Setari Cookie-uri

Barbatii prefera experimentatele"pt ca stiu ce trebuie sa faca in pat"Virgina nu stie..Oare asa greu e sa inveti sa faci sex?

curvele.

Postat pe 30 Septembrie 2008 11:16
De la: linda_linda, la data 2008-09-30 11:16:44curvele.



haha ce funny te-ai straduit sa dai acest raspuns.
anderson
Postat pe 30 Septembrie 2008 11:24
De la: linda_linda, la data 2008-09-30 11:16:44curvele.


era o ilustrare?
googoodoll
Postat pe 30 Septembrie 2008 11:46
De la: dulcevenin, la data 2008-09-22 11:45:50...parca ar trebui sa citeasca "Fratii Kamarazov"...


Probabil ai vrut sa zici de "Fratii Karamazov"...
Scortisoara
Postat pe 23 Octombrie 2008 08:48
De la: joana_rise, la data 2008-09-25 15:38:00depinde...nu poti generaliza.
cat dsp virginele lasate dupa... so what? ..
ramai cu unele sechele, pe urma scapi de ele...asta e!

Fata, glumesti, nu? !
Pai cum "so what"
de aici apar sechele improtante- unele nu mai au viata sexuala normala dupa asa ceva;
E drept- asta pentru ca nu cred ca le /va pregateste nimemi psihic pentru asa ceva;
Treaba e mai complicat- pt ca nu scred ca mai exista relatii parinti-copii in care sa se discute si aspectele astea;
O pregatire- macar cu o prietena experimentata- sau - poate- la scoala ar fi foarte potrivita;
acum despre barbati: barbatii se feresc de o virgina pentru ca au mai mult de "muncit" la ea; ( cititi- de "convins")
O virgina nu renunta foarte usor la "statutul " sau- mai curand din teama decat de altceva;
Si - apoi- pentru ca ( majoritatea) sunt ...( cum se spune? porci? Ah , da asta e cuvantul) e mai simplu dupa sa spui: ei lasa ca nu esti la primul;
Sau- asa cum am mai auzit prin "can-can-uri" - "de unde stiu eu ca esti ...cu mine" Ca doar nu erai virgina;
Lipsa responsabilitatii duce direct spre cautarea unor fete cu "experienta" ca apoi sa nu existe nici un regret/mustrare de constiinta dupa ce-si termina poftele;
( Evident este o parere personala- romantata- fara ancore in realitate: - In viata de zi cu zi- virginele isi descopera valul in fatza lui Fat Frumos ( si Musculos) abia dupa casatoria religioasa- Parintii sunt iubitori- atenti cu copiii si povetele lor sunt insusite 101 % de catre fiice, astfel incat "nobody`s hurt"
G_I_JOE
Postat pe 3 Decembrie 2008 13:30
al meu a fost incantat ca eram virgina. avusese o gramada de fete inainte, dar de cand m-a avut pe mine, a renuntat la felul sau de a trai pana atunci. mi-a demonstrat asta. mi-a zis ca a asteptat toatra viata o fataca mine, sa fie doar a lui si pe care nu a avut-o nimeni pana atunci

Postat pe 3 Decembrie 2008 13:45
fatuca ca tine....hahaha una kinky poate.

imi place avatarul tau....girl on girl action....te incanta genul asta de "actiuni"?
anderson
Postat pe 3 Decembrie 2008 14:15
De la: anderson, la data 2008-12-03 14:15:43fatuca ca tine....hahaha una kinky poate.

imi place avatarul tau....girl on girl action....te incanta genul asta de "actiuni"?
anderson, da ma incanta orice gen de actiune, atata timp cat imi face placere. vrei sa ni te alaturi?

