Setari Cookie-uri

barbati care zic nu la sex!

geo merita sedus la ce orgasme virtuale stie sa producaaaa...
mmmmmm m
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Septembrie 2008 21:52
am tastat pe intuneric :P incerc si eu sa ma scuz :))
cine`i mai intelege pe barbatii astia?!
AMG22
Postat pe 27 Septembrie 2008 17:06
io refuz numai pe cele ce se arunca pe mine intreband din 5 in 5 minute cum stau cu chimia.

si mai refuz pe cele urate sau neangrijite care beau ca niste carmoliste.....

se simte cineva?


Postat pe 28 Septembrie 2008 02:30
pai ar fi fost culmea sa nu le refuzati nici pe astea
mmodellino
Postat pe 28 Septembrie 2008 09:41
De la: mic_negru_si_urat3, la data 2008-09-28 02:30:12io refuz numai pe cele ce se arunca pe mine intreband din 5 in 5 minute cum stau cu chimia.

si mai refuz pe cele urate sau neangrijite care beau ca niste carmoliste.....

se simte cineva?





nu ma incadrez nici in cel mai mic detalu in descrierea ta! ma insel?! nu cred k sunt genul kre sa fiu refuzata! parerea mea, uita`te la mine! nu cred k sunt de lepadat, proasta nu sunt, urata nu sunt, am ceva studii! singura explicatie ar fi ca este el mult prea chior!
AMG22
Postat pe 28 Septembrie 2008 22:51
iar m-am blocat , cred ca o sa-mi angajez un maimutoi d-ala verde sa vina sa ma deblocheze ca incep sa am probleme deastea destul de des observ
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 01:04
pai.... de ce te-ai blocat?
mmodellino
Postat pe 29 Septembrie 2008 08:19
De la: AMG22, la data 2008-09-22 01:57:43de ce ar refuza un barbat o partida de sex fara bariere?!


sunt care refuza???? neahhhhhh nu cred!
emilik84
Postat pe 29 Septembrie 2008 10:50
De la: emilik84, la data 2008-09-29 10:50:23
De la: AMG22, la data 2008-09-22 01:57:43de ce ar refuza un barbat o partida de sex fara bariere?!


sunt care refuza???? neahhhhhh nu cred!


ai citit tot topicul?

vezi ca mai sunt si care refuza

m-am saturat sa tot dau raspunsunsuri la pustoaice din astea teribiliste, care stiu ele tot ce se intampla in lumea asta



_fantoma_
Postat pe 29 Septembrie 2008 11:07
De la: emilik84, la data 2008-09-29 10:50:23
De la: AMG22, la data 2008-09-22 01:57:43de ce ar refuza un barbat o partida de sex fara bariere?!


sunt care refuza???? neahhhhhh nu cred!



vas e cel care ar refuza
mmodellino
Postat pe 29 Septembrie 2008 11:07
De la: vas25, la data 2008-09-29 11:07:29
De la: emilik84, la data 2008-09-29 10:50:23
De la: AMG22, la data 2008-09-22 01:57:43de ce ar refuza un barbat o partida de sex fara bariere?!


sunt care refuza???? neahhhhhh nu cred!


ai citit tot topicul?

vezi ca mai sunt si care refuza

m-am saturat sa tot dau raspunsunsuri la pustoaice din astea teribiliste, care stiu ele tot ce se intampla in lumea asta





mi-ai luat-o inainte
mmodellino
Postat pe 29 Septembrie 2008 11:08
De la: alayna1, la data 2008-09-29 11:07:47
De la: emilik84, la data 2008-09-29 10:50:23
De la: AMG22, la data 2008-09-22 01:57:43de ce ar refuza un barbat o partida de sex fara bariere?!


sunt care refuza???? neahhhhhh nu cred!



vas e cel care ar refuza


ce sa-ti spun! dam lectii de viatza unor "pustoaice teribiliste".. hahahahaa hai ca ai fost tare! topicul nu era : "de ce ar refuza un barbat o partida de sex fara frontiere"? hai ca m-ai convins sa nu mai scriu pe forum.... n-ai c cine !(vorba reclamei)....decat sa va dati voi cu parerea mai bine ati iesi si ati face un sondaj pe un esantion de BARBATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EXPERTELOR
emilik84
Postat pe 29 Septembrie 2008 16:22

