Setari Cookie-uri

CEL MAI TARE ZODIAC-SCORPION

pfff! gata! am citit ai si pt zodia TAUR? ca m-ar interesa o analiza amanuntita

Postat pe 23 Septembrie 2008 00:31
De departe cea mai buna zodie la femei!!!!!
kcrisu2005
Postat pe 23 Septembrie 2008 12:50
Multumim Cristina.Intr-adevar este un horoscop complet pentru zodia scorpion.Te-as ruga daca poti si ai sa postezi si celelalte zodii .Pe mine m-ar interesa zodia leu.Multumesc cu anticipatie.
class5gras
Postat pe 24 Septembrie 2008 11:44
ma repet a 2-a oara... nu crezi ca era de ajuns un link de unde ai facut copy paste?????

n-am atata sfanta rabdare sa citesc toata polologhia si mai apare si pe prima pagina asa sub ochii mei atenti si doritori de alte alea ....nu de horoscoape inutile...
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2008 14:56
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-24 14:56:16ma repet a 2-a oara... nu crezi ca era de ajuns un link de unde ai facut copy paste?????

n-am atata sfanta rabdare sa citesc toata polologhia si mai apare si pe prima pagina asa sub ochii mei atenti si doritori de alte alea ....nu de horoscoape inutile...


Daca nu vrei sa citesti e simplu NU CITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kcrisu2005
Postat pe 24 Septembrie 2008 17:19
De la: kcrisu2005, la data 2008-09-24 17:19:08
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-24 14:56:16ma repet a 2-a oara... nu crezi ca era de ajuns un link de unde ai facut copy paste?????

n-am atata sfanta rabdare sa citesc toata polologhia si mai apare si pe prima pagina asa sub ochii mei atenti si doritori de alte alea ....nu de horoscoape inutile...


Daca nu vrei sa citesti e simplu NU CITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ar fii foarte simplu ca oricum n-am citit ...ideea este ca dau de astferl de topicuri deschise in fiecare zi..... cu acelasi subiect.....
d-aia ma irit....
e foarte simplu sa pui un link in loc sa incarci o baza de date....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2008 17:33
Da, noi suntem acolo, scorpioanele. Adaug si eu intrebarea altora: de unde luam in felul asta complet si celelalte zodii? Pliiiz...
Toate cele bune!
luminutza
Postat pe 10 Octombrie 2008 09:30
http://www.zodiace.ro/zodiac_super/scorpion.html

si sus in colt poti sa alegi alta zodie.
c_r_i
Postat pe 11 Octombrie 2008 09:41
De la: addictive, la data 2008-10-11 09:41:03http://www.zodiace.ro/zodiac_super/scorpion.html

si sus in colt poti sa alegi alta zodie.

PUP
TOATE CELE BUNE!!!!
plus: o saptamana usoara si frumoasa!
luminutza
Postat pe 13 Octombrie 2008 10:25
PT:KARAS CRISTINA BRAVOOOOOOOOOOOO!!!!!Ma regasesc total in tot ce scrie aici.PERFECT!Am ramas blocata.Tocmai acum aveam nevoia sa citesc aceste lucruri.Acum inteleg de ce sunt asa.Zodia e de vina.Incepusem sa ma cred ori nebuna ori data al drac....Nu stiam de unde vine atata razbunare;acum deja ma simt mai bine,felicitari:mi-ai ridicat moralul.E adevarat ca a trebuit sa transfer ceea ce ai scris pe WORD ca apoi sa maresc literele,incepusem deja sa ma pierd printre rinduri.Dar s-a meritat.Uau!Ai avut o mare idee sa scrii pe forum treaba asta.MULTUMESC si numai bine iti doresc
nufar_alb
Postat pe 18 Noiembrie 2008 23:28
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-24 17:33:31
De la: kcrisu2005, la data 2008-09-24 17:19:08
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-24 14:56:16ma repet a 2-a oara... nu crezi ca era de ajuns un link de unde ai facut copy paste?????

n-am atata sfanta rabdare sa citesc toata polologhia si mai apare si pe prima pagina asa sub ochii mei atenti si doritori de alte alea ....nu de horoscoape inutile...


