Concurs

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Pentru cine doreste sa slabeasca(sanatos) se va lansa in curand un concurs:marele premiu este un laptop de ultima generatie,dar sa nu uitam ca cea mai mare realizare ar fi :restabilirea greutatii corporale.Voi reveni cu detalii.Se vor mai castiga si alte premii,dar nu cunosc suficiente detalii,cand voi fi in posesia regulamentului va voi anunta.
Raporteaza abuz de limbaj

1 mesaj

no..ca laptop am..daca-mi da vreun joystick..ma bag si eu..
Fosta membra Kudika.ro
io nu vreau laptop....
vreau un desktop cu multi giga de ram.....
you can kiss my kitty ass
Fosta membra Kudika.ro
aaa si am uitat sa precizez ca vreau sa ma ingras nu sa slabesc,...... altceva????

1 mesaj

si cu fundita roz...
Fosta membra Kudika.ro
nuuu sa fie rosie fundita... la mine.....
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

io vreau sa slabesc sanatos , cate pastile de herbalife tre sa inghit pt asta ?
zii repede pana nu ma duc la concurenta
Fosta membra Kudika.ro
na te bagi si tu acu....

strici bunatate de topic......
reaoooooo!!!1

1 mesaj

maaaaaa!!! aci e de mine! mocaciuni? si ce trebuie sa facem? sa ne indopam cu pastile? si daca ne dereglam?

1 mesaj

da ce ai senzatia ca suntem normale? si apoi ne da si cadouri...
mafia_nrr1 Avatarul lui mafia_nrr1

1767 mesaje

De la: petreflp, la data 2008-09-23 16:31:42Pentru cine doreste sa slabeasca(sanatos) se va lansa in curand un concurs:marele premiu este un laptop de ultima generatie,dar sa nu uitam ca cea mai mare realizare ar fi :restabilirea greutatii corporale.Voi reveni cu detalii.Se vor mai castiga si alte premii,dar nu cunosc suficiente detalii,cand voi fi in posesia regulamentului va voi anunta.

hmmm...aici miroase a ceva.... la ultimul concurs tot unul petre a castigat si tot din Pitesti... oare???

poate fii coincidenta ..pe toti din Pitesti ai cheama petre???
Ca sa gasesti prieteni adevarati trebuie sa-i gasesti mai intai pe cei falsi...

1 mesaj

da' da de data asta concureaza el cu el insusi asa ca unul din ei poate sa castige...

1 mesaj

De la: petreflp, la data 2008-09-23 16:31:42Pentru cine doreste sa slabeasca(sanatos) se va lansa in curand un concurs:marele premiu este un laptop de ultima generatie,dar sa nu uitam ca cea mai mare realizare ar fi :restabilirea greutatii corporale.Voi reveni cu detalii.Se vor mai castiga si alte premii,dar nu cunosc suficiente detalii,cand voi fi in posesia regulamentului va voi anunta.

ma' petrica , de ce toata lumea ii zice "laptop de ultima generatie"?
unde te uiti, vezi acelasi lucru " aoleuuuu, veti castiga ce n-a castigat parisu, al mai ciumec si al mai cu oo laptop!!!"

1767 mesaje

sigur si clar ca tre' sa castige un PETRE...

1 mesaj

petre roman
Fosta membra Kudika.ro
nuuuuuu
io votez cu BASEEEEE !!!!!

1767 mesaje

De la: geo32, la data 2008-09-23 18:19:44

ma' petrica , de ce toata lumea ii zice "laptop de ultima generatie"?
unde te uiti, vezi acelasi lucru " aoleuuuu, veti castiga ce n-a castigat parisu, al mai ciumec si al mai cu oo laptop!!!"

nu uita sa-l intrebi pe petrica ce windows are....laptopul generatiei....vista sau XP ??? sau asta de noua generatie are windows ferestre???

1 mesaj

eu vreau totusi un joystick..
Fosta membra Kudika.ro
cu fundita roz ,nu ino????
si io vreau un desktop.... da sa aiba numa vreo 4 giga de ram... ca de restul n-am ce face...

aaaa si funda sa fie rosie...

1 mesaj

io vreau o imprimata!
Fosta membra Kudika.ro
geo s-a facut ...una color e bine????
ti-o dau pe a mea.....
serios acu.... chiar vrei?????
iti trimit... ca io nu am ce face cu ea vreau un acu laser....

1 mesaj

iti dau si eu una...da-ti umpli singur cartusul..
Fosta membra Kudika.ro
io vreau doar TOP-UL.....BARBATILOR ...ca sufar de sindromul LAP !!!!......
Fericiti sunt aceia care pot trai in moment , care pot trai prezentul absolut, pe care nu-I intereseaza decat beatitudinea clipei........TRAIESTE CLIPA !!!....
Fosta membra Kudika.ro
De la: inocica, la data 2008-09-23 18:53:45iti dau si eu una...da-ti umpli singur cartusul..

geooooo......baga ,tata, "culori" la "cartus"....poate iese bebeu` policolor !!!!......
Fericiti sunt aceia care pot trai in moment , care pot trai prezentul absolut, pe care nu-I intereseaza decat beatitudinea clipei........TRAIESTE CLIPA !!!....
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

De la: etta, la data 2008-09-23 18:55:27 io vreau doar TOP-UL.....BARBATILOR ...ca sufar de sindromul LAP !!!!......