" ce sa-ti spun! dam lectii de viatza unor "pustoaice teribiliste".. hahahahaa hai ca ai fost tare! topicul nu era : "de ce ar refuza un barbat o partida de sex fara frontiere"? hai ca m-ai convins sa nu mai scriu pe forum.... n-ai c cine !(vorba reclamei)....decat sa va dati voi cu parerea mai bine ati iesi si ati face un sondaj pe un esantion de BARBATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EXPERTELOR "

deci am zis bine

nu incerca nimeni sa-ti dea TIE lectii

era vb doar sa citesti topicul, ca sa nu pui aceiasi intrebare pe care au mai pus-o si altele

si nu de asta suntem pe un forum? ca sa ne dam cu parerea?
in prostia mea, eu asta inteleg printr-un forum : DISCUTII

deci sa revenim : P U S T O A I C T E R I B I L I S T A

_fantoma_
Postat pe 29 Septembrie 2008 16:44
De la: alayna1, la data 2008-09-29 08:19:56pai.... de ce te-ai blocat?


uite de-asta m-am blocat:,,nu ma incadrez nici in cel mai mic detalu in descrierea ta! ma insel?! nu cred k sunt genul kre sa fiu refuzata! parerea mea, uita`te la mine! nu cred k sunt de lepadat, proasta nu sunt, urata nu sunt, am ceva studii! singura explicatie ar fi ca este el mult prea chior!''
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 18:56
si te`ai deblocat pana la urma?! nu ma intereaza parerile care nu fac decat sa judece si sa nu oefere un raspuns! asa ca va rog, daca nu va intereaza sau vreti sa judecati va rog sa faceti asta in alta parte, pe un alt topic!
merci
AMG22
Postat pe 29 Septembrie 2008 19:48
Nu o sa fac asta pe alt topic pentru ca nu e cazul , stii bine ca nu ma poti opri sa postez asa las-o balta.
M-am blocat deoarece observ ca tu nu citesti nimic din ceea ce ti-au scris alte persoane mult mai la obiect decat mine .

Sfaturile bune nu le observi in schimb rautatile da , de ce oare ?

Modul in care te-ai agatat de ,,razbunarea'' asta lasa foarte mult de dorit , cineva iti spunea la un moment dat ca daca te-a refuzat atunci si continua inca sa stea de vorba cu tine nu ai de ce sa-ti faci probleme dar ai zis ceva ? nu ,nici macar nu ai observat,

Nu faci decat sa o dai inainte cu cat de bine arati ,cat de desteapta esti si cum o sa-l flituiesti pe tipul care pare sa fie chior.

Incep sa-l inteleg pe baiat acum de ce te-a refuzat ...probabil tipul vrea sa vorbeasca cu tine dar nu intelegi nimic din ceea ce iti spune....mda , probabil ca nici eu nu te-as f**e daca mi te-ai oferi asa ...fara nici o bariera.
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 20:07
AM revenit ,m-am uitat si la profilul tau , ai o fata deosebit de draguta dar ai preferat sa pui ca avatar singura poza care nu te avantajeaza deloc.
Poza cu nr 9 este geniala ,pari draguta si finuta cea de la avatar insa ti se potriveste perfect modului in care te exprimi ...poate ca tipul a fost atras initial de figura ta dar l-ai speriat cu exprimarea si s-a blocat si el ca si mine !
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 20:14

da tu de ce ii dai fetii cu firma in cap?

ea este " frumoasa , desteapta, si devreme acasa "

