mai multe sanse! il faci gelos ca sa ce? sa se impace cu tine doar ca sa nu te aiba presupusul fost? pai iti dai seama ca in clipa in care se prinde ca l-ai "manipulat" iti face vint!!! merita intr-adevar toate jocurile astea de culise? mai ales ca ai inceput relatia cu indiferenta. nu-l vei mai putea avea pe "el", cel de la inceput. mai e chestia cu "ciorba reincalzita".... dar deviez de la subiect. incearca sa nu te afisezi cu altul/altii (daca vrei intr-adevar sa te impaci cu el), lasa-l sa vada emotia intilnirii, adu o modificare, fie vestimentara, fie legata de aspectul fizic.... dar, inainte de toate, pune in balanta si analizeaza daca el e cel care sa merite tot efortul asta al tau! mult succes
kytte
Postat pe 19 Septembrie 2008 11:11
Si eu am iesit dintro relatie de 1 an si 8 luni.. la inceput era asa cum spui si tu sincer si devotat. pe parcurs devenind un om rece si indiferent. eu inca il mai iubesc, desi mi-am gasit pe altcineva.. nu stiu cat de bine e, dar incerc sa trec peste :P

Postat pe 21 Septembrie 2008 14:45
nu cred k trebuie sa actionezi intr-un anumit mod pt a-l recuceri..sau daca e bine zis sa "il recuceresti"..uneori nu trebuie sa fortam lucrurile...e important sa avem o atitudine luptatoare...dar uneori, in astfel de cazuri putem avea parte de reactii cu totul neasteptate si deloc pe placul nostru...in dragoste e putin mai greu, mai complicat, mai diferit. consider ca lucrul cel mai bun p care ai putea sa il faci..e sa accepti situatia..sa il intelegi si pe el...si sa t comporti asa cum crezi ca ar vrea el sa o faci...nu cred k trebuie sa il ignori, dar nici sa il presezi...accepta situatia...si gandeste-te mai mult la starea ta, care trebuie sa fie una buna...
alexandra_chis
Postat pe 19 Octombrie 2008 12:11
in aceeasi situatie sunt si eu,la fel el la inceput era cel care era mai cald,iar eu mai rece pt k imi era teama sa nu ma pacalesc singura,iar acum e invers.nu stiu nici eu ce sa fac cum sa-l am iar asa cum era la inceput.imi doresc asta din tot sufletul.oare asta sa fie o strategie a lor de a face o fata sa se indragosteasca si apoi sa-si bata joc?
bibitzeii
Postat pe 21 Octombrie 2008 12:25
niciodata nu mai este si nu va mai fi ca la inceput...am trecut si eu prin unele chestii de genul asta, si chiar daca am reluat, s-a schimbat totul...nu mai este vraja de la inceput...multe lucruri care ti se intampla intre timp, te schimba, va schimba, chiar daca nu iti dai seama.Da, unele lucruri se schimba ireversibil, dar de multe ori se schimba in bine...mult succes.
yunita
Postat pe 22 Octombrie 2008 20:25
eu nu am facut nimic special ca imi recuceresc iubitul consider ca daca un barbat iubeste cu adevarat isi va da seama dupa o perioada de pauza si se va intoarce singur al meu cel putin asa a fost a venit singur la mine si de atunci ne-am impacat si suntem bine merci si azi impreuna

Postat pe 22 Octombrie 2008 20:28
la mine se pune problema mai altfel, cum sa-l cuceresc? cum sa-l fac sa ii pese cu adevarat de mine? il cunosc de 1an jumate. de cum ne-am cunoscut l-am placut, am stat 2 sapt impreuna doar pe net(fara intalniri) si ne-am si certat. ne intalneam 1 data pe luna. am stat si aman2 cu altcineva, apoi ne impacam din nou. ba ma duceam eu la el, ba venea el la mine. este primul din viata mea. a fost cu o fata la care a tinut mult, dar cu toate k era cu ea venea la mine in pat, doar asta isi dorea de la mine. acum, dupa un an jumate am ajuns la el acasa, am aflat in ce cartier sta(pt k mi-a tinut intr-un fel ascuns lucrul asta). era destul de ok, doar k eu vroiam sa fim uniti si psihic, sentimental, nu doar fizic. incepuse sa se mai dezvolte comunicarea intre noi. am vrut sa il trezesc la realitate asa k m-am certat cu el. i-am zis k nu imi e bn cu el, dar nu il pot lasa. k ma gandesc at cand ma vede pe mn in camera lui isi aminteste de fosta. l-am facut mincinos, cu tot cu dovezi. el mi-a spus k nu mai suporta, k e mai bn sa luam o pauza, k nu mai vrea si k e posibil sa fie din cauza relatiei lui anterioare. va trece 1-2 luni, dar vom intra din nou in legatura, k va venii el la mine sau ma voi duce eu la el. discutam mereu ce si cum sa facem k sa ne fie bn, dar asta doar pe net. cand ne vedem nu prea putem sa ne zicem prea multe. el imi zice k e vina mea k nu stiu cum sa il apropi de mine, k el vrea dar nu poate. ce sa fac?cum sa-l fac sa ma iubeasca? vreau si eu un rasp va rog.