Postat pe 3 Decembrie 2008 14:17
De la: anderson, la data 2008-12-03 14:15:43fatuca ca tine....hahaha una kinky poate.

imi place avatarul tau....girl on girl action....te incanta genul asta de "actiuni"?
anderson, intra pe topicul "club pentru femeile...." si vezi ce am postat azi, adika ce am facut.iti vei raspunde singur la intrebare

Postat pe 3 Decembrie 2008 14:20
daca pot sa vin si cu prietena....o facem in 4....


a stai ca tu ai zis ca nu esti pt sexul in grup....oooo pacat....
anderson
Postat pe 3 Decembrie 2008 14:20
De la: anderson, la data 2008-12-03 14:20:52daca pot sa vin si cu prietena....o facem in 4....


a stai ca tu ai zis ca nu esti pt sexul in grup....oooo pacat....



virtual, sunt pentru orice tip de sex.

Postat pe 3 Decembrie 2008 14:23
virtual...ne amagim online...wtf.

mi-am dat seama ca una mai wild...dar se pare ca nu destul de wild
anderson
Postat pe 3 Decembrie 2008 14:24
De la: lil_devil, la data 2008-09-22 10:57:43din topicul"virgine sau versate"am aflat ca baietii prefera fetele versate pentru ca "stiu ce trebuie sa faca in pat"
Dar de ce?Sa faci sex se invata destul de usor,sau cel putin eu asa cred.
Este vorba de instinct cu care te nasti,nu trebuie sa iei lectii sau sa faci facultate...sau sa treci prin mai multe relatii,cu tipi diferiti ca sa sti sa faci sex.Sexul nu se invata in 5 minute dar nici nu -ti trebuie ani de experienta ca sa sti sa te descurci in pat...
Ce tot isi pun baietii problema asta,chiar vor totul sa li se ofere pe tava?

la urma urmelor, treaba fiecaruia.fiecare are dreptul sa faca ce vrea, cu conditia sa nu incalce libertatea altora.care-i problema daca unii prefera intr-un fel si altii altfel?
mkdisk
Postat pe 14 Decembrie 2008 12:51
De la: , la data 2008-09-26 09:27:00Nu cred ca e asa greu sa faci sex...si poti invata chiar foarte usor alaturi de partenerul tau...


HELLOOO - APROPO DE FAPTE -FAPTELE NU POT FI JUDECATE, PERS LE INSA DA, PT CA ELE FAC CEEA CE FAC, DE ACEEA EXISTAM PT CA GANDIM, NU GANDIM PT CA EXISTAM - MAI GANDITI OAMENI BUNI CA ALTFEL S AR PUTEA IN SEC URMAT SA DISPARETI DE PE PLANETA ASTA SI N O SA STITI DE CE
V ATI INTREBAT CUMVA DACA CU TOT SEXUL ASTA NU CUMVA DORMITI PE VOI TARE CA N SOMNUL CEL DE MOARTE? NU CUMVA ASTEPTATI LOVITURA DE TREN SA VA TREZEASCA? LOVITURA CARE N O SA VINA, V ASIGUR EU, CACI LA CAT DE BN DORMITI VOOOOI, VAI DE VOI, VAI VOUA
amazonegirl_4reallove
Postat pe 4 Aprilie 2009 00:40
ASCULTATI LA MINE -IN LUMEA IN CARE BANU E STAPAN - NOI SUNTEM SCLAVII LUI SI ASTA FIIND SPUS -NU SUNA A BINE DELOC, AVETI MARE MARE GRIJA.
BANU POATE FI OCHIUL ALUIA DAR ATUNCI SISTEMUL CARE L FOL E INSASI ALA, CREDETI MA CA NU VA MINT CA MI E PIELEA CA DE CATIFEA ,INCA, SPER SA VA TREZITI SI VOI 1 DATA, CURAND
PANA NU VA FAC ASTIA ROBOTI, SA FITI SCLAVII LOR PT TOTDEAUNA
amazonegirl_4reallove
Postat pe 4 Aprilie 2009 00:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
To swing, or not to swing, this is the question 44 De la: DreamHunter 12 Octombrie 2010 12:14
Un sfat va rog!!Eu GEMENI el LEU 14 De la: pseudonius 16 Iunie 2010 09:15
oare de ce ma doare? 37 De la: kudika035470 13 August 2009 23:11
Sex Oral :sml-happy0065: 86 De la: marco918 6 Noiembrie 2011 11:52
Sotia are o fantezie sexuala cu un barbat de culoare 64 De la: kudika093781 23 Decembrie 2018 18:32