Setari Cookie-uri

Concurs

Pentru cine doreste sa slabeasca(sanatos) se va lansa in curand un concurs:marele premiu este un laptop de ultima generatie,dar sa nu uitam ca cea mai mare realizare ar fi :restabilirea greutatii corporale.Voi reveni cu detalii.Se vor mai castiga si alte premii,dar nu cunosc suficiente detalii,cand voi fi in posesia regulamentului va voi anunta.

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:31
no..ca laptop am..daca-mi da vreun joystick..ma bag si eu..

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:36
io nu vreau laptop....
vreau un desktop cu multi giga de ram.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:37
aaa si am uitat sa precizez ca vreau sa ma ingras nu sa slabesc,...... altceva????
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:38
si cu fundita roz...

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:38
nuuu sa fie rosie fundita... la mine.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:40
io vreau sa slabesc sanatos , cate pastile de herbalife tre sa inghit pt asta ?
zii repede pana nu ma duc la concurenta
iris_4_ever
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:40
na te bagi si tu acu....

strici bunatate de topic......
reaoooooo!!!1
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:42
maaaaaa!!! aci e de mine! mocaciuni? si ce trebuie sa facem? sa ne indopam cu pastile? si daca ne dereglam?

Postat pe 23 Septembrie 2008 17:03
da ce ai senzatia ca suntem normale? si apoi ne da si cadouri...

Postat pe 23 Septembrie 2008 17:08
De la: petreflp, la data 2008-09-23 16:31:42Pentru cine doreste sa slabeasca(sanatos) se va lansa in curand un concurs:marele premiu este un laptop de ultima generatie,dar sa nu uitam ca cea mai mare realizare ar fi :restabilirea greutatii corporale.Voi reveni cu detalii.Se vor mai castiga si alte premii,dar nu cunosc suficiente detalii,cand voi fi in posesia regulamentului va voi anunta.


hmmm...aici miroase a ceva.... la ultimul concurs tot unul petre a castigat si tot din Pitesti... oare???

poate fii coincidenta ..pe toti din Pitesti ai cheama petre???
mafia_nrr1
Postat pe 23 Septembrie 2008 18:11
da' da de data asta concureaza el cu el insusi asa ca unul din ei poate sa castige...

Postat pe 23 Septembrie 2008 18:12
De la: petreflp, la data 2008-09-23 16:31:42Pentru cine doreste sa slabeasca(sanatos) se va lansa in curand un concurs:marele premiu este un laptop de ultima generatie,dar sa nu uitam ca cea mai mare realizare ar fi :restabilirea greutatii corporale.Voi reveni cu detalii.Se vor mai castiga si alte premii,dar nu cunosc suficiente detalii,cand voi fi in posesia regulamentului va voi anunta.


ma' petrica , de ce toata lumea ii zice "laptop de ultima generatie"?
unde te uiti, vezi acelasi lucru " aoleuuuu, veti castiga ce n-a castigat parisu, al mai ciumec si al mai cu oo laptop!!!"

Postat pe 23 Septembrie 2008 18:19
sigur si clar ca tre' sa castige un PETRE...
mafia_nrr1
Postat pe 23 Septembrie 2008 18:20
petre roman

Postat pe 23 Septembrie 2008 18:22
nuuuuuu
io votez cu BASEEEEE !!!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 18:23
De la: geo32, la data 2008-09-23 18:19:44
De la: petreflp, la data 2008-09-23 16:31:42Pentru cine doreste sa slabeasca(sanatos) se va lansa in curand un concurs:marele premiu este un laptop de ultima generatie,dar sa nu uitam ca cea mai mare realizare ar fi :restabilirea greutatii corporale.Voi reveni cu detalii.Se vor mai castiga si alte premii,dar nu cunosc suficiente detalii,cand voi fi in posesia regulamentului va voi anunta.


ma' petrica , de ce toata lumea ii zice "laptop de ultima generatie"?
unde te uiti, vezi acelasi lucru " aoleuuuu, veti castiga ce n-a castigat parisu, al mai ciumec si al mai cu oo laptop!!!"


nu uita sa-l intrebi pe petrica ce windows are....laptopul generatiei....vista sau XP ??? sau asta de noua generatie are windows ferestre???
mafia_nrr1
Postat pe 23 Septembrie 2008 18:23
eu vreau totusi un joystick..

Postat pe 23 Septembrie 2008 18:26
cu fundita roz ,nu ino????
si io vreau un desktop.... da sa aiba numa vreo 4 giga de ram... ca de restul n-am ce face...

aaaa si funda sa fie rosie...
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 18:27
io vreau o imprimata!

Postat pe 23 Septembrie 2008 18:36
geo s-a facut ...una color e bine????
ti-o dau pe a mea.....
serios acu.... chiar vrei?????
iti trimit... ca io nu am ce face cu ea vreau un acu laser....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 18:49
iti dau si eu una...da-ti umpli singur cartusul..

Postat pe 23 Septembrie 2008 18:53
io vreau doar TOP-UL.....BARBATILOR ...ca sufar de sindromul LAP !!!!......
etta
Postat pe 23 Septembrie 2008 18:55
De la: inocica, la data 2008-09-23 18:53:45iti dau si eu una...da-ti umpli singur cartusul..


geooooo......baga ,tata, "culori" la "cartus"....poate iese bebeu` policolor !!!!......
etta
Postat pe 23 Septembrie 2008 18:56
De la: etta, la data 2008-09-23 18:55:27 io vreau doar TOP-UL.....BARBATILOR ...ca sufar de sindromul LAP !!!!......