Ohhooo , pai asta-i boala grea etta ....ce faci ca sa scapi de ea ?
Fosta membra Kudika.ro
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-23 19:21:27
De la: etta, la data 2008-09-23 18:55:27 io vreau doar TOP-UL.....BARBATILOR ...ca sufar de sindromul LAP !!!!......

Ohhooo , pai asta-i boala grea etta ....ce faci ca sa scapi de ea ?

iau aspirina .......O-Zone !!!!!......

1 mesaj

Regulamentul concursului CLEAN 9 + LIFESTYLE 30

Art. 1 Organizator
SC Forever Living Products România SRL, cu sediul în București, Bd. Aviatorilor, nr 3, sector 1, înregistrată la Registrul Comerțului nr. J40/12036/1998, având cod unic de înregistrare CIF RO 11258030.
Art. 2 Durata concursului
Concursul se derulează între 15 Septembrie 2008 și 31 Decembrie 2008.

Art. 3 Condițiile de participare
Concursul se adresează tuturor distribuitorilor Forever Living Products care au atins nivelul de Asistent Supervizor și mai sus, conform Planului de Marketing , fără limită de vârsta și care sunt sănătoși din punct de vedere clinic.
Art. 4 Modul de desfășurare al concursului
Înscrierea la concurs se va face pe baza cântăririi oficiale a distribuitorilor la unul dintre punctele de lucru ale organizatorului, în perioada 15septembrie-31 decembrie 2008.
Înscrierea în concurs aduce după sine obligativitatea achiziționării în perioada desfășurării concursului a pachetelor Clean 9 și Lifestyle 30. Cu ajutorul produselor din aceste programe și a indicațiilor pe care le cuprind, fiecare concurent va încerca să reducă numărul kilogramelor pe care le-a înregistrat la cântărirea oficială. Sunt interzise orice alte forme de provocare a scăderii în greutate (ex: folosirea metodelor chirurgicale).
Cântărirea finală va avea loc la același punct de lucru la care a avut loc și cântărirea inițială. Dacă la înscriere s-a făcut dovada cumpărarii unui singur pachet din cele două obligatorii, la cântarirea finală trebuie făcută și dovada cumpărării celui de-al doilea pachet
Cântărirea finală se va desfășura în perioada 5-15 ianuarie 2009. Cei care nu au făcut proba cântarului final până la această dată vor fi descalificați. Totodată, vor fi descalificați și cei care nu pot face dovada achiziționării ambelor pachete Clean 9 și Lifestyle 30 la data cântarului final.

Art. 6 Desemnarea câștigătorilor, premiile și premierea
Concursul își va desemna câștigătorii (premiile 1, 2, 3) pentru fiecare dintre cele două categorii: bărbați și femei.
Evaluarea rezultatelor finale se va face procentual, pe baza raportului dintre kilogramele pierdute și greutatea inițială (înainte de începerea programului). Concurenții al căror raport kilograme pierdute – greutate inițială este cel mai mare vor fi desemnați câștigătorii locurilor 1. Câștigătorii locurilor 2 și 3 vor fi cei clasați imediat sub ei.
Premierea câștigătorilor se va face în cadrul evenimentului Success Day din 24 ianuarie 2009, iar Forever Living Products România va calcula si va vira impozitul la sursa de 16% conform Cap. 8, „Venituri din premii”, din Codul Fiscal, Legea 571/2003.
Premiile în valoare totala de ……. RON sunt următoarele:
- Premiul 1 (bărbați și femei):câte un laptop în valoare de ……… RON fiecare, adică în total …….. RON
- Premiul 2 (bărbați și femei): ………………. în valoare de ………… RON fiecare, adică în total ……….. RON
- Premiul 3 (bărbați și femei): ……………. în valoare de 850 RON fiecare, adică în total ………… RON
Art. 7 Substituirea premiului
Organizatorul nu oferă contravaloarea în lei a premiului câștigat.
Art. 8 Responsabilitatea
Participarea la acest concurs implica obligativitatea respectării prevederilor prezentului regulament.
Regulamentul concursului va fi publicat pe site-ul organizatorului și va putea fi consultat gratuit la solicitarea fiecărui participant la concurs.

DIRECTOR GENERAL

Szőcs Gábor
Fosta membra Kudika.ro
aaaa
n-am avut rabdare sa citesc... pt ca io vreau cura de ingrasare care sa ma aduca la greutatea normala ..duap 2 zile de foame inpusa de o afurisita de indigestie....

imi e greu sa cred ca am nevoie de slabit....