Daca nu vrei sa citesti e simplu NU CITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ar fii foarte simplu ca oricum n-am citit ...ideea este ca dau de astferl de topicuri deschise in fiecare zi..... cu acelasi subiect.....
d-aia ma irit....
e foarte simplu sa pui un link in loc sa incarci o baza de date....

...Trei ierzi cucuiezi
Usa mamii descuati
Ca mama va aduce voua
Un topic de zodie noua...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Noiembrie 2008 23:44
nufar_alb
Postat pe 18 Noiembrie 2008 23:48
Ma regasesc in aproape tot c scrie in articol:))
ex: Unul dintre cele mai ciudate lucruri din astrologie este faptul cã, în anul dinaintea sau de dupã naºterea unui Scorpion, în familia respectivã moare cineva. Iar cînd moare un Scorpion, în familia lui va avea loc o naºtere în anul dinainte sau în cel de dupã. Asta se întîmplã în cel puþin 95 la sutã din cazuri. Simbolul lui Pluto e pasãrea Phoenix, care se înalþã triumfãtoare din propria cenuºã, iar Scorpionul simbolizeazã reînvierea....mda e adevarat...cand aveam 10 luni a murit tatal mamei mele…..si culmea din ce imi povestea mama..am acelasi character ca si el..
...... dar are un singur regret ascuns: cã nu s-a nãscut bãrbat.:|:|.. chiar regret si eu lucrul acesta:)))
………Cunosc un exemplar care se preface extraordinar de bine cã e o pisicuþã fragilã, pufoasã. Toarce cu atîta mulþumire, încît majoritatea bãrbaþilor cred cã au de-a face cu o ultra-femininã nativã din Peºti =))) :)) mda..zilnic fac asta
……… Multe dintre aceste femei sînt bãieþoase ºi nici mãcar nu au gene foarte lungi…))..h3h3h3 …imi place sa ma joc fotbal si cstrike cu prietenii
PisY90
Postat pe 19 Noiembrie 2008 16:23
Cristina , multumesc pentru acest horoscop in care ma regasesc 98% cea ce inseamna ff mult, niciodata nu am gasit unul mai bun.
In fiecare zi citesc horoscopul de la KUDIKA si nu imi vine sa cred ca se potiveste cu cea ce fac in ziua respectiva .

Multumesc !

MARIANA
riana784
Postat pe 21 Noiembrie 2008 15:18
e intr-adevar cel mai tare!
alessia_franco
Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:30
sunt scorpion shi eu .....si intr-adevar 98%e adevarat!
dia_na
Postat pe 26 Noiembrie 2008 12:32
mi-a placut la nebunie! multumesc mult in numele tuturor scorpionilor si a celor care vor sa ne inteleaga...
missalexandra
Postat pe 27 Noiembrie 2008 10:02
am citit si eu cam 50% din ce scria si am ramas uimita de cat de multe trasaturi ascunse are scorpionul,sunt mai sus cuvinte in care ma regasesc,le dau dreptate la toate si afirm: scorpionul e cea mai "cea" zodie ,in toate:)
Un barbat,nu e barbat pana nu a cunoscut o "scorpie".
ArtLover
Postat pe 17 Decembrie 2008 15:03
waw deci am ramas fara cuvinte mi se potriveshte perfect....k shi cum ar fi scris despre mine personal...interesant
andra_andrada12
Postat pe 17 Decembrie 2008 20:57
Sa te fereasca draq sa enervezi un scorpion, ca te sugruma cand nici nu te astepti !!!