aimee4u
Postat pe 24 Octombrie 2008 12:52
De la: aimee4u, la data 2008-10-24 12:52:36la mine se pune problema mai altfel, cum sa-l cuceresc? cum sa-l fac sa ii pese cu adevarat de mine? il cunosc de 1an jumate. de cum ne-am cunoscut l-am placut, am stat 2 sapt impreuna doar pe net(fara intalniri) si ne-am si certat. ne intalneam 1 data pe luna. am stat si aman2 cu altcineva, apoi ne impacam din nou. ba ma duceam eu la el, ba venea el la mine. este primul din viata mea. a fost cu o fata la care a tinut mult, dar cu toate k era cu ea venea la mine in pat, doar asta isi dorea de la mine. acum, dupa un an jumate am ajuns la el acasa, am aflat in ce cartier sta(pt k mi-a tinut intr-un fel ascuns lucrul asta). era destul de ok, doar k eu vroiam sa fim uniti si psihic, sentimental, nu doar fizic. incepuse sa se mai dezvolte comunicarea intre noi. am vrut sa il trezesc la realitate asa k m-am certat cu el. i-am zis k nu imi e bn cu el, dar nu il pot lasa. k ma gandesc at cand ma vede pe mn in camera lui isi aminteste de fosta. l-am facut mincinos, cu tot cu dovezi. el mi-a spus k nu mai suporta, k e mai bn sa luam o pauza, k nu mai vrea si k e posibil sa fie din cauza relatiei lui anterioare. va trece 1-2 luni, dar vom intra din nou in legatura, k va venii el la mine sau ma voi duce eu la el. discutam mereu ce si cum sa facem k sa ne fie bn, dar asta doar pe net. cand ne vedem nu prea putem sa ne zicem prea multe. el imi zice k e vina mea k nu stiu cum sa il apropi de mine, k el vrea dar nu poate. ce sa fac?cum sa-l fac sa ma iubeasca? vreau si eu un rasp va rog.


pai daca el ti-a zis ca din cauza relatiei anterioare,poate i-au ramas urme in suflet,apoi se contrazice ca tu esti de vina ca nu se poate apropia de tine.nu tu esti de vina, el din cate spui e legat de trecut,pana nu ii da drumul nu va putea fi fericit,nici cu tine,nici cu alta.de el depinde...
DeeaCatalina
Postat pe 24 Octombrie 2008 13:15
deea ai dreptate intr-un fel.eu am iesit dintr-o relatie de aproape 5 ani si dupa ceva timp am fost cu altcineva.adevarul este k eu il respingeam la inceput pt k imi era teama de trecut.ideea e k el trebuia sa ma ajute sa uit de trecut,nu sa-mi aminteasca de el.asa k aime parerea mea este k trebuia sa-i fii alaturi nu sa-i reprosezi k o vede pe fosta in tine.cum poate el sa uite de cealalta din moment ce tu ii pomeneai de ea?ti-o spun pt k am trecut prin asta.
bibitzeii
Postat pe 25 Octombrie 2008 17:30
nu sunt de acord cu ce s-a spus!fetele astea te incurajeaza sa tii o relatie care nu exista!vei fi intodeauna pe locul 2 ..si vei fi doar consolarea lui pt cand nu are cu cine sa si-o traga!asa ca te rog ia atitudine si schimba foaia.daca tipei cu care a fst i-a facut asta si a venit la tine in pat,fi sigura ca intr-o zi vei pati la fel! stii expresia:"lupul isi schimba parul,dar naravul ba!"