si se mai ofera si plocon

si ala e fraier ca nu o accepta

nu mai fi asa rea

lasa fata in pace

Patricianul
Postat pe 29 Septembrie 2008 20:26
nooope nu iris nu lasa fata....
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Septembrie 2008 20:30
Nu stii cum cine vorbesti desi tind sa cred ca stii chiar nu am fost rea aici !
Chiar imi place poza cu nr 9 si imi dau seama ca exista riscul ca fatuca sa vrea sa para ceea ce nu este ocazie cu care pica in penibil aici si in realitate.
Un pic dura poate am fost
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 20:32
nu dura...doar realista in stilul tau inconfundabil si ...subscriu la ce ai spus...
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Septembrie 2008 20:33
Ms dandanao , incepeam sa cred ca am luat-o pe ulei desi eu beau fanta de azi dimineata
E a treia oara cand o spun dar de ...chiar imi place de ea , daca va uitati la pozele ei o sa va dati si voi seama de ce imi place si de ...stii tu cum e...uneori o palma e binevenita daca te trezeste la realitate desi ....parca vad ca o sa zica ceva de genul ca nu-i copilu' meu sa am grija de educatia ei
gata, ca am scris prea mult
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 20:42
De la: Iris4ever, la data 2008-09-29 18:56:10
De la: alayna1, la data 2008-09-29 08:19:56pai.... de ce te-ai blocat?


uite de-asta m-am blocat:,,nu ma incadrez nici in cel mai mic detalu in descrierea ta! ma insel?! nu cred k sunt genul kre sa fiu refuzata! parerea mea, uita`te la mine! nu cred k sunt de lepadat, proasta nu sunt, urata nu sunt, am ceva studii! singura explicatie ar fi ca este el mult prea chior!''


da ai dreptate, la prima citire si eu ramasesem blocata, dupa aia mi-am dat seama ca ea se simte.......si mi-a trecut
mmodellino
Postat pe 30 Septembrie 2008 08:16
nu ma incadrez nici in cel mai mic detalu in descrierea ta! ma insel?! nu cred k sunt genul kre sa fiu refuzata! parerea mea, uita`te la mine! nu cred k sunt de lepadat, proasta nu sunt, urata nu sunt, am ceva studii! singura explicatie ar fi ca este el mult prea chior!


cu siguranta nu esti de refuzat

tipul respectiv nu merita nici macar energia risipita in aceasta discutie. cine te refuza tre sa fie nebun la cap

Postat pe 30 Septembrie 2008 08:59
Mai, nu inseamna ca daca femeia e frumoasa, cuminte, desteapta... etc... sa placa oricarui barbat. De unde stiti voi ce au vorbit ei in particular? Ha?
Micutule, tu in schimb ai facut o obsesie pe aia urata, stirba, cu calcaie crapate, cu par alb in cap, betiva si obsedata sa se f...a cu tine. Meeeeeeeeyyyyyyyyyy, ceva nu-mi mirose a bine... Tu vorbesti de strabunica mea? Te dai la femei batrane?
Lucia1971
Postat pe 30 Septembrie 2008 09:09
De la: Lucia1971, la data 2008-09-30 09:09:13Mai, nu inseamna ca daca femeia e frumoasa, cuminte, desteapta... etc... sa placa oricarui barbat. De unde stiti voi ce au vorbit ei in particular? Ha?
Micutule, tu in schimb ai facut o obsesie pe aia urata, stirba, cu calcaie crapate, cu par alb in cap, betiva si obsedata sa se f...a cu tine. Meeeeeeeeyyyyyyyyyy, ceva nu-mi mirose a bine... Tu vorbesti de strabunica mea? Te dai la femei batrane?


draga lucia tu esti o fata buna si te rog sa ma crezi cand spun ca nu am nicio treaba cu bunicuta ta.

sunt "tipe" care umbla in asemenea hal de cand sunt ele in lume ,si mai fac si pe desteptele,si pe interesantele,dar ele locuiesc cu mamele lor,vai de vietiile lor la 30 si ceva de ani ,cand alearga disperate sa puna mana pe cate unu ,sa faca si ele macar un copil pe lumea asta.
sincer bunica ta nu are legatura cu ce zic io.
io vbesc de acele femei ce se trezesc dimineata si ar da cu capul in oglinda....asta daca realizeaza macar in ce hal sunt.

nu spun ca sunt io un mister univers dar o femeie ce nu a fost capabila sa se respecte singura,pe ea ,o viata intreaga,nu ar trebui sa mai deranjeze pe cei ca mine care cauta si spera ca ziua de maine le rezerva ceva frumos.am un viitor cat de cat aranjat deja si sunt satul de llipitoare si parazite pe capul meu. nu vbesc de una singura acum.... chiar sunt satul de fomiste si de disperate nefericite cu foamea in ele cat aeroportul otopeni.cineve a intrebat ce ar refuza un barbat ,daca ar refuza,si de ce. IO AM RASPUNS. PE LUMEA ASTA SUNT SI BARBATI CU DEMNITATE CARE NU SE DUC DUPA PRIMA CARE RIDICA COADA.