Postat pe 18 Decembrie 2008 01:19
super..nu vreau sa repet ce au spus ceilalti..dar asta e descrierea mea ! sunt mandra ca sunt scorpion..chestia cu ochii expresivi si misteriosi...cu nasul-cioc:((( cu accidentele pe terenul de sport:)) cu razbunarea, si...eu ori iubesc din tot sufletul..ori deloc serios:P intotdeauna sunt la extrem...niciodata intre si intre:P ms mult..:)
alisa1991
Postat pe 25 Ianuarie 2009 01:54
Ma simt bine in pielea mea de arhnida !
kruger
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:36
HELLO ! Incendiar articol, ma regasesc 100 % in el !! Si eu sint scorpion-10 noiembrie si intotdeauna primesc din partea celorlalti numai invidie, gelozie si superficialitate..............De ce, cu ce gresesc daca ma comport normal ??? E ceva iesit din comun asta ?? Exista prea multa rautate.......si asta nu e bine..........Oricum...........asta-i viata..........FELICITARI PT ARTICOL !!!!!!!!!!!!!!!!!
justme_blueeyes70
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:34
sunt nascuta oe zece noiembrie, ceea ce inseamna ca sunt si eu scorpion; nu ma mandresc cu lucrul acesta ,consider chiar ca e un nenoroc caci am o fire , sa i spun stranie, care nu mi permite sa ma integrez deloc in lumea din jur, sau chiar intr un colectiv; nu am prieteni multi iar serile mi le petrec citind caci nu mi place sa pierd timp; totusi, mi ar placea sa ies mai mult , sa vorbesc mai mult , chiar si prostii, aberatii, numai sa fie o seara placuta si sa ma intorc acasa zambind; cat despre privirea aceea ''profunda'' a scorpionului, eu nu o manifest, din contra ma feresc sa trec cat mai neobservata si sa nu deranjez pe nimeni insistand cu a mea curiozitate. numai bine
eu21
Postat pe 26 Ianuarie 2009 01:14
Multumesc Cristina pentru articol (si eu ma numesc tot Cristina). Sunt multe lucruri adevarate in ceea ce reiese din articol; sau, cel putin mie mi se potrivesc. Mai putin partea cu razbunarea... Sau poate am invatat eu sa ma controlez. Am momente cand imi ies pur si simplu din fire la o nedreptate facuta din partea unei persoane sau a alteia si-mi doresc parca din tot sufletul sa ma razbun si apoi sa ma simt bine... Dar stii ce? Nu m-am simtit bine niciodata mai mult de cateva minute... pentru ca mi-am dat seama ca razbunarea venita fara ratiune - cea din impuls, pe moment, din "pasiune" - oricat ai calcula-o tu, face mult mai multe ravagii decat te-ai fii asteptat ... si aproape intotdeauna... dupa cateva minute - am ajuns sa regret... insa am observat ca racind relatia cu persoana in cauza si mai ales tratand-o cu indiferenta ... e mai bine... desi nu de multe ori imi merge "deh, scorpionul din mine urla sa iasa la suprafata"... insa ... la cateva zile sau maxim saptamani... se intampla ceva pur si simplu persoanei respective ... nu bun... ci foarte rau... Sa fie o altfel de razbunare la un nivel pe care nu-l pot intelege? si care sa nu vina in mod direct de la mine?... Coincidenta?

Oricum, frumos asticol. Multumesc inca o data !!!
CrystalQu33n
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:45
Da/ne si noua seitul ca suntem curiosi si in legatura cu alte zodii>}
Ele_ely
Postat pe 27 Ianuarie 2009 20:33
e suficient sa vezi topicul urmator sau pe cel anterior, in functie de zodia pe care o cauti..
alessia_franco
Postat pe 28 Ianuarie 2009 21:57
ai mare dreptate
si eu sunt scorpion
este cea mai tare zodie
te pup
nino_caniggia
Postat pe 19 Februarie 2009 21:14
:sml-ha cea mai tare zodie
sunt scorpion si asa este 04 11 1965
Supi1965
Postat pe 26 Martie 2009 14:42
SUPER TARE DESCRIERE A SCORPIONULUI , O SCORPIUTA,
rebeca84
Postat pe 17 Aprilie 2009 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa ma despart sau nu? 31 De la: Pudika416607 9 Septembrie 2011 11:59
eu sunt berbec,ea sagetator 10 De la: Cassey_ 22 Mai 2009 11:04
catre capricoarne... 64 De la: miss_darine 4 August 2011 17:45
Eu varsatoare si el taur 1 De la: celynny 27 Decembrie 2009 19:41
Scorpion si Leu..... 3 De la: piscolino 26 Noiembrie 2011 12:12