Setari Cookie-uri

raspunde-ti va rog

parerile sunt impartite .. exista relatii de genul care ... da! se bazeaza pe iubire ... dar astea sunt rare ... de obicei genul asta de relatii ascund unele interese .. fie ele emotionale, materiale, sociale etc
cat despre mine ... sunt intre da si nu .. m as putea indragosti de un tip mai mare ca mine doar daca s ar dovedi intr un fel a fi idealul meu moral .. inteligent, respectuos,franc ...
eu am 18 ani .. si am vbit mult .. cu doi barbati de 30 ani .. relatii de amicitie ..
ce e drept .. discutiile erau mult mai interesante .. pentru ca si cultura lui era mai vasta decat a unui pusti de 19 ani ... ma simteam atrasa de felul lor de a fi .. gentlemani si chestii .. dar nu as fi putut sa fiu cu unul dintre ei .. pur si simplu ...
lor li se potrivesc femeile .. fetele .. ma rog .. ce sunt mai conservatoare, si de ce nu interesate de pozitia in societate pe care sa nu si o contruiasca ci sa o ia de a gata .. caci ala de 30 de ani ,, cu siguranta are o afacere sau un loc de munca la care este apreciat de cei din jur ..

InnocentChild
Postat pe 21 Noiembrie 2009 17:29
20 de ani e .. mult

10 ani mai merge .. dar cu o persoana prea mare probabil k nu as avea cum

nu spun k nu as putea relationa mai bn decat cu cei mai de tineri , ba din contra cu cat e mai trecut prin viata, cu atat devine o persoana mai interesanta si fascinanta .. motiv pt care mi-ar face o mare placere sa-l ascult..dar nimic mai mult.. ar putea fi o persoana care sa ma ajute cu sfaturi
maria_radugrl
Postat pe 21 Noiembrie 2009 21:12
Eu am ales pe cineva de varsta mea... ma rog, e doar cu 3 ani mai mare, atat... am ales un pachet de muschi pe care l-am cunoscut complet din intamplare... si nu s-a dovedit nici prost, nici incult, nici afemeiat, nici imatur....am cautat anumite lucruri si le-am gasit la el, pachetul de muschi... avem la activ mai bine de 9 ani.
darksukkubus69
Postat pe 21 Noiembrie 2009 22:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu gemeni.................................el scorpion 9 De la: nvb 29 Iulie 2009 10:27
cadouri speciale. 12 De la: scorpyoW 15 Ianuarie 2011 17:34
help pls...:) 19 De la: anissya 14 Noiembrie 2009 11:44
Dumnezeu - femeie - barbat ??? 191 De la: galina_aceeasi 9 Septembrie 2009 17:21
l 5 De la: Barbie30 14 Septembrie 2010 18:09