PS. lucia te rog sa urezi toate cele bune bunicii tale

Postat pe 30 Septembrie 2008 09:25
Micutule, eu voiam sa glumesc cu tine si tu m-ai luat in serios! Offfffff... Nu m-ai inteles...
La cum am vazut ca arati in poze, nu-i de mirare ca sar femeile pe tine si mi se pare normal sa le refuzi pe cele care nu-ti plac. Hai mai ca esti om in toata firea! Si sa fie pictata cu aur, daca tie nu-ti place fata, nu-ti place si gata! What's the fucking point?
Lucia1971
Postat pe 30 Septembrie 2008 09:30
De la: Lucia1971, la data 2008-09-30 09:30:31Micutule, eu voiam sa glumesc cu tine si tu m-ai luat in serios! Offfffff... Nu m-ai inteles...
La cum am vazut ca arati in poze, nu-i de mirare ca sar femeile pe tine si mi se pare normal sa le refuzi pe cele care nu-ti plac. Hai mai ca esti om in toata firea! Si sa fie pictata cu aur, daca tie nu-ti place fata, nu-ti place si gata! What's the fucking point?


te rog sa ma ierti daca ai facut doar un spirit de gluma....la ora asta sunt mai ciudat un pic.the point is.... ca am dat un simplu raspuns celei ce a deschis topicul si celor ce traiesc cu impresia ca o pereche de picioare infipte in fund sunt destul pentru orice barbat ca sa puna botu.
ca si vas mai sus nu am facut decat sa combat acea mentalitate aiurita care ne baga pe toti in aceasi oala.nu suntem toti martalogi pe lumea asta.

Postat pe 30 Septembrie 2008 09:36
inteleg ca e ofensator ceea ce s-a raspuns (in speta si eu ) oricum am spus ca nu generalizez, dar sa fim seriosi, sunt mai multi barbati care calca pe bec, decat femei fara sa stea sa analizeze situatia (femeia) inainte.
mmodellino
Postat pe 30 Septembrie 2008 11:46
De la: mic_negru_si_urat3, la data 2008-09-30 09:36:30
De la: Lucia1971, la data 2008-09-30 09:30:31Micutule, eu voiam sa glumesc cu tine si tu m-ai luat in serios! Offfffff... Nu m-ai inteles...
La cum am vazut ca arati in poze, nu-i de mirare ca sar femeile pe tine si mi se pare normal sa le refuzi pe cele care nu-ti plac. Hai mai ca esti om in toata firea! Si sa fie pictata cu aur, daca tie nu-ti place fata, nu-ti place si gata! What's the fucking point?


te rog sa ma ierti daca ai facut doar un spirit de gluma....la ora asta sunt mai ciudat un pic.the point is.... ca am dat un simplu raspuns celei ce a deschis topicul si celor ce traiesc cu impresia ca o pereche de picioare infipte in fund sunt destul pentru orice barbat ca sa puna botu.
ca si vas mai sus nu am facut decat sa combat acea mentalitate aiurita care ne baga pe toti in aceasi oala.nu suntem toti martalogi pe lumea asta.




tu nici cu prietena ta nu faci nimic?! in cazul de fatza, eram impreuna cu el, nush dak ai observat asta cand am zis?!
AMG22
Postat pe 30 Septembrie 2008 20:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce e de facut? 6 De la: kudika_27270 23 Ianuarie 2013 13:25
cum sa-i atrag atentia? 6 De la: razz 29 Decembrie 2008 00:45
Sunt foarte derutata 26 De la: r_girl 20 Mai 2009 14:36
Imi vine sa sparg pereti cu capul.Sunt o idioata ce face doar alegeri proaste 105 De la: ancuta88 31 Martie 2010 13:03
Puterea unui barbat ... 33 De la: rockk 16 Ianuarie 2011 18:30