si chiar daca discutati despre asta multe nu se vor schimba...ce nu merge din prima nu va merge. si chiar ai fi in stare sa te stresezi zi si noapte??pt ce??pt un vierme??
dorina_77
Postat pe 25 Octombrie 2008 18:16
eu nu sunt de aceasi parere al meu s-a intors la mine dupa ce a fost impacat cu fosta lui sotie de care a divortat de multi ani si totusi m-a ales pe mine stiind ca o casnicie care nu a mers prima data nu va merge nici a doua oara asa ca fosta lui nevasta si-a luat gindul de la el si acum suntem mai fericiti impreuna decit inainte aceasta perioada de pauza ne-a prins bine pentru ca ne-am dat seama cit de mult ne iubim si dragostea invinge orice piedica

Postat pe 26 Octombrie 2008 20:38
multumesc mult de sfaturi fetele:) cand l-am cun, acum 1 an juma era tot asa distrus dupa o relatie anterioara. at i-am fost aproape si l-am inteles pana l-am pus sa imi zica clar ce mai simte pt ea. mi-a zis k nimic, dar in acelasi timp s-a desparitit si de mine. am vazut k a incetat sa o mai caute, dar de ce eu apar mereu in peisaj knd e o alta? chiar dak ii merge bn, chiar dak ii merge prost cu respectiva ma vrea si pe mine, cand e singur vrea sa fie singur de tot. ma mir cum de nu ma dat la oparte cand s-a despartit si de asta cu care a fost a 2a oara, ci din contra a incercat sa fie o relatie ok intre noi. eu am fost cea nemultumita care s-a certat, el a evitat cat de mult a putut sa nu se certe cu mn, mi-a zis pur si simplu sa luam o pauza. ce simtim de fapt unul pt celalalt? pt k nici eu nu mai stiu...:d ms frum>:D
aimee4u
Postat pe 27 Octombrie 2008 00:42
De la: oanna_81, la data 2008-09-13 11:11:31din textul de mai sus nu am inteles decat ca .. roata se invarte


Pai sa vezi amarato cand o sa se intoarca si impotriva ta!

Postat pe 27 Octombrie 2008 00:47
Nu fugi fata draga dupa trenul care nu te asteapta.Lasa-l...duca-se.Cu siguranta ca vine altul. .Nu stie ce vrea si penduleaza intre trecut(caruia nu-i da drumul) si prezent(care-l obliga la o relatie,la o decizie pe care refuza s-o ia.)Doar te foloseste.Trezeste-te.meriti mult mai muuuult!
magda_65
Postat pe 27 Octombrie 2008 19:28
Aimee ,gandeste-te bine dk merita sau nu ,dk tu consideri k e cea ce ai tu nevoie lupta dar pregates-te cu multa rabadare,diplomatie,nu sa faci si sa spui lucruri negandite,ia toate aspectele si analizeaza-le si din punctul lui de vedere...iar dk dansul nu merita sa-l undeva k "balta e plina de pesti"...in orice caz sa ai increderere in tine ,iar dk eu am putut sunt sigura k si tu poti avea pe cine iti doresti.
evelyn50
Postat pe 28 Octombrie 2008 10:35
ms frumos pt incurajari si sfaturi:) nu cred k de fapt e ceea ce imi doresc. in mom asta am luat decizia sa nu mai existe pt mine, dar maine poate voi suspina din nou dupa el. dar voi incerca sa fiu tare pe pozitie si sa nu ma mai intorc vreodata la el.
aimee4u
Postat pe 28 Octombrie 2008 22:57
Si eu sunt tot in aceasi situatie.Nusj qm sa fac sa-l recastig..la inceput ar fi facut orice sa fie cu mine ba mai mult a reusit sa ma desparta d prietenu meu pe kre-l aveam atunci numai sa fiu a lui,aqm lucrurile s-au schimbat :( sunt zile knd nici makr nu-mi spn "buna" sunt zile in kre imi cere sa-i fac prietene sunt zile in kre spune k nu sunt prietena lui..si toate astea ma doare foarte tare :( si ma face s reactionez cam"uratzel" ajung chiar s-i inchid tele in nas knd vb q el si-mi spune k este cu alta cu toate k stiu k vrea dekt s-mi faca rau:( ce sa fac? oare merita sa lupt ptr el?:(
Nicoleta17
Postat pe 23 Noiembrie 2008 23:38
Eu am stat 3 ani cu un tip si am avut parte in aceasta relatie de bune si rele. Intr-adevar impacarile sunt dulci, dar niciodata nu stii cat dureaza. Indiferent ce vei face nu uita ca niciodata nu va mai fi ca la inceput, poate fi mai bine sau poate fi mult mai rau. Acum tu decizi ce iti doresti de la viata. Fa doar ce crezi ca e mai bine pentru tine.
