Setari Cookie-uri

m-a parasit iubita

Vreau sa va spun si eu povestea mea si sa ma ajutati cu niste sfaturi.Sunt putin disperat.
Am avut o relatie si cu bune si cu rele de 3 ani jumatate.Eu am 23 de ani iar ea la fel.Totul a fost frumos la inceput ca orice relatie dar in urma cu un an si umpic au inceput certurile.Nu era vorba de gelozie, pur si simplu ne certam din orice.Acum in ultimul timp am avut niste certuri mai grave si ea ma atentionat sa fac ceva si sa gasesc o solutie ca asa nu mai merge, dar eu nu am bagat in seama si bineinteles in urma cu o luna a zis sa punem punct relatiei.Eu tot timpul cand ma enerva cu ceva nu ma lasam pana cand nu o enervam si pe ea si o faceam sa planga.Ne adresam vorbe grele,etc.Am mai fost odata despartiti tot din cauza asta, dar ma iertat pt ca iam promis ca o sa ma schimb si ca o sa indrept lucrurile si am insitat ,m-am umilit in fata ei , am plans si in final ne-am impacat.Acum o luna la fel am facut , pur si simplu eram disperat , nu suportam gandul ca nu mai suntem impreuna.Mi-am dat seam ca nu e bine ceea ce fac si am lasato in pace, nu am mai sunato , nu am mai cautato.Ieri ne-am intalnit si am iesit la o plimabare.Cand ma vazut m-a luat in brate si mi-a zis ca ia fost dor de mine, la fel i-am raspuns si eu.Ne-am povestit fiecare ce am mai facut in ultimul timp.Mi-a zis ca e geloasa ca o fata mi-a dat like la o poza pe facebook pt ca ea inca mai are sentimente fata de mine , si ia cerut prietenia la acea fata asa ca sa vada si ea ca inca mai tine la mine, ceva de genu mia zis.Am intrebat-o daca mai avem vreo sansa impreuna si mia zis ca acum nu,iar dupa cateva secunde a zis ca nu crede ca mai putem fi impreuna pt ca doi oameni nu se schimba asa usor si ea vrea sa ma vada fericit, si iam zis ca pot sa fiu fericit doar cu ea si la fel poate sa fie si ea cu mine.La plecare spre casa ma luat din nou in brate si eu iam zis ca o iubesc mult si ea mia raspun la fel.Regret foarte mult ca nu am ascultato atunci cand mia zis sa gasesc o solutie si sufar enorm.Ce sa fac? cat sa mai astept? cat timp sa o mai las in pace? sa o mai caut????????Tot timpul ne dam seama de ce pierdem numai dupa ce se intampla acel lucru (despartirea)Nu vreu nici sa o stresez si sa o sufoc cu telefoane si mesaje.Saptamana asta am stabilit ca ne intalnim sa facem mancare impreuna.Ce sai vorbesc?Oare mai vrea sa ne impacam?Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi.Multumesc
kudika404106
Postat pe 23 Mai 2011 13:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ramai insarcinata fara relatii sexuale? 47 De la: kudika_9935 23 Iunie 2012 02:35
sa lupt pentru el sau sa ma resmnez:nu ma merita? 63 De la: ianna05 17 August 2010 08:01
:- 15 De la: Aladiah 4 Mai 2009 11:45
ne iubim dar ne-am despartit 25 De la: battleofwits 4 Februarie 2011 15:03
cadou 20ani 5 De la: monik21 12 Septembrie 2011 12:20