Ohhooo , pai asta-i boala grea etta ....ce faci ca sa scapi de ea ?
iris_4_ever
Postat pe 23 Septembrie 2008 19:21
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-23 19:21:27
De la: etta, la data 2008-09-23 18:55:27 io vreau doar TOP-UL.....BARBATILOR ...ca sufar de sindromul LAP !!!!......


Ohhooo , pai asta-i boala grea etta ....ce faci ca sa scapi de ea ?


iau aspirina .......O-Zone !!!!!......
etta
Postat pe 23 Septembrie 2008 19:33
Regulamentul concursului CLEAN 9 + LIFESTYLE 30

Art. 1 Organizator
SC Forever Living Products România SRL, cu sediul în Bucureºti, Bd. Aviatorilor, nr 3, sector 1, înregistratã la Registrul Comerþului nr. J40/12036/1998, având cod unic de înregistrare CIF RO 11258030.
Art. 2 Durata concursului
Concursul se deruleazã între 15 Septembrie 2008 ºi 31 Decembrie 2008.

Art. 3 Condiþiile de participare
Concursul se adreseazã tuturor distribuitorilor Forever Living Products care au atins nivelul de Asistent Supervizor ºi mai sus, conform Planului de Marketing , fãrã limitã de vârsta ºi care sunt sãnãtoºi din punct de vedere clinic.
Art. 4 Modul de desfãºurare al concursului
Înscrierea la concurs se va face pe baza cântãririi oficiale a distribuitorilor la unul dintre punctele de lucru ale organizatorului, în perioada 15septembrie-31 decembrie 2008.
Înscrierea în concurs aduce dupã sine obligativitatea achiziþionãrii în perioada desfãºurãrii concursului a pachetelor Clean 9 ºi Lifestyle 30. Cu ajutorul produselor din aceste programe ºi a indicaþiilor pe care le cuprind, fiecare concurent va încerca sã reducã numãrul kilogramelor pe care le-a înregistrat la cântãrirea oficialã. Sunt interzise orice alte forme de provocare a scãderii în greutate (ex: folosirea metodelor chirurgicale).
Cântãrirea finalã va avea loc la acelaºi punct de lucru la care a avut loc ºi cântãrirea iniþialã. Dacã la înscriere s-a fãcut dovada cumpãrarii unui singur pachet din cele douã obligatorii, la cântarirea finalã trebuie fãcutã ºi dovada cumpãrãrii celui de-al doilea pachet
Cântãrirea finalã se va desfãºura în perioada 5-15 ianuarie 2009. Cei care nu au fãcut proba cântarului final pânã la aceastã datã vor fi descalificaþi. Totodatã, vor fi descalificaþi ºi cei care nu pot face dovada achiziþionãrii ambelor pachete Clean 9 ºi Lifestyle 30 la data cântarului final.



Art. 6 Desemnarea câºtigãtorilor, premiile ºi premierea
Concursul îºi va desemna câºtigãtorii (premiile 1, 2, 3) pentru fiecare dintre cele douã categorii: bãrbaþi ºi femei.
Evaluarea rezultatelor finale se va face procentual, pe baza raportului dintre kilogramele pierdute ºi greutatea iniþialã (înainte de începerea programului). Concurenþii al cãror raport kilograme pierdute – greutate iniþialã este cel mai mare vor fi desemnaþi câºtigãtorii locurilor 1. Câºtigãtorii locurilor 2 ºi 3 vor fi cei clasaþi imediat sub ei.
Premierea câºtigãtorilor se va face în cadrul evenimentului Success Day din 24 ianuarie 2009, iar Forever Living Products România va calcula si va vira impozitul la sursa de 16% conform Cap. 8, „Venituri din premii”, din Codul Fiscal, Legea 571/2003.
Premiile în valoare totala de ……. RON sunt urmãtoarele:
- Premiul 1 (bãrbaþi ºi femei):câte un laptop în valoare de ……… RON fiecare, adicã în total …….. RON
- Premiul 2 (bãrbaþi ºi femei): ………………. în valoare de ………… RON fiecare, adicã în total ……….. RON
- Premiul 3 (bãrbaþi ºi femei): ……………. în valoare de 850 RON fiecare, adicã în total ………… RON
Art. 7 Substituirea premiului
Organizatorul nu oferã contravaloarea în lei a premiului câºtigat.
Art. 8 Responsabilitatea
Participarea la acest concurs implica obligativitatea respectãrii prevederilor prezentului regulament.
Regulamentul concursului va fi publicat pe site-ul organizatorului ºi va putea fi consultat gratuit la solicitarea fiecãrui participant la concurs.

DIRECTOR GENERAL

Szõcs Gábor

Postat pe 26 Septembrie 2008 15:58
aaaa
n-am avut rabdare sa citesc... pt ca io vreau cura de ingrasare care sa ma aduca la greutatea normala ..duap 2 zile de foame inpusa de o afurisita de indigestie....

imi e greu sa cred ca am nevoie de slabit....
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Septembrie 2008 15:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mesaj important 1 De la: albe_beea 5 Februarie 2009 15:24
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53
va rog ajutati-ma sa aflu cine a spus "cel mai bun povestitor e cel care termina povestea inainte ca acultatorul sa adoarma" 3 De la: valitecuci 30 Ianuarie 2011 22:05
Sa slabim prin dieta, miscare si GANDIRE POZITIVA! 14 De la: redduchess20 7 Septembrie 2009 15:10