Alina_Tudorica
Postat pe 23 Noiembrie 2008 23:55
off:( stiu k ai dreptate..dar eu il vreau inapoi:( nusj nu vad viata fara el:(( si nu am stat multa vreme impreuna dar.a stiut s-mi puna"Repede capac":(...
Nicoleta17
Postat pe 24 Noiembrie 2008 00:09
Si eu am trecut peste multe lucruri in relatia pe care am avut-o. In final am realizat ca tot eu am avut de pierdut si nu a meritat. Asa credeam si eu ca nu pot trai fara el, dar se poate, iar acum am pe altcineva, asa cum imi doream si sunt fericita. Intotdeauna e loc de mai bine. Din greseli inveti.
Alina_Tudorica
Postat pe 24 Noiembrie 2008 00:21
eu am iesit de aproape 2 luni dintr-o relatie de 3 ani jumate.Il iubesc asa cum nu stiam ca se poate iubi!Acum avem fiecare pe altcineva,dar sunt doar relatii-pansament..cel putin la mine...si am impresia ca si la el la fel stau lucrurile.Noi am avut ceva cu adevarat special in tot acest timp,asta o spune toata lumea.am fost primii unul in vioata celuilalt,suntem vecini,ne stim din liceu...Nu zic ca nu am avut probleme,momente mai putin frumoase,care l-au determinat sa ia decizia finala.Dar il vreau inapoi mai mult ca orice pe lumea asta:((prietena lui e mult mai urata ca mine a recunoscut si el asta..si nici nu e cine stie ce ca si caracter.partea proasta e ca el isi da sentimentele pe fata numai de la cateva paharele in sus...cand e perfect treaz se tine tare....dar cand bea putin se da de gol...si..nu stiu ce sa mai cred si inebunesc de atatea ganduri nu mai am chef de nimic:((ce sa fac??toata lumea zice ca o sa ne impacam,dar el nu si nu!ca nu ma mai iubeste(imi zice asta de vreo 2 lui da se da de gol mereu ca nu-i asa).el se tine tare,zice ca nu mai are incredere in noi.si culmea e ca nu s-a intamplat nimic grav care sa ne desparta!!ce sa fac??reprezinta totul pt mn!oare o sa ne impacam??sau ce sa fac sa se intoarca la mine?
pucca22
Postat pe 26 Decembrie 2008 13:54
Buna. Nu vreau sa iti stric ziua, dar daca stai si te gandesti si iti vin in cap idei de genul "sa-l fac gelos, , sa il sun , sa-i zic ca mi- a zis nu stiu cine , nu stiu ce...etc" mi se pare ca nu merita efortul ! Adica, te agiti cam mult pentru o cauza cvasipierduta sau cvasi-importanta.
Nu am retinut cati ani ani, dar inclin sa cred ca ai destul timp in care sa te maturizezi sentimental ( sau psihic , daca vrei) si sa intelegi ca jocul de-a cuceritul si recuceritul este altceva decat crezi tu acum. Nu iti pierde vremea cu scenarii - fii tu asa cum esti. Daca te vrea , bine. Daca nu, inseamna ca nu te merita.
Asa, ca sugestie, imbraca-te mai sexy decat de obicei , foloseste un parfum mai puternic si plimba-te prin locurile unde crezi ca v-ati putea intalni. Zambeste-i sau schimbati cateva vorbe , fara sa te arati entuziasmata si vezi daca are efect.
Haideti ,sa nu le mai incurajam fitzele ! In defintiv, noi suntem ... "sexul tare", nu?
andaluzia
Postat pe 2 Martie 2009 10:25
o data ce ai pierdut pe cineva drag e aproape imposibil sa-l recuperezi ..... ce s-a intamplat in relatia voastra de nu mai vb ???? poate ar fi bine sa discutati....sa va ascultati reciproc...si sa ajungeti in final la o concluzie care poate sa va faca fericiti pe amandoi....baftta...pwp
crysha_oana
Postat pe 3 Martie 2009 15:17
buna.de cateva zile m-am despartit de iubitul meu si nu-mi pot reveni deloc.ma simt din ce in ce mai rau fara el si nu stiu cum se fac sa-l recuceresc. as vrea cel putin sa stiu motivul pentru care ne-am despartit,k sa stiu unde am gresit,dar nu mi-a spus pana acum si nici nu cred k o sa-mi mai spuna vreodata.knd ne-am despartit a fost ceva brusc,fara nici un motiv si asta ma framanta cel mai tare.....

Postat pe 23 Aprilie 2009 22:14
De la: evelyn50, la data 2008-09-16 15:42:12m-am gandit eu bine cam ce de facut ...si am pus un plan la bataie !am vrut sa vad in primul rand daca ma mai iubste si sa -l fac sa reactioneze!asa am copt-o bine!el sta f.apropape de mine si e imposibil sa nu ne vedem ,avem prieteni comuni si dam nas in nas f.des!planul era simpu: sa ma sune fratele meu de fata cu el iar eu sa ma prefac k am ceva de ascuns si dupa aia sa ma duc acasa sa iau ceva ,intre timp primesc un sms de la presupusul care imi zice k vrea sa ne impacam si k o sa ma fac asa-l uit pe ex-ul (adica pe el). M-am dus la prietena mea unde apare si el,ma bag in baie ii dau sms fratemiu sa aplicam planul ...el ma suna:ii zic k nu pot vb.ca am treaba si inchid de fata cu el...intre timp prietena mea ma roaga sa-i aduc o oja (pretext) eu plec ,las tel.primesc sms-ul ,prietena mea se uita si il arata lui!el s-a enervat crunt si-a notat nr...eu am aparut ...imi zice k am un sms...le zic k de la fratele meu!(DE FAPT CHIAR NU AM MINTIT).in seara aia a venit la mine si eu i-am propus sa ne impacam ...a zis k are nevoie de gandire.i-am spus k ma cauta un fost si ca vrea sa ne impacam ca sa prinda incredere...oricum ii debiteaza mintea..printru-n sms ....iar acum astept sa vad dk tot ce am afcut da rezultate sau nu!




cel mai tare post EVER!!!! auzi...are nevoie de gandire!!!! da' unde era mintea lui la ora aia? unde era si a ta? intr.o tigaie la prajit? pfaaaaaaaa
l_diana_c
Postat pe 23 Aprilie 2009 22:20
j eu trec prin asa cv am stat 1 an j8 luni q un baiat d l mn din sat,l inceput era dulce stia qm s s poarte q mn dar dupa un timp el a inceput s s raceasca,eu eram din c in c mai geloasa......pana l un momendat knd el s combinat q o fosta colega d a mea,nu n intelegeam deloc mai bn zis s com q cea mai mare dusmank a mea........au trecut 5 luni d knd nu mai suntem impreuna....dar eu tot il iubesc...am fost q alti baietii dar niciunul nu era k el....ma gandeam numai l el j pana l urma mam lasat pagubasa j am ramas singura. nu stiu c s mai fac simt nevoia s il sun dar nu pot...nici macar nu imi mai vb nici p strada knd ma vede! ea e o fata kre ii place s barfeasca dar el nu o vede asa pt k in fata lui e un mielusel,sta q el pt k stie k ma doare j k sufar....asta e parerea mea!multa lume mia spus s il las in pace s imi vad d viata mea...dar q inima mea qm ramane?????? nimeni nu s gandeste l asa cv pt k stie k sunt o fata tare j kre nu plange dupa un baiat....dar in sufletul meu e o mare durere...rasul p kre il am e doar o fatada kre imi ascunde adevarata fata(durerea)....dak e cnv j vrea s ma ajute j kre trece prin asa cv j vrea s imi dea un sfat ma gasesti p id diavolita_ana92
kudika095647
Postat pe 19 Decembrie 2009 14:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mi-e greu, mi-e tare greu..... 50 De la: lizzy74 25 Mai 2009 10:39
:( 11 De la: erikahd2008 20 Mai 2009 10:30
nu mai stiu ce sa fac ...am nevoie disperata de pareriiii de orice fell:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((( 73 De la: nico_dana2006 2 Martie 2009 17:16
Imi e greu cu el dar mai greu imi e fara el 21 De la: cryspys 13 Ianuarie 2014 19:30
Am nevoie de un pic de ajutor..logica imi spune sa fac ceva..inima altceva ( Scuze pentru primul post ) 21 De la: freakbabe 9 Decembrie 2009 15:20